Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 12. 3. 2007 9:02

sarinka47
♥♥-----
Místo: Středočeský kraj

trenčkot, kde ho mají a za slušnou cenu???

Ahojky, sháním nějaký skvělý trenčkot, ale v zajímavé barvě, např. fialová atd. Nevíte, kde ho koupit?

Není tady

#2 15. 3. 2007 14:54

Pešta
♥♥♥♥---

Re: trenčkot, kde ho mají a za slušnou cenu???

co je to trenčkot?

Není tady

#3 15. 3. 2007 18:05

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)

kabátek s páskem? va

http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

#4 19. 3. 2007 9:54

sarinka47
♥♥-----

Ano, je to skutečně kabátek s páskem, najdete ho na stránkch www.takko.cz v hnědé barvě a v aktuálním letáku v béžové, byla jsem se tam na něj podívat, ale měla jsem jinou představu.

Není tady

#5 19. 3. 2007 10:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

sarinka47 napsal(a):

Ahojky, sháním nějaký skvělý trenčkot, ale v zajímavé barvě, např. fialová atd. Nevíte, kde ho koupit?

já když mám jasnou představu co chci, tak to zaručeně nikde neseženu roll

Strach je malá smrt...

Není tady

#6 19. 3. 2007 11:06

Jiněnka
♥♥♥♥---

Jéé, mně by se taky nějaký íbil gloria  Sarinko, Bety, až na nějaký natrefíte, dejte sem vědět, ju? :-)

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

#7 19. 3. 2007 12:05

sarinka47
♥♥-----

Ahojky holky, jak píše Bety, fakt když zrovna něco sháníte, tak nikde nic! Hlavně já viděla suprovej v Orsay, byl ale černej a protože jsem tmavší typ, tak prý podle mamky by byl lepší nějakej světlej, např. béžovej, jenže ten nikde neměli. Ale pak jsem dospěla k názoru, tedy viděla jsem jednu holku tmavou že má právě ten černej a hrozně se mi to zalíbilo, tak jsem si pro něj v pátek do Orsay jela a jako naschvál - už ho neměli!!!
Jiněnko, zkus např. Orsay, možná se ti bude líbit ten v Takku, napiš, až ho seženeš!

Není tady

#8 19. 3. 2007 12:14

Jiněnka
♥♥♥♥---

sarinka47 napsal(a):

Ahojky holky, jak píše Bety, fakt když zrovna něco sháníte, tak nikde nic! Hlavně já viděla suprovej v Orsay, byl ale černej a protože jsem tmavší typ, tak prý podle mamky by byl lepší nějakej světlej, např. béžovej, jenže ten nikde neměli. Ale pak jsem dospěla k názoru, tedy viděla jsem jednu holku tmavou že má právě ten černej a hrozně se mi to zalíbilo, tak jsem si pro něj v pátek do Orsay jela a jako naschvál - už ho neměli!!!
Jiněnko, zkus např. Orsay, možná se ti bude líbit ten v Takku, napiš, až ho seženeš!

Ahoj Sarinko, nad návštěvou Orsaye už jsem taky přemýšlela. Já jsem světlejší typ, takže z tohoto důvodu bych brala i ten černý, jenže od loňské sezóny mám nakoupeny dvoje boty a dvě kabelky v hnědých odstínech, tak nevím, jestli by to šlo nějak zkombinovat... Co myslíš? A není ta černá na jaro moc smutná?
No každopádně se na něj pojedu mrknout, tak děkuju za tip tummenupp

Není tady

#9 19. 3. 2007 12:44

sarinka47
♥♥-----

Jiněnko, já myslím, že by se to dalo zkombinovat, hnědé boty, hnědá kabelka, nějaké korálky do hněda. A vůbec, já si myslím, že takový trenčkot je spíše otázka jara a podzimu, stejně bys ho v létě nenosila, má podšívku a bylo by ti v něm asi teplo. V Orsay měli i takový capuccino, ale ten mě taky barvou moc nešel, ale ten by ti mohl k těm hnědům doplňkům svěle jít, měli ho tam v pátek, chce to jet co nejdřív, jestli chceš, můžu ti napsat do tvého mailu jeho číslo a zkus si tam zavolat, podle výrobního čísla by ti měli v různých obchodech Orsay říct, zda ho mají, či zda nemají, napiš mi do mailu a já taky napíšu a pošlu ti i pár fotek trenčkotů.

Není tady

#10 19. 3. 2007 13:11

Jiněnka
♥♥♥♥---

sarinka47 napsal(a):

Jiněnko, já myslím, že by se to dalo zkombinovat, hnědé boty, hnědá kabelka, nějaké korálky do hněda. A vůbec, já si myslím, že takový trenčkot je spíše otázka jara a podzimu, stejně bys ho v létě nenosila, má podšívku a bylo by ti v něm asi teplo. V Orsay měli i takový capuccino, ale ten mě taky barvou moc nešel, ale ten by ti mohl k těm hnědům doplňkům svěle jít, měli ho tam v pátek, chce to jet co nejdřív, jestli chceš, můžu ti napsat do tvého mailu jeho číslo a zkus si tam zavolat, podle výrobního čísla by ti měli v různých obchodech Orsay říct, zda ho mají, či zda nemají, napiš mi do mailu a já taky napíšu a pošlu ti i pár fotek trenčkotů.

Jeee, Sari, ten v barvě capuccino bych i ráda viděla:-) Tak píšu do mailu:-)

Není tady

#11 19. 3. 2007 15:27

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj, já si koupila suprový červený trenčkot v HM za 1100 Kč před půl rokem.Je super, sedí krásně tummenupp A včera jsem si koupila sytě zelený v Zaře za 1500 Kč k narozeninám rodna Mají ho tam i v černé, béžové, žluté.

Není tady

#12 19. 3. 2007 22:32

Petra Jandová
♥♥-----

zkuste Steilmanna na Chodově - mají i béžový, smetanový odstín

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí