Oznámení

14. května : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14.května : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#1 4. 3. 2007 16:47

klba
♥------

Kralik a tehotna zena

Chcem sa spytat ci nie je problem ked je tehotna zena v jednej domacnosti zo zajacom a dvoma papagajmi. Totiz planujema babo a bojim sa, ci zvierata nemozu mat negativny vplyv na tehotenstvo a dieta. Ja jedina sa o ne staram, kazdy den ich cistim a krmim a preto mam trochu obavy. Budem vdacna za kazdu radu a pomoc. Dakujem. K.

Není tady

#2 5. 3. 2007 0:37

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever

Re: Kralik a tehotna zena

Nevím jestli to vadí, nebo ne, ale když jsem na genetice vyplňovala dotazníky, vypisovala jsem i zvířata, se kterýma jsem přišla v těhotenství do styku a v závěrečné zprávě stálo:" Pacientka vyšetření odmítá, doma má dva psy a morče. " big_smile
Pokud jsou zvířátka pravidelně očkována, neviděla bych v tom žádné nebezpečí. Alespoň od králíka. Na papoušky jsem alergická, takže jsem se o ně nikdy nezajímala. smile

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

#3 11. 4. 2007 15:45

OPI 77
♥♥♥♥♥♥-

Ahojky tak já jsem těhuhle a máme doma 2 králíčky a psa,jeden králík už je očkovanej a druhá jen co povyroste tak půjde taky smile
pokud jsou zdraví a je o ně dobře postaráno tak v tom nevidím žádný problém,hlavní je čistit klec  smile
vím že těhotné by se měli vyhýbat kočkám a jejich výkalům smile

http://lilypie.com/pic/2009/10/21/KZl1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V086p2.png

Není tady

#4 13. 4. 2010 21:24

Majdalenka.Horáková
♥------

I když je to trochu stará diskuse, nutí mě to přispět. Jsem ta poslední, která by měla radit, co je zakázané a co povolené. Jsem těhotná, bydlíme v 1+1 a máme doma 2 hady, 3 ještěrky, 3 osmanky (veverky), veliké akvárko a 3 kočky (manžel se taky počítá do zvířeny? smile ) Shrnu to takto- plazi přenášejí salmonelózu a kočky toxoplasmosu, (a ještě na ně mám alergii) takže když to řeknu nějakému zdravotníkovi, jdou na něj mrákoty. ALE! Kočka přenáší toxoplasmosu, pokud loví venku myši nebo žere syrové maso. Když máme kočku na superpremiových granulích a nepřekročí práh bytu, nemocí se opravdu bát nemusím. A záchůdek uklízí pan manžel.
Co se plazů týče, stačí, když budu dodržovat zásady hygieny. Zadek jim nelíbám a ruce si meju smile
A k těm králíkům- jsou to taky významní přenašeči toxoplasmosy (nemusím tady doufám zmiňovat nebezpečí této nemoci v těhotenství), takže by těhotná neměla přijít do styku s bobky a třeba spát s králíkem v posteli. Ale pokud si normálně budete mýt ruce a chovat se rozumně, tak těhotenství určitě není důvod dávat nějaké zvíře pryč wink

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí