Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2007 11:21

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

jak se zachovat...

..jen se mi snad skoncilo jedno trapeni,uz mam dalsi...a to s dcerou: pred pulrokem zacala chdit s klukem,ktery je o par mesicu mladsi nez ona ( ji je 18) To by nebyla takova chyba,jako to,ze dcera chodi temer kazde 2tydny domu s placem,ze ji nejak ublizil,ze se rozesli,dali si pohov na nekolik dni..apod. Nekterym duvodum se spis smeju,ale nekltere mi pripadaji dost vazne na to,abych nezareagovala a nerekla k tomu,ze to fakt neni vhodne chovani z jeho strany,ale to potom najednou ona obrati a zacne ho hajit.
NAPR.:na jeji oslavu 18 narozenin prislo 60 jejich kamaradu - on ne ! Pry nevedel,ze tak chtela aby prisel......Darek ji taky nedal....Kdyz se zlobila,omluvil se. ted byli pozvani na dalsi oslavu (jejich spoluzacky) a jeli kazdy sam,on z te oslavy odjel na narozeniny dalsiho spoluzaka a ji tam nechal....Kdyz jsem dceri rekla,ze se takove chovani nelibi a nepovazuju to za "chozeni" zacala ho hajit,ze kdyby mu rekla,takze by pry s ni domu jel,ale videla jsem,ze ji to mrzelo..
Vecer jsme se kvuli nemu dost pohadaly a je mi jasny,ze jsem si ji postavila proti sobe.
Jak z toho??????????????

Není tady

 

#2 19. 3. 2007 11:34

madabouttraviata
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2007
Příspěvky: 258

Re: jak se zachovat...

zabka napsal(a):

..jen se mi snad skoncilo jedno trapeni,uz mam dalsi...a to s dcerou: pred pulrokem zacala chdit s klukem,ktery je o par mesicu mladsi nez ona ( ji je 18) To by nebyla takova chyba,jako to,ze dcera chodi temer kazde 2tydny domu s placem,ze ji nejak ublizil,ze se rozesli,dali si pohov na nekolik dni..apod. Nekterym duvodum se spis smeju,ale nekltere mi pripadaji dost vazne na to,abych nezareagovala a nerekla k tomu,ze to fakt neni vhodne chovani z jeho strany,ale to potom najednou ona obrati a zacne ho hajit.
NAPR.:na jeji oslavu 18 narozenin prislo 60 jejich kamaradu - on ne ! Pry nevedel,ze tak chtela aby prisel......Darek ji taky nedal....Kdyz se zlobila,omluvil se. ted byli pozvani na dalsi oslavu (jejich spoluzacky) a jeli kazdy sam,on z te oslavy odjel na narozeniny dalsiho spoluzaka a ji tam nechal....Kdyz jsem dceri rekla,ze se takove chovani nelibi a nepovazuju to za "chozeni" zacala ho hajit,ze kdyby mu rekla,takze by pry s ni domu jel,ale videla jsem,ze ji to mrzelo..
Vecer jsme se kvuli nemu dost pohadaly a je mi jasny,ze jsem si ji postavila proti sobe.
Jak z toho??????????????

Obávám se, že musíte našlapovat opatrně a spíše dělat takovou záchrannou sí - je vidět, že dcera bohužel přítele nechce zatím vidět realisticky...Chce to počkat, snad jí to po čase, až nebude tak zamilovaná, dojde, že to není nic pro ni. Dokud ho bude zuřivě bránit, tak to asi žádné Vaše rady nepříjme. Chtělo by to, aby jí takovou zpětnou vazbu dávalo více lidí: třeba její kamarádky...nezávisle na Vás a jedna na druhé.


I had a farm in Africa at the foot of the Ngong Hills. The Equator runs across these highlands, a hundred miles to the north, and the farm lay at an altitude of over six thousand feet. In the day-time you felt that you had got high up; near to the sun, but the early mornings and evenings were limpid and restful, and the nights were cold.

Není tady

 

#3 19. 3. 2007 11:39

ad.astra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 255

Re: jak se zachovat...

Asi si bude muset vaše holčina trošku nabít pusinku, aby se jí v hlavě rozsvítilo. Jak píše Madabout... pode mnou, dělejte ji spíše záchrannou sí, v případě, že by ji měl začít fyzicky ubližovat (to doufám se nestane), ale je ještě mladá, musí se v životě trošku otrkat a zjistit, že tohle chování, co se jí nelíbí, není normální. Teď má nasazené růžové brýle, ale ony jednou spadnou - dřív, nebo později. Jen doufejte, že je natolik zralá, že by se hned nehnala do vdavek, to by potom těžko couvala.

Upravil(a) ad.astra (19. 3. 2007 11:40)


Dovoluji si již nebýti JELIMANEM :-)

Není tady

 

#4 19. 3. 2007 11:50

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

Re: jak se zachovat...

..do vdavek si troufam rici ze se nepozene.S temi kamaradkami je to horsi,protoze jich prave kvuli nemu hodne ztratila,kdyz ji nektera rekne co ja,tak si mysli,ze ji HO zavidi a nepreji....
Diky za nazory,vidim to stejne,jen je tezke se nekdy udrzet,zvlaste,kdyz ona chce jit studovat a on jeste vubec nevi,co bude po prazdninach delat - asi nejlepe nic...:-(

Není tady

 

#5 19. 3. 2007 12:38

ad.astra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 255

Re: jak se zachovat...

No tak to hlavně přeji tvojí dceři, aby se ji co nejdříve udělalo jasno v hlavě, protože táhnout na noze kouli v podobě nějakýho flákače, který ještě neví, co by chtěl - hrůza. jenže jak to tak bývá, holka si nedá poradit (ty kamarádky jsi vystihla správně), prostě si musí natlouct - chybama se člověk učí a každá zkušenost je dobrá do dalšího života. třeba potom už bude vědět, že takovýho kluka (chlapa)pro život není radno mít.


Dovoluji si již nebýti JELIMANEM :-)

Není tady

 

#6 19. 3. 2007 14:02

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: jak se zachovat...

Některý věci prostě musí člověk uvidět sám. Nepomůže přesvědčovat i kdyby si měla stokrát pravdu, naopak začne mít pocit, že jim nepřeješ, takže se ještě víc na něj upne, protože spolu proti všem je přece tak romantický ...jo jo, taky jsem bývala mladá a blbá :-).

Není tady

 

#7 19. 3. 2007 14:48

ad.astra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 255

Re: jak se zachovat...

Tiina: to já zase říkám, kdybych byla zase mladá, ale měla rozum, co mám teď...lol


Dovoluji si již nebýti JELIMANEM :-)

Není tady

 

#8 19. 3. 2007 15:11

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: jak se zachovat...

Astro jo, to je zhruba to samý :-)) kdyby mi bylo 18 a věděla jsem co vím teď všechno by bylo bývalo bylo jinak :-)))

Není tady

 

#9 23. 3. 2007 10:16

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: jak se zachovat...

Žabko,
tady každá rada drahá, jak se říká...my starší a dospělejší( a hlavně mámy) to vidíme...chceme poradit.... , ale naše rady se nesetkávají s tím správným ohlasem...naopak to vidím, čím víc  bys přesvědčovala, tím hůře, je to hloupý, ale dcerka musí ke svému rozhodnutí dojít sama, ty jí můžeš jen tak nějakým příkladem navést - a nikdy nevíš, co si z tvých moudrých rad vezme...jednou to ocení...ale až jednou
takže hlavně tobě  držím palce, abys byla v klidu

Není tady

 

#10 24. 3. 2007 7:47

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: jak se zachovat...

Já bych ji nechala a nerýpala do toho. Životní zkušenosti si musí každý získat osobně. Ve škole života je si učitelem každý sám.

Upravil(a) mashanka (24. 3. 2007 7:49)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#11 25. 3. 2007 22:30

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: jak se zachovat...

Mashanka,souhlasím na plný čáře,jen bych NEDOKÁZALA nerýt do toho.

Zabko,držím palce,mám dceru v pubertě,tak plně chápu tvojí situaci.

Není tady

 

#12 26. 3. 2007 10:54

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: jak se zachovat...

Myslím že dceři můžeš sdělit svůj názor a to co se ti na věci nelíbí,jak s ním ale naloží,to bude ale jen její věc.
Musí si tím projít sama.Čím víc jí budeš partnera očerňovat,tím víc půjde ona proti tobě.
Ujisti jí že tu jsi pro ní kdykoliv bude potřebovat a stůj při ní.V současné době víc dělat nemůžeš.

Není tady

 

#13 26. 3. 2007 11:18

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: jak se zachovat...

Anka má pravdu, taky jsem tö dceři nevymluvila, dala mi za pravdu až měla tři děti, z něj se vyklubal alkoholik a násilník.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů