Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#326 11. 10. 2007 16:25

x256987
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Tuším Clothespin Tarot.

Spunti, ten tvůj odkaz je skvělý, náhodou je tam těch sad hromada tummenupp godlike

Upravil(a) Judita (11. 10. 2007 22:05)

 

#327 12. 10. 2007 9:35

Nick3594
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

hjarta

Upravil(a) lvice (12. 10. 2007 9:36)

 

#328 12. 10. 2007 19:34

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

... moc pěkné odkazy tummenupp  - Spunt a Judit.

Není tady

 

#329 12. 10. 2007 20:27

Unreal
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 2

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

ahojí godlike
ráda bych vás požádala o pomoc:rodna:
vykládala jsem si karty způsobem Parabola na otázku "Co je třeba udělat pro to, aby můj ´ideál´byl můj". Jelikož jsem v tomhle moc zosobněná, tak si nejsem jistá, zda vidím správný výklad...yikes(
Vytáhla si
1 - minulost - Král mečů
2 - přítomnost - Kolo štěstí
3 - budoucnost - Poslední soud
4 - co je třeba udělat - šestka mečů (hlavně touto kartou si vůbec nejsem jistá yikes(
5 - vlivy zvenku - Páže pentaklů
6 - naděje či obava - Rytíř holí
7 - výsledek - zamilovaní
PROSÍM, mohli byste mi napsat své názory, jak byste formulovali tento výklad?!
Kujiiii...tummenupprodna

Není tady

 

#330 12. 10. 2007 20:51

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

šestka mečů - co je třeba udělat?
pohlédnout na situaci jasným, objektivním, neosobním pohledem, odložit zastaralé soudy a názory.
Prostě zhodnotit věc střízlivě.

kolo štěstí - v přítomnosti poukazuje na karmickou situaci, zřejmě se na tom vztahu budeš něco zásadního učit.

Upravil(a) poletucha (12. 10. 2007 20:54)

Není tady

 

#331 13. 10. 2007 19:13

Unreal
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 2

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

poletucha: moc děkuji:supr:
sice to střízlivé zhodnocování situace mi jako opravdu nejde...jsem do toho moc zainteresovaná roll
Co takhle nějaká jiná metoda?
Páč na tu osobu jsem zaujímala jak hodně dobré názory, tak i ty horší...tak se v tom nějak nemůžu zorientovat...butterbutterbutter
Kuji moc...cool

Není tady

 

#332 13. 10. 2007 19:27

x256987
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Na konkrétní interpretaci si netroufám, ale zaujalo mě, že v tom výkladu bylo docela hodně velkých arkán - asi je to něco osudového, čím si budeš muset projít, a bude to pro tebe významné.

Možná bych příště líp rozmyslela otázku, nebo zvolila nějaký výklad - srovnání dvou alternativ (např. tři karty na to, jak se situace vyvine, pokud udělᚠurčité kroky, a tři karty na to, jak se vyvine, pokud je neuděláš), mělo by být zřejmé, která varianta je lepší.

 

#333 9. 11. 2007 21:40

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Karmický tarot
Smyslem výkladu je vᚠúkol v životě, vývoj, kterým máte projít, nejbližší i vzdálenější karmické lekce, vyřešený či nevyřešený potenciál, se kterým vcházíte do života, pozice kam se máte dobrat.

V poslední době jsem velmi stála o to, dozvědět se jaký je můj úkol, poslání, proč jsou věci jak jsou. Osud mi přihrál do rukou knihu Karmický tarot od W.C.Lammey.Dlouho jsem se chystala na tento výklad.

Inspiroval mě dnes Lupinin oheň.
Takže dnes.

Můžu vám jen říct, že je to pecka. Všechno tak sedí.

Upravil(a) poletucha (9. 11. 2007 21:41)

Není tady

 

#334 12. 11. 2007 9:12

Somaia
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Ahoj Pol, k výše uvedenému bych zmínila, že jsem dělala několik  rozsáhlejších karmických výkladů několika osobám, (včetně sebe big_smile )a bylo to při nejmenším VELMI zajímavé. Mám tenhle výklad moc ráda, když si o něj někdo požádá a dost o konkrétním člověku vypovídá. 
Nemám na to žádnou speciální příručku, jen návod s kolika kartami pracovat a jak je položit, jejich interpretace vzájemných vazeb je pak moje práce..... je to super big_smile

 

#335 14. 11. 2007 11:08

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

ahojky Som,
já jsem se o sobě dozvěděla vlastně všechno co již vím či tuším,
ale mnoho věcí považuji za samozřejmost a to se pak na život kouká jak přes troje brýle.
Ten výklad mi hodně pomohl si uvědomit devizi co jsem dostala a s čím pracovat v budoucnu.
Vřele doporučuji každému.

Není tady

 

#336 14. 11. 2007 11:24

Somaia
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Zajímavé je, že u téměř všech lidí, kterým jsem výklad dělala jsem našla spostu styčných bodů v inkarnaci předchozí a té současné.
Nemám na mysli stejné události, spíš stejně ladění, způsob uvažování , priority a touhy.
Když ty lidi znám v současnosti, tak to pro mě bylo jednoznačným důkazem, že je výklad správný a patří k tomu člověku.
Dám příklad: u jedné blízké osoby jsem odhalila, že její předchozí život byl v podstatě , abych to vyjádřila krátce a výstižně "jeden velký nekončící mejdan a flám" a i když se v tomto životě  narodila jako pečlivá a úzkostlivá  panna,tak je legrační, jak ty její sklony stále vystrkují růžky.... nerada bývá sama, potřebuje stále spoustu přátel a zábavy aby měla pocit, že "žije", je velmi charismatická a stále k sobě přitahuje lidi jako vosy na med, ale povrchnost je tam stále evidentní....jakoby skrytá pod povrchem ,a se snaží jakkoliv. Dokonce o svém problému ví, ale jde to velmi ztuha big_smile
Já ty výklady dělám přímo s nadšením... jsou úžasné...

 

#337 14. 11. 2007 11:26

Nick3594
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Som, zamlouvám si tě jako první v Černošicích big_smile rock!!!!

Upravil(a) lvice (14. 11. 2007 11:27)

 

#338 14. 11. 2007 11:31

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Somaia napsal(a):

Zajímavé je, že u téměř všech lidí, kterým jsem výklad dělala jsem našla spostu styčných bodů v inkarnaci předchozí a té současné.
Nemám na mysli stejné události, spíš stejně ladění, způsob uvažování , priority a touhy.
Když ty lidi znám v současnosti, tak to pro mě bylo jednoznačným důkazem, že je výklad správný a patří k tomu člověku.
Dám příklad: u jedné blízké osoby jsem odhalila, že její předchozí život byl v podstatě , abych to vyjádřila krátce a výstižně "jeden velký nekončící mejdan a flám" a i když se v tomto životě  narodila jako pečlivá a úzkostlivá  panna,tak je legrační, jak ty její sklony stále vystrkují růžky.... nerada bývá sama, potřebuje stále spoustu přátel a zábavy aby měla pocit, že "žije", je velmi charismatická a stále k sobě přitahuje lidi jako vosy na med, ale povrchnost je tam stále evidentní....jakoby skrytá pod povrchem ,a se snaží jakkoliv. Dokonce o svém problému ví, ale jde to velmi ztuha big_smile
Já ty výklady dělám přímo s nadšením... jsou úžasné...

aha, tak to bude asi trošku jiný výklad. To by mě docela zajímalo. va
Dáme řeč v Černošicích, doufám že dojedu.

Není tady

 

#339 14. 11. 2007 11:31

Somaia
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Lvice, budu se snažit a beru na vědomí , ale problém je, že na rozsáhlé výklady je dost málo času.... leda nad ránem, v tajemné hodině mezi psem a vlkem big_smile... budu muset něco naspat dopředu doforoty big_smile

 

#340 27. 11. 2007 15:26

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Som,
mohu se zeptat na něco?

Výklad:
Situace - Umění
Jak to vidí Vědomí - Velekněžka
Jak bych se na to mohla podívat jinak - Ďábel
Nejdůležitější vztah - Věž
Jak bych situaci měla prožívat - Smrt
Rada - 7 holí
písni mi prosím sz, stačí mi pocit, dvě věty. Dík.

Není tady

 

#341 27. 11. 2007 16:07

Somaia
Host

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

poletucha napsal(a):

Som,
mohu se zeptat na něco?

Výklad:
Situace - Umění
Jak to vidí Vědomí - Velekněžka
Jak bych se na to mohla podívat jinak - Ďábel
Nejdůležitější vztah - Věž
Jak bych situaci měla prožívat - Smrt
Rada - 7 holí
písni mi prosím sz, stačí mi pocit, dvě věty. Dík.

Ty brďo...vidím to, ale musím letět..odpovím později.

 

#342 28. 11. 2007 22:16

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Holky, tak se musím pochlubit se svými posledními tarotovými pokusy.
Hledala jsem zaměstnání. Měla jsem po pohovoru, nicmoc pocit, slíbili, že se ozvou. Den před tím, než se měli ozvat, mi vyšlo v tarotu, že to vyjde. A vyšlo to. Ale že mně vezmou až za měsíc. Tak jsem si zase vyložila karty, jestli je to TO pravé zaměstnání, nebo mám hledat dál. Vyšlo mi, a hledám dál, že to povede k bohatství... no tak jsem odpověděla ještě na jeden inzerát. Prošla pohovory. Pocit byl, že do té firmy moc chci, ale že jsem asi nijak extra dojem neudělala. Tak jsem si vyložila karty, jestli to vyjde. A vyšlo mi, že to vyjde a dnes jsem tu práci dostala. Teď si ještě počkám, jestli to fakt povede k tomu slíbenému bohatství ;o)) (Doufám, že karty neměly na mysli bohatství ducha nebo tak něco, já bych teď totiž potřebovala hypotéku ;o))))


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#343 28. 11. 2007 22:30

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Fatimah napsal(a):

Holky, tak se musím pochlubit se svými posledními tarotovými pokusy.
Hledala jsem zaměstnání. Měla jsem po pohovoru, nicmoc pocit, slíbili, že se ozvou. Den před tím, než se měli ozvat, mi vyšlo v tarotu, že to vyjde. A vyšlo to. Ale že mně vezmou až za měsíc. Tak jsem si zase vyložila karty, jestli je to TO pravé zaměstnání, nebo mám hledat dál. Vyšlo mi, a hledám dál, že to povede k bohatství... no tak jsem odpověděla ještě na jeden inzerát. Prošla pohovory. Pocit byl, že do té firmy moc chci, ale že jsem asi nijak extra dojem neudělala. Tak jsem si vyložila karty, jestli to vyjde. A vyšlo mi, že to vyjde a dnes jsem tu práci dostala. Teď si ještě počkám, jestli to fakt povede k tomu slíbenému bohatství ;o)) (Doufám, že karty neměly na mysli bohatství ducha nebo tak něco, já bych teď totiž potřebovala hypotéku ;o))))

Koukám, že jsi toho opravdu tak plná, že tu svou radost šíříš všude lol ... omlouvá tě jen to, že tady na to jdeš přes karty wink ....no, připrav se i na to, že možná fakt půjde o BOHATSTVÍ DUCHA lol ...ale víš ty co? Pokud budeš bohatá duchem, tak to ostatní ti bude fuk wink

Není tady

 

#344 28. 11. 2007 22:46

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Jaký "pokud budeš bohatá duchem"??? Už jsem, ne? ;o)))))))))))))))))))))))))))))))))


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#345 28. 11. 2007 22:56

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Šmarjá, promiň Fati!!!!  lol TAk to vidíš, jak jsem na tom blbě, nemoc mi zatemnila rozum dumbom ... strašně se stydím usch

Není tady

 

#346 10. 12. 2007 21:20

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Našla jsem docela zajímavou školu tarotu přes mail. V ceně je i ke každé lekci telefonická konzultace.
Kdo máte zájem koukněte
http://www.sweb.cz/alarzach/tarot-skola … -hala.html


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#347 10. 12. 2007 23:31

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

spunt napsal(a):

Našla jsem docela zajímavou školu tarotu přes mail. V ceně je i ke každé lekci telefonická konzultace.
Kdo máte zájem koukněte
http://www.sweb.cz/alarzach/tarot-skola … -hala.html

Špuntíku, a myslíš, že vykládat karty se naučíš tím, že si něco přečteš?
Já jsem byla na osobním kurzu výkladu karet (Osho Zen Tarot), třikrát celý víkend, a podle mě je nejdůležitější vyzkoušet ty karty vykládat, hledat souvislosti v celém výkladu...
Knížek na karty je spousta a tištěných materiálů taky.

Není tady

 

#348 11. 12. 2007 11:14

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Já osobně si myslím, že špuntík na to jde dobře. Přece abys mohla umět číst, musíš se to nejdříve naučit a pak už je na  tobě, jestli čt욠 technické návody nebo básně . Určitě  je dobře se tou "základní abecedou" alespoň seznámit. Přijde mi to, jako bys chtěla  po analfabetovi aby  si přečetl  a pochopil  Bídníky  .....    Možná blbej názor , ale můj ....  taky se chystám si s kartama hrát , moc mě to přitahuje  ale je mi jasné, že to je předlouhá práce a  možná se  výsledek dostaví a možná taky ne ........


BB

Není tady

 

#349 11. 12. 2007 12:31

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

BB napsal(a):

Já osobně si myslím, že špuntík na to jde dobře. Přece abys mohla umět číst, musíš se to nejdříve naučit a pak už je na  tobě, jestli čt욠 technické návody nebo básně . Určitě  je dobře se tou "základní abecedou" alespoň seznámit. Přijde mi to, jako bys chtěla  po analfabetovi aby  si přečetl  a pochopil  Bídníky  .....    Možná blbej názor , ale můj ....  taky se chystám si s kartama hrát , moc mě to přitahuje  ale je mi jasné, že to je předlouhá práce a  možná se  výsledek dostaví a možná taky ne ........

Ono je to taky o přístupu, jak to komu vyhovuje... já než abych se prokousávala knížkama/psanýma kurzama, radši osobně... ale někomu to může vyhovovat jinak.
Na kurzu kde jsem byla já, tak nazačátku lektorka vysvětlila význam všech karet, pak obrazec (první), do kterého se karty vykládají - nejdřív vykládala ona, později my sami a ona nás opravovala.
Samozřejmě že nejvíc práce pak mᚠsama doma - zkoušet...

Není tady

 

#350 12. 12. 2007 0:04

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Tarot - zkušenosti a výklad

Martinko, osobní kurz je asi lepší než psaný, ale zase se mi zdá lepší kurz přes mail s konzultací po telefonu, než jen kniha. Našla jsem sice pěkný kurz o tarotu, nedaleko mého bydliště, ale s malýma dětma nikdy nevím jestli se tam dostanu ( a náhradní hodinu nedostanu) a také na to finančně nemám. Tenhle kurz se mi zdá i za solidní peníz .

Tento pán dělá i přednášky v jedné pražské čajovně kam chodím, má je za stovku a je to takové, že nelejou do hlavy hafo informací ale říká věci s přirovnáním od plic co každý pochopí a pamatuje si věci spíše přes asociace. Takže případně se ptám i tam. Odkaz jsem tu také dávala.

A bohužel nemám tak velké nadání, že bych karty vzala do ruky, prohlédla si je a hned je pochopila. Jak píše BB, nejdřív se s nimi musím seznámit, naučit se základy a pak si můžu jít svou cestou. Její přirovnání s knihou je trefné. Zatím se učím abecedu....


Zrovna jsem na jiném fóru četla diskuzi ohledně kyvadélka. Někdo se tam ptal na délku provázku a tíhu kyvadla a materiál atp. Odpověď jednoho pána byla že když to někdo umí, tak to zvládne s kaničkou od boty a šutrákem z cesty. Měl sice pravdu, ale tento člověk se musel ke svým schopnostem propracovat, nebo je objevit a na to jsou různá doporučení pro začátečníky, která jim to zjednoduší. Nebo i ne tak nadaný člověk zvládne alespoň pro svojí potřebu s kyvadlem pracovat. Tak proč hned tahat kaničku z boty big_smile


Knížek je spousta, ale také ne všechny vyhovují všem. Proto jsem sem dala odkaz, že kdyby měl někdo zájem a hledal takovýto kurz, tak se může podívat na ukázkovou lekci.

Samozřejmě že nejvíc dá praxe, ale bez kuchařky bych se také nenaučila vařit.
Zatím jsem jen začátečník kterého si karty k sobě přitáhly. Uvidíme jestli časem budu kartářka, nebo budu mít karty v krabičce jako lapač prachu....
Ale jeden pán mi vyložil karty že na to mám, tak bych ho nerada zklamala  big_smile lol


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů