Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 7. 2007 12:33

Rachel_Z
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2007
Příspěvky: 8

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Ahoj holky moc vám všem děkuji za názory. Tak jsme doma mluvili a mluvili a řešili a koukali na děti a oblečky a rozebírali snad všechny možné situace. A já učinila rozhodnutí: chceš pomáhat, můžeš. Nikdo ti v tom nebrání. Peníze jsou hezká věc, umíš je vydělat i jinde. Chceš je mít cestou - užít si, mít dítě o které ted nebudeš jevit zájem a pak ti bude vše líto a zájem bude? Nikdy nevíš. Třeba nebudu moci mít děti, ty už jedno mít budeš, budu z toho šílet. Chceš pomáhat? Můžeš, tvoje volba. Zabal jsi a jdi pomáhat. A já si najdu někoho kdo bude pomáhat mě - láskou. Bude mě mít rád, budeme cestovat a mít děti, když to nejde s tebou...

Řekla jsem a si to promyslí, že je to opravdu jen jeho volba, jen pokud se rozhodne PRO, nechci u toho být a nechci být s ním. Věčná žravost by mě zabila. Hodně nocí jsem plakala a trápila se. Protože ho opravdu moc miluju, ale život mám jen jeden, proč se zbytečně trápit.

Rozhodl se, že do toho nepůjde. Myslím, že byl asi trochu zklamaný (je to přeci jen chlap), ale dal mi najevo, že jsem mu přednější a myslím že ani tajně to neudělá (kdyby to tu někoho napadlo). Díval se mi do očí, věřila jsem mu.

Snad bude vše dobré, zatím je smile

Není tady

 

#27 30. 7. 2007 12:51

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Necetl jsem kazdy prispevek, ale je to tak zajimave tema, ze svuj muzsky pohled musim pridat smile
Ja bych to nikdy neudelal, a vite proc? Protoze to dite bude ze me, je to moje soucast a navzdy bude, a to se "nedava" jen tak. Ja bych pak mel skutecne potrebu se o nej postarat. Porad bych myslel na to, jeslti se ma dobre, a tak. Proste sam bych tohle nemohl, ani darovat anonymne sperma je proti me mysli smile

Není tady

 

#28 23. 8. 2007 15:36

Maya.82
Host

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

No pokud chceš o chlapa přijít tak ho klidně kamarádce pujč. Za mnou s tím někdo přijí at půjčím chlůapa letěl by jak špinavé prádlo.

 

#29 23. 8. 2007 15:44

Maya.82
Host

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Jay napsal(a):

Rachel, kdyby byla jeho milenka, mohl by ji oplodnit "tajne"...nikdo by nevedel, kdo to byl, jenom oni dva...to je jedna vec. Ja bych zase v tom oplodneni nevidela nic spatneho...beru to z pohledu racionalniho...jina otazka je potom, jak by tvuj manzel reagoval na jeho dite, az by se narodilo...vedet, ze je to jeho dite a delat, ze neni, je silna kava...alespon z meho pohledu...
Cili abych to shrnula. myslenka "pomoci" mi nepripada hrozna, ale nasledky to muze mit obrovske...Ja osobne bych to nikdy nedovolila...

No, ale tajně ji oplodnit nemůže když její manžel vi, že je neplodný. To by bylo asi divné ne.

 

#30 23. 8. 2007 15:49

Maya.82
Host

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Tiina napsal(a):

Tak do toho bych nešla, jsou určité "věci" které se prostě nepůjčují. Pokud kamarádka nemůže mít dítě, respektive tedy její manžel, tak a zajde do spermabanky a dostane sperma anonymního dárce nebo jak to chodí, ale do tohohle bych prostě nešla. Prostě bych nepřekousla, že můj manžel má někde dítě s jinou.

Osobně se mi ta story s milenkou a potřebou legalizace taky jeví jako hodně nepravděpodobná. Proč by si vymýšleli takovouhle šílenou story ?

Ale pozor dneska je všechno možné. Ta paní by ai nevysvětlila, že je těhotná ze vzduchu když její chlap ví, že je neplodný tak proč to neuhrát takhle??

 

#31 24. 8. 2007 14:11

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Hannah napsal(a):

aprill napsal(a):

Manžel kamarádky po narození dítěte popře otcovství a tvůj manžel bude platit jako mourovatý dumbom . Jen aby těch 100.000 Kč na výživné stačilo! kapitulation

Moje řeč.Dárce spermatu musí být ANONYMNÍ.Následky v ostatních případech jsou nedozírné po všech stránkách,jak emocionální tak i finanční a sociální.Nikdy bych na to nepřistoupila.Kamarádce bych doporučila dovolenou ve vzdálené zemi a sex s člověkem kterého už nikdy neuvidí.Dneska to není zas až takový problém.Zvl᚝ jestli je se situací její manžel srozumněn.Za těch sto táců může jet několikrát do jižních destinací nebo i párkrát na sever.
PS Blbý je ,že už i ti jižani si dávají bacha.

To není dobrá rada. Z těch jižních destinací by si nemusela donést jen dítě, ale i něco jiného včetně HIV!!! - zvláště pak od plážových frajerů. Je to těžké, ale z pohledu toho neplodného to asi chápu. Ono jak bylo psáno i umělé oplodnění může být velké riziko - slyšel jsem i o jednom případu úmrtí.

P.S. Jinak ženský jste pěkně majetnický. Je to dobrá nebo špatrná vlastnost?


Tak trochu tele!

Není tady

 

#32 24. 8. 2007 14:59

Maya.82
Host

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Niclot Doglio a kdo dneska není?? Někdo je na prachy a někdo na svého chlapa. smile

 

#33 24. 8. 2007 15:13

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

No tak to mám asi smůlu, protože já nechci být považován za něčí majetek. Majetek je pro mě auto, nábytek a já nevím co, ale člověk? - to se mě příčí, takový majetek bych ani sám nechtěl.


Tak trochu tele!

Není tady

 

#34 24. 8. 2007 17:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Prosila bych neplést si hmotný majetek - barák, chatu, byt, což samozřejmě vlastnit můžeme, s obyčejnou párovou slušností, kdy "vlastnit" druhého člověka sice nelze, ale tady zase existují jiná pravidla a podle nich se určité věci prostě ne-a nedělají stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#35 24. 8. 2007 20:38

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Kiara napsal(a):

Prosila bych neplést si hmotný majetek - barák, chatu, byt, což samozřejmě vlastnit můžeme, s obyčejnou párovou slušností, kdy "vlastnit" druhého člověka sice nelze, ale tady zase existují jiná pravidla a podle nich se určité věci prostě ne-a nedělají stolt

No bóže tak jsem si rejpnul big_smile , ale myslím že si to někteří lidé občas pletou! Ale stejně je to věcí domluvy těch dvou, jak si pravidla nastaví a jestli s nimi souhlasí. Něco jako partnerská ústava, kdy tato pravidla nelze vynucovat, ale jsou pro fungování vztahu asi důležitá. No časem třeba uvidím.

Jinak být tím mužem paní, co to tady píše - nešel bych do toho, připadá mě to jako být nějaký plemený bejček. To by mě nenapadlo ani jí to říkat. Jedině snad být o hladu.
Ale z pohledu toho neplodného .. je to těžký.

No to ode mě vše.dumbom


Tak trochu tele!

Není tady

 

#36 24. 8. 2007 21:13

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manžel chce pomoci jiné (udělat jí dítě)

Těžký to je, to je pravda. Pro toho neplodnýho chlapa to musí být sakra těžký, ale existuje možnost umělého oplodnění - anonymního a bez toho, když už má problém manžel, abychom řetězovou formou dělali zase další problémy tím, že si "vypůjčíme" jako dárce semene ženatého  kamaráda, který klasickou cestou oplodní manželku neplodného... usch Takovéhle úvahy mi fakt hlava nebere a je to pro všechny tři strany něco tak zrůdného, že nepochopím, v čí hlavě se takovej pošahanej nápad vůbec mohl vylíhnout. Je jasný, že zoufalství plodí zase jen zoufalství, ale existují určité meze, které není radno překračovat a na tom si trvám.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů