Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2007 21:09

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Ahojky,

sháníme nové bydlení a tak procházíme realitky. Už už to vypadá, že snad něco koupíme. A tak bych nechtěla dopadnout jako klienti nejmenované realitní kanceláře (kdy jsem viděla v neděli na Nově reportáž) kapitulation . Neznáte tedy někdo reality Multireal? (www.multireal.cz).

Popřípadě pokud máte někdo osobní zkušenost s nějakou realitkou budu ráda za info godlike


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#2 8. 3. 2007 9:07

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

.

Upravil(a) Electra (26. 3. 2007 16:08)

Není tady

 

#3 8. 3. 2007 14:57

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Tak to já jsem byla docela vedle z toho, že když jsem nastupovala do realitky, musela jsem podepsat tzv. Etický kodex! Navíc nesmíme (jak to dělají jiné realitky běžně) psát do inzerátů, nebo letáčků, že koupíme byt......
Můžeme pouze napsat, že hledáme, nebo zprostředkujeme. Musíme nosit cedulky s fotkou, jménem a taky odznak naší real.kanceláře při jednání. Při jakémkoli porušení hrozí vyhazov.

Není tady

 

#4 8. 3. 2007 15:43

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Wow, Káčo, tak to s vámi jako s realitkou musí být radost pracovat ne? smile To pak bych k vám jako kupující měla fakt důvěru.


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#5 8. 3. 2007 16:48

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Já mám docela blbou zkušenost, právě dnes jsme měli domluvenou schůzku s makléřkou na 15 hodin prohlídka rodinného domu, čekali jsme do 15:45 a pak jsem jí volala. Jéééé ona makléřka myslela, že je to na pátek, ale ona v pátek už nemůže, takže na jindy! No prostě na nás zapoměla, to by nevadilo, kdyby to alespoň přiznala. Jsem pěkně naštvaná a zklamaná, stáli jsme třičtvrtě hodiny v tom dešti a čekali až se ukáže. Asi mám smůlu na realitku, nebo na špatnou makléřku, nevím... Ale nevzdávám se, podruhé už snad nezapomene. Není to zrovna seriózní.

Není tady

 

#6 8. 3. 2007 18:17

x21365
Host

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Píšu ti SZ ....dyk tu na babinetu máme úúúžasnou realitní makléřku a ty jí dokonce znᚠLuckies lolstoltstolt

 

#7 8. 3. 2007 18:19

x21365
Host

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Holkýýý je to DAKOTA stoltstolt , naše babinetí Dakota a ted víte, na koho se obracet v případě prodej - nákup vissla

 

#8 8. 3. 2007 18:23

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Já děkuju za reklamu.. rodnarodnarodna !!! Sousedko, proč neřekneš ???  wink To už je ti Praha 3 malá ?? lol

Upravil(a) dakota (8. 3. 2007 18:24)


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#9 9. 3. 2007 8:24

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Jéééééééé fakt jo? no tak to je SUPER smile Praha 3 mi malá není, ale ten byt co v něm bydlíme, tak jo smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#10 9. 3. 2007 9:37

Lenka
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 230

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Pro kočky z realitek : A tak by mne zajímalo - znáte se  jako realitní kanceláře navzájem i s jinými městy - nebo vždy  jen v okruhu svého bydliště -pracoviště.


Neukazuj světu slzy. Svět nemá slzy rád. Otočí se k tobě zády a nechá tě stát.

Není tady

 

#11 9. 3. 2007 10:24

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

V ,,NAŠEM REVÍRU" sEVERNÍ mORAVĚse známe, ale třeba z Prahy znám asi jen tři a z toho jednu, která má zastoupení po celé ČR.

Není tady

 

#12 9. 3. 2007 10:25

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Ježíši, co jsem to všechno zmáčkla...

Není tady

 

#13 9. 3. 2007 10:41

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Káča napsal(a):

Ježíši, co jsem to všechno zmáčkla...

Hlavně že jsi nezamáčkla slzu !!! big_smilebig_smilebig_smile


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#14 9. 3. 2007 10:54

Lenka
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 230

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

A mohu být tak smělá a poprosit o radu? Neznáte i nějakou spolehlivou realitku v Brně?


Neukazuj světu slzy. Svět nemá slzy rád. Otočí se k tobě zády a nechá tě stát.

Není tady

 

#15 9. 3. 2007 14:53

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Já jsem teď taky pěkně nakrklá na jednu realitku. Máme vyhlédnutý dům našich snů...ovšem realitka, která ho prý exkluzivně prodává není k dohnání. Neberou telefony, nereagují na sms, takže důvěra je už teď před prohlídkou 0. Víme ovšem kde ten dům je. Myslíte, že je třeba vhodné, abych tam zazvonila a normálně se zeptala?


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#16 9. 3. 2007 14:57

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Lenka napsal(a):

A mohu být tak smělá a poprosit o radu? Neznáte i nějakou spolehlivou realitku v Brně?

Jedna má kamarádka má výbornou zkušenost s brněnskou realitkou Correct (myslím, že mají stránky www.correctreal.cz ). Té mé kamarádce tuhle realitku poradila zas její známá, která s ní byla také moc spokojená, tak to můžeš zkusit.

Není tady

 

#17 9. 3. 2007 17:10

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Báro, můžeš to zkusit. Ale pokud mají ,,exklusivku"¨, tak by Tě stejně museli odkázat (i když je to jejich)na onu realitku, s kterou mají smlouvu. Otázka je, jak dlouho Ti a proč, neberou telefony.

Není tady

 

#18 9. 3. 2007 18:31

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

A ještě...pokud je to prokazatelné (volání, sms.., na které nikdo nereaguje z jejich realitky)je možné ukončit smlouvu s realitkou (prodávající).

Není tady

 

#19 12. 3. 2007 16:29

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Tak už jsme zjistili proč. Je to realitka o jednom člověku, který byl na dovolené a nepřál si prý být rušen...teď už máme na zítra domluvenou prohlídku. Ale i tak si budeme dávat velký pozor.


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#20 12. 3. 2007 22:05

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

.

Upravil(a) Electra (26. 3. 2007 16:09)

Není tady

 

#21 13. 3. 2007 15:49

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Electra, vidím, že jste si s realitkou taky pěkně užili. Nám se má ozvat makléř kvůli tomu našemu vyhlídnutému bytečku ve čtvrtek. Jestli to vyjde, tak se půjdu ožrat big_smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#22 13. 3. 2007 16:45

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

luckies napsal(a):

Electra, vidím, že jste si s realitkou taky pěkně užili. Nám se má ozvat makléř kvůli tomu našemu vyhlídnutému bytečku ve čtvrtek. Jestli to vyjde, tak se půjdu ožrat big_smile

Tak to držím palce!
A ožeru se, na dálku, s tebou lol

Není tady

 

#23 14. 3. 2007 8:54

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Já včera absolvovala prohlídku vysněného domečku. Je úžasný, ale nevím co jsem čekala od makléře se kterým byli od začátku problémy. Za prvé vůbec nic o nemovitosti nevěděl a kdyby tam nebyl majitel, tak nevím...Navíc tedy asi je povrchní soudit člověka podle oblečení, ale pan makléř byl v teplákovce, svítivě zelené a ověšen zlatem! Myslím, že mu nebudu ochotná dát ani raději rezervační poplatek. Takže nevím, jak teď postupovat.


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#24 14. 3. 2007 10:02

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Báro rezervační poplatek můžeš složit do notářské nebo advokátní úschovy, v žádném případě ho nemusíš složit na účet realitky. A pokud s tím bude mít pan makléř problém případně ti bude tvrdit, že to nejde, že se to nedělá, že potřebuje zálohu na své výdaje ( typu inzerce a tak ) tak se něj vykašli.

Další věco "o nemovitosti nic nevěděl" zní to hrozně, ale může to být poněkud zavádějící..podle mých zkušeností se klienti občas ptají na věci, které neví ani majitel. Makléř by samozřejmě měl mít základní povědomí, ale otázky typu "je podlaha izolovaná", " jak stará je střecha" atd. bych směřovala spíš na majitele.  Makléř by naopak měl mít perfetkní přehled o právním stavu nemovitosti - jsou nebo nejsou nějaká věcná břemena, případně jaká, jak je to s přístupovou cestou, jak je to s pozemkem u domu, komu patří, atd. Tam leží jeho odbornost.

Není tady

 

#25 14. 3. 2007 10:45

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Realitní kanceláře - máte zkušenost?

Navíc tedy asi je povrchní soudit člověka podle oblečení, ale pan makléř byl v teplákovce, svítivě zelené a ověšen zlatem!

Jojo sama vím, že už bych na tenhle dojem dala - naše paní realitka byla od hlavy k patě ve značkách - džíny Replay, pásek Replay - nápis přes celý pásek, bunda Dolce a gabana, kablelka LV. I když se asi hodně snaží vypadat luxusně a draze, na lidi, kteří se trošku vyznaj, působí neuvěřitelně lacině - jaký je asi člověk, který si na něco potřebuje hrát a vyrazí takhle "značkově" z tržnice.

Nadarmo se asi neříká, že šaty dělaj člověka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů