Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 3. 2007 10:44

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Bydleni blizko manzelovych rodicu

Podobne tema uz tu je, ale v nem jste spise radili, jak manzela presvedcit, aby stavbu domu blizko tchyne zrusil a aby si spolecne nasli byt jinde. V mem pripade se uz neda nic delat, manzel koupil byt po rodicich a oni se budou stehovat do noveho, co koupili a ktery je od toho stareho asi 5 minut pesky. Vse se rozhodlo beze me a nemuzu s tim nic delat. Ted bydlime od nich asi hodinu vlakem a i tak ses tchyni vidim casteji, nez bych chtela. Predtim jsme s nimi i tri mesice bydleli (nez se maly narodil) a byl to horor - popisovazla jsem to jiz drive v rubrice Porodni asistentky. A je mi jasne, ze horor to bude, i kydz budeme bydlet zvlast, ale blizko. Jejich novy byt bude hotovy k nastehovani v lete, takze nekdy kolem srpna se mame stehovat do toho jejich stareho. Rada bych se vas proto zeptala, jake zkusenosti mate s bydlenim blizko tchyne a jak to funguje. Ja mela tchyni rada do te doby, nez jsme spolu zacali bydlet (z financnich duvodu).  Od te doby ji nemuzu vystat. Staci mi ji videt jednou za mesic, ale bohuzel se s ni vidam i nekolikrat do tydne. Manzela miluju a nechci se s nim rozvest, kvuli nemu jsem se rozhodla zit v Japonsku (manzel je Japonec) a myslela jsem, ze ten vztah je naporad. Ale bojim se, ze zivot blizko tchanu bude k nevydrzeni a vstah bude naruseny. Prosim o vase zkusenosti Diky!

Není tady

 

#2 2. 3. 2007 21:48

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

tak to mame bohuzel stejny problem. Ja dokonce bydlim s tchyni a tchanem na stejnem pozemku a nelze to zmenit grater  Nejsou spatni, ale obcas je to na dumbom

Není tady

 

#3 3. 3. 2007 1:47

Oáza
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2007
Příspěvky: 170

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

tCHÝNI MÁM 5 KM, BEZ MANŽELA TAM NECHODÍM A KDYŽ JDU S NÍM, TAK NA PŮL HODINY, JINAK TAM CHODÍ SÁM, ona k nám nechodí, naštěstí je líná vlézt do autobusu, od svatby tu byla dvakrát na 3,5 roku, nenávidí mne, že jsem jí vzala syna, platil jí inkaso a dělal sluhu a teď si musí vše zajistit sama, je stará a užírá se stále závistí, závidí každému všechno a nemluví o ničem jiném než o penězích, vůbec mi nechybí a všimla jsem si, že manžel tam jezdí stále míň a nerad. Prostě ideální vztahy.

Není tady

 

#4 5. 3. 2007 14:38

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

My bydlíme s manželovými rodiči na jednom dvorku, každý ve svém bytě. Babička mi chodí vypravit ráno děti a vyvenčit psa. Máme skvělé vztahy, ale když zrovna nemám náladu, tak ji třeba 14 dní nevidím. Má klíč od bytu, aby se dostala k dětem, ale musím říct, že kdykoliv k nám jde, tak zvoní. Nikdy nešla do bytu, když nebyl nikdo doma. V životě by si nedovolila komentovat, jak je tam uklizeno nebo neuklizeno. To je prostě moje věc. Asi jsem měla štěstí na tchýňáky.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 5. 3. 2007 16:51

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

Vlaďka napsal(a):

My bydlíme s manželovými rodiči na jednom dvorku, každý ve svém bytě. Babička mi chodí vypravit ráno děti a vyvenčit psa. Máme skvělé vztahy, ale když zrovna nemám náladu, tak ji třeba 14 dní nevidím. Má klíč od bytu, aby se dostala k dětem, ale musím říct, že kdykoliv k nám jde, tak zvoní. Nikdy nešla do bytu, když nebyl nikdo doma. V životě by si nedovolila komentovat, jak je tam uklizeno nebo neuklizeno. To je prostě moje věc. Asi jsem měla štěstí na tchýňáky.

tak doufám že tak to budu mít taky....a z VČ jsem taky.třeba tu máme príma tchýňky:)!!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#6 12. 3. 2007 12:49

nikuska85
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 27

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

Tak my jsme se s manželem právě nastěhovali ke tchyni do domu akorát jsme si zařídili podkroví.  Do této doby jsme bydleli u našich rodičů sami, ale jelikož mi zůstal na krku můj mladší brácha, kterému je ted osmnáct a mě absolutně nebavilo mu dělat služku tak jsme se rozhodli se přestěhovat s vidinou lepší vyhlídky. No dneska jsme tam jaksi poprvé doopravdy přespali a můžu vám říct, že jsem nečekala že se tchyně projeví tak brzo dumbom Ráno jsme se vypravili do práce, tchyně se mocí mermo musela manžela zeptat jestli nechce s sebou do kastrůlku oběd a at jedeme opatrně. No prostě na dumbomdumbomdumbomdumbom  S tím obědem bych to pochopila protože stálej eště čekáme na novou kuchyň ale jestli mi tohle bude dělat potom tam se asi scvoknu. Doufám že nebudu muset litovat toho přestěhování. Občas mi připadá že jaksi ještě nepřestřihla pupeční šňůru  yikestongue Uklidňuje mě snad vyhlídka na vlastní vchod ale to až bohužel časem

Není tady

 

#7 12. 3. 2007 13:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

Vlaďka napsal(a):

Asi jsem měla štěstí na tchýňáky.

Anebo mᚠštěstí sama na sebe lol Nebo možná na obojí. Měly byste to s tvou tchýní vyučovat ve speciálních kurzech, je to důležitější, než zvládat excell.. stolt
Sakuro: to teda bude horror, o tom není pochyb, hlavně ale aby měl dobrý konec! Ale vzala sis pořádné sousto; normálně se lidi v takové situaci naučí postavit se sami za sebe a obhájit svůj způsob života, což je těžké i na domácí půdě. A ty sis to zpestřila Japonskem! Já žila s tchýní v poměrně neškodných vztazích do chvíle, než přišla k nám, protože už prostě nemohla být sama v domě. Byla jsem schopná pochopit, že po 25 letech, kdy nic nemusela (vdova v důchodu, co jí nešlo a nebavilo, jako úřady, to jsme vyřídili my) tak že pro ni nebylo lehké, přizpůsobit se nové domácnosti a režimu. Jenže mluvit se s ní o tom absolutně nedalo, vůbec nerozuměla tomu, co to s ní chci řešit. Je přece tady a syn se o ni postárá.. ona je tady ta ubohá chudá stařenka, tak co to řeším? Já to zkrátím - BYL to horror. Po její smrti jsme se s dcerou složily fyzicky - takže ano, byl. ale ne kvůli babce, vůbec ne, ačkoliv nám dělala někdy fakt dost hustý naschvály: horror to byl kvůli něčemu úplně jinému, čímž se dostávám k jádru pudla. Kvůli tomu, že můj muž stál vždy a za všech okolností za maminkou. Když jsme vyprávěly dvě verze příhody, její byla ta pravá, nic pro ni nebylo dost, když z několika nemocnic slyšel tytéž horrorové historky tak se proti nim dvema prostě spikl svět..atd,atd. Takže Sakuro, hodně síly a a ten tvůj vždycky stojí za tebou a nikdy proti tobě. Pak patrně zdolᚠi Japonsko smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#8 13. 3. 2007 10:43

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

Nikusko, připrav se na nejhorší. Moje 1. tchýně mi lezla pod pokličky, jestli se jí o syna dobře starám (sama vařit neuměla), prošmejdila mi i soukromé dopisy (pak jsme začali zamykat). Druhá totéž, ještě si i vzala, co se jí hodilo a hlavně, brouk Pytlík, všude byla, všechno zná a neustále radí. Snažím se ji často nepotkávat.

Není tady

 

#9 13. 3. 2007 15:08

Marsyl
♥♥-----
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 55

Re: Bydleni blizko manzelovych rodicu

Nedávno moj muž prišiel neskoršie ožratý ako prasa, mamička sa ho nemohla dočka (chudáčika), či sa mu niečo nestalo. To robia ona aj svokor vždy, keď nepríde načas, ako povedal. Vyčakávajú ho na dvore. Mňa ide porazi. Keď zbadala, že je opitý, tak ho hrešila. To bolo v poriadku. No keď som mu začala nadáva ja, tak mi ponadával do k..., aj mojej mame (ona tam ani nebola ) a vyfackal ma. Prd ňou!!!!!! Ja som odišla a ona "krážovná" sa nasáčkovala k nám dovnútra - uloži ho. (Asi aby kdesi neušiel a nestalo sa mu čosi). Neskôr keď muž zaspal a ona odišla (býva vedža) - vyšla som sa upokoji na dvor. Ona zbadala, že sa svieti tak zasa vybehla von, myslela si, že je to on. Keď som ju zbadala vošiel do mňa taký jed, že som jej vynadala, čo to za prasa vychovala a že si neželám, aby nám behala druhýkrát po dome. Začala po mne vybžakova na celú ulicu, že on nie je ožratý, ale ja (!!!) a že sa ma ani nedotkol.A pritom všetko videla a počula, ale ziapala takto, aby všetko otočila a žudia počuli, čo ona chce. No proste to je svokra na .....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů