Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 3. 2007 12:58

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Zkusenosti s Lipo

Ahoj holky. Rozhoduju se, zda jit na liposukci a mam z toho dost strach. Budu moc rada, kdyz mi tu napisete sve zkusenosti, jak dlouho se to hojilo, za jak dlouho jste sli do prace, jak to bolelo a kdy jste zacali zase cvicit a tak vsechno kolem. Moc dekuji...

Není tady

 

#2 21. 3. 2007 10:59

Silvie
♥------
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 5

Re: Zkusenosti s Lipo

Ahoj. Já byla před měsícem v Brně na klinice Laurea. Dělali mě boky bez narkózy. Nebolelo to. Jen to bylo nepříjemný. Ale dalo se to vydržet. Trvalo to celé jen 45 minut. A přišlo mě to na 20 tisíc.

Není tady

 

#3 21. 3. 2007 11:37

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: Zkusenosti s Lipo

Ahojky,já byla v Medicomu v Praze,tumescenční liposukce.Dělá se to bez narkózy.Nejdřív ti napíchnou lokální anestetikum,pak tě "napustí" tumescenšním roztokem,narosteš na tom místě až o dvě čísla :-)Občas to trochu štípne,ale žádné bolesti.Poležíš si,koukᚠna TV (já usnula) a pak tě odsají.Zářezy jsou malé,přelepují se sterilní gázou.Dělali mě 2 a půl hodky.Všichni jsou tam velice příjemní,aby taky ne za ty prachy :-)Návleky mesmíš prvních 24 hod.sundat,pak jen na osprchování.Nosíš je 14dní ve dne v noci.Bolí to jako když to hodně přeženeš v posilovně.A dělají se modřiny,natírala jsem si je Ibu-Hepa krémem.Cvičit v plné zátěži tak za měsíc.Do práce můžeš vpoho už třetí den,záleží na tom ,jak se cítíš.Jo a břicho prý bolí nejvíc :-)Já byla na odsátí "rajtek",stálo mě to 22 tisíc.

Není tady

 

#4 21. 3. 2007 13:02

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Zkusenosti s Lipo

Ahojki. Prave jsem prisla z konzultace. Taky potrebuju prave ty rajtky, v ostrave me to vyjde na nejakych 16 tisic, takze to neni takova hruza. Mam z toho ale strach, ze mi odsahou jen ten kousek stehen a zadek zustane tak velky, jak je. Na to jsem se zapomnela zeptat bohuzel. To pradlo se pry meni po trech dnech a cvicit muzu az po 6 tydnech sad ale to vydrzim, nebot pro krasu se musi trpet.
Davam si sance do rijna, zkusim to jeste nenasilnou cestou a pokud nic nezabere, pak urcite pujdu. Aspon stihnu ty penize nasetrit big_smile
Nemas nejake fotky, jak si vypadala pred a po? Zadecek a stejna? Kolik si vazila a kolik si merila, muzes mi to napsat pls, treba na mejla? (adriana.m@seznam.cz) Moc dekuji...

Není tady

 

#5 23. 3. 2007 9:42

princezna
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 37

Re: Zkusenosti s Lipo

Něco k liposukci je i v sekci hubnutirizenepocitacem.cz Tak koukněte smile

Není tady

 

#6 23. 3. 2007 9:44

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Zkusenosti s Lipo

no tam ja uz si dlouho povidam big_smile

Není tady

 

#7 23. 3. 2007 9:48

princezna
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 37

Re: Zkusenosti s Lipo

jj smile))

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů