Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2007 9:47

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Kolik z vás má v dnešní době pojištěnou domácnost v bytě?2roky bydlím v bytě mám  malý dítě a od začátku jsem si pojistila domácnost .Co kdyby?Ale zjištuji zda to není zbytečné hodně lidí pojistku nemá z důvodů že je to dnes drahé a stejně se nic nestane  .Bydlím v nejyvyšším patře je to st,átní byt ale stejně kdyby zateklo střechou to platí  Domovka ne? Střecha je tu ale opravená.Nemám peněz nazbyt proto uvažuji zda tu pojistku časem nezruším jediné co si asi nechám je pojistka zodpovědnosti kvůli dítěte.Tak mne napadlo že se vás zeptám kolik z vás platí léta pojistku?Bea

Není tady

 

#2 7. 3. 2007 10:02

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Já mám RD, možná je to něco jiného, ale když nám praskl bojler a protek sádrokartonovým stropem do kuchyně, pojišovna zaplatila i strop, podlahu, světlo které se u toho rozbilo a zjišovali i stav kuchyňské linky , jestli nebude třeba vyměnit. Stalo se to dva roky po sjednání pojistky, úhrada v přepočtu na platbu pojistného je "předplatné na deset let"


Mája

Není tady

 

#3 7. 3. 2007 10:06

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Beo, já jsem nᚠbyt pojistila, jsme sice sami dva, zatím bez dětí, ale jednak v tom je i pojistka mě a se mnou žijícího partnera proti případné škodě v obchodě atd.... a jednak nikdy nevíš, nad námi jsou sousedi, může jim prasknout voda....
Platím asi 800,- ročně (teď nechci kecat, ber to s rezervou), ale pořád myslím, že nikdy prostě nevíš.... a jak už to bývá, neštěstí nechodí po lidech, takže jí vypovíš a za měsíc prásk ho...........čímž to v žádném případě nechci přivolávat wink


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#4 7. 3. 2007 10:44

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

mala.popelka napsal(a):

Beo, já jsem nᚠbyt pojistila, jsme sice sami dva, zatím bez dětí, ale jednak v tom je i pojistka mě a se mnou žijícího partnera proti případné škodě v obchodě atd.... a jednak nikdy nevíš, nad námi jsou sousedi, může jim prasknout voda....
Platím asi 800,- ročně (teď nechci kecat, ber to s rezervou), ale pořád myslím, že nikdy prostě nevíš.... a jak už to bývá, neštěstí nechodí po lidech, takže jí vypovíš a za měsíc prásk ho...........čímž to v žádném případě nechci přivolávat wink

Já sousedy nadsebou nemám když doperu zavírám autom,kohoutek,Abych pravdu řekla měla jsem tu čest pracovat na pojištovně (naštěstí již nedělám)tak o tom vím svoje ale každá pojiš se má k likvidaci jinak.Nebudu tu dělat reklamu .Tím chci říct že vím co a jak, zajímá mne kolik lidí má v dnešní době pojištěnou domácnost.U BARÁKU JE TO NĚCO JINÉHO TAM MÁTE STAVBU A DOMÁCNOST MOŽNOST SI POJISTIT A když né domácnost tak stavba stojí za to si pojistit,RODIČE MAJÍ STARÝ BARÁK BYLI ZATOPENI OD POJIŠ.dostali nic moc nebo neměli pojistku na cenu NOVOU.Museli si brát další půjčky a zrujnovalo je to .

Není tady

 

#5 7. 3. 2007 10:52

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Popelko pozor, když tebe někdo vytopí, to tvoji pojišovnu nezajímá... To je omyl....
Pojištění domácnosti je pro škody, které sis způsobila sama (vytopíš se pračkou, vyhoříš od špatné elektroinstalace, starý elektrický spotřebič apod.... A nebo když ty způsobíš někomu kolem sebe nebo pod sebou svým jednáním škodu.... (vytopíš, vyhoříš - hasiči vytopí 3 byty pod tebou).
Bea - neznám moc lidí, kteří by uvažovali o tom, že tu pojistku zruší.... Já osobně se také nebojím toho, že bych někoho topila (moderní spotřebiče mají aquastopy) nebo že bych nechala utěrku na sporáku či měla starší elektrorozvody, ale určitě víc očekávám, možnost krádeže, proto bych ji osobně nikdy nerušila....
A mylná je představa, že se krade jen v přízemí a v nižších patrech... z osmého patra se blbě vynáší plazmové televize a pračky, ale peníze, šperky a cenné drobnosti, se dají bezproblému sebrat i v mrakodrapu.... A když už se tam někdo loupe dovnitř a zničí zámky, dveře, zárubně, poničí nábytek apod.... a stejně nenajde ani prachy
ani šperky, tak potěší i platba na tyto poničené věci a zařízení....

Není tady

 

#6 7. 3. 2007 16:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Já bydlím v bytě ve druhém patře a domácnost pojištěnou mám. Platím 1016Kč ročně. Ale nemám pojištění odpovědnosti za škody. Moc o tom nevím, myslela jsem, že stačí jen to poj. domácnosti. Kdyby mě sousedé nade mnou vytopili, kdo mi to zaplatí? Oni? A kdybych já vytopila sousedy pode mnou a mám poj. domácnosti, tak to se na to nevztahuje?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 7. 3. 2007 16:44

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Judyno, pojištění odpovědnosti mám já jako doplněk právě toho pojištění domácnosti.... a speciálně se jedná o případy, kdy já nebo osoba, která se mnou v té domácnosti prokazatelně žije, například rozbije v obchodě pár lahví nějakého drahého alkoholu, nebo kdybys někomu vběhla do cesty, on musel prudce zastavit, nabural a kvůli toho měl škodu na autě atd....
Myslím, že to není k zahození, nikdy nevíš, co se dneska může stát....


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#8 7. 3. 2007 20:53

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Judyna, když tě někdo vytopí, tak ti to musí uhradit.... Pokud je pojištěn, tak z pojištění, pokud ne, tak třeba na splátky a např. 10 let....(domluva, souda apod.)
Když vytopíš ty, tak je to stejné, z tvé pojistky se platí těm sousedům pod tebou....
Popelka má pravdu - pojištění odpovědnosti má většina pojišoven jako bonus ke svému pojištění domácnosti a když celá domácnost stojí ca. 1000,-- ročně (dle pojištěných hodnot), tak toto připojištění (nešikovnost členů domácnosti) dělá ca. 250,-- na rok, to se určitě vyplatí i kdyby člověk nikdy nic nerozbil. Je to příjemný pocit, že nemusíš platit na návštěvě nechtěně rozbitý lustr, starodávný kávový servis stržený ubrusem, v obchodě rozbitý parfém omylem shozený rohem vozíku apod.....

Upravil(a) Macex (7. 3. 2007 20:58)

Není tady

 

#9 7. 3. 2007 21:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Děkuju Popelkce i Macex. Zní to rozumně, při nejbližší příležitosti si na pojišovnu zajdu a pořídím si to taky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10 5. 11. 2012 8:31

Myšák007
♥------
Registrovaný: 5. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

Dobrý den, pracuji pro pojišovnu ne českou a rád Vám vytvořím kalkulace kolik platit,..
smazáno.cz Smlouva z pohodlí Vašeho domova,... Co se týče pojištění doporučuji:
pojistit nemovitost na tržní cenu, domácnost na cenu nového vybavení, odcizení a vandalismus a odpovědnost za škody způsobené mnou, nebo z držby nemovitosti - vytopení souseda,..
Pište na můj mailozvu se Vám,..


..........................................................
Spamové příspěvky jsem Vám bez milosti smazala, doporučuji si přečíst pravidla serveru. Tento jediný Vám zde nechám s tím, že ale mažu Vaši e-mailovou adresu. Však pokud Vám jde o diskuzi, není problém se sem vrátit a z uživateli diskutovat. Pokud Vám jde jen o nepovolenou reklamu nastrkanou všude možně, tak smůla. Jediná možnost je si domluvit pravidla s majiteli serveru. Hezký den. Administrátorka serveru.

Upravil(a) AndreaP. (5. 11. 2012 9:18)

Není tady

 

#11 22. 11. 2012 21:37

mrkvička
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2012
Příspěvky: 3

Re: POJISTKA DOMÁCNOSTI V BYTĚ

My máme, platíme cca 800,-/rok ale je to na nízké plnění. Máme v tom i pojištění odpovědnosti pro celou rodinu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů