Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 3. 2007 20:53

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Bukake - co vy na to?

Mě by docela zajímal vᚠnázor na takzvaný "bukake" wink
Pokud nevíte o co jde tak tady je odkaz http://www.po*n.cz/ mrkněte na ukázku a neberte to jako reklamu wink
Já jsem asi divnej ale mě se z toho regulérně zvedá "kufr". Představa že se střídám se 120ti zapařenejma chlapama na jedný nebo dvou holkách usch
Můj osobní názor na tohle je, že podobný akce vyhledávají týpci (skoro bych řek úchylové) neschopní normálně se seznámit. Samozřejmě to je ale každýho věc a pokud se to slečnám za těch 50 tisíc líbí, tak proč ne.

Co vy na to?? Šli by jste do toho dámy a pánové?

Upravil(a) Jeňýk (23. 3. 2007 20:54)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#2 23. 3. 2007 22:30

dagi
Host

Re: Bukake - co vy na to?

stačil mi pohled na úvodní fotku usch. děkuji, nechci.. nejsi tedy jediný, komu se z toho zvedá kufr. normální člověk do toho nemůže jít! ani za milion.. kapitulation

 

#3 23. 3. 2007 23:35

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Bukake - co vy na to?

teda to je hnus....... to musí být fakt úchylové........, tito lidi u mě klesají pod úroveň bezdomovce........a navíc s holkou, která do tohoto jde... tak s to bych taky nechtěl nic mít..... to si radši počkám na nějakou normální a vrznu o něco později.......myslím, že do klubu těch kterým se to hnusí bude patřit každý normální chlap a i holka...takže myslím, že je nás dost...

Není tady

 

#4 24. 3. 2007 1:52

host5522
Host

Re: Bukake - co vy na to?

Fuj.

 

#5 24. 3. 2007 2:08

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Bukake - co vy na to?

Blé. Přehlídka veškerejch představitelnejch sexuálně přenosnejch chorob. Oni ti maníci věděli, proč se nechávají zvěčnit zamaskovanísmile ale ruka osudu na ně stejně dopadne. I bez masek se sejdou jednoho krásného dne na kožním smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6 24. 3. 2007 11:57

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Bukake - co vy na to?

Tak to jste mě uklidnili, už jsem měl obavy že nejsem správnej chlap když nemám potřebu se mačkat mezi podobnejma úchylama big_smile

Na druhou stranu by mě zajímalo kde se ty lidi berou a co je to za týpky. Zkuste se dívat na jednotlivý pány, jsou mezi nima kousci který si docela dobře umim představit v dlouhým kabátě před mateřskou školkou......


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#7 24. 3. 2007 12:01

host5522
Host

Re: Bukake - co vy na to?

Jeníku, já se na ty pány nechci dívat znova, včera mi to stačilo smile Prostě sebranka úchylů. A to jinak po*no můžu. Ale takovéhle ne. smile

 

#8 24. 3. 2007 22:15

Pelikan
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 120

Re: Bukake - co vy na to?

Je to opravdu humus. Tak to už bych radši dal přednost souloži "na ruční pohon".

Není tady

 

#9 24. 3. 2007 23:04

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Bukake - co vy na to?

lol
To mi přijde jako když se u nás na vsi hárá fena a okolo čeká 50 psů, aby si mohli štrejchnout......lol
Sem se docela pobavila.

Není tady

 

#10 24. 3. 2007 23:21

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Bukake - co vy na to?

To mi připomíná ten vtip.........
Maminko, jaktože jsem černý a ty bílá?
Pepíčku, buď rád, že nejsi pes.....va

Není tady

 

#11 24. 3. 2007 23:29

host5522
Host

Re: Bukake - co vy na to?

smile

 

#12 25. 3. 2007 6:17

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Bukake - co vy na to?

tak to je moc     usch

Není tady

 

#13 25. 3. 2007 7:13

Holčička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 4363

Re: Bukake - co vy na to?

Jeňýk napsal(a):

...Zkuste se dívat na jednotlivý pány, jsou mezi nima kousci který si docela dobře umim představit v dlouhým kabátě před mateřskou školkou......

Jenže taky mezi nimi najdeš i týpky, kteří by se hodili do obleku a třeba poslaneckýho křesla.... to mě děsí víc va


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lqhjsy07t.png    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6px9452lk.png

Není tady

 

#14 25. 3. 2007 12:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Bukake - co vy na to?

Holčička napsal(a):

Jenže taky mezi nimi najdeš i týpky, kteří by se hodili do obleku a třeba poslaneckýho křesla.... to mě děsí víc va

Jo tak to mᚠbohužel pravdu.......


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#15 25. 3. 2007 14:01

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Bukake - co vy na to?

uschvahmm Bléééé a ta slečna s tou přetékající papulou.To by byl vášnivý polibek.Jdu se vyzvracet. Ale jsou ještě daleko horší hnusy,ale na to radši ani nemyslet. uschuschuschuschuschusch

Není tady

 

#16 25. 3. 2007 14:21

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: Bukake - co vy na to?

To je na mě.Mojí kamarádce se jeden kluk chlubil, že to provozuje a nabízel jí jestli to nechce zkusit. Nevěděla co to je, tak na to koukla na internet a pak nám to ukázala. To byl šok. Co se týče mě, tak tohle mě  neláká ani trochu.

Není tady

 

#17 25. 3. 2007 15:41

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Bukake - co vy na to?

mě se to absolutně hnusí... vždy ten starý dědek co tam na té jedné leží, to je nechutné jak prase....hnus, být to moje holka, tak se s ní rozejdu a navíc by mě zavřeli za masovou vraždu, pač všechny ty úchyly bych asi zabil mad mad mad hnus...

Není tady

 

#18 25. 3. 2007 17:00

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Bukake - co vy na to?

Jeňýk napsal(a):

Tak to jste mě uklidnili, už jsem měl obavy že nejsem správnej chlap když nemám potřebu se mačkat mezi podobnejma úchylama big_smile

Na druhou stranu by mě zajímalo kde se ty lidi berou a co je to za týpky. Zkuste se dívat na jednotlivý pány, jsou mezi nima kousci který si docela dobře umim představit v dlouhým kabátě před mateřskou školkou......

hehe a sel bys do toho kdyby ste tam byly dva chlapi a 120 zenskych?


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#19 25. 3. 2007 17:59

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Bukake - co vy na to?

CeltikDragon napsal(a):

mě se to absolutně hnusí... vždy ten starý dědek co tam na té jedné leží, to je nechutné jak prase....hnus, být to moje holka, tak se s ní rozejdu a navíc by mě zavřeli za masovou vraždu, pač všechny ty úchyly bych asi zabil mad mad mad hnus...

tummenupp

Není tady

 

#20 25. 3. 2007 18:03

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Bukake - co vy na to?

Několik nadrženejch humusáků a dvě štětky.
Kdybych zjistila, že něco takovýho provádí můj manžel, asi bych ho vzteky zabila!
Dvě nastavený díry a kdo jde zrovna okolo, tak si píchne......usch

Není tady

 

#21 25. 3. 2007 19:54

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Bukake - co vy na to?

blé..skurt..jdu se vyblinkat....usch


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#22 25. 3. 2007 20:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Bukake - co vy na to?

elementgirl napsal(a):

hehe a sel bys do toho kdyby ste tam byly dva chlapi a 120 zenskych?

.... nejsem sebevrah wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#23 25. 3. 2007 21:36

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Bukake - co vy na to?

Já na tom nevidím nic špatného. Když to všem zůčastněným nevadí tummenupp


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#24 26. 3. 2007 8:23

Wayway
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 61

Re: Bukake - co vy na to?

Také bych to neodsuzovala jen proto, že já osobně bych  do něčeho takového nešla.  Pokud  má někdo takové touhy, nevadí mu zdravotní rizika a je ochoten nést za svoje jednání odpovědnost....  jeho věc...

Jen bych podotkla (viděla jsem jen úvodní stránku), že nevěřím tomu, že by jedna, nebo dvě  ženy  fyzicky zvládly 120 chlapů...smile) Tedy předpokládám, že  co se týká množství   aktivně se účastnících  mužů, půjde  o  fikci.

Není tady

 

#25 26. 3. 2007 9:49

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Bukake - co vy na to?

On to tady někdo odsuzuje? Když tady někdo napíše že je mu z toho blivno a někteří pánové vyhlížejí jak úchylové z parku, tak to je pouze vyjádření jeho názoru a ne odsouzení wink
Původní otázka zněla jestli by jste šli do toho taky?
Samozřejmě a si každý dělá co chce, pokud s tím neobtěžuje někoho kdo o to nemá zájem.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů