Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 1. 3. 2007 22:37

host5522
Host

Bratislava

Neznáte nějaké hezké a levné ubytování v Bratislavě? V dosahu MHD. Chci vzít mamku na pár dní na výlet.

Bratislavanky, co mám očekávat od www.hotelprim.sk ? Nevíte? smile

Děkuji za pomoc.

#2 9. 5. 2007 14:30

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava

Re: Bratislava

Podža mňa sa ažko radí, lebo keď sme z Bratislavy, tak my po hoteloch nespíme... lol
Ale toto boli kedysi ubytovne. Myslím, že je to tak maximálne 2 roky opravené a vynovené. Tak by to nemal by vežký problém. A je fakt, že je to pri konečnej električiek, možnos aj ís na prechádzku do okolia Zlatých pieskov. V areály je aj dobré reštaurácia U Vodníka...vežké porcie a chutné jedlo. Je to vlastne cez nadchod na druhej strane cesty. V blízkosti je aj Tesco a obchodné stredisko Avion, v ktorom sú kaviarničky, obchodíky a aj diskotéka... Hm, to asi s mamčou nie.
Tak daj vedie, ako sa ti tam páčilo, nech vieme objektívne.
pa
Emma

Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

#3 9. 5. 2007 16:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

zellow, ja mám skúsenosti s hotelmi, čo sú skôr na báze hodinových hotelov(bývam u rodičov a príroda si žiada svoje wink ), takže neviem, ale ja som ti vlastne už písala. Lepšie tipy nemám. To, čo si uviedla, vyzerá na slušné a čisté, žiaden luxus, ale podža mňa budete také uahné, že budete rady, že máte kde hlavu skloni, a pokiaž viem, hneď vedža sa dá nakupova. Stojí tam tuším aj elina rovno do centra... Lepšie asi nenájdeš.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#4 9. 5. 2007 16:57

host5522
Host

Díky za příspěvky.

Hledala jsem na netu a tohle mě zaujalo cenou. Není to pravda žádný luxus, ale vypadá to nově zařízené, jednoduše a snad i čistě, a to bych chtěla. Uplně by mi ke štěstí stačilo, když by tam se mnou nebydleli "dělníci z východu", abych se tam nemusela bát.

Až pojedu do Bratislavy, tak to vyzkouším.

#5 10. 5. 2007 10:07

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

zellow, ja mám skúsenosti s hotelmi, čo sú skôr na báze hodinových hotelov(bývam u rodičov a príroda si žiada svoje wink ), takže neviem, ale ja som ti vlastne už písala. Lepšie tipy nemám. To, čo si uviedla, vyzerá na slušné a čisté, žiaden luxus, ale podža mňa budete také uahné, že budete rady, že máte kde hlavu skloni, a pokiaž viem, hneď vedža sa dá nakupova. Stojí tam tuším aj elina rovno do centra... Lepšie asi nenájdeš.

selima, selima.....  lol daj nejaké tipy na hodnovky. to fakt existuje? a kožko sa tam platí?  big_smile

Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

#6 26. 6. 2007 15:06

DankaS
♥♥♥♥---

Yellow, tak jak jsi byla v hotelu spokojená? A teď, když už sis jistě Bratislavu oblhlídla, co bys doporučila- restaurace, kultura, ubytování(i vzhledem k dopravní dostupnosti). Pokud zareaguješ tak budu moc ráda. Připadně někdo jiný se zkušennostmi. Všem hezký den.

Není tady

#7 3. 7. 2007 21:13

host5522
Host

Danko, nakonec jsem nejela do Bratislavy, ale do Liptovského Mikuláše. Takže s odpověďmi na tvoje dotazy nemůžu sloužit.. :-)
V Blavě jsem byla 2x už předtím, ale žádný hotel ani konkrétní restauraci nemůžu doporučit, v Blavě jsme nebydleli a stravovali jsme se náhodně. Hodně se mi líbilo na tom mostě s vyhlídkou, Děvín a až tam zase pojedu, chystám se lodí do Vídně.

#8 4. 7. 2007 18:36

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Yellow, můžeš mně navést jak zjistit podrobnosti o plavbě z Bratislavy do Vídně?? Tahle poznámka mně hodně zaujala!! wink děkuju

Mája

Není tady

#9 4. 7. 2007 20:54

host5522
Host

NÁŠ TIP:

Zápatí