Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2007 7:19

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Tak se mi vam vcera prihodila zase jedna neprijemnost s mym manzilkem. Oblika 3letou holku z nasi rodiny a kdybych ji chuderu nezachytla, nez s ni vysel ven, mela by nastydle ledviny, nemocny krk, nafoukano v usich atd. Popadla me desna hruza, co az budem met svoje deti a ja nebudu na blizku? Je to vubec mozne, takhle odbyt oblekani ditete? Jsou chlapi tak neschopni? Musi se jim to nakukat, naucit je to? Vzdyt to by melo byt prece uplne prirozene, ne?

Nedochazi mu, co se muze tim jeho odbyvanim vseho stat a me to nahani cim dal vetsi hruzu co me s nim jeste v zivote ceka........

Není tady

 

#2 27. 3. 2007 14:57

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Nie, neschopny je asi len ten tvoj wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#3 27. 3. 2007 15:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

ELISINA napsal(a):

Tak se mi vam vcera prihodila zase jedna neprijemnost s mym manzilkem. Oblika 3letou holku z nasi rodiny a kdybych ji chuderu nezachytla, nez s ni vysel ven, mela by nastydle ledviny, nemocny krk, nafoukano v usich atd. Popadla me desna hruza, co az budem met svoje deti a ja nebudu na blizku? Je to vubec mozne, takhle odbyt oblekani ditete? Jsou chlapi tak neschopni? Musi se jim to nakukat, naucit je to? Vzdyt to by melo byt prece uplne prirozene, ne?

Nedochazi mu, co se muze tim jeho odbyvanim vseho stat a me to nahani cim dal vetsi hruzu co me s nim jeste v zivote ceka........

Proboha, neblbni, Elsino, vždy i holky se to musejí naučit! Nebo jsi viděla nějakou, co se s tím už narodila? S dispozicema jo, ale ty se musejí rozvíjet tak jako tak. No tak umí zas něco jiného - a nic se ty neboj, děti jsou mnohem odolnější, než vypadaj. Když jezdívali naši mužové na předvánoční takodětský výlet na lyže, byl na ně kladen požadavek, aby vrátili poměrně zdravé děti těm správným matkám. Pak se matky někdy sešly, vyměnily si čepičky a rukavičky, případně lyžičky (i když to tatínci většinou nepopletli smile ) a bylo. Zakázáno bylo vyprávět, co se tam dělo a vyptávat se na totéž. Je pravda, že po dvaceti letech vycházejí najevo občas dost ........no řekněme dobrodružné historky, ale ujišuju tě, že si to užili kompletně všichni. smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 27. 3. 2007 15:15

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Nenechala bych se vyvést z míry. Jen tě zkouší a snaží se dokázat, že je úplnej debil. Tím tě znejistí a ty v obavě o dítě ho už k takový práci nikdy nepustíš. Jo, to by se mu líbilo. Tůdle smile (Na druhou stranu, já bych mu ho od oblíkání dětí omilostnila a namísto toho bych mu dala jednodušší úkol. Třeba vynést koš, to by snad nezvrzal....logicky přece když ty musíš oblíkat dítě, tak ten koš nemůžeš vynášet...takže to musí on....)

Není tady

 

#5 28. 3. 2007 7:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Děti vydrží víc, než si myslíš, ale na to přijdeš teprve až budeš mít vlastní. A chlapa to oblíkání i další péči naučit musíš - jemu totiž chybí "základ", který každá holka umí díky hraní s panenkama, péči o prcky v okolí a podobně. Přirozené (nebo vrozené) to není, to jen my se učíme od malinka, víš. Všechny matky mají v zásobě přehršel neuvěřitelných historek, čím tatínek dítko nakrmil, do čeho ho oblíknul a co s ním absolvoval za akce - a to všechno v dobré víře, jak to spolu báječně zvládají.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 28. 3. 2007 7:28

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

No, že to není vrozený, to je fakt. Můj bývalý manžel zásadně vodil dceru do školky v oblečení, které bylo buď umazané nebo potrhané nebo aspoň dostatečně ošuntělé .... je fakt, že žádnou újmu neutrpěla smile (To jsem spíš trpěla já, když jsem jí vyzvedávala.)

Není tady

 

#7 28. 3. 2007 9:44

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Diky za vase prispevky. Kdyz by ho oblikl do spinaveho, potrhaneho, kazdou botu jinou, budiž:-)), ale v tomto pripade slo o zdravi :-( Byla jsem u toho i ja , tak mozna to jen tak odbyval a spolehal na to, ze ja to kdyztak dotahnu. Nevim nevim hoĺky, ale uplne normalni me to neprijde:-).

Není tady

 

#8 28. 3. 2007 10:23

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Elisino, no a jak obléká sebe, když jde ven? Taky tak, aby zmrznul? ... jestli ne, tak mu příště řekni, a dítě obléká jako sebe, žes to někde četla...ale bacha, abys nebyla jako nějaká školometka, aby nedostal pocit, že se třeba povyšuješ....jéje...to by mohlo špatně dopadnout... Jak si vlastně můžeš myslet, že on nedokáže oblíknout dítě? big_smile (Spíš vážně spoléhal na tebe, aspoň podvědomě, tipla bych.)

Není tady

 

#9 28. 3. 2007 10:46

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Asi bych to neviděla tak dramaticky.Pamatuji si živě když dceru vodil do školky muž.Zpočátku jsem se doslova styděla pro ní chodit.Ještě že měla ve školce rezervní sadu oblečení.Když jsem na tohle téma mluvila s učitelkou,ujistila mne že moje dcera chodí oblečená slušně,že bych měla vidět v čem vodí jiní tatínkové děti lollollol.A to že předával dceru zásadně s kartáčem na vlasy a sadou gumiček,to už byl jen detail.Než by jí učesal,určitě by jí nestíhal obléknout.

Není tady

 

#10 28. 3. 2007 11:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

ELISINA napsal(a):

Diky za vase prispevky. Kdyz by ho oblikl do spinaveho, potrhaneho, kazdou botu jinou, budiž:-)), ale v tomto pripade slo o zdravi :-( Byla jsem u toho i ja , tak mozna to jen tak odbyval a spolehal na to, ze ja to kdyztak dotahnu. Nevim nevim hoĺky, ale uplne normalni me to neprijde:-).

To by ses divila, nejhorší pro zdraví dítěte je říct mu, že nastydne - to nastydne docela spolehlivě, zejména, když se mu to řekne takovým tím naléhavým tónem, jakože neštěstí je nablízku. Děti fakt vydržej neskutečný věci....koneckonců, Dášeňka šla celou cestu v bačkůrkách......... smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#11 29. 3. 2007 6:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

Nakonec každé dítě tu a tam nastydne, že? Převážně ve školce, tatínkovi nebo tchýni - maminkám se to přece nemůže stát :-)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 29. 3. 2007 11:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak je na tom vas manzel s oblekanim ditete?

No samozřejmě.. lol Zejména tchýně jsou už pouhou svojí existencí předurčeny k nastuzování dětí... lol lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů