Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 3. 2007 21:30

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

vesmír jako hologram ?


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#2 11. 3. 2007 11:19

Pedro
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 523

Re: vesmír jako hologram ?

Ó ano, starý dobrý hologram... Ano, věda už je dnes hodně, hodně, hodně blízko. (možná už tam i je, ale neví to, pšš) stolt

Není tady

 

#3 11. 3. 2007 17:08

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: vesmír jako hologram ?

Knihu Holographic Universe od Michaela Talbota vrele doporucuji kazdemu. Nektere pasaze v tom clanku z Luetina linku jsou prave z teto knihy.

Není tady

 

#4 11. 3. 2007 17:51

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Představa, že jsem jakýsi přijímač plovoucí oceánem  frekvencí a na mě že záleží co si vyberu a proměním do fyzické reality mě fakt nadchla. smile Stejně tak mě oslovil známý fakt, že fyzikální struktura našeho těla je JENOM holografickou projekcí vědomí….. No jo, ale proč mi sakra o tomhle někdo neřekl v době, kdy jsem byla v mateřské škole? Mohla jsem si tu fyzickou realitu vytvořit jinak. Líp  big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#5 11. 3. 2007 20:48

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Keito, a co znamená líp? wink (perfekcionistko wink)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#6 11. 3. 2007 21:29

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Andromeda napsal(a):

Keito, a co znamená líp? wink (perfekcionistko wink)

No, to je přece jednoduché Andromedko big_smile Za prvé bych si "nevyrobila" všechny nemoci, které mi teď dávají tak zabrat sad , no a pak  by můj život probíhal úplně jinak. Neprobendila bych všechen potenciál, který jsem si nadělila do vínku (jeden astrolog ze mě byl na větvi, jak mi prý byly planety při mém zrodu nakloněny wink ), ale naopak bych ho maximálně využila. Teď jen pracně lovím drobečky. Ach jo. grater

Není tady

 

#7 11. 3. 2007 21:41

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Třeba bys žila povrchní život v rádoby spokojeném manželství, byla bys zdravá, ale rozhodně tak daleko na cestě jako teď  wink Navíc s tím dokážeš myslím líp naložit než kdybys to dostala bez bolesti. Chceš všechno moc rychle, já to mám taky tak big_smile Využiješ ten potenciál teď, život je přece jenom dost dlouhej v lidských měřítcích smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#8 11. 3. 2007 22:34

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Andromeda napsal(a):

Třeba bys žila povrchní život v rádoby spokojeném manželství, byla bys zdravá, ale rozhodně tak daleko na cestě jako teď  wink Navíc s tím dokážeš myslím líp naložit než kdybys to dostala bez bolesti. Chceš všechno moc rychle, já to mám taky tak big_smile Využiješ ten potenciál teď, život je přece jenom dost dlouhej v lidských měřítcích smile

No jo, vždy já vím  stolt Takhle jsem si to přece kdysi  „naplánovala“, tak co teď  řeším?  big_smile  …. A jak je život dlouhej? NO, jak pro koho, já už mám tu větší část za sebou, takže musím hnout  pořádně kostrou, abych všechno stihla styrka

Není tady

 

#9 22. 3. 2007 12:35

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: vesmír jako hologram ?

lueta napsal(a):

http://planeta.aspweb.cz/default.aspx?key=existuje_realita_nebo_je_vse_prelid&file=ano

Zajímalo by mne, co na to, že objektivní realita neexistuje, řekli naši postkomunističtí vědci. Pamatuji se, jak mi na občanské nauce hustili do hlavy, že "objektivní realita je nezávislá na našem vědomí"... cha cha...

Cituji z článku:
Tak například David Bohm z Londýnské univerzity věří, že Aspectův objev znamená, že objektivní realita neexistuje, a to navzdory zdání vší pevnosti vesmíru, který je v podstatě přelud, obrovský a okázale podrobný hologram. konec citátu.

Za prvé: že by i vědci "věřili"? Magistru Kellymu by se to nelíbilo... Anebo je to jenom blbý překlad anglického slova "believe", které může znamenat "domnívá se"...

Za druhé: konečně se prokazuje, jak jsou naši růžoví vědci na objektivní realitu krátcí...
Dobře o tom pojednávají filmy "What the bleep do we know?"... viděli jste je někdo?


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#10 22. 3. 2007 12:50

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: vesmír jako hologram ?

Ano, What the Bleep...to nadherne vysvetluji jak je to s nasi realitou. Salve, videl jsi i The Secret? Trochu jinak pojate, ale porad jsme u te reality.

Není tady

 

#11 22. 3. 2007 17:28

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: vesmír jako hologram ?

sunyata napsal(a):

Ano, What the Bleep...to nadherne vysvetluji jak je to s nasi realitou. Salve, videl jsi i The Secret? Trochu jinak pojate, ale porad jsme u te reality.

Neviděl, mᚠto s titulky?


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#12 23. 3. 2007 1:46

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: vesmír jako hologram ?

Salvator napsal(a):

sunyata napsal(a):

Ano, What the Bleep...to nadherne vysvetluji jak je to s nasi realitou. Salve, videl jsi i The Secret? Trochu jinak pojate, ale porad jsme u te reality.

Neviděl, mᚠto s titulky?

Ne, v puvodnim zneni.  Ty mas oba "Bleepy" s titulky?

Není tady

 

#13 23. 3. 2007 13:32

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: vesmír jako hologram ?

sunyata napsal(a):

Salvator napsal(a):

sunyata napsal(a):

Ano, What the Bleep...to nadherne vysvetluji jak je to s nasi realitou. Salve, videl jsi i The Secret? Trochu jinak pojate, ale porad jsme u te reality.

Neviděl, mᚠto s titulky?

Ne, v puvodnim zneni.  Ty mas oba "Bleepy" s titulky?

Mam jenom jeden Bleep s titulky. ale budu mit dalsi, jenom nevim kdy, mam je slibene.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#14 7. 5. 2007 9:11

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Včera jsem se dívala na film What the Bleep Do We Know a je to fakt super, české/sk titulky se dají stáhnout např. zde.

Jaký je ten "druhý" Bleep, má to stejný název nebo se to jmenuje jinak?

Upravil(a) Andromeda (7. 5. 2007 9:11)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#15 19. 11. 2007 11:11

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: vesmír jako hologram ?

Takže už jsem se na to dostala a tím pádem (a snad nejen) sobě odpovídám lol
Druhý díl se jmenuje What the Bleep: Down the Rabbit Hole


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#16 19. 11. 2007 11:24

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: vesmír jako hologram ?

Ráda bych oba filmy shlédla a nemůžu se k nim dostat. Poradíte mi prosím?

Není tady

 

#17 19. 11. 2007 12:50

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: vesmír jako hologram ?

Neříká se, že žijeme ve světě iluzí??? smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#18 21. 11. 2007 19:17

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: vesmír jako hologram ?

Kazdy z nas vidi svet svyma ocima, resp. skrze svymi filtry (naprogramovani) - a prave to naprogramovani je ta iluze! smile

Není tady

 

#19 21. 11. 2007 22:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vesmír jako hologram ?

Hmmmm...............takže vzhledem k tomu, že není bytosti bez filtru, je pozorovatelný svět souhrnem iluzivních pozorování (hergot....neměla jsem já být vědec? valol )
Neboli, objektivní jako takové neexistuje, takže iluze jsou jediná objektivní skutečnost........ vasmile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů