Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#51 31. 3. 2007 0:44

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM

Re: Podnikatelky

Ahoj holky podnikatelky big_smile - můžu se přidat smile
Já jsem momentálně taková podnikatelka - nepodnikatelka smile
Totiž pracuju, vydělávám, ale vše na manželovo ičo - protože jsem na mateřské smile
Podnikala jsem řadu let, ale když jsem pak zjistila, že se zadařilo a jsem těhu, tak  jsem uvažovala co dál. Dojížděla jsem do práce do té doby cca 35km, v těhu to bylo únavné, s dítětem by to bylo složité. Tak jsem firmu "pustila" a pokračovala v práci se stejnou klientelou jen pod jiným číslem smile
Můžu říct, že to je fakticky někdy složité, když hodně zakázek, tak je to záběr, malá běhá od 10měsíců, takže je to složitější, ale dá se to. Já bych se na mateřské snad bez práce nudila smile .
Taky mám rituál, jinak bych práci šidila a plkala na netu yikes . Ráno vstanu, obstarám dítko, příjdou švadlenky, pracujeme od 8 . - do 13. 00 , přičemž se mezitím věnuju malé, ale naštěstí jde většinou mezi 11.-13. spát, odpoledne se jí již plně věnuju, jdeme ven. K večeru dojde manžel, předávám naše hlídací žezlo a já se opět vrhám na práci - a to většinou dlouho do noci, poslední dobou chodím opět spát kolem druhé ráno yikes yikes . A ráno zase budíček .
Ale nestěžuju si, pracuju, vydělávám, plačící maminky že mají málo peněz nebo že doma s miminkem nestíhají nechápu smile

Není tady

#52 31. 3. 2007 9:59

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Web

ice napsal(a):

Ja to resim tak, ze kdyz mi dochazeji penize, tak obetuji pul dne a vystavim faktury. Fakturovani je desny opruz, snazim se to delat kdyz uz neni zbyti, prace me bavi vic ;-)

Jůůů, tak to jáb fakturuju ráda. Mně se hned protočí v očích dolary a už tuším, za co to utratím big_smile

Není tady

#53 31. 3. 2007 10:01

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Marcela90 napsal(a):

Dobrý den,
moje neteř má vystudovanou střední  školu ( TZB - technická zařízení budov ) a chtěla by začít podnikat. Ale má strach, jestli má nebo nemá. Bojí se, že by se mohla zadlužit. A taky nemá ponětí v čem podnikat! Podnikat v TZB, ve stavebnictví, ?????? Co dnes "jede"? Prosím poraďte. Děkuji

Ahoj,

bohužel vůbec netuším, co taková škola obnáší, jaké obory se tam studují... Ale jedno vím jistě, bez ostrých loktů to nejde a pokud si neteř neumí dupnout a je to spíše ovečka, tak si myslím, že by o pro ni nebylo.

Není tady

#54 31. 3. 2007 10:51

Blanka1
♥♥♥♥---

Veranna napsal(a):

Marcela90 napsal(a):

Dobrý den,
moje neteř má vystudovanou střední  školu ( TZB - technická zařízení budov ) a chtěla by začít podnikat. Ale má strach, jestli má nebo nemá. Bojí se, že by se mohla zadlužit. A taky nemá ponětí v čem podnikat! Podnikat v TZB, ve stavebnictví, ?????? Co dnes "jede"? Prosím poraďte. Děkuji

Ahoj,

bohužel vůbec netuším, co taková škola obnáší, jaké obory se tam studují... Ale jedno vím jistě, bez ostrých loktů to nejde a pokud si neteř neumí dupnout a je to spíše ovečka, tak si myslím, že by o pro ni nebylo.

To mᚠpravdu, chtít podnikat a začít podnikat jsou 2 naprosto odlišné záležitosti. Chce to mít alespoň nějakou představu co chci dělat, buď je to v oboru anebo nějaký koníček. Nebo taky třeba sháním paní na úklid nebo hlídání dětí a zjistím, že v okolí není firma, která by takové služby poskytovala a tak zjistím co se dá a možná..... kdo ví. Taky si musím umět spočítat, kolik do toho musím vložit na začátek, zda budu potřebovat nějakou provozovnu, kolik zaplatím na zdravotním a sociálním, kolik na daních, je toho hodně, co potřebuji vědět.

Není tady

#55 5. 4. 2007 11:59

Blanka1
♥♥♥♥---

Tak holky, kdepak jste?
Já už mám od pondělka hotovo a lenoším! Ale jenom na chvíli, blíží se DPH.

Není tady

#56 6. 4. 2007 8:59

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ahoj Blanko1, já jsem se teď nějak zahrabala do práce, prot. v neděli jedu na týden na služebku, tak se snažím dodělat co nejvíc věcí...

Není tady

#57 6. 4. 2007 13:21

ice
♥♥-----

Makam jako o zivot - zakaznici se zblaznili, vsichni si na mne vzpomneli NAJEDNOU. Potrebovala bych aby den mel 36 hodin.

Není tady

#58 15. 5. 2007 9:46

Blanka1
♥♥♥♥---

Tak to tady nějak usnulo....... Ještě dřív než začalo.

Není tady

#59 15. 5. 2007 10:07

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ale neusnulo, jen jsem založila nové téma - byla jsem se ptát na tu mateřskou a nemocenskou, je to v novém tématu...

Není tady

#60 6. 10. 2007 19:13

Maya.82
Host

Ahoj děvčata tak já teprve na podnikání pracuju, ale snad brzo se do toho už pustím.

#61 7. 10. 2007 10:44

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

A co chystáš? - smím-li být tak zvědavá...

Není tady

#62 7. 10. 2007 13:49

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Já taky doufám, že se mi to brzo podaří.

Není tady

#63 7. 10. 2007 15:55

Maya.82
Host

Svatební činnost

NÁŠ TIP:

Zápatí