Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#226 28. 9. 2007 7:58

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Jo. jo,  bez nich je to blbé a s nimi někdy těžké, fakt je, že dokážou člověku ukázat život z jiného pohledu a odreagovat ho. Jen kdyby ty rozvody  a soudy nebyly potom tak nepříjemné.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#227 28. 9. 2007 8:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

No, s chlapama je to těžký, ale bez nich ještě těžší. Ještěže jsou..................hjarta

Jo a muži mě vzrušují..........tím, že jsou godlike

Upravil(a) Modroočka (28. 9. 2007 8:31)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#228 28. 9. 2007 10:17

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Klubko napsal(a):

Kdybych měla dát konkrétní typ, tak by to třeba byl Petr Fejk

Jo to je kořen tummenupp

Není tady

 

#229 28. 9. 2007 10:18

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Zephyr napsal(a):

Takové, které jsou přemýšlivé, lehce emancipované, zdravě sebevědomé a cílevědomé. Co do vzhledu vyhraněný typ nemám, mám to propojené s osobností... Snad jen - sukně jsou ženská ďábelská zbraň, včetně toho, co nosí pod nimi v zimě, aby jim nemrzly nohy:D Tenhle pohled mne nikdy nenechá chladným...

Tak to bych se ti strašně líbila stolt

Není tady

 

#230 28. 9. 2007 10:22

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Selima napsal(a):

Inak ma všeobecne priťahujú muži, pri ktorých sa necítim ako fajn parťák(alebo len ako to), spoľahlivá kolegyňa či výkonná pracovníčka, ale jednoducho ako ŽENA s veľkým Ž.... Ten pocit je u mňa asi kľúčový.

To jsi vystihla přesně tummenupp, taky to tak mám.

A ten typ chlapů, nad kterýma slintám jako Pavlovův pes, mám taky, ale jsou to ti nej nej nej nejnebezpečnější frajeři, kteří mi vždycky zničí část života ( poté, co mě vynesou do nadoblačných výšin), takže se jich začínám - z pudu sebezáchovy -  čím dál více stranit...

Není tady

 

#231 28. 9. 2007 10:47

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Ale Me.... když už do pekla, tak alespoň na pěkném koni .... tongue


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#232 28. 9. 2007 11:06

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Kiara napsal(a):

Ale Me.... když už do pekla, tak alespoň na pěkném koni .... tongue

Když už ... ale já do pekla nechci, už ho mám doufám za sebou ...
I když v nejbližší době dojde zřejmě ke konfrontaci s jedním"pekelným koněm", tak doufám, že to ustojím wink gloria

Není tady

 

#233 28. 9. 2007 12:08

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Me napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Takové, které jsou přemýšlivé, lehce emancipované, zdravě sebevědomé a cílevědomé. Co do vzhledu vyhraněný typ nemám, mám to propojené s osobností... Snad jen - sukně jsou ženská ďábelská zbraň, včetně toho, co nosí pod nimi v zimě, aby jim nemrzly nohy:D Tenhle pohled mne nikdy nenechá chladným...

Tak to bych se ti strašně líbila stolt

Hmm.... já taky ... Zephyrku, díky za inspiraci big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#234 28. 9. 2007 13:40

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Zephyr napsal(a):

V tom případě se nesmíme nikdy v životě potkat :-))

To nesmíme, protože já bych tě určitě chtěla jen jako kamaráda!! big_smile

Není tady

 

#235 28. 9. 2007 21:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Zephyr napsal(a):

Kiara napsal(a):

Me napsal(a):


Tak to bych se ti strašně líbila stolt

Hmm.... já taky ... Zephyrku, díky za inspiraci big_smile

Neděkuj, já rád pomáhám cizím, aniž bych z toho něco měl :-)

Zephyrku, to já taky smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#236 28. 9. 2007 22:31

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Kiara napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Kiara napsal(a):


Hmm.... já taky ... Zephyrku, díky za inspiraci big_smile

Neděkuj, já rád pomáhám cizím, aniž bych z toho něco měl :-)

Zephyrku, to já taky smile

Tak si piš, že na to jednou dojedeš jako já :-)
Mimochodem proto nemám rád jaro a léto, všude se vyrojí ženské s odhalenýma nohama a jednoho to pořád dráždí, sklízejí jiní... Ještě že už je podzim.


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#237 29. 9. 2007 12:57

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Proč necháváš sklízet jiný a "nezaseješ" si ty sám? Proč ty ženy s odhalenýma nohama neobdaříš svým šarmem a nedaruješ jim, co "pro ně máš navrch proti těm, co je NEPOSTŘEHLI"? Vypadá to, jako bys nechával proklouznout mezi prstama ryby, které mohl´s ulovit... je to lenost, nebo neschopnost???... tummenupp
Když je podzim, sexuchtivý, a taky ty "spolehlivý hledající kočenky", vytahnou lesklý silonky, nevim, jak se jim řiká, ale na dobrých nohách k minisukni vypadaj taky svůdně..., ženská, co je "na lovu" a MÁ NA TO, v každém ročním období najde způsob, ajk vám Chlapům s velkým (!) Ch, dát najevo, že je   k  m á n í  . . .
Uchú, ani nevim, kde se to ve mně bere, ale DNES už vim, jak to "udělat", a aj vim, že o tom nemám MLČET... že se vám to hodl líbí, nejni tomu tak??? hjarta hjarta hjarta

Upravil(a) ViktorkaLove (29. 9. 2007 13:06)

Není tady

 

#238 29. 9. 2007 15:07

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

ViktorkaLove napsal(a):

Proč necháváš sklízet jiný a "nezaseješ" si ty sám? Proč ty ženy s odhalenýma nohama neobdaříš svým šarmem a nedaruješ jim, co "pro ně máš navrch proti těm, co je NEPOSTŘEHLI"? Vypadá to, jako bys nechával proklouznout mezi prstama ryby, které mohl´s ulovit... je to lenost, nebo neschopnost???... tummenupp
Když je podzim, sexuchtivý, a taky ty "spolehlivý hledající kočenky", vytahnou lesklý silonky, nevim, jak se jim řiká, ale na dobrých nohách k minisukni vypadaj taky svůdně..., ženská, co je "na lovu" a MÁ NA TO, v každém ročním období najde způsob, ajk vám Chlapům s velkým (!) Ch, dát najevo, že je   k  m á n í  . . .
Uchú, ani nevim, kde se to ve mně bere, ale DNES už vim, jak to "udělat", a aj vim, že o tom nemám MLČET... že se vám to hodl líbí, nejni tomu tak??? hjarta hjarta hjarta

No já bych neřekl, že tak svůdně chodí oblečené jen ty, které by chtěly lovit... Ony některé ženské rády provokují a hrají si. A jestli mají chlapa nebo ne, to s tím nesouvisí - a abych byl spravedlivý, dělají tohle i chlapi, jen na to mají jiné metody...
Ryby jsem mezi prsty opravdu nenechal proklouznout, ony uvázly v sítích jiných rybářů, moje zůstaly prázdné.


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#239 29. 9. 2007 15:12

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Zephyr napsal(a):

No já bych neřekl, že tak svůdně chodí oblečené jen ty, které by chtěly lovit...

Přesně tak. Mi se tohle oblečení prostě líbí, právě teď na podzim občas pro změnu vytáhnu černé silonky a mini, ale jen občas, tak pro změnu, aby mě ti chlapi zas moc neobtěžovali big_smile

Není tady

 

#240 29. 9. 2007 15:13

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Me napsal(a):

Zephyr napsal(a):

No já bych neřekl, že tak svůdně chodí oblečené jen ty, které by chtěly lovit...

Přesně tak. Mi se tohle oblečení prostě líbí, právě teď na podzim občas pro změnu vytáhnu černé silonky a mini, ale jen občas, tak pro změnu, aby mě ti chlapi zas moc neobtěžovali big_smile

Ne, neříkej mi to, z té představy se zblázním...kapitulationbig_smile


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#241 29. 9. 2007 15:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

lol


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#242 30. 9. 2007 17:06

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Selima napsal(a):

lol

A Ty se nesměj, že já tady tuhle slabost prozrazoval:lol:


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#243 30. 9. 2007 17:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#244 30. 9. 2007 19:53

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Zephyr napsal(a):

Selima napsal(a):

lol

A Ty se nesměj, že já tady tuhle slabost prozrazoval:lol:

Máš slabost vyloženě na silonky? Černé? big_smile
Ty mám asi troje lol /do zásoby, páč je vždycky hned roztrhám...nebo někdo mi je roztrhá lol lol/

Není tady

 

#245 30. 9. 2007 20:04

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

Jo jo silonky to já taky můžu.Dneska jsme byli v kině a přišla tam mladá paní v Džínách pod kolena a " nohačkách".
A jak si sedla na schodek než se začne pouštět do sálu tak jí nad džíny vylezl lem silonek.Škoda že měla sebou bodigárda  a já manželku.To mě vždycky dostává.

Upravil(a) Ariesek67 (30. 9. 2007 20:05)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#246 30. 9. 2007 20:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

tééééda Ariesku va dumbom

jo a super podpis big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#247 30. 9. 2007 20:28

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

PPavlaa napsal(a):

tééééda Ariesku va dumbom

jo a super podpis big_smile

No co co ulítávám na tom já zato nemůžu hrozně se mě to líbí.


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#248 30. 9. 2007 20:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

a já ulítávám na ulítnutejch chlapech tongue kdy jdem na to kafe va silonky beru winkvissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#249 30. 9. 2007 20:47

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

PPavlaa napsal(a):

a já ulítávám na ulítnutejch chlapech tongue kdy jdem na to kafe va silonky beru winkvissla

Kdy chceš nastartuji osobního Gripena a jsem u Tebe.Ale nevím kam mám letět.big_smilebig_smilehjartastorstark


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#250 30. 9. 2007 20:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: jaci muzi (zeny) vas vzrusuji??

lol tak startuj směr Znojmo wink čekááááám tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů