Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 3. 2007 11:21

madelain
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2007
Příspěvky: 105

První láska

Ahojky, je tady někdo, kdo vydržel se svou první láskou do dnes?
Já a můj přítel spolu chodíme od 9. třídy (jsme spolužáci) a teď je nám 23, v dubnu spolu budeme 8 let. Já jsem jeho první, on můj. Plánujeme svatbu a miminko..
Moje sestra je se svým 1. přítelem už taky 6 let, takže to asi máme v rodině lol  lol

Není tady

 

#2 22. 3. 2007 11:28

babi
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 208

Re: První láska

já mám se svou pvní láskou dvě děti a žíjeme spolu asi sedm let, ted jsme meli páté výročí svatby, máme své problémy, ale zjištju že je to v podstatě normální, všude je něco :-)

Není tady

 

#3 22. 3. 2007 11:35

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: První láska

Já se se svou první láskou stýkala docela dlouho, s přestávkama, 14 let, a teď už nechci. Určitě má své kouzlo - pro mě alespoň vždy měla, byl pořád nej nej nej. ale časem zjišuju, tudy cesta nevede. ale my jste neměli normální vážný vztah. jen jsme spolu spali. dnes má on svou rodinu a já mu přeju aby byl šastný a nehledal jinde. něco mi to určitě dalo, bylo to hezký a ráda vzpomínám.  jinak já jsem spíš toho názoru, že člověk má poznat víc partnerů, aby pak věděl, která cesta pro něho bude správná. Ale samozřejmě každý člověk má jiný naturel a pokud jste šastné se svým prvním,  nezbývá nic jiného než vám jen popřát, aby vám to vydrželo celý život smile)))


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#4 22. 3. 2007 11:48

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: První láska

No já se se svou první láskou před pár měsíci rozešla smile Takže teď čekám na tu druhou smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#5 22. 3. 2007 11:57

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: První láska

Prvni laska je relativni pojem. Ja muzu rict, ze jsem mel prvni lasku uz ve skolce :-) Kdyz jsem mel prusvih za libani za zavesem big_smile nebo je prvni laska, ta, se kterou zacneme i intimne zit ? Clovek za zivot tech vzplanuti zazije mnoho, nekdy je to jen ciste platonicke, nekdy to konci prochazkama po Petrine. Ja verim na lasku osudovou a ta je vzdy svym zpusobem prvni.

Jinak si osobne myslim, ze pokud spolu lide komunikuji a pokud jsou ochotni si naslouchat a vyjit si vstric, tak spolu vydrzi.


Musi ovsem chtit oba dva.

Není tady

 

#6 22. 3. 2007 12:05

host5522
Host

Re: První láska

Já jsem svou "první" lásku opustila po 3 a půl letech kvůli té druhé. Já byla pak jeho první láska a on mě po stené době opustil kvůli jiné.

Ve svém okolí nevidím nikoho, kdo by byl se svým prvním partnerem. Přijde mi, že už na to jaksi není vhodná doba... smile

 

#7 22. 3. 2007 12:16

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: První láska

Nooo, Yellow, to bude tym, ze mame privela moznosti spoznavat novych ludi a casom sa menime... Ten, kto bol "idealom" v 18tke, nim v 25tke uz byt nemusi.... hmm

ak sa teda nemeni takym istym "smerom" ako my. Ale podla mna existuju pary, kde ide o prve lasky, alebo teda pre jedneho z partnerov je ten druhy prvou laskou a funguju spolu veeelmi dlho. Ale je to skor asi zriedkavost...


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#8 22. 3. 2007 12:22

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: První láska

Já byla s první láskou téměř 6 let, dokonce jsme se vzaly. Určitě je a bude na co vzpomínat, ale život jde dál, musí wink dalo mi to hodně i vzalo. Jinak si myslím, že kdyby jsme uměli lépe komunikovat, tak by jsme měli reálnou šanci spolu být jak se říká "na vždy"gloria bohužel to tak neskončilo.

Není tady

 

#9 22. 3. 2007 12:26

host5522
Host

Re: První láska

faf: No.,... neřekla bych, že mám nějak moc možností poznávat nové lidi... smile Podle mě spíš ty možnosti ubývají. Ale to by byla dlouhá debata.

 

#10 22. 3. 2007 12:28

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: První láska

Yellow: Fiiiha.... smile

no, myslela som tym asi mensie konvencie a vacsia volnost tak vseobecne, ako v minulosti. smile

tusim som to predtym zle vyjadrila. Inak, ani ja nemam pocit, ze by som mala take siroke moznosti spoznavat novych ludi, ako by som si priala... lol wink


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#11 22. 3. 2007 12:29

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: První láska

Je to krásné, když se dva potkají a jsou spolu až do smrti big_smile
Nicméně můj osobní názr je, že je lepší projít si jistými zkušenostmi a i sexuálními s jinými partnery - samozřejmě před tím životním vztahem! rodna


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#12 22. 3. 2007 12:30

host5522
Host

Re: První láska

faf: souhlas. smile

 

#13 22. 3. 2007 12:31

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: První láska

Hmmm, ja som sa rozchadzala skoro po 8 rokoch, ale nemam pocit, ze by ten vztah cokolvek bolo zachranilo. sad Bol nadherny, ale zmenila som sa pocas tych rokov tak velmi, ze mi jednoducho moj partner prestal vyhovovat. A potrebovala som sa vyburit, asi... rodna gloria

spominam s takou prijmenou nostalgiou, obcas trosku posmutnim, ale som rada, ze veci su tak,ako su.


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#14 22. 3. 2007 12:36

Ivusa
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 146

Re: První láska

Já jsem si vzala první lásku. Bohužel zemřel po necelých třech letech manželství a zůstal mi po něm syn, který měl před týdnem promoci.
Pak jsem si vzala svoji druhou lásku a jsem s ní 20 let. Není to vždy úplně ideální, ale kde to tak je?

Není tady

 

#15 22. 3. 2007 13:01

majkafa
Host

Re: První láska

Nety napsal(a):

Je to krásné, když se dva potkají a jsou spolu až do smrti big_smile
Nicméně můj osobní názr je, že je lepší projít si jistými zkušenostmi a i sexuálními s jinými partnery - samozřejmě před tím životním vztahem! rodna

Souhlasím. Ani 10, 15 let nemusí ještě nic znamenat. Zvrat může přijít po mnoha letech. Byla jsem manželovou první láskou a ten po 20-letém manželství zjistil, že si chce vyzkoušet sex i s jinou ženou a bylo to. Zvláště muži málokdy vydrží mít jen jednu milenku za život. Ale výjimky určitě existují.

 

#16 22. 3. 2007 13:08

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: První láska

Majka, presne. smile

Normalne by som sa tusim bala dufat v prespektivny "celozivotny" ( ja viem, uchvatna charakteristika wink ) vztah s muzom, co predo mnou nikoho nemal.


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#17 22. 3. 2007 13:26

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: První láska

Já jsem byla se svou první láskou 27 let, z toho 23 manželé. On si našel druhou lásku a odešel, ale já už žádnou jinou lásku nechci. Jsem nemoderně monogamní.

Není tady

 

#18 22. 3. 2007 13:38

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: První láska

Svým dětem budu radit, aby si v žádném případě nevzali své první lásky!

Když nepočítám ty platonické, tak já byla první manželova a on byl můj první, poznali jsme se ve dvaceti, dnes jsme spolu 17 let, ale manžel před sedmi lety měl pocit, že o něco přichází a začal zkoušet to, co si měl dle jeho slov vyzkoušet před svatbou, byl mi víckrát sexuálně nevěrný ...
Nevěra se provalila vloni, jsme spolu dál, po jiných stránkách vztah vždy fungoval a funguje skvěle, ale teď zase já mám pocit, že jsem o něco přišla, když jsem mu byla věrná. Nevěrná mu tedy nejsem, ale jen proto, že zatím u mě převažuje morálka před touhou po zážitcích, ale kdo ví jak to bude dál .... On říká, že už si zažil a prožil to, co chtěl, zjistil že já jsem ta nej a má prý už o další nevěře jasno - nikdy víc - (samozřejmě kdo ví), ale kdyby si to všechno prožil před svatbou, bylo by mi líp.

Není tady

 

#19 22. 3. 2007 13:42

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: První láska

faf napsal(a):

Majka, presne. smile

Normalne by som sa tusim bala dufat v prespektivny "celozivotny" ( ja viem, uchvatna charakteristika wink ) vztah s muzom, co predo mnou nikoho nemal.

no, nemyslete jen na muže, i ženské umí pěkně chytnout koudel coolbig_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#20 22. 3. 2007 13:48

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: První láska

Já byla se svojí první láskou od 16 a ted se po 14 letech rozvádíme, a on dohání co v mládí zameškal.

Není tady

 

#21 22. 3. 2007 13:54

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: První láska

Já bych ani s první láskou zůstat nechtěla. Vím, že bych určitě chtěla zkusit něco jiného a někoho jiného rodna Takže jsem nakonec ráda, že je vše tak, jak to je.

Není tady

 

#22 22. 3. 2007 14:01

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: První láska

Já jsem se svojí láskou od 15 let, poznali jsme se v tanečních, bez pár měsíců 10 let co jsme spolu chodili, stihli jsme oba vystudovat vysokou, pak jsme se vzali, letos je to 6 let co jsme manželé, měli jsme pohodové, krásné manželství, bez hádek, problémů, někdy bylo dobře, jindy hůře..............ale nevím jak dlouho ještě...............loni mi byl nevěrný, z velké části proto, že já byla jeho první a on můj první, chyběli mu sexuální zážitky a ještě pár věcí.........tak nějako jsme se z toho dostali, chtěli jsme zůstat spolu a prožili krásných pět měsíců, letos, v únoru naše manželství prošlo další menší krizí neb manžel si asi teprve uvědomil jak moc mi svojí nevěrou ublížil a nedokázal se skrz to přenést, zatímco já už za tím dávno zavřela dveře............no a teď je to takové střídavě oblačno, že nejsem schopná říct co bude dál............a jak píše Vanilka, teď zase začínám mít pocity já, že jsem o něco přišla,..... ale nebýt té nevěry, asi bych je ani nikdy neměla..........


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#23 22. 3. 2007 14:03

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: První láska

Moje sestra je s první láskou už 9 let a zatím jim to klape..............a moje nejlepší kamarádka je se svojí první láskou o půl roku méně než já a taky jim to klape


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#24 22. 3. 2007 14:20

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: První láska

Áda1 :TO je hezké, asi jste právě na to ty typy. Tak vám přeju, a vám ta Vaše vzájemná láska stále kvete smile)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#25 22. 3. 2007 14:29

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: První láska

Áda1 napsal(a):

Moje sestra je s první láskou už 9 let a zatím jim to klape..............a moje nejlepší kamarádka je se svojí první láskou o půl roku méně než já a taky jim to klape

Jen pro zajímavost - nikdo v našem okolí z mých kamarádek netuší, že nám to někdy neklapalo a považují nás za ideální pár a vidíte jak to je ve skutečnosti - viz můj příspěvek výše

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů