Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 3. 2007 10:15

babi
♥♥♥----

Re: Nezájem o sex u muže - 33 let

No tak tomu bych docela věřila, má tolik práce že na tom PC sedí témeřpořád, pokud se teda nestará o děti, no můžeš takového chlapa nenávidět?

Není tady

#27 29. 3. 2007 10:23

zaziii
♥------

babi napsal(a):

No tak tomu bych docela věřila, má tolik práce že na tom PC sedí témeřpořád, pokud se teda nestará o děti, no můžeš takového chlapa nenávidět?

Babi, mám pocit, že je to u vás asi fakt stejné. Jsem ráda, že mi rozumíš. Také mám toho svého ráda, ale takhle to prostě už dál nejde. Pokud si to dělá sám, očividně v sobě nějakou sexuální energii má a pak je asi chyba ve mně nebo má se mnou spojený nějaký blok. Musím něco vymyslet.

Není tady

#28 29. 3. 2007 12:29

Blackie
Host

Koukám, že to máte holky podobné, jako já (tedy obráceně, jsem M). Teď je to s bídou 1x za 14 dní, člověk si 2x denně pomůže (s partnerkou by stačilo 3x týdně, sám to je v podstatě o ničem), ale už mně to taky nějak nebaví (spíš je mi smutno). Tuhle jsem na to zkoušel zavést řeč, myslel jsem si, že už nejsem přitažlivý. Skončilo to s pláčem (s tím, že cokoliv jiného, ale v tomhle se prý pletu) a to mne bolelo ještě víc. Podnikám, mám toho hodně, ale jsem schopný se mil...t i při horečkách i v nemoci. Nechci na ženu tlačit, vím, že by to bylo ještě horší (a její ex přesně tohle dělal). Dřív bylo sexu víc a i různý, teď se to smrsklo do 2 poloh v ložnici ve tmě. Když nadhodím něco ve smyslu vyzkoušet něco nového, většinou dostanu odpověď, že se stydí :-(  Možná mi poradíte - asi bych to už mohl vědět, ale jako chlap potřebuju všechno polopatě - nerozumím tomu, když se v noci probudím a slyším, že si to dělá sama, ale o sex má zájem takhle málo. Jinak všechno funguje na 1*, spousta něžností atd. přes den, ale sex...nic. Tak teď nějak nevím, jak dál, jsme spolu 7 let + děti (že by sedmiletá krize ?). Vždycky se snažím přes den maximálně utahat, abych měl od svého těla pokoj, ale i tak se to vždycky nepovede. V sexu byla vždycky na prvním místě partnerka, mám prostě zážitek z toho, když vidím její orgasmus.

To je spíš jen můj povzdech, abyste věděli, že v tom nejste určitě sami...... Jasně, člověk by mohl být vůbec rád, že má dneska někoho, kdo se postará o domácnost, o děti, a nakonec i o mně (i když se snažím pomáhat, jak to jde).

Upravil(a) Blackie (29. 3. 2007 12:35)

#29 29. 3. 2007 13:06

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

vissla nechtělo by dodat jí sebevědomí, co tak udělat si víkend ve dvou hjarta a netlačit na ni.

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#30 29. 3. 2007 13:48

Blackie
Host

666salome napsal(a):

vissla nechtělo by dodat jí sebevědomí, co tak udělat si víkend ve dvou hjarta a netlačit na ni.

No tuhle jsem to navlékl na koupel ve dvou, s tím, že jsem upozornil, že žádný sex, že jí chci jen umýt vlasy. Dopadlo to výborně, nic jsem nečekal, nic nebylo, v pohodě. Pak následovalo neočekávané :-) v ložnici, z její strany (tim myslím polibky atd. no však víte), jenže já nevím, asi chci moc, byly to ty dvě polohy, potmě, líznout jsem si nemoh :-p tak nevím. Asi nevím, co chci a běda když to nedostanu. Víkend ve dvou je dobrý nápad.
Hmm, když už píšeš dodat sebevědomí, jak nejlíp mᚠna mysli ? Samozřejmě nejsem ten týpek, co si nevšimne, když má nově udělané vlasy, pochválím i pěkné nalíčení a oblečení.
Vůbec je problém nějak z ní dostat, co se jí líbí. Tuhle jsem z hrůzou zjistil, že po 7 letech vlastně pořádně nevím, co se jí líbí kromě asi dvou věcí (sex). Když jsem se na to ptal, dostal jsem odpověď, že pokaždé je to něco jiného. Tak mi řekněte, co si z toho má chlap vybrat ? Četl jsem Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, i Proč jsou muži z marsu a ženy z venuše a snažím se podle rozdílů řídít (musím říct že i ona) a že dokonce holky bacha :-) nedostávám vynadáno, když nenajdu v lednici máslo a koukám na něj....
Jen ta postýlka......hmm. Porad se snazim najit u sebe chybu a napravit TO, jen nevim co :-(

#31 29. 3. 2007 16:26

zaziii
♥------

Ahoj Blackie,

je to hrůza, co? Myslím, že je úplně jedno, jestli jsou takové problémy s ženou nebo chlapem, ve výsledku to vyjde na stejno. Řekla bych, že kořen problémů bude ve většině případů skryt v psychice.... jestli si to taky dělá sama atd...
Asi bych jí zkusila nenásilně rozmazlovat a netlačit na pilu....

Není tady

#32 29. 3. 2007 20:32

Blackie
Host

zaziii napsal(a):

Ahoj Blackie,

je to hrůza, co? Myslím, že je úplně jedno, jestli jsou takové problémy s ženou nebo chlapem, ve výsledku to vyjde na stejno. Řekla bych, že kořen problémů bude ve většině případů skryt v psychice.... jestli si to taky dělá sama atd...
Asi bych jí zkusila nenásilně rozmazlovat a netlačit na pilu....

Hmm, nejhorší je, že člověk partnerku měnit nechce, teda já ani náhodou, máme mnoho společného, prožili jsme spolu hodně radostí a jednu obrovskou bolest která nás dala ještě víc dohromady. Kolikrát si říkám, už aby byla padesátka :-) (je mi 36) , to se vrhnu na ten ledničkový sex, a nebudu mít tyhle problémy. Kolikrát mně to tak otravuje myslet na sex a vůbec na tohle celý den, ale když to člověk pořádně nemá ( a tím rozhodně pomoc rukou pět proti jednomu nepovažuju) tak já nevím jak vy holky, ale já prostě nefunguju :-( . Ledový sprchy zaberou na chvíli, ale ne na to co se mele v hlavě.....a když má člověk objekt svého zájmu pořád před sebou na očích.....co pak s chlapem udělá jenom takový převlíkání partnerky (myslím pohled na její hrudník), kolikrát je mi to fakt trapný a říkám si, že to snad ani není možný, aby s člověkěm něco takhle cloumalo...

#33 29. 3. 2007 21:47

BB
♥♥♥♥♥♥-

Blackie, a nezměnila se jí  třeba postava .... ? Kámošce  zůstaly po  porodu špeky a jizvičky a taky to nechtěla jinak než po tmě ....  třeba má nějakej problémek ??????    va

BB

Není tady

#34 29. 3. 2007 22:04

Blackie
Host

BB napsal(a):

Blackie, a nezměnila se jí  třeba postava .... ? Kámošce  zůstaly po  porodu špeky a jizvičky a taky to nechtěla jinak než po tmě ....  třeba má nějakej problémek ??????    va

Postava alespon pro mne se nezmenila, spise naopak, zustala vetsi prsa - mnam, ale tohle je spis pro mne, uznavam, ze je mozne cokoliv. Jak to mam ale zjistit, kdyz mam strach se zeptat, posledni diskuse skoncila u place, a jinak narazim porad na to, ze odpoved je ze se bud stydi a nebo se dozvim, ze toho chci vedet moc a ze sama vlastne poradne nevi. Jak to ma vedet chlap, ktery na tohle neni "naprogramovany". Ja bych sel i klidne do toho, ze bych si nechal pomoct od ni a jak rad. Ale holky uznejte, ze delat to partnerovi kazdy vecer rukou teda rozhodne neni vyhra ani pro jednoho :-). To mozna pomuze telu, ale ac chlap, mam i hlavu, nemyslim jen tim dole. Navic nejsem ten typ, co by se kazdy vecer hlasil s tim "milacku, uz jsem tu, muzes mi to udelat ? " - to fakt ne, to radsi mlcky trpim (jo a prospim 1/3 noci protoze se prevracim a podvedome blahove cekam na to, ze si to udela ona, a ja treba prijdu na radu, takovy spanek 3-4 hodky denne to je teda dilo, jsem zvedavej, kdy padnu na hubu-ale zase pak bude pokoj :-))). Nejak moc kecam, deti spi, ja srkam krvesaj, a jeste potrebuju hodne delat - omlouvam se za text bez diakritiky, ale programuju a nejak jsem si sem odskocil a ujelo mi to, uz to nebudu prepisovat.
Kazdopadne mi tohle forum pomohlo uz jen tim, ze vim, ze nejsem sam, a hlavne ze to neni jen problem chlapu, ale i opacny. Sakra hned bych s nejakym chlapem menil ne-zajem o sex 2x za mesic s tim mym.

Upravil(a) Blackie (29. 3. 2007 22:06)

#35 30. 3. 2007 13:04

babi
♥♥♥----

Blackie a nechceš si to tedy vyměnit s tím mým? myslím tedy ten ne-zájem o sex big_smile, to by bylo bezva reta

Není tady

#36 30. 3. 2007 13:51

Ivusa
♥♥♥----

babi napsal(a):

Blackie a nechceš si to tedy vyměnit s tím mým? myslím tedy ten ne-zájem o sex big_smile, to by bylo bezva reta

Dobrý nápad, babi:dumbom:
Já se taky hlásímreta

Upravil(a) Ivusa (30. 3. 2007 13:54)

Není tady

#37 30. 3. 2007 13:58

Blackie
Host

babi napsal(a):

Jojo, když by to šlo, rád nějaký ty chutě přenechám, naopak se jich rád zbavím směrem k normálu (sakra obvyklý téma, co je to normál dumbom ) . I když včera v noci k tomu nakonec u nás došlo, a byl to hukot, ještě teď mám mžitky před očima :-) No a už bych moh zase, sakra vissla I když vlastně posun byl, po chvilce naléhání jsem se dozvěděl že si to dělá i sama (do té doby to bylo že ne-é) a dokonce kolikrát. Takže po tom všem to je posun v komunikaci teda prvotřídní.

Upravil(a) Blackie (30. 3. 2007 14:01)

#38 30. 3. 2007 15:10

babi
♥♥♥----

Blackie, jestli mohu radit, a nechtěla by třeba pomoct když si to dělá sama? Jako že by jsi jí hladil jinde a tak něco. Třeba potřebuje něco speciálního a nechce se jí ti to vysvětlovat, nebo to ani nejde vysvětlit a je potřeba  k tomu ten cit a ona sama přitom cítí co je třeba dál dělat. Myslím že je to dost možné.
Zkus ji pokud ji přistihneš že si to dělá sama jen hladit, líbat a třeba to dospějě k tomu že ti řekne o co konkrétně jde :-)

Není tady

#39 30. 3. 2007 15:48

zaziii
♥------

Blackie, myslím že by mohlo pomoct, kdyby ses k ní v noci pravidelně tulil, hladil jí a hřál bez toho, aby ses hned snažil o víc. Mohla by si tak postupně zvyknout na to, že se k ní rád tulíš "jen tak" a tvůj dotyk není nebezpečný. Mohla by se přestat bát, že se po ní zase budeš "jen" vrhat.
Taky mě napadlo, jestli ses třeba nějak nezměnil, že bys jí mohl začít odpuzovat? Pečuješ o sebe? Nosíš jí někdy kytky a dárky jen tak? smile

Není tady

#40 30. 3. 2007 19:07

Blackie
Host

babi napsal(a):

Blackie, jestli mohu radit, a nechtěla by třeba pomoct když si to dělá sama? Jako že by jsi jí hladil jinde a tak něco. Třeba potřebuje něco speciálního a nechce se jí ti to vysvětlovat, nebo to ani nejde vysvětlit a je potřeba  k tomu ten cit a ona sama přitom cítí co je třeba dál dělat. Myslím že je to dost možné.
Zkus ji pokud ji přistihneš že si to dělá sama jen hladit, líbat a třeba to dospějě k tomu že ti řekne o co konkrétně jde :-)

To už jednou bylo, odstrčila mi ruku, ale bylo to víceméně v rozespalosti, asi to nebylo to pravé, spíš si jen tak hrála... no uvidím časem, ale díky.

#41 30. 3. 2007 19:32

Blackie
Host

zaziii napsal(a):

Blackie, myslím že by mohlo pomoct, kdyby ses k ní v noci pravidelně tulil, hladil jí a hřál bez toho, aby ses hned snažil o víc. Mohla by si tak postupně zvyknout na to, že se k ní rád tulíš "jen tak" a tvůj dotyk není nebezpečný. Mohla by se přestat bát, že se po ní zase budeš "jen" vrhat.
Taky mě napadlo, jestli ses třeba nějak nezměnil, že bys jí mohl začít odpuzovat? Pečuješ o sebe? Nosíš jí někdy kytky a dárky jen tak? smile

Já se nevrhám :-) Bohužel to teď je tak, že já čekám co bude, přece se nebudu ptát každý večer, tím to znechutím nám oběma. Jenže pak nevím, jestli nečeká ona, až začnu - klasiký začarovaný kruh. Pro mně je nejvyšší stupeň štěstí, když je ona (-spokojená, -usměvavá, -uspokojená...) . Tulení jasně, pravidelně usínáme spolu, přitulení, většinou jí třeba hladím na noze, a ani to nemá žádný podtext, prostě mi to dělá dobře ji hladit, cítit její kůži.
Péče o sebe, no to snad ani nebudu rozebírat, to je přece samozřejmost. A ten zbytek - nosím kytku tak jednou do měsíce, jsem prostě jinej na dnešní dobu, občas básnička a takové věci....prostě romantik, do dnešní doby moc nezapadající. Asi všechno moc rozebírám, dneska jsem si četl ještě jinde na babinetu, a utkvěla mi jedna odpověď - moc neřešit. Aby pak neměla strach, že kdykoliv se na něco zeptám, bude to o sexu, atd. to určitě není to pravé. 
Ale řekl bych že se to asi snad pomalu lepší (musím zaukat).....každopádně holky díky za podporu, moc to pomáhá, jednu věc to pozitivní má - člověk se snaží sám zlepšovat a ono se to ve vztahu časem zůročí.

Upravil(a) Blackie (30. 3. 2007 19:36)

#42 30. 3. 2007 19:40

zaziii
♥------

Blackie, tak ti budu držet palce! Snad se to u vás časem poddá. Doufám, že i na nás se usměje štěstí.
Jinak s tou hygienou apod. by ses divil, kolik je mezi chlapy čuňat sad

Není tady

#43 30. 3. 2007 19:48

Blackie
Host

zaziii napsal(a):

Blackie, tak ti budu držet palce! Snad se to u vás časem poddá. Doufám, že i na nás se usměje štěstí.
Jinak s tou hygienou apod. by ses divil, kolik je mezi chlapy čuňat sad

To je smutné, není nic horšího než upocený chlap starým potem, něco jiného je asi chlap venku při tvrdé práci do půl těla, které se leskne potem od dřiny, je to přitažlivé, nebo je to taky fuj ?
Tohle forum nema chybu, je sice pro holky, ale chlap tady může zjistit základy ženského přemýšlení a sexuality - jasně, jsou rozdíly, ale ty základní věci asi budou podobné.

#44 1. 4. 2007 23:35

sestrickaJanka
♥------

Ahoj Zazii mas rovnaky problem ako ja ,akurat s tym rozdielom ze ja mam 23 moj priatel 33 a sme spolu necele 2 roky,kolko krat som si koli tomuto nasmu problemu poplakala,nespali sme uz spolu dva mesiace a ja neviem ci je chyba vo mne alebo v com tiez sa mame velmi radi,inak si dobre rozumieme ale toto ma psychycky aj fyzicky nici,neviem uz co mam robit citim sa tak nepritazliva,uz sa nemozem pred nim ani prezliekat,lebo raz mi povedal ze mam pomaranc na zadku,potom zas ze by som mala zacat cvicit,ja vie niesom dokonala a on mal predo mnou same modelky,ale ked sme spolu zacali chodit mala som horsiu postavu a stale mi hovoril AKO SA MU PACIM a tak milovali sme sa aj 3x denne a tiez sme sa smiali tym co spali spolu raz mesacne ze ako to vobec mozu vydrzat bez sexu a vidite roky bezia a sme na tom este horsie,viem nastali teraz problemy zivota dostali sme novy byt vybavovacky okolo toho,on sa rozvadzal manzelka ho potahovala po sudoch koli alimentom,v praci na neho tlacili pridali mu viac podriadenych na starost zacal si rbit skolu,a u nas to cim dalej viac skripalo,uz som mala myslienky na neveru,lepsie povedane ze kamoska mi davala navrhy ze mi niekoho zozenie,lenze ja som tak citliva ze ked som ho videla aky je smutny alebo ked sa niekedy ku mne len tak prituluil tak som sa rozplakala len pri tej myslienke nevery,samozrejme aj som zo zaciatku bola akcna,ale on si myslel ze ho znasilnujem a ako keby sa ma bal,stale sice zo smiechom utekal predo mnou ze sa ma boji a ked uz fakt chcel "vyprazdnit pytlik"chcel aby som mu to urobila rukou,par krat som sa podvolila,ale ziadna odmena ma necakala on bol spokojny a ja ....no skoda slov,zavrsilo to tym ze mi kupil vibrator,a ked sa o tom s nim chcem porozpravat,iba odvrkne ze nech si zaplatim gigola ked chcem stale sexovat a ende.Uz si fakt neviem rady,tak velmi ho milujem a viem ze aj on mna ale preco toto vsetko robi,tak zavidim babam co maju sex aspon raz do tyzdna co by som za to dala aj zivot fakt je to strasne...este ze mam aspon ten vibrator..papa a dik za rady neutral

Upravil(a) sestrickaJanka (1. 4. 2007 23:38)

Není tady

#45 3. 4. 2007 10:36

Judinka
♥♥♥♥---

sestrickoJanko,
jestli tě potěší, že je nás víc... grater Tak mám "to" doma.. Začátky, že jsem se nestačila divit, radovala jsem se, že konečně mám náruživého samce.....a jsme spolu taktéž necelé dva roky...a  nastal poněkud celibát. S tím rozdílem, že by mi gigola nedoporučil a má pseudoromantickou představu, že bychom spolu měli trávit hodně času pospolu a upřímně si vše "hlásit"...  tak nevím. hmm  Be sexu se sice dá žít, ale přece jen mi připadá život takový ochuzený.

Není tady

#46 3. 4. 2007 10:41

babi
♥♥♥----

Tak jsem to nějak neopochopila, co si jako upřímně hlásit?

Není tady

#47 3. 4. 2007 10:43

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Problém je jen v tom, že vaši miláčci nehodlají do vztahu nic investovat, nechtějí si udržet vztah, prostě jim na něm nezáleží. Chce to trošku ohrozit jejich pozici, jejich jistotu a pak se budou dít věci wink

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#48 3. 4. 2007 10:46

Blackie
Host

Judinka napsal(a):

sestrickoJanko,
jestli tě potěší, že je nás víc... grater Tak mám "to" doma.. Začátky, že jsem se nestačila divit, radovala jsem se, že konečně mám náruživého samce.....a jsme spolu taktéž necelé dva roky...a  nastal poněkud celibát. S tím rozdílem, že by mi gigola nedoporučil a má pseudoromantickou představu, že bychom spolu měli trávit hodně času pospolu a upřímně si vše "hlásit"...  tak nevím. hmm  Be sexu se sice dá žít, ale přece jen mi připadá život takový ochuzený.

Ano žít se dá, ale život je ochuzený celkem dost. A řekl bych nejen tělesně, ale i tím, co s tím jde ruku v ruce za myšlenky (už mně nechce, nejsem pro ni přitažlivý, co se to vlastně děje) - bohužel zjišuju, (nevim jak vy holky) že pak kolikrát už ani vlastně na ten sex ani u mne není nálada, protože si říkám - bude to a pak zase 14 dní nic, tak to radši vůbec nic (většinou takové dva dny po sexu je to dost drsný, když se mi honí hlavou že dva až tři týdny zase sám sobě sám....) - ale stejně vždycky podlehnu i když vím předem ty následky - no taky to se mnou teda není jednoduchý dumbom

#49 3. 4. 2007 10:53

babi
♥♥♥----

KALIK napsal(a):

Problém je jen v tom, že vaši miláčci nehodlají do vztahu nic investovat, nechtějí si udržet vztah, prostě jim na něm nezáleží. Chce to trošku ohrozit jejich pozici, jejich jistotu a pak se budou dít věci wink

jo jo , velká pravda! ovšem jak ohrožovat pozici, když vědí že jsou z praktického hlediska nepostradatelní! dumbom

Není tady

#50 3. 4. 2007 10:57

Blackie
Host

babi napsal(a):

KALIK napsal(a):

jo jo , velká pravda! ovšem jak ohrožovat pozici, když vědí že jsou z praktického hlediska nepostradatelní! dumbom

Fakt jo ? Tak ja si teda ve vztahu nepostradatelný nepřijdu a pokud bych měl tenhle pocit někdy u mně začít lezt ven (to znamená myslet si, že jsem absolutně nepostradatelný a ve všem nejlepší), hodně rychle se budu snažit se ho sám zbavit. To je totiž aspoň podle mně začátek konce vztahu. A rozumný člověk by tohle měl vědět a snažit se, aby byl partner v pohodě.

Sem to teda nějak zamotal vissla

Upravil(a) Blackie (3. 4. 2007 10:58)

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí