Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 3. 2007 7:55

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

dortový korpus

Koupila jsem trojitý dortový piškot.korpus. Ale nikdy jsem dort nedělala, tak potřebuji poradit, co do toho (mezi pláty korpusu) dáváte. Ještě jsem koupila želatinu v sáčku (kdybych ji potřebovala).

Není tady

 

#2 11. 3. 2007 8:41

jasminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 647

Re: dortový korpus

ahoj...tak já teda tohle nekupuji,ale když dělám dorty,potřu každý rozkrojeny marmeládou a poté nějakým kremem...nebo na marmeládu dám krém už smíchaný s nadrobno nakrájeným ovocem a jestli mᚠželatinu a chceš neco rychlejšího,tak ušlehej smetanu ke šlehání se ztužovačem,udělěj želatinu,nech ji úplně ztuhnout,poté ji rozsekej a smíchej s ušlehanou smetanou a potři každy plát a přiklop,ale ještě před potřením ho pocákej nějakým alkoholem(rum,vaječnák...)nebo ,aby to bylo pro děti kávou třeba s mlíkem ...

vrch potři krémem vyšlehaným máslem nebo opět vyšleahnou šlehačkou a ozdob ovocem,čokoládou,oříšky...vším možným ... tady u dortu si můžeš experimentovat jak chceš...
tak at se povede a dej poté vědět...

Není tady

 

#3 11. 3. 2007 8:44

jasminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 647

Re: dortový korpus

jo a taky je výborný udělat pařížský krem na dort --- ten je výborný
kdyby jsi chtěla recept na něj nebo na jiný krém,stačí napsat...

Není tady

 

#4 11. 3. 2007 9:48

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: dortový korpus

Tak to určitě-já ani nevím, jak se tyhle krémy dělají.

Není tady

 

#5 11. 3. 2007 9:59

jasminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 647

Re: dortový korpus

PAŘ͎SKÝ
250ml smetany ke šlehání svař s 40g kakaa holandského,40g cukru...povař a nech chladit aspoň jeden den a poté jen vyšlehej a dej na korpus

MÁSLOVÝ nastavený pudinkem nebo kaší
500ml mléka,2 vanilkový pudinky,5 lžic cukru --- svař v hustou kaši(nebo místo jednoho pudinku dej 2lžíce hrubé mouky a žloutek),odstav,vychlad a poté vyšlehej s 250g másla a 150g moučkového cukru(mmůžeš místo vanilkového pudinku udělat třeba čokoládový,karamelový,smetanový,kokosový,jahodový...)

KARAMELOVÝ
svař jedno Salko v plechovce(1h) ,vychlad,otevři plechovku a ten zkaramelizovaný krém vyšlehej s 250g másla

Není tady

 

#6 11. 3. 2007 10:33

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: dortový korpus

Taky se dají hotové krémy koupit -jsou v sáčku a přidᚠmléko a tak.mají i různé příchutě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů