Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 23. 4. 2007 12:11

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Vymena manzelek v TV

S tím metrem to byl tedy goool,žíju v Praze 7  let ale taklhe jsem teda nevyváděla.

Není tady

 

#77 23. 4. 2007 12:18

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Vymena manzelek v TV

Já si v tu chvíli myslela, že jsem se přeslechla, že je z Prahy.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#78 23. 4. 2007 12:30

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Vymena manzelek v TV

Souhlasím s dadkou. smile
Ono při 6 dětech s manželem horším jak ty děti a ve třípokojovém bytě, by jsme byly vygumované všechny. reta
Počet dětí je samozřejmě jejich problém tongue , ale tady už se řeší současná situace. V téhle rodině nemá nikdo ani kousíček soukromí a při tom počtu mi ty děti nepřipadaly nijak moc rozverné. Já si myslím, že právě tato maminka potřebovala nový impuls a energii. Prostě ten pohled zvenčí. Zato druhá paní byla hodně studená a strašně rychle soudila. Nechat se obalamutit udřeným tatínkem, že maminka 6 dětí nic nedělá taky nesvědčí o bystrém úsudku.
Představa, že by u nás natáčeli před pár lety, když byly moji 3 syni menší, je děsivá. Asi by to se mnou nedopadlo dobře vissla

Není tady

 

#79 23. 4. 2007 16:50

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Vymena manzelek v TV

Přestože mně byla sympatičtější maminka od dvou dětí a možná by trošku líp zvládla situaci i s těmi šesti, přišla mi taková pragmatiky chladná, ne nemilující, ale taková normální.
Maminak od šesti dětí podle mně raděj než uklízela věnovala čas svým dětem, hraní a mazlení a ačkoliv ponožky mně taky dostaly ( nevím proč tatínek, i děti mají ručičky a poznají barvičky) myslím že jí nejvíce škodí její neústupnost, chce věci měnit hned , ale není důsledná a trpělivá,


Mája

Není tady

 

#80 23. 4. 2007 19:35

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vymena manzelek v TV

Ono na těch ponožkách byl dokonale poznat přístup rodinky k domácím pracem - ve chvíli, kdy jeden z puberáckých synáčků zahlásil směrem k vyměněné mamince: "No, s tím se budeš babrat celej den, ne, týden" ... Tak nějak to o něčem vypovídalo. A rozhodně ne o tom, že se tam tatínek a děti předřou a mamina nedělá nic.
Dlouhovlasá mamina měla úžasný vztah k dětem, sice občas působila zmateně a nesamostatně (v metru a ve vztahu k pejskovi), ale jinak to zvládla výborně. Ta druhá mi přišla taková příliš studená a rázná, ale vyměněná rodinka to očividně potřebovala jak prase drbání. Takže s odstupem času mohla být ta výměna prospěšná pro všechny zúčastněné smile.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#81 23. 4. 2007 19:49

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Vymena manzelek v TV

No nevím, mám rozporuplné pocity. Ani jedna mi nebyla sympatická, a co víc-ani jeden z manželů... Dlouhovlasá byla šíleně afektovaná a ,,jednoduchá", ta druhá-neslaná, nemastná, unylá, tvářila se stále jakoby umírala.

Není tady

 

#82 23. 4. 2007 20:26

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Vymena manzelek v TV

Pořad beru a "žeru". Nedostanu se k sledování vždy. Myslím, že proti první Výměně to nabralo podtext "lesk a bída českého lidu". Přetvářku připouštím, ale, jak Slováci trefně říkají: niet dymu bez ohňa...
Poslední manžel - smraďoch - jasně ukázal, jak chlapi ješitně přetřásaj peříčka před cizí babou. Dělal to naprosto bez erotického podtextu (připadal mi jako nevinné kuře), byl hrooozně nejistý, ale myslím, že jeho snaha vypadat dobře, byla úpřimná. A ta jeho paní? Znuděná svým poznáním, že z jejího "škaredého káčátka" nikdy labu nebude. Určitě dělala všecko doma sama, ale myslím, že jestli o spolupráci někdy stála a žádala, nenašla vhodný způsob (možná i donucovací) a vzdala to. Ti druzí manželé byli takoví nevýrazní, nudní, nezajímaví. Já myslím, že nebýt výměny, tak by ani nevěděli, že spolu žijou. Takže, samé plusy. Dcera jeětě před Výměnou přišla s tím, že ta dlouhovláska fakt požádala o rozvod. Jenomže se mi zdálo, že ona se ani moc rozvádět nechce, ona jenom setrvávala v tom histerickém záchvatu, který zahájila u výměny mezi osmi očima, když se nemohla smířit s tím, že její nudnej chlap před tou druhou rozkvetl a nechal se ovládat, což se jí asi nikdy nepodařilo.
Jo, a já taky bydlím v Brně už deset let, ale dál než 5 zastávek od domova se musím ptát na cestu, a nemyslím si, že bych byla nějaký pablb. Porstě jsou nějaký "vyježděný trasy" a ty ostatní cesty se hledaj pokaždé znovu...

Není tady

 

#83 24. 4. 2007 10:02

madelain
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: Vymena manzelek v TV

Asi jsem to nějak nepostřehla dumbom , ale ukazovali co bude příště?

Upravil(a) madelain (24. 4. 2007 10:02)

Není tady

 

#84 24. 4. 2007 10:53

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Vymena manzelek v TV

madelain napsal(a):

Asi jsem to nějak nepostřehla dumbom , ale ukazovali co bude příště?

Dá se to vyhledat jako záznam v archivu Novy a shlédnout dodatečně.

Není tady

 

#85 24. 4. 2007 18:07

ivulka41
♥------
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 20

Re: Vymena manzelek v TV

Pořad beru a "žeru". Nedostanu se k sledování vždy. Myslím, že proti první Výměně to nabralo podtext "lesk a bída českého lidu". Přetvářku připouštím, ale, jak Slováci trefně říkají: niet dymu bez ohňa...
Poslední manžel - smraďoch - jasně ukázal, jak chlapi ješitně přetřásaj peříčka před cizí babou. Dělal to naprosto bez erotického podtextu (připadal mi jako nevinné kuře), byl hrooozně nejistý, ale myslím, že jeho snaha vypadat dobře, byla úpřimná. A ta jeho paní? Znuděná svým poznáním, že z jejího "škaredého káčátka" nikdy labu nebude. Určitě dělala všecko doma sama, ale myslím, že jestli o spolupráci někdy stála a žádala, nenašla vhodný způsob (možná i donucovací) a vzdala to. Ti druzí manželé byli takoví nevýrazní, nudní, nezajímaví. Já myslím, že nebýt výměny, tak by ani nevěděli, že spolu žijou. Takže, samé plusy. Dcera jeětě před Výměnou přišla s tím, že ta dlouhovláska fakt požádala o rozvod. Jenomže se mi zdálo, že ona se ani moc rozvádět nechce, ona jenom setrvávala v tom histerickém záchvatu, který zahájila u výměny mezi osmi očima, když se nemohla smířit s tím, že její nudnej chlap před tou druhou rozkvetl a nechal se ovládat, což se jí asi nikdy nepodařilo.

LViktorko, mezi osmi očima  mluvila o rozvodu velmi umíněně, byla jako malé dítě. Předmanželskou a manželskou poradnu ? NE A NE !!! . Zajímalo by mě, jestli si uvědomila, čeho svým tvrdohlavým rozhodnutím může, ale také nemusí dosáhnout. Vezme dětem otce a ani pak se nemusí mít lépe.  stolt  Upřímně, kdo si vezme ženskou s tolika dětmi ? dumbom  Nevynechám žádnou Výměnu a už teď se těším na příští díl.

Není tady

 

#86 24. 4. 2007 18:33

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Vymena manzelek v TV

Ivulko, však jo, já jsem to myslela tak, že ona si musela připadat mezi osmi očima tak pošpiněná, že předhodila vařený brambor: ten můj chlap ve vaší spolupráci (těch ostatních zúčastněných) mě tady tak zostudil, že to mohu vyvrátit jedině tím, že se s ním rozvedu. Já bych si troufla tvrdit, že až k nějakému stání dojde, ona to zahraje do takového autu, jako že si to teda laskavě rozmyslela, odpouští mu a když bude na ni hodnej, po návratu z práce se vykoupe a převlíkne, tak že s ním teda zůstane. Brrr, televizní šou mě přinutí, abych přemýšlela nad tím, co bude a co ne... jako bych neměla svých starostí dost!!!

Není tady

 

#87 25. 4. 2007 9:45

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Vymena manzelek v TV

Dnes jsem našla na centrumu příspěvek k Výměně manželek. Mrkněte tam.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#88 25. 4. 2007 10:05

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Vymena manzelek v TV

Na bleskove.cz je také článek...pak věřte tomu co je v telce..dumbom

Není tady

 

#89 25. 4. 2007 10:34

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Vymena manzelek v TV

Na bleskove.cz mají také odkaz na další stránky o výměně manželek:

http://www.vymena-manzelek.estranky.cz/

Není tady

 

#90 25. 4. 2007 11:43

ivulka41
♥------
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 20

Re: Vymena manzelek v TV

Na bleskove.cz mají také odkaz na další stránky o výměně manželek:


Lepisto, díky za informaci, už jsem tam mrkla a je to opravdu zajímavé.

Není tady

 

#91 28. 4. 2007 14:18

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vymena manzelek v TV

lepista napsal(a):

Na bleskove.cz mají také odkaz na další stránky o výměně manželek:

http://www.vymena-manzelek.estranky.cz/

Divala jsem se na stranky a taky na vymenu manzelek. Jaky dil doporucujete?

Není tady

 

#92 30. 4. 2007 10:42

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Vymena manzelek v TV

No a co ten aktuální?


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#93 30. 4. 2007 13:37

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Vymena manzelek v TV

Já myslím že to tentokrát zvládli na jedničku tummenupp ale je to můj soukromý a subjektivní názor big_smile


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#94 1. 5. 2007 10:36

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Vymena manzelek v TV

Souhlasím. Zdánlivě konfliktní situace nekonfliktně řešená. Před tou věřící rodinou klobouk dolů. Znám spoustu lidí, co "chodí do kostela", a narazí-li na lesbičku či gaye, tak jediné na co si vzpomenou, že Bůh s tímto nesouhlasí a dávají to najevo tak hříšným způsobem, až to bere dech.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#95 3. 5. 2007 19:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vymena manzelek v TV

Ano, zvládli to na jedničku. Problém je v tom, že znám fůru věřících, který samotným se ale věřit nedá. Všechno je jaksi kvůli lidem. Moc jsem věřícímu páru nevěřila to, co řekli na konci. Že víceméně prokoukli a že se budou s reg. párem stýkat. Nevěřím té náhlé přeměně. Podle jejich dcer, které se pěkně nachechtaly, když zjistili oč jde, mají rodiče dosti vyhraněný názor.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#96 4. 5. 2007 7:32

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Vymena manzelek v TV

Možná se pletu, ale ten smích ( i přesto, že ho nezadržely ) mi nepřipadal zlý. Myslím, že tu situaci i odlehčil.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#97 4. 5. 2007 8:58

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Vymena manzelek v TV

me ta pani z Moravy silne pripomnela pani, od ktere jsme poridili milacka pejska tummenupp takze ma jednoznacne moje sympatie


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#98 4. 5. 2007 22:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vymena manzelek v TV

Alli napsal(a):

Možná se pletu, ale ten smích ( i přesto, že ho nezadržely ) mi nepřipadal zlý. Myslím, že tu situaci i odlehčil.

Mně to taky nepřipadalo jako nějaký zlý smích. Naopak mi to přišlo velice milé a upřímné.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů