Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 22. 3. 2007 20:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Mayské orákulum

www.cestasrdce.cz


Mayské orákulum - Mytické volání

Kdysi dávno se konalo galaktické shromáždění, na které dostal pozvání bezpočet světelných bytostí: děti Slunce, okřídlení andělé, sluneční běžci, bojovníci duhy a další světelné bytosti z mnoha hvězdných systémů. Tento velký okruh světelných bytostí se sešel z daleka široka.
Ve stanovené chvíli se dostavil Velký Duch, Láska kroužící galaxií, který všechny požehnal nebeským světlem a pronesl tato slova:
    „Zvu vás k inkarnaci ve světě, v němž se má odehrát velká transformace. Kdo vyslyší mé volání, bude pomáhat při evoluci planety, kde doposud vládne iluze strachu a oddělení. Volám všechny, kdo mají potřebné vlohy a schopnosti, aby ztělesňováním a pěstováním lásky pracovali na Zemi jako moji vyslanci a zvýšili a transformovali její frekvence. V tomto mýtu budete tvůrci nové skutečnosti, skutečnosti nové oktávy.“       
    Velký Duch pak pokračoval: „Na předchozích výpravách jste všichni osvědčili své navigační umění, orientační smysl a cit, schopnost probudit své vědomí a vyladit své srdce k pobídkám čisté lásky a milosrdné služby. Jako sluneční běžci a světlonoši jste již dokázali, že umíte držet pochodeň vysoko. Zvu vás tedy k hromadné inkarnaci mezi lid na Zemi, abyste pomohli Gáie a jejím dětem při transformaci.“
    „Součásti tohoto plánu je, že budete zahaleni závojem zapomnění,“ pokračoval Velký Duch. „Až se však rozpomenete na pocit dětské nevinnosti a důvěry, stanete se katalyzátorem tohoto cyklu zasvěcení na Zemi. Inkarnace budou probíhat strategicky, často v oblastech planety s největší hustotou vibrací. U některých z vás možná toto oddělení od lásky, které je však jenom iluzí, vyvolá pocity beznaděje, nedostatku podpory a odcizení. Přijmete-li však svůj lidský úděl, vaše láska transformuje hlubiny duality a vaše světlo bude povzbuzením pro ostatní.
    Účast na této výpravě je naprosto dobrovolná. Měli byste však vědět, že transformace na Zemi je neobyčejně vzácnou příležitostí, jak zhodnotit všechno, čím jste během mnoha inkarnací byli, a učinit kvantový skok ve vědomí. Je tedy na vás, jestli se rozhodnete spolu s planetou Zemí a jejími dětmi zúčastnit se oslav, ke kterým dojde po transformaci!“
    Tak promluvil Stvořitel, který je světlem vířivých galaxií. A tak se stalo, že světelné bytosti, které vytvořily bezpočet spojenectví, spolků a rad, se rozhodly k inkarnaci na planetě Zemi, aby pomohli při této rozhodující události, při probuzení planetárního snu. Plán probuzení těchto bytostí z iluze oddělení a závoje zapomnění, které se na Zemi tak často vyskytuje, obsahoval i bezpečnostní opatření. Zástupci světla se totiž před cestou na Zemi dohodli, že si své poslání budou navzájem připomínat. Tyto bytosti z hvězd se proto vybavily různými kódy – zvuky, barvami, světly, obrazy, slovy a symboly -, vibrační rezonancí, aby na svůj závazek nezapomněly. Podle dohody se tyto kódy měly vyskytovat v různých formách: ve vizionářském výtvarném umění a hudbě, v pronikavém pohledu z očí do očí, v řeči a pocitech – ve všem, co vyvolává hlubokou touhu po probuzení a uskutečnění lásky.
    A tak se tedy nyní, děti Slunce, koupete ve vodách rozpomenutí a připravujete se jako bojovníci duhy splnit slib, který je obsahem nového i pradávného mýtu. Tím, že přinášíte na Zemi lásku, roztahujete pl᚝ bohů, vysíláte léčivé a láskyplné vlny do těla Země, která po nich dychtivě touží. Objevíte-li své poslání v této době, probudí se i vaše vlohy a mohou dávat sílu jiným. S pomocí smíchu, písně, tance, humoru, radosti, důvěry a lásky vytváříte mohutnou transformační vlnu, jejíž silou se rozpadne starý mýtus duality a oddělení a nastane zázrak jednoty a míru na Zemi.
    Své vlohy používejte ve prospěch Gaie. V prudkém výbuchu světla vystoupí Gaia se svými dětmi, oděnými do světelného roucha, vzhůru, a své místo mezi hvězdami znovu nalezne nebeské těleso lásky a světla! Mytické volání již zaznělo. Velká výprava začala. Probuďte se, bojovníci duhy, sluneční běžci, světelné bytosti z galaktických aliancí, federací a rad! Vy, pradávní chodci po nebi, nejvíce obdarujete Zemi tak, když se rozpomenete na svou podstatu. Pochybnosti nechte stranou. Jste božské děti Slunce. Jděte tam, kam vás srdce táhne, a podělte se o své úžasné dary. Odevzdejte se kouzlu a světlu. Na Zemi nastává zázrak. Nezapomeňte, že zde tančíme a zpíváme pro Jedno Srdce.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2 29. 3. 2007 10:04

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Mayské orákulum

Omlouvám se za mystifikaci, Titicaca leží jinde, ne v Mexicu.


"Z Arequipy vede kamenitá silnice k jezeru Titicaca na hranici s Bolívií přes Pichu Pichu (čti přesně tak, jak myslíš) a téměř šestikilometrový vulkán El Misti.

Když se Nissan přehoupne přes horské sedlo ve výšce čtyř kilometrů, otevírá se nám nádherný pohled na nekonečné solné jezero a tisíce pasoucích se lam. Do Puna u jezera Titicaca je to ještě tak půl dne drkotání po kamenech, spestřeného občasným brodem. Osobním vozem je to neprůjezdné. Podle mapy jde o hlavní tah a tedy nejkvalitnější silnici, rád bych věděl, jak tedy vypadají silnice třetí třídy.


Titicaca leží v nadmořské výšce více než tří a půl tisíce metrů a dvoří dělící linii mezi Perú a Bolívií. Jeho chladná hladina je na mnoha místech porostlá typickým hustým rákosím, Totorou. Pověst vypráví o indiánech Uhuru, kteří byli vyhnáni ze své půdy, a tak před dávnými věky založili první rákosové ostrovy na jezeře. Ostrůvky o několikati stech metrech čtverečních působí bizardně. Jsou tvořeny sekaným rákosem vrstveným po celá léta. Rákos, který ve spodních partiích ostrova tleje, se musí nahradit novou vrstvou nahoře. Rovněž i chýše a čluny jsou vyrobeny z pletené Totory. Jezero slouží za zásobárnu vody, komunikaci i stoku. Na ostrůvcích se pasou krávy a prasata, vaří se na otevřeném ohni, kluci čutají merunu. Některé domky mají i skleněné okenní tabulky, což však vzhledem k řídkému pletení působí spíše komicky. Právě zde se narodili bratři, kteří pro Thora Hayerdala postavili jeho slavný rákosový člun. Dnešní Indiáni se živí prakticky jen chovem zvířat a prodejem drobných suvenýrů. "


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#3 18. 3. 2008 16:32

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mayské orákulum

Nemám ráda dlouhé texty, ale tímhle tohle jsem přečetla a myslím, že to s textem výše souvisí:


01.06.2007 - ukázky - Plejády & Sirius
Poslové Úsvitu - na cestě Prvotního stvořitele

Motto: Věnováno všem odvážným, kteří mají chu nově definovat samu podstatu existence a pomoci vytvořit nová pravidla hry.

Lidstvo je experiment. Lidstvo bylo vyprojektováno tak jako všechno ostatní, co existuje v rámci Stvoření. Prvotní Stvořitel začal před dávnou dobou experimentovat se Stvořením v tomto vesmíru za účelem hlubšího sebepoznání, sebeuspokojení a sebevyjádření. Prvotní Stvořitel vnesl živoucí energie a esence - prodloužení sebe sama - do tohoto vesmíru. Ochotně a velkoryse jim dával ze svých vlastností. Existuje mnoho jiných vesmírů a mnoho způsobů projektování vesmíru. Tento nᚠbyl projektován jako ZÓNA SVOBODNÉ VŮLE, v níž bude vše dovoleno.
Tato prodloužení Prvotního Stvořitele, která budeme nazývat bohy stvořiteli, šla a začala experimentovat s energií Prvotního Stvořitele, která existovala v nich samých. Bohové začali vytvářet vlastní hierarchii, která zase vytvořila další hierarchie. Každá další hierarchie vytvářela další hierarchii, aby ji prodchla vlastní podstatou a napomohla vývoji ve vesmíru. Nakonec v jednom galaktickém systému byl vytvořen plán vyprojektovat Zemi jako intergalaktické středisko výměny informací. Byl to neuvěřitelný plán. Země byla krásné místo, umístěné na okraji jedné Galaktické soustavy, snadno dosažitelné z jiných galaxií. Byla blízko vstupním branám na dálnice, po nichž energie cestuje kosmem.

Nastal čilý ruch, aby byly na této planetě vytvořeny jednotlivé reprezentace ze všech galaxií. Někteří z bohů stvořitelů byli mistry genetiky. Prostřednictvím svých hierarchií dokázali vázat molekuly dohromady - zakódované molekuly identity, frekvence a elektrického náboje - aby stvořili život. Mnohé inteligentní civilizace daly svou DNA, aby umožnily uplatnění svých kódů na této planetě. Mistři genetici pak navrhli různé druhy, některé lidské, některé zvířecí, tím, že si pohrávali s různými varietami DNA od jednotlivých civilizací, aby se Země stala touto burzou informací, centrem světla, živoucí knihovnou. Plán výstavby Země byl vskutku velkolepý.

Původní plánovatelé Země byli členy Světelné rodiny, bytosti, které pracovaly s aspektem vědomí nazývaným světlem a spojené s ním spojeni. Světelná rodina vytvořila informační středisko, které vymyslela. Navrhla místo, kam budou jednotlivé galaxie ukládat své informace, kde se budou moci všichni dělit o své specifické informace. Země se měla stát kosmickou knihovnou, místem nevylíčitelné krásy, kde se bude experimentovat s tím, jak ukládat informace prostřednictvím frekvencí a genetických procesů.

Mimo strukturu času může 100 000 let proběhnout v úseku, který se uvnitř časové struktury, jak ji známe, rovná jednomu roku. Tito bohové stvořitelé neexistovali v čase, jak ho známe. Pár set tisíc či milión let pro ně bylo ničím.

V existenci byly vyvolány různé energie. Již před 500 000 lety se na Zemi objevil biologický druh zvaný člověk, který vytvořil vysoce vyspělé civilizace. Nemluvíme tu o civilizacích, které nazýváte Lemurií nebo Atlantidou, pro nás jsou tyto civilizace moderní. Hovoříme o civilizacích, které jsou pradávné, které jsou pohřbeny pod ledovým příkrovem jižního kontinentu, Antarktidy.

Projekt živé knihovny byl nakonec vybojován. Vypadal natolik lákavě, že ho někteří chtěli vlastnit. Během historie Země došlo ke kosmickým válkám o vlastnictví planety. Napadlo vás někdy, kdo vlastní Zemi ? Je to obrovský kus majetku. Myslíte, že může ve vesmíru zůstat něco bez majitele ?

Docházelo k šarvátkám a Země se stala místem duality. Někteří „bohové“ stvořitelé, kteří měli právo, dělat si co chtějí - protože Země je zónou svobodné vůle - přišli a ovládli ji asi před 300 000 lety - v období, které byste z historického hlediska nazvali počátkem lidské civilizace. Počátkem lidské civilizace je dnes ve vašem vzdělávacím systému nazýváno jen toto období. Ve skutečnosti to však byl začátek pozdější fáze, fáze moderního lidstva.

Když došlo ke zmíněné místní válce, jistá skupina entit ve Vesmíru bojovala a vyhrála území Země. Noví vlastníci nechtěli, aby byli pozemšané informováni o tom, co se stalo. Nevědomý druh bude snadněji ovladatelný. Tyto entity  vyhnaly světlo a Země se stala jejich územím.

Noví „bohové“ stvořitelé, kteří byli novými vlastníky, byli rovněž mistry genetiky. Uměli stvořit život a zdejší území chtěli z jistých důvodů. Území sílu tvořena a držena jistými energiemi z mnoha důvodů, z nichž jedním je skutečnost, že vše, co existuje má vědomí.
Vědomí neustále komunikuje. Vědomí vibruje na jistých elektromagnetických frekvencích. Elektromagnetická energie vědomí může být jistým způsobem ovlivněna, aby vibrovala tak, aby vytvořila zdroje potravy. Některé entity v průběhu své vlastní evoluce začaly zjišovat, že když tvoří život a vdechují mu vědomí prostřednictvím modulování frekvencí forem vědomí, mohou se takto sytit, mohou si udržet vládu nad věcmi. Začaly si uvědomovat, že takto se živí Prvotní Stvořitel. Prvotní Stvořitel vysílá ostatní, aby vytvářeli elektromagnetické frekvence vědomí jako zdroj potravy pro něj samotného.
Noví vlastníci planety měli jiné chutě a jiné záliby než původní vlastníci. Živili se chaosem a strachem. Ty negativní emoce je sytily, stimulovaly a dodávaly energii.

Tito noví vlastníci, kteří přišli před 300 000 lety, jsou ony velkolepé bytosti, o nichž se hovoří v Bibli, na babylónských a sumerských tabulkách a v různých textech po celém světě. Přišli na Zemi a pozměnili lidský biologický druh. Pozměnili vaši DNA, abyste vysílali jen frekvence v jistém omezeném pásmu, která je bude sytit a držet je u moci.
Původní člověk byl nádherná bytost, jehož dvanáct řetězců DNA sem darovali různé inteligentní civilizace. Když přišli noví vlastníci, pracovali ve svých laboratořích a vytvořili novu verzi člověka s odlišnou DNA - s dvojitou šroubovicí neboli se dvěma řetězci DNA. Vzali původní DNA lidského druhu a zničili ji. Původní vzorec DNA byl v lidských buňkách zachován, zůstal však nefunkční, byl rozštěpen a odpojen.

V lidských buňkách jsou světelně zakódována vlákna, jemné chmýří energie, které nese informace. Když toto chmýří funguje spojitě jako kabel - jako optická vlákna - vytváří šroubovici vaší DNA. Když jste byli geneticky upraveni, zůstala vám jen dvojitá šroubovice. Vše, co nebylo potřebné k přežití, a vše, co by vás pomáhalo informovat o tom, kdo opravdu jste, bylo odpojeno. Byla vám ponechána jen dvojitá šroubovice, která vás měla uzavřít v kontrolovatelných a ovladatelných frekvencích.

Kolem vaší Země byla vybudována frekvenční ohrada, něco jako „elektrický plot“, aby bylo možno kontrolovat, kolik lidských frekvencí lze modulovat a měnit. Tato ohrada nedovolila proniknout frekvencím světla - informací. A když světelné frekvence dokázaly proniknout, nebylo tu žádné světlo, které by je mohlo přijmout. Lidská DNA byla odpojena, světelně zakódovaná vlákna byla dezorganizována, takže tvořivé kosmické paprsky, které nesly světlo, se neměly kam zapojit a čeho se držet.

Jako úlohu v téhle hře hrajete vy ? Jste členy Světelné rodiny. Pouhá skutečnost, že čtete tuto knihu, ukazuje, že jste Světelná rodina. Některým z vás to připadá jako sen. Připomínáme vám to, co uvnitř sami víte. Přišli jsme na tuto planetu, abychom uvedli do chodu vaše paměové banky - inspirovali lidstvo ve světelném pásmu, abyste se rozpomněli, kdo jste, abyste vytvořili svou vlastní realitu, změnili frekvenci na planetě a nárokovali si vlastnictví sebe samých a tohoto území.

My, Plejáďané, přicházíme v čase zpět - do toho, co by se patrně mohlo nazvat naší minulostí - ve jménu představitelů Světla. Přicházíme, abychom se s vámi podělili o frekvenci, kterou se každý z vás uvolil nést na této planetě, aby mohla být změněna DNA lidské rasy. Je to úžasný příběh.

Původní plánovatelé (ze Světla) nemají v úmyslu o toto území přijít. Myslíte, že se jen tak snadno vzdají ? Původní plánovatelé vyzvali Světelnou rodinu, aby se sem vydala a infiltrovala projekt, vtělila se do jednoho po druhém a přinesla Světlo - jako informaci prostřednictvím tvořivých kosmických paprsků - do míst, kde bylo ztraceno. Tyto tvořivé kosmické paprsky začaly nejprve pronikat k jedincům a pak ke skupinám.

Původní plánovatelé se začali připravovat na chvíli, kdy má být změněna frekvence Země, aby v tom okamžiku vsunuli svou verzi plánu. V okamžiku, kdy nynější vlastníci zahynou, pokud nedokáží změnit svou vlastní frekvenci. Emoce jsou zdrojem potravy. Jsou tací, jejichž zdrojem potravy je láska, a Původní plánovatelé mají v úmyslu změnit frekvenci Země na frekvenci lásky a harmonie. Musí být odstraněn zdroj potravy současných vlastníků, to jest strach, úzkost, chaos, hlad, bolest a zoufalství.

Hádejte, kdo jim tento zdroj potravy vezme ? Přece - VY ! Jste proslulí tím, že pronikáte do systémů a měníte frekvenci. Není vaším úkolem jako členů Světelné rodiny obracet někoho na víru. Vstupujete prostě do systémů a přijímáte tvořivé kosmické paprsky do svých lidských těl.

Jste zakódováni a až se začne vynořovat naše pamě, budete reagovat na plán, s nímž jste sem přišli, abyste změnili frekvence. Začnete jistou frekvenci udržovat a uchovávat, a pak ji budete žít. Identita jako frekvence je souhrn vašich fyzických, mentálních, emocionálních a spirituálních těl, vysílaných jako elektronická pulsace. Až budete žít svou frekvenci, budete ovlivňovat každého, všude, kam půjdete. Jsou mnozí, kdo už chápou svůj úkol, a jsou tací, kteří se právě začínají rozpomínat.

Plán na změnu frekvenční modulace ovlivňující lidský biologický druh zahrnuje přeorganizování vaší DNA a světelně zakódovaných vláken. Plán je to v tuto chvíli GIGANTICKÝ. Země napomáhá, svým způsobem, evoluci vesmíru. Země je místem, kde se dějí důležité věci, je to centrum dění, místo, kde je právě třeba být. To, co se děje na Zemi, následně ovlivní mnoho, mnoho světů.
Vaše DNA se vyvine ze dvou šroubovic na dvanáct. Těchto dvanáct spirál odpovídá centrům energie neboli čakrám uvnitř a vně vašeho těla. Tento proces je neuvěřitelným evolučním skokem. Existují mezi vámi tací, kterým už byla upravena DNA na dvanáct řetězců, dvanáct šroubovic. Těchto dvanáct spirálovitých proužků DNA spolu reaguje uvnitř i vně těla. Spojení těchto dvanácti řetězců znamená, že dvanáct energetických nebo informačních center může začít pracovat a vysílat si mezi sebou informace.

Vznikne ohromná síla. Jednotlivci jen tím, že se shromáždí a společně budou zamýšlet to, co chtějí - tím se společně stanou telepatickým přijímačem energií z celého kosmu - a změní tvář vesmíru.

  Až se vaše desátá, jedenáctá a dvanáctá čakra začnou otevírat, objeví se ve vašem životě mnoho mimoplanetárních energií. Tyto energie se budou na této planetě objevovat s tím, jak více a více z vás udrží vyšší frekvence. Desátá čakra je spojena se Sluneční soustavou, jedenáctá s Galaxií a dvanáctá s jistým místem ve Vesmíru. Až získáte tyto frekvence, budete na planetu přinášet informace, které ohromí a budou šokovat většinu světa.
Dojde ke splývání identit, splývání kultur, nastolení mnohých „nových řádů světa“. Nastane také chaos a zmatek. Jako členové Světelné rodiny to pozorujte s vědomím, že toto musí přijít, aby byl rozrušen systém, a mohl pak být přebudován Světlem. Dochází k evolučnímu procesu a ti, kdo dokážou zvládnout změnu frekvencí, se budou moci dále vyvíjet. V tuto chvíli je vzrušující být na Zemi …

(kráceno)

Ukázka z knihy Barbary Marciniakové - Poslové úsvitu


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#4 18. 3. 2008 16:41

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Mayské orákulum

No dobrý, zrovna se snažím uzemnit po odpoledni stráveném na vysvětleních temné hmoty prostřednictvím vazeb středů galaxií, které jsou lépe vyjádřitelné ve dvanáctkové soustavě, případně paralelních realitách koexistujících na různých frekvencích (kdy si člověk tak říká, proč máme zrovna my tu nižší a ty vyšší nevnímáme), případně projekcích vědomí lol Nic, jdu radši na tance tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#5 18. 3. 2008 18:28

x52658
Host

Re: Mayské orákulum

Šmarjá..... vavava , já bych si to jako fakt ráda přečetla, ale já na to prostě nemáááááám. Jsem poslední dobou nějaká upozaděná.... gratergratergrater

 

#6 19. 3. 2008 8:05

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Mayské orákulum

Baz, čtení článků přece není měřítkem "upozaděnosti" lol wink

Pan, tak dneska jsem to četla pořádně, a musím říct, že se ty informace skládají v podstatě tímto směrem z různých zdrojů, i když to zvnějšku může mít nálepku "ulítlé".

Zaujala mě tam i ta část o tom, že negativní emoce jsou potravou pro jisté bytosti a že v podstatě Země je něco jako kolonií, která slouží jako zdroj určitého typu energie. Zmiňuje se o tom i částečně Monroe, akorát on mi to nedokázal vysvětlit tak, jak to vidím tady. Navíc, řekla bych, jsem asi právě pochopila o čem jsme se bavily v neděli u snídaně, tam mi to vyznělo trochu jiným způsobem (pokud se tedy domnívám správně big_smile)

Zrovna včera během toho odpoledne (já jsem se fakt v práci nudila jak p.r.a.s.e) jsem četla i o DNA a o těch vláknech a spousta informací sedí, třeba o těch vlánech, které z DNA vyčnívají směrem do těla, případně že DNA nemá ukončení a tvoří smyčku na koncích, o elmag. charakteru nemluvě...

A vůbec, mizím, jdu zvedat telefony big_smile (teda pokaď někdo zavolá) lol


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#7 19. 3. 2008 8:48

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Mayské orákulum

Zajímavé, pro angličtináře tu mám link na filmový trailer s podobným tématem ( alespoň jsem to tak pochopila).
http://www.youtube.com/watch?v=gVi_2lHBVhQ

Není tady

 

#8 19. 3. 2008 17:10

x52658
Host

Re: Mayské orákulum

Milé souhvězdí, u mě asi jo... Já bych tááák chtěla ččíst a dozvídat se nové věci, ale nejde, nejde mi to, vůbec neudržím pozornost, nevnímám, nedávám si do souvislostí... Prostě absolutně mimo! gratergraterroll

 

#9 19. 3. 2008 17:44

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mayské orákulum

bazalka napsal(a):

Milé souhvězdí, u mě asi jo... Já bych tááák chtěla ččíst a dozvídat se nové věci, ale nejde, nejde mi to, vůbec neudržím pozornost, nevnímám, nedávám si do souvislostí... Prostě absolutně mimo! gratergraterroll

Bazalko, to chce jíst víc bazalky .big_smile

Není tady

 

#10 19. 3. 2008 19:57

Somaia
Host

Re: Mayské orákulum

Co jí to radíš!!! ??? va To je kanibalismus... fuj va

 

#11 19. 3. 2008 20:21

x52658
Host

Re: Mayské orákulum

Tak jo, Pol, já si klíďo kousnu, ale já bych spíš potřebovala na měsíc nebo týden nebo aspoň víkend někam sama, do hor, do lesa nebo prostě někam vypadnout... Mě ty lidi kolem mě ták unavujou. Prostě mi žerou veškerou energii a nic pak nezvládám... Kde je moje vyprávění o pořádku dumbomreta , kde je to, že všechno šlo jak po másle... grater Víš, jak jste rozebíraly s Doubravkou ten 6.dům v horoskopu v Třebové? Alena mi to taky psala, že ten uzel mám v 6. domě. Nevím jestli je to správně, jestli jsem to správně pochopila, ale přesně se o tak cítím, že bych od všeho utekla... gratergrater
No, tak jsem si zas pofňukala a jdu balit děti, zítra jedou k našim na prázdniny, tak bude zas trošíčku volnějc... A k tomu mé životní jubilejíčko... no, jsem prostě furt mladší a krásnější. Tuhle mi nějací dělňasi tipovali 19-21 let... lol Slepejši va , ale měla jsem radost! tummenupp

Som, neboj, já ponejprv zkusím tu bylinku zelenou v květináči... lol Já bysem si sama asi moc nechutnala... uschlollol

 

#12 22. 3. 2008 1:02

evonox
♥♥-----
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 35

Re: Mayské orákulum

Pan, nechces si vydelavat psanim fantasy romanu? Mam pocit, ze by ti to docela slo. visslava

Není tady

 

#13 22. 3. 2008 13:09

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mayské orákulum

Jo jo, Bazalko, myslím , že takových (s 6.domem) je nás mnoho. smile
ale bude zase dobře, uvidíš!

Upravil(a) poletucha (22. 3. 2008 13:09)

Není tady

 

#14 22. 3. 2008 18:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mayské orákulum

evonox napsal(a):

Pan, nechces si vydelavat psanim fantasy romanu? Mam pocit, ze by ti to docela slo. visslava

Já si mohu vydělávat psaním JAKÝCHKOLIV románů, vím, že to umím stolt
Ale pokud jde o výše uvdené texty, bohužel jsou převzaté, nejsem autorkou.

Nu a jinak bacha - Verneovy knihy byly původně fantasy pro dospělé, pak dobrodružné knihy pro děti a dnes to nečte téměř nikdo, protože je to všední realita....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#15 12. 2. 2009 14:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mayské orákulum

Řekla bych, že toto "staré" téma je nejen právě zase aktuální, ale že je víc než aktuální...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#16 12. 2. 2009 16:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Mayské orákulum

jj, taky myslím smile

Jinak s tím Vernem je to trefné. Já jsem ty knihy četl až řekněme dospělý a musím uznat, že to byl vizionář jedna báseň wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#17 16. 2. 2009 10:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mayské orákulum

Nejen Verne smile
Pravděpodobně většina scifi třicátých a padesátých let je už jenom sci.....
Já se těším na realizaci fantasy literatury....doufám, že dožiju smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#18 17. 2. 2009 10:41

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Mayské orákulum

Promiňte, ale to je strašná pitomost lol (myslím tím to o vlastnících Země)

Upravil(a) Tulipánka (17. 2. 2009 10:51)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#19 17. 2. 2009 17:37

x52658
Host

Re: Mayské orákulum

Tuli, a to jsi o něčem podobném neslyšela mluvit jednu paní... lolvissla

Je to zvláštní... před rokem jsem tady brečela, že to nedokážu ani přečíst. A víte co? Mírnou oklikou se to ke mně stejně dostalo, o pár měsíců dýl jsem si to vyslechla a to i s jinými, dalšími podrobnostmi. Dneska to je pro mě "známá" věc. big_smile

 

#20 2. 4. 2013 17:19

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mayské orákulum

Vypadá to, že tohle začíná být aktuální..sice to ještě není všední realita jako Verneovy vize, ale přece jen....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#21 8. 4. 2013 16:37

Marila
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 100

Re: Mayské orákulum

Pandorraa napsal(a):

Dojde ke splývání identit, splývání kultur, nastolení mnohých „nových řádů světa“. Nastane také chaos a zmatek.

(kráceno)
Ukázka z knihy Barbary Marciniakové - Poslové úsvitu

Nastolení Nového světového řádu,je již v plné síle připravováno a předpovědi proroctví Bible se nemýlí.

http://referaty.atlas.sk/ostatne/nezara … 9/?print=1


Nenechte nad svým hněvem zapadnout slunce.

Není tady

 

#22 8. 4. 2013 17:15

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Mayské orákulum

dostala jsem knihu .... hvězdná brána k novému věku .... ale zatím, nějak nejsem schopna se tím prokousat:)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#23 9. 4. 2013 8:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Mayské orákulum

Grainne napsal(a):

dostala jsem knihu .... hvězdná brána k novému věku .... ale zatím, nějak nejsem schopna se tím prokousat:)

četla jsem - před vánocema jsem jí vyhrála.
Chce to číst ale úlomkovitě, ne najednou


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#24 9. 4. 2013 10:44

Marila
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 100

Re: Mayské orákulum

Pod vlivem Nového věku se nachází řada celosvětových organizací, včetně OSN a UNESCO,
Světová rada církví, Rockefellerova nadace, Fordova nadace, Trilaterální komise,
Bilderbergská skupina, Svobodní zednáři,-pamatujete na vraha Breivika v Norsku? Breivik byl aktivním členem zednářské lóže. PEN-club, stejně tak Rotary-club, Mezinárodní
měnový fond, Světová banka, atd. Vrchol této organizační pyramidy tvoří Ilumináti.

New Age hlásá, že člověk je Bohem a že člověk přetváří Boha ke svému obrazu.Jádrem plánovaného světového náboženství -Nového světového řádu je zasvěcení luciferské.Okultní plánovací středisko New Age se nazývá "Lucius-Trust" (původně bylo založeno pod
názvem "Lucifer Publishing Company")

kráceno-celý text zde-http://bnw-nwo.wz.cz/religion/NEW_AGE.pdf

Biblická kniha Zjevení popisuje, že v tomto budoucím Antikristově království bude řádná ústřední peněžní kontrola. Nikdo nebude moci koupit ani prodat bez cejchu šelmy. Kdo nebude ocejchován, bude usmrcen. Cejch bude s největší pravděpodobností počítačový čip pod kůží na čele nebo ruce.

Upravil(a) Marila (9. 4. 2013 10:44)


Nenechte nad svým hněvem zapadnout slunce.

Není tady

 

#25 9. 4. 2013 17:06

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Mayské orákulum

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

dostala jsem knihu .... hvězdná brána k novému věku .... ale zatím, nějak nejsem schopna se tím prokousat:)

četla jsem - před vánocema jsem jí vyhrála.
Chce to číst ale úlomkovitě, ne najednou

mně ji věnoval jeden přítel .... prý si s ní pak můžu podložit nábytek big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů