Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2007 7:59

Barbara
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 169

Výměna manželek č.2

Tak jsem sledovala včerejší výměnu manželek, přestože mám sociální cítění, chtěla bych znát i Vᚠnázor na
situaci v romské rodině. /jinak paní sympatická, velice pracovitá/ na rozdíl od té druhé. Ale mě zaujalo spíše
sociální klima v jejich rodině, manžel v invalidním důchodu, nevypadal nijak nemocně, ale nerada bych mu křivdila, může mít těžkou chorobu. Jejich příjem v současné době je více jak 15 tisíc čistého a manželka se nijak nevyjadřovala k budoucnosti, že by přemýšlela o nějaké práci nebo, co dříve dělala. Vidím to jako veliký problém sociální, protože je předpoklad, že tito lidé budou mít další děti a těm dětem přijde úplně normální, že
taka nedělá a přece se mají relativně dobře a stát bude dál financovat a financovat.

Není tady

 

#2 19. 3. 2007 8:17

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Výměna manželek č.2

Barbara napsal(a):

Tak jsem sledovala včerejší výměnu manželek, přestože mám sociální cítění, chtěla bych znát i Vᚠnázor na
situaci v romské rodině. /jinak paní sympatická, velice pracovitá/ na rozdíl od té druhé. Ale mě zaujalo spíše
sociální klima v jejich rodině, manžel v invalidním důchodu, nevypadal nijak nemocně, ale nerada bych mu křivdila, může mít těžkou chorobu. Jejich příjem v současné době je více jak 15 tisíc čistého a manželka se nijak nevyjadřovala k budoucnosti, že by přemýšlela o nějaké práci nebo, co dříve dělala. Vidím to jako veliký problém sociální, protože je předpoklad, že tito lidé budou mít další děti a těm dětem přijde úplně normální, že
taka nedělá a přece se mají relativně dobře a stát bude dál financovat a financovat.

S tím souhlasím, ale ocenila jsem čistotu v této rodině i jejich vztah k dětem, naopak situace u druhé rodiny byla šílená, matka fixovaná na partnera a děti jí tolik nezajímaly, celá rodina byla "zralá" na důkladnou kontrolu sociálního úřadu. A ta silná holčina na léčbu, protože co se týče její extrémní nadměrné konzumace jídla, holka je evidentně nemocná.

Není tady

 

#3 19. 3. 2007 9:05

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Výměna manželek č.2

Souhlasím s elou...já jsem zas říkala že to bylo "nahoře huj dole fuj"!!!!!!Mě ta žaneta byla narozdíl od tý bílí šmudly sympatická!!!!!!!!!

Není tady

 

#4 19. 3. 2007 9:27

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Výměna manželek č.2

Upřímně jsem Žanetu litovala, kam ji to dali. Byla jsem z domácnosti v brněnské rodině tak znechucená, že se mi skoro chtělo zvracet a to nepřeháním. Moje děti na to vyjeveně zíraly, přičemž mladší chtěla, abych seděla u ní. Zřejmě to bylo pro ně asi něco jako horor, jenže skutečný. Ta vanička pro malou, přenosný záchod prakticky v kuchyni, všude nepořádek, malá hodčička samá vyrářka ........ a chování té ženy, to všechno dohromady..... děs.

Není tady

 

#5 19. 3. 2007 9:54

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Výměna manželek č.2

Souhlásím s Fanny5. Také mi bylo Žanety líto, kam se dostala a hlavně jakou špínu si pustila domu. Mě z toho bylo taky tak divně úzko a myslela jsem že to raděj přepnu. Úplně jsem se tý rodiny štítila i přes televizi. Nesnesla bych, aby takový něco jako byla ta druhá ženská, hospodařilo u mě doma a vařilo jídlo pro mý děti.
Blé to byla teda rodinka.
Ale Žaneta to zvládla super. Akorát asi musí mít teď poněkud divný názor na to, jak to asi vypadá v rodinách bílých.

Upravil(a) Electra (19. 3. 2007 10:02)

Není tady

 

#6 19. 3. 2007 9:58

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Výměna manželek č.2

Zde jsou mé postřehy:
* Manžel Žanety se mi zdál jako ideální kandidát na infarkt, celý den leží, je tlustý, nic nedělá a je mu jen 29 - myslím. Jak bude vypadat v 50 pokud se jich dožje?
* Nechá se obsluhovat. Chudák Žaneta, proč to dovolí?
* Romská domácnost byla opravdu jak ze škatulky oproti té bílé. Která ženská si nechá dát do kuchyňské linky nářadí??? A co dělal záchod hned vedle?!
* Starší dcera byla pěknej pubertální fracek. Jak na konci matka dala zapravdu, že dcera je rozvraceč, tak mi to přišlo, že to bylo jen do kamer aby se zavděčila!

Není tady

 

#7 19. 3. 2007 10:16

madelain
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: Výměna manželek č.2

Co jsem zaregistrovala z úst paní z Brna:
* snad to nebude nějaká velká vila, abych tam musela uklízet
* já budu dělat strouhanku z rohlíků yikes  !! dívej tako jak trpím!
* vytřít každý den - no to by se u nás taky mělo, ale to nedělám
- pak tam bylo ještě něco s vařením, ale to si nevzpomínám, ženská prostě líná jak veš a ta její kuchyň - katastrofa!

Upravil(a) madelain (19. 3. 2007 10:16)

Není tady

 

#8 19. 3. 2007 10:24

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Výměna manželek č.2

Bylo mi taky líto Žanety,já bych to určitě takhle nezvládla. Zvedal se mi z té kuchyně žaludek i přes televizi a té nejstarší holce už bych asi jednu vrazila. Doma mám stejně staruo dceru,tak chápu,že je to puberák,ale tohle byla síla,byl to pěkný zmetek.

Není tady

 

#9 19. 3. 2007 10:35

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Výměna manželek č.2

Holky a to si vemte, že tady házíte svoje názory, ale my jakož to televizní diváci jsme dozajistla všechno co se tam odehrává neviděli. Žanety rodina my přišla hrozně k smíchu už jenom vystupováním manžela a druhá strana jejich domácí podmínky a ten záchod teda fuj... paní by se měla trošku snažit víc o hygienu doma. Ale co mě nejvíc pobavilo jakou estrádu udělali z toho, že holky měli vši, protože ve škole se přeci tohle stát může, ale cikánům podle včerejších reakcí NIKDY! To jest můj názor...shrnutím fraška!!!!!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#10 19. 3. 2007 11:20

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Výměna manželek č.2

No, ty vši se mi zdály trochu přehnané, jako ty reakce plačící babičky. My jsme je měli taky a kdyby zrovna u nás byla telka, to by bylo kino. Syn je dotáhl ze školy a chytla je i 3 letá dcera. ALe že to byly kusy. Mě do té doby nenapadlo dětem prohlížet hlavy, jen po upozornění, že se ve škole vyskytly. Prala jsem skoro všechno, děti chodily v čepicích, já jsem ze strachu nešla 2 měsíce k holiči, kdyby něco a manžel si stoupl do vany, celý !!! se oholil strojkem a celý!!! se odvšivil. Strávil v koupelně 2 hodiny a to podotýkám, že něco jako vlasy byste na něm hledali marně!!
A to přísáhám, že se fakt myjem a nářadí máme v komoře    big_smile
No, takže stát se to může všude, ale paní mi připadala eeeee i přes telku. Ještěže nejdou přenášet signálem pachy.

Upravil(a) Darja70 (19. 3. 2007 11:21)

Není tady

 

#11 19. 3. 2007 11:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Výměna manželek č.2

Mně ještě zaujalo to, že ta paní z Brna pracovala v potravinách. Tak do těch potravin bych už já nevstoupila, pokud by tam ona ještě pracovala A jak se vyvyšovali nad ty cikány a přitom byli stokrát horší než oni. Ta starší holka, to byla rasistka jak vyšitá. Přitom ale jak byla u té své babičky - tak ta tam měla čisto.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#12 19. 3. 2007 11:29

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Výměna manželek č.2

Dámy,

umíte si představit, že vaše dvě dcery chodí na toalety, kde se střídá více lidí? Kde nemáte představu, jestli se tam nevyskytuje někdo se syfilisem, žloutenkou a já nevím, čím ještě? Já jako dospělá bych na takový záchod nešla...u nás v domě jsou byty, které mají záchody na pavlači... celým domem se z nich line neskutečný smrad, párkrát jsem měla možnost je zahlédnout otevřenými dveřmi a málem jsem se usch

I kdybych já osobně měla žrát trávu, nedopustila bych, aby moje děcka chodila x krát denně na prakticky veřejný záchod - raději bych se přestěhovala do dražšího bydlení, ale s jistotou, že se moje dítě nenakazí nějakým svinstvem.

Není tady

 

#13 19. 3. 2007 11:36

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Výměna manželek č.2

Darja70 napsal(a):

No, ty vši se mi zdály trochu přehnané, jako ty reakce plačící babičky. My jsme je měli taky a kdyby zrovna u nás byla telka, to by bylo kino. Syn je dotáhl ze školy a chytla je i 3 letá dcera. ALe že to byly kusy. Mě do té doby nenapadlo dětem prohlížet hlavy, jen po upozornění, že se ve škole vyskytly. Prala jsem skoro všechno, děti chodily v čepicích, já jsem ze strachu nešla 2 měsíce k holiči, kdyby něco a manžel si stoupl do vany, celý !!! se oholil strojkem a celý!!! se odvšivil. Strávil v koupelně 2 hodiny a to podotýkám, že něco jako vlasy byste na něm hledali marně!!
A to přísáhám, že se fakt myjem a nářadí máme v komoře    big_smile
No, takže stát se to může všude, ale paní mi připadala eeeee i přes telku. Ještěže nejdou přenášet signálem pachy.

Já vši přitáhla každé prázdniny z tábora, chytla jsem je ve školce i ve škole... ve škole jsme měli spolužačku, která měla vši tak dlouho, že od nich měla boláky na krku... to se to pak chytá jedna báseň. Mám dlouhé, velmi husté vlasy, stačil vždy Orthosan a hnídy vždy vyčesat šly, vůbec nechápu, proč ty holky odstříhali.
Jinak jsme normálně čistotná rodina.. kdykoliv se děti vyskytují v kolektivu, vši a roupy se aspoň jednou objeví lol nezávisle na tom, zda máte mouky na hajzlu nebo ve špajzu
Paní byla blé, ovšem manžel paní Žanety (ten z romské rodiny), byl taky blé, jen se válet a žrát a buzerovat... kecy o tom, jak by se ona měla přuzpůsobit. Ani jednu rodinu bych si domů nepozvala... snad paní Žanetu s děckama bez chotě... na kafe wink

Není tady

 

#14 19. 3. 2007 11:49

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Výměna manželek č.2

Jenže opravdu z toho včera udělali hroznou frašku. Vši se dají chytit kdekoliv a člověk ani nemusí vědět, že je má. Dyk při tom čtení na začátku jak a co mají dělat ta ženská psala, že ve škole se zjistil výskyt vší. No a oni to zrovna taky chytili a dál bych to v tom pořadu nepatlala zkráka byly tak byly. Ale oni to tam rozmázli. A ta holka rasistka ono asi není divu, když je máte všude okolo a dohromady si děláte pořád jen naschvály.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#15 19. 3. 2007 11:52

Aqvamarín
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 376

Re: Výměna manželek č.2

Ja vubec nechapala, proc v takovych podminkach bydli, copak neni mozne sehnat v celem Brne nejaky o trosku slusnejsi byt? Nevim, jak to bylo s tim chlapem, ale ta pani prece pracovala. Prece neni mozny, aby nemohli bydlet nekde, kde je aspon zachod... No strasny... Tech jejich deti mi bylo uprimne lito

Není tady

 

#16 19. 3. 2007 11:54

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Výměna manželek č.2

No možná to je sociálně slabá rodina a byt jim určitě dalo město a oni se třeba ani nesnažili hledat něco lepšího a vyhovujícího. Ono asi je dost finančně náročné uživit všechny, když jim ta jedna silnější holka všechno vždycky vyžrala.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#17 19. 3. 2007 11:57

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Výměna manželek č.2

Nikiska napsal(a):

No možná to je sociálně slabá rodina a byt jim určitě dalo město a oni se třeba ani nesnažili hledat něco lepšího a vyhovujícího. Ono asi je dost finančně náročné uživit všechny, když jim ta jedna silnější holka všechno vždycky vyžrala.

Sociálně slabá rodina - tohle spojení je trochu paradox, ne? Než si pořídím tři děcka, tak nejdřív zapřemýšlím, jestli jim budu schopna zajistit trochu slušný život.

Není tady

 

#18 19. 3. 2007 12:05

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Výměna manželek č.2

Jenže bohužel tak přemýšlí asi málo lidí. Já taky nejdřív zhodnotím situaci tím, že jestli na všechno máme atd. Ale spousta lidí jedná zbrkle a dělá to všechno odzadu ...až pak si uvědomí, že vlastně na nic nemají.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#19 19. 3. 2007 12:27

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Výměna manželek č.2

Já na to koukala jen letmo a myslím si, že jsem o nic nepřišla. Jen několik postřehů:

* paní Žaneta mi přišla jako opravdu pořádkumilovná, na rozdíl od jejího gaučového manžela byla i sympatická
* k situaci v brněnské rodině - to bych fakt neunesla, hlavně rozežranou dcerušku, která přijde ze školy a zblajzne ostatním členům rodiny navařený oběd. Bylo vidět, že když se jí něco nelíbí nebo je jí něco vytýkáno, je zvyklá chodit trucovat k babičce.
* co se týče přenosného WC - taky bych neunesla, aby moje děti chodily na pavlačový společný WC, ale řešila bych umístění jinde, než v kuchyni a hlavně bych ho nenechávala smrdět usch
* nějak mi uniklo, jak to v brněnském bytě měli s vodou - jestli byla zavedena až do bytu, nebo se jednalo o klasický pavlačový dům, tzn. voda i záchod na pavlači.
Každopádně to byl docela silný pořad. Když si člověk uvědomí, jak taky v dnešní době můžou bílí lidi žít, docela jsem koukala va


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#20 19. 3. 2007 13:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Výměna manželek č.2

Kromě jiného, co už zde bylo řečeno, tak jsem si všimla, že čím je ženská lenivější a větší špindíra, bordelářka a nic nevaří, tím víc si jí ten její chlap váží a ještě ji za to obdivuje.
Vidím že jsem to asi vzala za špatný konec... dnes jdu postavit mouky do záchoda a obleču si nějaký pogryndaný triko. Pracuju ve škole, tak snad seženu nějaký vši...godlike


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#21 19. 3. 2007 13:12

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Výměna manželek č.2

Bety napsal(a):

Kromě jiného, co už zde bylo řečeno, tak jsem si všimla, že čím je ženská lenivější a větší špindíra, bordelářka a nic nevaří, tím víc si jí ten její chlap váží a ještě ji za to obdivuje.
Vidím že jsem to asi vzala za špatný konec... dnes jdu postavit mouky do záchoda a obleču si nějaký pogryndaný triko. Pracuju ve škole, tak snad seženu nějaký vši...godlike

Bety, nechci ti do toho kecat, ale možná, že vztah není jen o tom, jaký servis poskytneš manželovi wink

Není tady

 

#22 19. 3. 2007 13:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Výměna manželek č.2

Ale to víš že ne, to byla jen legrace. Já jsem asi jedna z mála, která je skutečně spokojená a na manžela si tady nestěžuje, ale naopak ho vždy chválí a jsem ráda že ho mám! (už 30 let...)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#23 19. 3. 2007 13:30

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Výměna manželek č.2

Ani se nedivím, že je tolik vší, když jsou všichni tak tolerantní a zdá se jim, že to v televizi přehnali.
Vám se zdá v pořádku, že paní napíše do manuálu, že ve škole jsou vši - ale sama se dětem do hlav nepodívá?
Předala klidně nové paní domu komplet zavšivenou rodinu.
Tak snad když škola informuje rodiče, tak rodiče děti prohlédnou a odvšiví, ne! Ne že to jen napíše do manuálu a pak s čistým svědomím řekne - že jak mám vědět, že maj vši, že jim přeci hlavy neprohlíží????????
Právě díky těmto lidem je neustále chytájí i čistotní lidé.

Jo a Bety nezapomeň  dát kladivo do kuch.linky :-)

Není tady

 

#24 19. 3. 2007 13:32

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Výměna manželek č.2

Bety napsal(a):

Ale to víš že ne, to byla jen legrace. Já jsem asi jedna z mála, která je skutečně spokojená a na manžela si tady nestěžuje, ale naopak ho vždy chválí a jsem ráda že ho mám! (už 30 let...)

Tak to držím palce do další třicítky tummenupp

Není tady

 

#25 19. 3. 2007 13:37

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Výměna manželek č.2

Electra napsal(a):

Ani se nedivím, že je tolik vší, když jsou všichni tak tolerantní a zdá se jim, že to v televizi přehnali.
Vám se zdá v pořádku, že paní napíše do manuálu, že ve škole jsou vši - ale sama se dětem do hlav nepodívá?
Předala klidně nové paní domu komplet zavšivenou rodinu.
Tak snad když škola informuje rodiče, tak rodiče děti prohlédnou a odvšiví, ne! Ne že to jen napíše do manuálu a pak s čistým svědomím řekne - že jak mám vědět, že maj vši, že jim přeci hlavy neprohlíží????????
Právě díky těmto lidem je neustále chytájí i čistotní lidé.

Jo a Bety nezapomeň  dát kladivo do kuch.linky :-)

To není o toleranci. Všichni víme, že jsme chytli vši i přesto, že jsme se myli a doma měli WC na WC a ne vedle sporáku atd... zkrátka, že jsme chytli vši někde od prasat. Ale myslím, že tolerance končí právě u těch, kteří mají vši, protože jsou prasata.
Jenom já osobně nechápu, proč dělali takovou tragédii ze vší chytnutých ve škole, protože to se nán stalo snad všem.

A k tomu kontrolování hlavy... pokaždé, když jsem přijela z tábora mi máma kontrolovala hlavu. Nicméně dva dny po kontrole mně svědilo něco nad čelem, tak jsem se tam drbala no a najednou koukám, že v ruce držím broučka big_smile, tak jsem šla za mámou , která zrovna stála na židli a myla okno, natáhla k ní ruku a ptám se: hele, mami, je to veš? lol Bylo mi asi sedm...
Zkrátka kontrola někdey nestačí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů