Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 8. 8. 2007 21:59

Zen
♥------

Re: Bordeauxská doga

ahoj honey a jonáši, zdraví Vás opravdová panička zlaoučkýho Grantíčka... o radách mé sestry jsem nevěděla, ale jsem ráda, že už ho máte...  proč by jste ne tom měli být líp než my reta .... pro nás je to zlatíčko a jsou to mazlíci... doufám,že ho máte v posteli tak jako já, ačkoliv...spát se skrčenejma nohama.. gloria
teď v létě miluje plavání... vodu vůbec a to i v zimě ... myslím sníh....
jo a když jsem dnes manželovi ukázala, jak mám šikovnou sestřičku, válel se nad Jonáškovými příhodami smíchy až mu tekly slzy tummenupp

Upravil(a) Zen (9. 8. 2007 22:08)

Není tady

#27 20. 9. 2007 20:02

honey72
♥♥-----

Ahoj zen, tak do postele jsem ho nepustila a nepustím, protože by potřeboval samostatnou. Jinak historek mám spoustu, třeba ta poslední. Šla jsem vrátit do půjčovny dvd a vzala jsem Jonáše s sebou. Je tam popelnice, tak jsem ho k ní přivázala s tím, že udělám 10 kroků tam a 10 zpět. Půl minuty, víc mi to přece zabrat nemůže. Už po 5 krocích hrozný rámus a Jonᚠse vřítil do půjčovny a za ním na vodítku vlála popelnice :-)).
10 minut jsem ho uklidňovala a domů stejně utíkal (a já za ním). No ještě že jsem ho nepřivázala k tomu lešení hned vedle.

Není tady

#28 21. 1. 2008 9:27

Clara
♥------

Ahojte,
mám na vás majitelé bordinek prosbu. Píšu bakalářskou práci o chovu bordin a součástí je i výzkum dotazníkovou formou. Dotazníky jsou určeny majitelům bordin a už s PP či bez. Pokud byste měl někdo zájem spolupracovat, napište mi na mail a já vám dotazníky pošlu. Budu ráda za každou spolupráci. Díky moc. Klára

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí