Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 3. 2007 14:26

jarinka
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 8

vousy na bradě

asi v 29 letech mi začaly růst ojedinělé vousy na bradě, myslela jsem si, že se to po porodu spraví, ale nestalo se. Není to nijak drasické množství, ale ob den až 2 dny si jich tak 15 kraounkých vytrhnu a docela se bojím, jak to půjde dál, aby se ze mne nestala koza róza. nikdo z žen v naší rodině s tím problém nemá. nevíte co stím, co na to pomáhá? děkuju za případnou odpověď

Není tady

 

#2 3. 3. 2007 15:12

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: vousy na bradě

obávám se že na to nepomůže vůbec nic akorát tak laser, a s věkem se to bude zhoršovat. Zajdi k lékaři, 15 vousů ob den je dost a bude to horší....myslím že je to hormonální, jsi ještě mladá a většinou problémy s vousy nastávají až s přechodem...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 10. 3. 2007 19:54

myšlenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 43

Re: vousy na bradě

Mám - měla jsem stejný problém. Hormony byly v normě, tak nezbývalo, než to zvládnout kosmeticky. Chodila jsem ke kosmetičce na vypalování jehličkou. Bolí to, chodila jsem rok tak po 6 týdnech a musím říct, že teď v pohodě. Jeden zákrok stál asi 400Kč, ale asi záleží, kde to je. Zatím je to asi čtyři roky odposlední návštěvy a nelituju. Trhání k ničemu nevede. Naopak,bylo to čímdál horší a bylo jich víc...

Není tady

 

#4 11. 3. 2007 19:14

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: vousy na bradě

Taky tím trpím, neni to nic ojedinělého. Kožní doktorka mi řekla, že na ty moje světlý chloupky laser nepomůže a hormonálníma práškama se mi to fakt řešit nechce. Takže trhám a asi budu pořád, dokud to půjde:).

Není tady

 

#5 11. 3. 2007 22:16

myšlenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 43

Re: vousy na bradě

Trhání opravdu není řešení. Zkuste to holky. Nebylo to příjemný, ale nelituju toho, pořád jsem se cítila divně, jestli někde nějaký netrčí. Teď mají nějaký nový strojek, který nebolí,ale je to dražší. Za ten pocit to stojí!

Není tady

 

#6 30. 3. 2007 15:00

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: vousy na bradě

Někde na netu jsem četla, že na tento problém pomáhá denní pití dvou šálků mátového čaje. Tak za to nic nedáte.
Akorát to asi nebude vidět do týdne :-)

Není tady

 

#7 30. 3. 2007 15:01

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: vousy na bradě

Není tady

 

#8 30. 3. 2007 17:01

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: vousy na bradě

Electra napsal(a):

Někde na netu jsem četla, že na tento problém pomáhá denní pití dvou šálků mátového čaje. Tak za to nic nedáte.
Akorát to asi nebude vidět do týdne :-)

tak tohle tedy opravdu nefunguje, mátový čaj já i mnoho známých pijeme x let, to už bych neměla na těle ani chlup...pokud to ovšem nebylo myšleno jako vtip, neumím si představit že by to bylo myšleno vážně že vypijete dva šálky čehokoliv a neporostou vám chlupy na bradě...lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 30. 3. 2007 22:25

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: vousy na bradě

Mě to až tak divný zase nepřijde - prostě každá bylina na něco působí, tak proč by máta nemohla působit na hormony a ty nemohly nějak ovlivnit růst chloupků.
-ale jinak tedy bych si od toho taky až tak neslibovala :-)
-kapku si protiřečím :-)

Není tady

 

#10 4. 4. 2009 10:28

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: vousy na bradě

Holky nemáte někdo bližší zkušenosti s tím laserem a vousy na bradě? Chystám se na to ale je to dost drahé a musí se absolvovat několik sezení, tak bych ráda, aby to vůbec účinkovalo...


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#11 5. 7. 2009 11:33

Sosek
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2009
Příspěvky: 11

Re: vousy na bradě

Na chloupky na oličeji se doporučuje cukrová pasta, je to podle kosmetiček nejšetrnější metoda epilace. Já jí teda zatím na obličej používat nemusím (klepu na dřevo:o), ale na zbytku těla se dycky vyřádím a na 3 týdny pokoj

Není tady

 

#12 10. 11. 2010 22:58

pepina20
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2010
Příspěvky: 1

Re: vousy na bradě

Ahoj laser jsem podstoupila v červnu 2010 a dnes jsem byla na 3. sezení a jsem nad míru spokojená. Vousy mě rostou už několik let na bradě. Aby laser byl účinný, tak ten chlup musí být tmavší což jsem měla. Měla jsem jich celou bradu a měla jsem depky depky a depky. Trhala jsem každý den někdy ráno i večer, prostě děs a hrůza. Již po druhém sezení jich roste méně, tak v to věřím a hlavně i kdyby to nezabralo což si nemyslím, tak budu radši chodit celý život jednou za dva měsíce na laser, protože toho ušetřeného času od pinzety. Platím okolo 1000,-. taky jsem se ptala na tu metodu IPL fotodepilaci, protože jsem o tom teď viděla nějaké video a tam co docházím ho mají taky , ale není to prý tak funkční k trvalému odstranění a proto upřednostňují laser. To IPL je prý jen pulsní světlo a není tak účinné.

Není tady

 

#13 5. 1. 2011 8:43

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: vousy na bradě

Měla jsem stejné problémy. Před pár lety jsem chodila na jehličku, po pár sezeních zmizely. Bolí to, něco to stojí, ale kdo ví, klidně to snese. TeĎ má paní kosmetička laser, a existuje na světlé a tmavé kořínky. Ne všude mají i na ty světlé. Je to bezbolestné, účinné, ale je to dražší. Přesto doporučuju, za ten svobodný pocit to stojí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů