Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 24. 10. 2011 23:13

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kruhy v obilí

Kaliku - a proč by to měla dělat zrovna vláda USA? Ty jsi těmi amíky tak fascinován, že je vidíš naprosto konspiračně za vším lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#77 25. 10. 2011 6:35

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí

Zklamčo, páč mají největší vojenské výdaje na světě? Zklamčo, trošku přemejšlet a myslím, že to dᚠi ty lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#78 25. 10. 2011 8:14

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kruhy v obilí

jo - a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci, ty potvory vlezou všude lol (na politickém to už je obehraný..ale na duchovním to ještě není...)

Neměl bys raději sepsat nějaký seznam, za co všechno ti amíci vůbec můžou - vyvěsit ho tady najlépe na hlavní stranu a každý, než by napsal vlastní názor by se šel mrknou, jestli v tom náhodou nemají amíci prsty a bankéři prachy ...a mohl by vlastní názor hodit do trezoru, páč amíci za vše můžeou (dřív to byli rusové). Prestaň už číst ty konspirační teorie a raději se zaměř na sebe stolt


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#79 25. 10. 2011 11:40

Kačenka_Ř
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2011
Příspěvky: 38
Web

Re: Kruhy v obilí

Pro existenci mimozemského života nemáme důkazy - ovšem důkazy nemáme ani o tom, že neexistuje. Takže otázku, jestli tam nahoře někdo je nebo není, bych nechala otevřenou a ráda o ní budu diskutýrovat nad šálkem čaje.
Pokud by se s námi mimozemšané snažili navázat kontakt tím, že nám budou válcovat obilí těsně před sklizní, muselo by jim dojít, že civilizaci fixovanou na potraviny z obilí tím tak maximálně naštvou. Ale i kdyby takhle kosili třeba kopřivy na louce jen pro to, aby předali vzkaz, přijde mi to tak zoufale komplikovaná metoda dorozumívání že mohli ztěží vymyslet něco horšího. Naše země od padesátých let vysílá do okolního kosmu televizní signál, rádiový signál již přes 100 let. Civilizace, která by dychtila po komunikaci, by měla nᚠkomunikační "jazyk" padesát až sto let k dispozici, ale místo toho by valchovala pšenici ve složitých geometrických obrazcích?
Pojďme ale přemýšlet o pozemském původu obrazců. Vyloučila bych "přirozený" původ, neb Země jako těleso podle mě nedisponuje potřebnými silami pro vytváření ornamentů. Dokud byly známy pouze jednoduché kruhy, dalo se o tom uvažovat, s přibývající složitostí obrazců mi tato varianta nepřipadá reálná.
Pokud kruhy tvoří lidé jinak než ručně, tedy je tvoří armáda pomocí dosud nezveřejněných techologií (a podobně), nabízí se otázka, jestli si pro testování tajných zbraní nemohou vybrat nějaká méně okatá místa na Zemi, kde by efekt uniknul publicistice. A pokud naopak dělají psí kusy záměrně (třeba aby NASA přesvědčila veřejnost o existenci mimozemšanů a tím si zajistila další peníze od státu) přijde mi tato metoda s elementární znalosti marketingu hodně marná...

Není tady

 

#80 25. 10. 2011 18:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí

Kačenko, otázka je, co považuješ za důkaz návštěv mimozemských civilizací. Když budu chtít, rozmetám důkaz o čemkoliv. Z dávné historie je mnoho zmínek o návštěvnících z hvězd. Je spousta psaného textu, spousta maleb, kreseb atd. Nynější doba je prošpikovaná zprávama o mimozemských kontaktech. Bylo pořízeno mnoho obrázků a videí, mnoho svědectví. Zde opět narážíme na to, co je to ten důkaz a co jsme ochotni za důkaz přijmout. Tady opět opakuju, že pokud budu chtít, nic nebude dostatečný důkaz a stejnou událost mohu vždycky vysvětlit alternativně a tak to v reálu i vypadá a skeptici toho dost využívají na diskreditaci zastánců. A jak už jsem říkal, často se musíme spolehnout na dobrozdání nějakého renomovaného výzkumníka, vědce, instituci atd. Málokdo si je schopen důkazy ověřit, mnohdy se k nim vůbec nedostane. Nakonec nám opět zbývá hledat každý sám za sebe a používat svojí hlavu a intuici wink

Pokud jde o "přihlouplost" skrze obrazce v obilí. Jistěže vyspělejší civilizace vládnoucí meziplanetárními lety bude schopná komunikovat s námi v naší řeči, když bude chtít, když bude moct. Zde můžeme uvést pravidlo nevměšování cizích civilizací do vývoje dalších civilizací, obdobně jako ve Startreku Základní směrnice. Otázka je, do jaké míry je tato směrnice respektována různými civilizacemi a určitě existují některé, které na tuto směrnici neberou zřetel a některé, které ji budou dodržovat. Jedna nebo několik civilizací ne úplně ctící tuto směrnici se nás možná snaží kontaktovat ne úplně otevřenou formou tak, aby zde přistáli (třeba v NY) a zamávali nám smile Dělají to nepřímo přes obrazce. Obrazce jsou z určitého pohledu šifra, kterou ne každý může dešifrovat, což může být taky jeden z motivů. Všechno, co jsem uvedl, jsou moje spekulace. Klidně je můžeš odmítnout wink

Verze, že by tyto obrazce mohly tvořit jakési síly Země taky není úplně od věci. Ono proč by ne wink

Vše tohle je na velkou diskuzi a moc nemá smysl se v tom šourat, pokud nemᚠaspoň ánung o některých pramenech informací, proto ten link, o jsem zde uváděl. To je takový základ pro další debatu.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#81 25. 10. 2011 20:43

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Kruhy v obilí

Pravdou je, že ty obrazce jsou čím dál "vychytanější", takže buď  tvůrci (a už je to kdokoliv, nebo cokoliv..) kruhů pomalu přidávají na grádech podle toho, jak si na ty kruhy lidé zvykají a nebo je to jak říká Kalik - "voni ti Čimeričani maj šňupák všude a ve všem.." Třebas taková "satelitní laserová tiskárna" by vůbec nemusela být k zahození. Ta by takový obrazec dokázala "vytisknout" nejen za velice krátkou dobu a dost přesně ale navíc ta ohnutá stébla by tomu mohla nasvědčovat. Umím si to živě představit - "Hej.. Žoržu... fůkni jim tam na zem ten fajný obrázek do obilí, a zas mají nad čím kibicovat..  A nejlépe Anglánům a poblíž té jejich vojenské základny, aby se probudili z letargie.."o)

Pravdou ale také je, že "kruhy" byly pozorovány ve středověku, kdy se považovaly za "díla ďáblova", i když nebyly tak dokonalé, jako dnes.


Padla tu zmínka o UFO a stáří světa v pár tisících letech. UFO bych moc nezavrhoval. Ti jsou podle mě ještě vlezlejší, než ti Čimeričani a myslím, že už fakt mají pracky (asi tříprsté, nebo tak nějak) ve všem. Moc bych za to nedal, že si nás tady hezky "vytunili" pro svoje potřeby, jako otroky a navíc - "tuning" (nebo spíš tuzing..) stále pokračuje..

Pokud vezmete v potaz staré Indické eposy a jiné spisy a nebo pokud se i více zaměříte na díla renesančních umělců, tak zobrazení "ufo" jsou mnohdy jasně vidět.

Stáří světa pár tisíc let? Myslíte ty nálezy stop dinosaurů a lidí v jedné vrstvě? A nebo to, že radiokarbonová metoda není přesná? Tak osobně za tím vidím jiné věci, než to stáří. Jednak tu máme historické doklady o nejstarších městech na Zemi a ty se pohybují někde kolem 15000 let před n.l, navíc - nemusíme chodit daleko, stačí zajet do Dolních Věstonic a tam jsou nálezy prokazatelné a mnohokrát ověřené a datované od 25000 let a dále do minulosti.

K těm stopám v jedné vrstvě - kdoví, kolikátá jsme na zemi civilizace? V podstatě to, co nalézáme v různých vrstvách, je dost veliká vzácnost a náhoda. Ono stačí nějakých pouhých 500 000 let a z civilizace nenajdete vůbec nic, až na vyjímky, které pak zamotávají hlavu archeologům..

Taky bych nevyloučil ani "cesty v čase" našich budoucích praprapra.......vnuků.

A nebo na to kápnul "Štefan ze Špilbergu" a teď podle toho točí seriál - Terra Nova "o))

To jsou konspiračky, co? "o) To máte na hezký večer, abyste se nenudili.


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#82 25. 10. 2011 22:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kruhy v obilí

KALIK napsal(a):

Pokud jde o "přihlouplost" skrze obrazce v obilí. Jistěže vyspělejší civilizace vládnoucí meziplanetárními lety bude schopná komunikovat s námi v naší řeči, když bude chtít, když bude moct.

Kaliku ,
ja si to predstavuju tak,ze vyspelejsimu byti=vedomejsi energii (my nejsme vedoma energie,my jsme spici) nemusime stale svym lidskym omezenym vedomim rozumet. Nejsme mozna schopni je videt ani vnimat.  To jedine co muzeme vnimat je projev te energie. Otisk,projev do materialni podoby.

(me to pripomina neco v tom smyslu jako kdyz clovek neslysi,nevidi a nevnima dusi zesnulych,nebo energii tech co jsou mimo telo a pokousi se na fyzicky zive osoby mluvit (komunikovat dle sveho byti) a presto bez uspechu u obycejneho cloveka.  smile

Kacenko co ty na to?

Symboly,obrazy jsou jinym projevem dorozumivani ktere jako zatim jedine mozna umime zachytit nasim omezenym bytim.


Jestli tyhle dokonale obrazce dokaze (nejaky) vymyslet a uskutecnit clovek(jeho dosah),pak tedy otazka pro mne zni,proc by naopak pro jineho cloveka (napr pro ty co to zkoumaji) tohle bylo tak tezke rozlustit. smile

Upravil(a) Arcanum (25. 10. 2011 22:07)


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#83 26. 10. 2011 15:20

Kačenka_Ř
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2011
Příspěvky: 38
Web

Re: Kruhy v obilí

Možná to vypadá, že nemám ráda záhady, nebo tak podobně. Právě naopak! Ale nejkrásnější na každé záhadě pro mě je, když její rozluštění vede k přírodním silám. Potom se klaním velké matce Přírodě s vědomím, že toho o ní stále víme málo.
Lidská láska k záhadám ale taky bohužel vede k umělému vytváření záhad a ke snaze o záhadné vysvětlení přirozených jevů. Tímto vás vůbec nechci přesvědčit, že pátrání a diskuse o záhadách jsou zábavou pro blbce, to proboha ne! Jen se mi vždycky dostane na mysl určité vyhodnocení pravděpodobností. Některá vysvětlení jevů jsou pravděpodobnější, než jiná. To vše. Samozřejmě že pravděpodobnost se různým lidem s různým stupněm vzdělání jeví jinak.
Schválně: jak mrzne voda? Jak se z kapaliny stane pevná látka? Jak to, že led na rybníce je průhledný a vypadá jako sklo, ale sněhová vločka je symetrické (!!) chmýří?
Krásné fotky sněhových vloček pod mikroskopem najdete na http://green-buzz.net/environment/10-mi … nowflakes/

Není tady

 

#84 26. 10. 2011 16:21

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí

Kačenko, ano, krystalizace vody kolem prachové částice je velmi krásný doklad o kosmické inteligenci, mohu-li to tak říci. Něco tak krásného nevznikne z chaosu smile A pokud jde o pravděpodobnosti, tak i větší pravděpodobnost je jen pravděpodobnost, nemůžeš vyloučit ani jiná vysvětlení, třeba se zdají býti méně pravděpodobná a co když zrovna v daném případě se ukáže, že nižší pravděpodobnost se stala realitou?

Arcanum, symboly se táhnou celou historií lidstva. Tyto obrázky jsou pro většinu lidí dané kultury dobře čitelné i beze slov. Bylo by celkem pochopitelné, že jiné entity by si pro komunikaci zvolili zrovna symboly, obrázky, s geniálním designem a informací zakódovanou uvnitř. Obraz působí na mozek pravděpodobně v mnoha rovinách a snad i proto jsou tyto obrazy lepší než pouhá slova. Ne nadarmo se říká, jeden obrázek je lepší než tisíce slov smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#85 26. 10. 2011 17:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kruhy v obilí

KALIK napsal(a):

A pokud jde o pravděpodobnosti, tak i větší pravděpodobnost je jen pravděpodobnost, nemůžeš vyloučit ani jiná vysvětlení, třeba se zdají býti méně pravděpodobná a co když zrovna v daném případě se ukáže, že nižší pravděpodobnost se stala realitou?

Souhlas. smile

"Arcanum, symboly se táhnou celou historií lidstva. Tyto obrázky jsou pro většinu lidí dané kultury dobře čitelné i beze slov. Bylo by celkem pochopitelné, že jiné entity by si pro komunikaci zvolili zrovna symboly, obrázky, s geniálním designem a informací zakódovanou uvnitř. Obraz působí na mozek pravděpodobně v mnoha rovinách a snad i proto jsou tyto obrazy lepší než pouhá slova. Ne nadarmo se říká, jeden obrázek je lepší než tisíce slov smile "

Ano.
Obraz,symbol je proste jiny zpusob komunikace.   smile 

Me k tomu napada-stejne tak jako kdyz napriklad Japonec nakresli auto,pochopi to beze slov kazdy kdo auto zna,poznava a japonsky neumi ani slovo. big_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#86 26. 10. 2011 17:19

Kačenka_Ř
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2011
Příspěvky: 38
Web

Re: Kruhy v obilí

Arcanum napsal(a):

Kaliku ,
ja si to predstavuju tak,ze vyspelejsimu byti=vedomejsi energii (my nejsme vedoma energie,my jsme spici) nemusime stale svym lidskym omezenym vedomim rozumet. Nejsme mozna schopni je videt ani vnimat.  To jedine co muzeme vnimat je projev te energie. Otisk,projev do materialni podoby.

(me to pripomina neco v tom smyslu jako kdyz clovek neslysi,nevidi a nevnima dusi zesnulych,nebo energii tech co jsou mimo telo a pokousi se na fyzicky zive osoby mluvit (komunikovat dle sveho byti) a presto bez uspechu u obycejneho cloveka.  smile

Kacenko co ty na to?

Symboly,obrazy jsou jinym projevem dorozumivani ktere jako zatim jedine mozna umime zachytit nasim omezenym bytim.


Jestli tyhle dokonale obrazce dokaze (nejaky) vymyslet a uskutecnit clovek(jeho dosah),pak tedy otazka pro mne zni,proc by naopak pro jineho cloveka (napr pro ty co to zkoumaji) tohle bylo tak tezke rozlustit. smile

Člověk skutečně vnímá jen zlomek reality, která ho obklopuje. Má vyvinuté receptory na omezený rozsah vlnové délky záření (tzv. viditelné světlo), vnímá jen omezený rozsah kmitočtu zvukových vln, vůně cítí nosem, nikoliv ušima a tak dál. Stačí jen představa, jak by okolní svět vypadal, kdyby člověk třeba viděl ve větším rozsahu vln, nebo viděl magnetické siločáry - to by byl hukot. A to se bavíme jen o energiích, které známe a umíme něčím změřit. Pokud je život spojen ještě s výskytem nějaké další energie, která nám dosud byla utajena...
Jak ale vidíte, dají se předpokládat věci, které nám v budoucnu třeba vyrazí dech a změní naše chápání světa, a při tom na nich není ani špetka nadpřirozena ;-)

Není tady

 

#87 26. 10. 2011 17:29

Kačenka_Ř
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2011
Příspěvky: 38
Web

Re: Kruhy v obilí

KALIK napsal(a):

Kačenko, ano, krystalizace vody kolem prachové částice je velmi krásný doklad o kosmické inteligenci, mohu-li to tak říci. Něco tak krásného nevznikne z chaosu

Kaliku, bojím se, že nám bádání v oblasti kvant brzy řekne, že řád vzniká z chaosu (Ordo Ab Chaos) a to kosmické inteligenci navzdory...

Není tady

 

#88 26. 10. 2011 17:41

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí

Kačenka_Ř napsal(a):

KALIK napsal(a):

Kačenko, ano, krystalizace vody kolem prachové částice je velmi krásný doklad o kosmické inteligenci, mohu-li to tak říci. Něco tak krásného nevznikne z chaosu

Kaliku, bojím se, že nám bádání v oblasti kvant brzy řekne, že řád vzniká z chaosu (Ordo Ab Chaos) a to kosmické inteligenci navzdory...

No, tak si počkej smile Z logiky veci není možná z chaosu udělat řád bez inteligentního plánu a tvůrčí síly. Jenže v chaosu žádná inteligence logicky není, takže chaos je odsouzen býti chaosem navěky wink

Upravil(a) KALIK (26. 10. 2011 17:43)


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#89 26. 10. 2011 17:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí

Kačenka_Ř napsal(a):

Jak ale vidíte, dají se předpokládat věci, které nám v budoucnu třeba vyrazí dech a změní naše chápání světa, a při tom na nich není ani špetka nadpřirozena ;-)

Definuj pojem nadpřirozeno smile
Ono opravdu nadpřirozeno je jen nedostatek poznání, nic jiného to není. Takže dokud stále není objeveno a pochopeno vše, bude i nadpřirozeno smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#90 26. 10. 2011 18:04

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kruhy v obilí

KALIK napsal(a):

Kačenka_Ř napsal(a):

Jak ale vidíte, dají se předpokládat věci, které nám v budoucnu třeba vyrazí dech a změní naše chápání světa, a při tom na nich není ani špetka nadpřirozena ;-)

Definuj pojem nadpřirozeno smile
Ono opravdu nadpřirozeno je jen nedostatek poznání, nic jiného to není. Takže dokud stále není objeveno a pochopeno vše, bude i nadpřirozeno smile

Souhlas. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#91 28. 10. 2011 15:02

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Kruhy v obilí

Kačenka_Ř napsal(a):

Možná to vypadá, že nemám ráda záhady, nebo tak podobně. Právě naopak! Ale nejkrásnější na každé záhadě pro mě je, když její rozluštění vede k přírodním silám. Potom se klaním velké matce Přírodě s vědomím, že toho o ní stále víme málo.
Lidská láska k záhadám ale taky bohužel vede k umělému vytváření záhad a ke snaze o záhadné vysvětlení přirozených jevů. Tímto vás vůbec nechci přesvědčit, že pátrání a diskuse o záhadách jsou zábavou pro blbce, to proboha ne! Jen se mi vždycky dostane na mysl určité vyhodnocení pravděpodobností. Některá vysvětlení jevů jsou pravděpodobnější, než jiná. To vše. Samozřejmě že pravděpodobnost se různým lidem s různým stupněm vzdělání jeví jinak.
Schválně: jak mrzne voda? Jak se z kapaliny stane pevná látka? Jak to, že led na rybníce je průhledný a vypadá jako sklo, ale sněhová vločka je symetrické (!!) chmýří?
Krásné fotky sněhových vloček pod mikroskopem najdete na http://green-buzz.net/environment/10-mi … nowflakes/

smile Rozluštění nemůže vést k jiným silám než k přírodním. Jen některé z nich už jsme pochňápali a jiné ještě ne.

K těm vločkám - nelze nevzpomenout výzkum, který prováděl Masaru Emoto. Mám i jednu knížku od něj, jmenuje se Léčivá síla vody. Je to víc než zajímavé smile

Není tady

 

#92 28. 10. 2011 15:59

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kruhy v obilí

haiel napsal(a):

smile Rozluštění nemůže vést k jiným silám než k přírodním. Jen některé z nich už jsme pochňápali a jiné ještě ne.

Dobrej den Drakova. big_smile

Muzou za to trpaslici? big_smile  Prirodni sily jako pochazejici z prirody?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#93 28. 10. 2011 16:05

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Kruhy v obilí

Arcanum napsal(a):

haiel napsal(a):

smile Rozluštění nemůže vést k jiným silám než k přírodním. Jen některé z nich už jsme pochňápali a jiné ještě ne.

Dobrej den Drakova. big_smile

Muzou za to trpaslici? big_smile  Prirodni sily jako pochazejici z prirody?

Zdravím, Arkáňová smile Samozřejmě, že za to můžou trpaslíci z přírody. Ještě aby tak za to mohli trpaslíci z fabriky cool

Není tady

 

#94 28. 10. 2011 16:11

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kruhy v obilí

haiel napsal(a):

Arcanum napsal(a):

haiel napsal(a):

smile Rozluštění nemůže vést k jiným silám než k přírodním. Jen některé z nich už jsme pochňápali a jiné ještě ne.

Dobrej den Drakova. big_smile

Muzou za to trpaslici? big_smile  Prirodni sily jako pochazejici z prirody?

Zdravím, Arkáňová smile Samozřejmě, že za to můžou trpaslíci z přírody. Ještě aby tak za to mohli trpaslíci z fabriky cool

Ok lol  a jak jsi na to prisla,ze to vede k silam z prirody? Pleas pleas. big_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#95 28. 10. 2011 16:15

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Kruhy v obilí

"""...Rozluštění nemůže vést k jiným silám než k přírodním..."""

Ale MUZE... gloria


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#96 28. 10. 2011 16:19

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Kruhy v obilí

Arcanum napsal(a):

haiel napsal(a):

Arcanum napsal(a):


Dobrej den Drakova. big_smile

Muzou za to trpaslici? big_smile  Prirodni sily jako pochazejici z prirody?

Zdravím, Arkáňová smile Samozřejmě, že za to můžou trpaslíci z přírody. Ještě aby tak za to mohli trpaslíci z fabriky cool

Ok lol  a jak jsi na to prisla,ze to vede k silam z prirody? Pleas pleas. big_smile

To jsem tak jednou chodila po světě a koukám - všude samá příroda. Vpravo příroda va , vlevo příroda va , za rohem příroda va .....nahoře příroda va ....nikde nic jiného, jen příroda. Viditelná a poznaná a dokonce i ta neviditelná a nepoznaná. smile

Není tady

 

#97 28. 10. 2011 16:22

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Kruhy v obilí

Bylo to docela prijemny, vid, haiel ? par
godlike


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#98 28. 10. 2011 16:23

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Kruhy v obilí

ViktorkaM napsal(a):

"""...Rozluštění nemůže vést k jiným silám než k přírodním..."""

Ale MUZE... gloria

TO je taky příroda, ne gloria

Není tady

 

#99 28. 10. 2011 16:26

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Kruhy v obilí

ViktorkaM napsal(a):

Bylo to docela prijemny, vid, haiel ? par
godlike

No....stejně jsem nepochňápila, co v té přírodě děla člověk va

Není tady

 

#100 28. 10. 2011 16:30

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kruhy v obilí

haiel napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Bylo to docela prijemny, vid, haiel ? par
godlike

No....stejně jsem nepochňápila, co v té přírodě děla člověk va

Clovek je priroda? Jak jako? Za tim vsim neco je?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů