Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 4. 2007 7:46

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

tedy je mateřská láska velmi navná... všechny děti usnou a já se cítím mírně řečeno zdevastovaná, ale chodím po špičkách abych to nedej bože nevzbudila smile
Před pár dny bylo staršímu synovi nějak šoufl, tedy si odpoledne lehl. K mému zděšení nevstal ani v 6, ani 7, v osm jsem už byla kontrolovat zda dýchá, v devět znovu.... Pak v půl desátý, v deset jsem ho už chtěla vzbudit, přemýšlejíc jaká závažná porucha se mohla přihodit, že stále ještě spí a tím pádem přišel i o takovou životní nezbytnost jako je večerní vysedávání u ICQ...

Není tady

 

#27 5. 4. 2007 8:19

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Puberák je domácí zvíře

lol lol no to jsem se zase pobavila.
presne jako u nas. jenom mam pocit, ze ta puberta sedla na druhe dite uz v 6 ti letech, paaaac se chtel zmetek vyrovnat starsi segre. roll takze u nas chovame jeden maly zarodek pubertaka (neco jako klokan, jeste v kapse) a zaroven s nim pubertaka obojetneho. (jak jinak si vysvetlit, ze investujeme jednak do znackovych oblecku, rtenek a vonavek a zaroven i do zlepsovani hardwaru a sowtwaru v PC ) lol

mimochodem, vcera jsem zaslechla zajimavy rozhovor:
A: mami, jdu do parku, psa si beru s sebou. Bude tam Symba. (Jinymi slovy receno Kevin ) lol
B: seeeegraaaaaaaaa vem me s sebou ja chci na houpacky
A: trhni si
B si blba, bych si hral sam
A: nedolejzej
B: ja stejne reknu mame, ze se tahas s klukama kaaaco bleeeeeeeeeee

B: mamiiiiiiii segra mi nadavaaaaaaa grater

dumbom dumbom


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#28 5. 4. 2007 8:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Puberák je domácí zvíře

Nojo, no - oni si jdou po krku tak, že má člověk strach, že bude mít doma dvě až tři malé bílé rakvičky... jenomže jak je chcete srovnat, spojí se proti vám v dojemné shodě. Jeden žaluje na druhého, kvůli jednomu bonbónu navíc by se pozabíjeli, ale o rozbitém sousedovic okně neví najednou žádný z nich a rodič je "za vola", protože dítka se tváří jako andílci. Jéééžiš, těch průšvihů, co bylo a o kterých jsem se dozvěděla až po jejich plnoletosti... "A brácho, vzpomínᚠsi jak...?" "Buď zticha, máma o tom neví!"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#29 7. 4. 2007 0:00

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

Puberta aneb deset rad pro rodiče     

1. Pijte střídmě,leč pravidelně. Jedině tak lze přežít.
2. Mějte je přese všechno rádi.
3. Mluví-li s vámi, naslouchejte jim. Nemluví-li s vámi, nedorážejte.
4. Chvalte je. Neříkejte, že není zač, něco se vždycky najde. Hledejte!!!
5. Odpuste si řeči o tom, jací jste byli, když vám bylo čtrnáct. Byli-li jste lepší, co je komu do toho. Byli-li jste stejní, tak vidíte.
6. Buďte s nimi, stojí-li o to. Stojí-li o to, nestojíte si zas tak špatně.
7. Dopřejte jim soukromí!
8. Tu a tam se porozhlédněte kde je máte. Co když po pátém rumu nemohou trefit domů.
9. Vězte, že každá trampota má svou mez a i ta "vaše" puberta jednou skončí.
10. Nezabíjejte je!!!

Není tady

 

#30 7. 4. 2007 0:08

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Puberák je domácí zvíře

Cilko, kam na to chodíš ??????????? lol

Není tady

 

#31 7. 4. 2007 0:12

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

Mám spoustu starých žertovných mailů..... uklízím pc, víš smile

Není tady

 

#32 7. 4. 2007 0:28

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Puberák je domácí zvíře

A já blbec utírám prach dumbom

Není tady

 

#33 7. 4. 2007 0:36

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

v půl jedný ráno??? Jsem zdravá, jsem zdravá, jsem zdravá.....

Není tady

 

#34 7. 4. 2007 0:40

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Puberák je domácí zvíře

Ne teď už tu čtu ty tvoje sdělení, bavím se a s napětím očekávám, kdy, jestli vůbec a v jakémstavu se mi ta moje zvířátka vrátí gloria

Není tady

 

#35 7. 4. 2007 0:40

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

neboj, ty se vrátěj i kdybys nechtěla smile

Není tady

 

#36 7. 4. 2007 0:42

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Puberák je domácí zvíře

Já vím, nebo aspoň v to doufám tongue

Není tady

 

#37 7. 4. 2007 0:43

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

nedoufej, oni přijdou úplně ok, nebo ko?
Dobrou noc....

Není tady

 

#38 7. 4. 2007 8:12

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

tak jak přišly?
a co prach, doutíralas?

Není tady

 

#39 7. 4. 2007 9:02

helenadbaq
♥♥-----
Místo: L'Aquila, Italy
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 44

Re: Puberák je domácí zvíře

:
holky take mam doma jedno takoveho o kterem je tady rec haha, 17leteho a snazim se prezit dumbom vypada to Cilko, ze bydlis i u nas.. jako to delas??lol lol jsi ve vsech domacnostech, nasim prvotnim znakem je mp3 neustale na usich, kalhoty o 4 velikosti vetsi, totez mikina, rvouci Eminem a kdovikdo jeste ze vsech repraku, vypada jak drogovy dealer haha, cepici narazenou az na ocich, po ulici chodi za nami ne s nami, jestli s nami ovsem jde ze  dumbom ctu si ted casto Co zivot dal a vzal od Betty McDonald, ta me vzdycky dostane, kapitoly o vychove dvou dospivajicich dcer.

Není tady

 

#40 7. 4. 2007 14:00

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Puberák je domácí zvíře

Přišli.
Poslední dnes ve 12.45 a můj úžasný pocit rodinné pospolitosti trval celých 45 minut a už zas začali odcházet smile
Prach dnes neutírám, "relaxuju" v kuchyni. vissla
Moje četba na uklidněnou je Erma Bombecková, ten pocit, že to úplně stejně funguje i v Americe je úžasný. tongue

Upravil(a) savéla (7. 4. 2007 14:01)

Není tady

 

#41 7. 4. 2007 14:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Puberák je domácí zvíře

helenadbaq napsal(a):

:
holky take mam doma jedno takoveho o kterem je tady rec haha, 17leteho a snazim se prezit dumbom vypada to Cilko, ze bydlis i u nas.. jako to delas??lol lol jsi ve vsech domacnostech, nasim prvotnim znakem je mp3 neustale na usich, kalhoty o 4 velikosti vetsi, totez mikina, rvouci Eminem a kdovikdo jeste ze vsech repraku, vypada jak drogovy dealer haha, cepici narazenou az na ocich, po ulici chodi za nami ne s nami, jestli s nami ovsem jde ze  dumbom ctu si ted casto Co zivot dal a vzal od Betty McDonald, ta me vzdycky dostane, kapitoly o vychove dvou dospivajicich dcer.

To je tak uklidňující, že v tom nejsem sama, že je to všude stejný lol ... MP3 na uších mě přinutily ovládat dokonale znakovou řeč ... tedy né přesně tu, co užívají hluchoněmí, ale široké spektrum gest, kterými se pokouším vyjádřit, co přesně po své pubertální dceři chci - nejčastěji sejmout sluchátka a ztlumit zvuk ...
McDonald a Bombeck čtu taky - na uklidněnou tummenupp


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#42 7. 4. 2007 18:53

helenadbaq
♥♥-----
Místo: L'Aquila, Italy
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 44

Re: Puberák je domácí zvíře

[Bomback neznam, musim to nekde schrastit wink take me zarazi siroke spektrum barev vyznavanych mym synem co se tyka obleceni.......cerna, seda, tmavemodra...takovej veselej haha, Miso uz si zkusila nekdy precist smsky psane pubertaky???Jakasi zkratkova rec, ktere nerozumim a radsi ani nechci. Joooo milackove to jsou, jen to rano otevre oci, uz me  nasere lol

Upravil(a) helenadbaq (7. 4. 2007 18:54)

Není tady

 

#43 7. 4. 2007 18:57

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Puberák je domácí zvíře

helenadbaq napsal(a):

Joooo milackove to jsou, jen to rano otevre oci, uz me to nasere lol

mně taky.... plouží se to, heká to, kroutí se to.... jak by to celou noc skládalo uhlí...
Ale tuhle synek (starší pub) přišel a povídá: mně tááák děsně bolej kolena, víš ty klouby, mami.... říkám mu: no co chceš, dyk už jsi stará páka, už stárneš, za chvíli budeš jako já.... ještě pár let a mᚠartrozu.... Nestraš mně, dyk jsem mladej, ještě nemůžu stárnout!

Není tady

 

#44 12. 4. 2007 12:18

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: Puberák je domácí zvíře

Holky ani nevíte, jak jste mi pomohly, hned se na toho svých "pubase" dívám jinak big_smile a nechci ho "zabít". Pište dál, a se navzájem podpoříme!!!!tummenupp

Není tady

 

#45 12. 4. 2007 12:26

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Puberák je domácí zvíře

barvy oblečení máme taky zajímavý... všechno tmavý, khaki, černá, hnědá, tm. modrá...
koupit jinou barvu nedovolí..., ale moje červený trička se s velkou pravidelností nacházeji v její skříni... nechápu


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#46 12. 4. 2007 12:53

helenadbaq
♥♥-----
Místo: L'Aquila, Italy
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 44

Re: Puberák je domácí zvíře

[haha taky napadite strida barvy ten tvuj milacek! tummenupp pred velikonocemi jsem tomu memu dala neco malo penez aby si koupil neco na sebe (sama si netroufam) prinesl si domu triko........CERNE!!! cool uz to nemam silu komentovat, takze Jajo vydrz je nas vic.
hjarta

Není tady

 

#47 12. 4. 2007 13:32

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Puberák je domácí zvíře

Černá, tmavě modrá a khaki jsou skvělé barvy, ne?! Zrovna teď mám v tašce tmavomodrou mikinu s kapucou, protože jinou nechce.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#48 12. 4. 2007 14:19

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Puberák je domácí zvíře

Na nohou pouze Adia rozšněrované (léto - zima), s vydřenejma patama. Ale tyto jediné čištěné na povrchu.

Nejdůležitější jsou vlasy - nehty špinavé nevaděj.

ICQ-   Něco na způsob

cauwes :)des wendo posiky?

Fotr je wole Wypsychenej .ne:(

A další znaky, které si nepamatuju a nedokážu interpretovat

Není tady

 

#49 13. 4. 2007 7:24

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Puberák je domácí zvíře

nehty špinavé nevaděj.
Vy máte nehty? Syn má v 16 letech pořád okousané nehty jako by mu bylo pět. A nemůžu s ním hnout, aby přestal. Taky jsem je kousala, ale když jsem začala ve škole psát na stroji a viděla tu hrůzu, tak jsem přestala. Podařilo se vám někomu odnaučit děcka kousat nehty?


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#50 13. 4. 2007 7:41

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Puberák je domácí zvíře

my máme nehty možná i čistý... černě nalakovaný


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů