Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 5. 3. 2007 8:43

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Děkuju vám všem

Není tady

 

#152 5. 3. 2007 9:33

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Jsem na dně

no ako? po víkende?


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#153 5. 3. 2007 9:46

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

ADRIANA 1 napsal(a):

no ako? po víkende?

Pořád stejné, jen chce být kamarád

Není tady

 

#154 5. 3. 2007 9:47

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Jsem na dně

necítiš sa ani o trošku lepšie?


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#155 19. 3. 2007 6:39

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Ahoj lidičky, tak už jsem se z toho pomalu dostávala,byla jsem už celkem v pohodě. Teď v sobotu mě pozval na kafe jeho kolega a nejlepší kamarád. Říkal mi,že se ten můj bývalý trápí, že konečně začal o tom luvit. Že prý ho neberou ani kamarádi a nebaví ho to snima,že ho nebaví jezdit domů z práce(ze světa),že dokonce nemůže vůbec spát. Nechápu to,co tak najednou. Nicméně jsem byla pořád nad věcí. Včera večer se stavil a dovezl mi ještě klíče a boty co jsem u něho měla a taky knížku do autoškoly,abych se měla z čeho učit. Když jsem ho viděla hned se mi vše vrátilo a jsem zase tam jako na začátku. Vypadal tak, tak rozpačitě, pořád na mě divně koukal a tak divně se usmíval. Nevím co si o tom mám myslet:-(

Není tady

 

#156 19. 3. 2007 7:24

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

To tady nikdo není?

Není tady

 

#157 20. 3. 2007 13:52

Katarina
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: Jsem na dně

Lilinka, keď bol tvoj priatež schopný opusti a len tak, nevracaj sa k nemu. Ak to urobil raz, nebude ma problém urobi to znovu. Čo keby to urobil v manželstve? Kašli naňho. Mňa nechal pritež po 7 rokoch nádherného vzahu, len tak, z ničoho nič. Potom sa chcel vráti a ja som ho vzala spä... Urobila som obrovskú chybu.

Není tady

 

#158 21. 3. 2007 7:01

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Katarina napsal(a):

Lilinka, keď bol tvoj priatež schopný opusti a len tak, nevracaj sa k nemu. Ak to urobil raz, nebude ma problém urobi to znovu. Čo keby to urobil v manželstve? Kašli naňho. Mňa nechal pritež po 7 rokoch nádherného vzahu, len tak, z ničoho nič. Potom sa chcel vráti a ja som ho vzala spä... Urobila som obrovskú chybu.

Proč chybu?

Není tady

 

#159 21. 3. 2007 9:33

Katarina
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: Jsem na dně

vieš, keď a tvoj priatež opustil, bolo to preto, lebo cítil, že to nie je to, čo potrebuje a čo hžadá... Mal problém sám so sebou a jeho túžba nájs to, čo mu chýba bola silnejšia a preto a opustil. Keby si ho vzala spä, opustil by a časom znovu, pretože to, prečo a opustil predtým je stále v jeho hlave a po čase znovu jeho túžba, aby to našiel bude silnejšia. Myslím si, že to, že sa na teba zvláštne usmieva a že by a chcel spä je preto, lebo si uvedomil, že to, čo hžadá, nie je žahké nájs a preto sa chce vráti k tomu, čo mu doteraz v podstate vyhovovalo.
Viem, moje slová sú kruté, ale hovorím z vlastnej skúsenosti.

Není tady

 

#160 21. 3. 2007 9:52

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Katarina: Včera jsem se zase dozvěděla,že se opravdu trápí a nedokáže spát a tvrdí,že mě nechce ztratit úplně, že si potřebuje srovnat svůj život. Tak já nevím zda-li mám čekat a nebo jít dál svojí cestou:-(

Není tady

 

#161 21. 3. 2007 10:04

Katarina
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: Jsem na dně

Lilinka, dobre to poznám, prežila som to isté. Aj mne tvrdil to, čo tebe. Ale ver mi, je to iba jeho egoizmus. Kým si to bude zrovnáva v hlave
bude pri tebe, lebo mu to vyhouje ( to ako ho miluješ, ako sa oňho staráš, ako ho pohladíš keď ho niečo trápy ), ale ver mi, keď nájde to, čo hžadá, znovu a opustí a ty budeš len trpie.
Ver mi, že to čo on žiada od teba, by on nikdy neurobil pre teba!!!!
Never mu! Viem, máte za sebou dlhý vzah, ale aj ja som mala. Choď ďalej a hžadaj si muža, ktorý má svoj život zrovnaný.

Není tady

 

#162 21. 3. 2007 10:14

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Katarina: Mluvíš tak přesvědčivě a asi mᚠpravdu nechtěla bych takhle trpět znova, to opravdu ne. Ale když já ho pořád tolik miluji. Nejde to jen tak, pokud se bude chtít vrátit a cítím k němu to co cítím,nemohu ho nechat přeci odejít. Ublížím mu a sama sobě taky:-(

Není tady

 

#163 21. 3. 2007 10:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem na dně

Lilinka, to, čo on cíti, čo chce a nechce, ti najlepšie odkáže poveda LEN ON. My sa tu môžeme len dohadova. Tak keď si najbližšie budete vymieňa nejaké veci, skús ho odchyti a trebárs nátlakom ho donúti, aby povedal, ako si teda predstavuje budúcnos. Ja som to urobila podobne s chlapom, ktorý sa predtým zvíjal ako červ, odmietal sa vyjadri, a zrazu mu to išlo celkom dobre. Nedozvedela som sa radostné veci, ale aspoň som sa začala vyrovnáva s realitou a zaobera inými vecami, než je jeden odumierajúci vzah bez šance na budúcnos.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#164 21. 3. 2007 11:00

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Selima napsal(a):

Lilinka, to, čo on cíti, čo chce a nechce, ti najlepšie odkáže poveda LEN ON. My sa tu môžeme len dohadova. Tak keď si najbližšie budete vymieňa nejaké veci, skús ho odchyti a trebárs nátlakom ho donúti, aby povedal, ako si teda predstavuje budúcnos. Ja som to urobila podobne s chlapom, ktorý sa predtým zvíjal ako červ, odmietal sa vyjadri, a zrazu mu to išlo celkom dobre. Nedozvedela som sa radostné veci, ale aspoň som sa začala vyrovnáva s realitou a zaobera inými vecami, než je jeden odumierajúci vzah bez šance na budúcnos.

Už jsme si vyměnili vše,ale kamarád chce udělat podfuk a nafingovat na něho že se prostě sejdeme a promluvíme si. Nevím jesltli do toho mám jít,ale jinak kuž ho jen tak neuvidím

Není tady

 

#165 21. 3. 2007 13:37

Katarina
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: Jsem na dně

lilinka, to záleží iba na tebe. Ak si dos silná, aby si prijala to riziko, že a znovu opustí, tak to spolu ešte raz skúste, no ako povedala Selima, povedz mu na rovinu, čo od neho očakávaš do budúcnosti.

Není tady

 

#166 21. 3. 2007 14:17

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Uff jsem zvědavá jak tohle dopadne. Děkuju, děkuju děkuju vám všem. Hned jak se to někam posune dám vědět.

Není tady

 

#167 21. 3. 2007 15:31

Katarina
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: Jsem na dně

tak to nám daj určite vedie!!!! Vieš, myslím si, že by si sa mala zamyslie, či to, čo k nemu cítiš, je skutočne láska. Možno je to o tom, že si si už naňho zvykla a vyhovovalo ti by s ním. Alebo mᚠmožno strach, že lepšieho nenájdeš... Akokožvek sa rozhodneš, držím ti palčeky, nech ti to vyjde!!!!

Není tady

 

#168 22. 3. 2007 6:20

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Katarina napsal(a):

tak to nám daj určite vedie!!!! Vieš, myslím si, že by si sa mala zamyslie, či to, čo k nemu cítiš, je skutočne láska. Možno je to o tom, že si si už naňho zvykla a vyhovovalo ti by s ním. Alebo mᚠmožno strach, že lepšieho nenájdeš... Akokožvek sa rozhodneš, držím ti palčeky, nech ti to vyjde!!!!

Katarina: Vím,že ho miluji,tím jsem si jistá,ale jednou si říkám že bych ho zpátky vzala a podruhé zase ne. Pořád si říkám pro a proti a vždycky mi to vyjde nastejno..chjo tak nevím jak tohle opravdu dopadne:(

Není tady

 

#169 22. 3. 2007 8:02

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Lili, neboj, s časem budeš mít pak pocit, že už bys ho spíš zpět nevzala, až to přestaneš řešit úplně. Hodně pomáhá nevídat se smile Nebo to prostě neřeš a ono se to samo nějak vyvrbí wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#170 22. 3. 2007 8:17

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Andromeda napsal(a):

Lili, neboj, s časem budeš mít pak pocit, že už bys ho spíš zpět nevzala, až to přestaneš řešit úplně. Hodně pomáhá nevídat se smile Nebo to prostě neřeš a ono se to samo nějak vyvrbí wink

Jenže takový pocity já už máma  to skoro denně,ale pak zase začnu myslet úplně jinak. No a jinak jsme se za ten měsíc viděli jen jednou a krátce, jinak vůbec. To se mnou tak zamávala taková chvilka? Nechápu to, vážně jsem si myslela že jsem o.k., žádnej rozchod mě nikdy tak nevzal

Není tady

 

#171 22. 3. 2007 8:22

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Lili, my se neviděli přes dva měsíce a myslela jsem si, že už jsem v pohodě a nic mě nerozhází a rozházelo big_smile Viděli jsme se tuhle neděli a ještě v úterý večer na mě padla taková lítost, a to jsem ty dva měsíce byla vážně v pohodě smile Takže nevídat se, nevídat, kašlu na to, nejsem masochistka smile Celkově na něj teď zas víc myslím než předtím oproti těm týdnům předtím, prostě to setkávání za to nestojí...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#172 22. 3. 2007 8:31

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Andromedo,ale já se setkání sním nevyhnu, pokud se chce dostat domů jezdí kolem našeho baráku a už párkrát jsem vylezla a viděla jak projíždí kolem, myslela jsem že uřmu. To bych pak musela být věčně zalezlá. A jak je Ti teď? Jak se cítíš?

Není tady

 

#173 22. 3. 2007 9:04

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Teď už snad zase zpátky v pohodě, ale po té neděli vzpomínám častěji, ale to zase asi vyšumí tummenupp

Lili, opravdu to chce čas, buď ráda, že spolu nemluvíte, mě pak spíš hodně vrtá hlavou to co se dozvím...

Upravil(a) Andromeda (22. 3. 2007 9:06)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#174 22. 3. 2007 9:07

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Jsem na dně

Lilinko ono se to lehce radí zapomen, nevracej se apod. Ale asi tu skoro všichni víme, jak je to těžký když někoho miluješ.
Poradila bych ti asi tohle:Nečekej jak se rozhodne, on už ti svoje rozhodnutí řekl a ty se podle toho zařid.Užívej života, bav se, sejdi se klidně i s jeho kámošem, proč ne. Ukaž mu, že tvůj život se netočí jenom kolem něho, přece nejsi náká chudinka která se zhroutí když dostane kopačky. Myslím si, že tohle na chlapi nejvíc zabírá a jestli ho má něco nakopnout, pak to bude jedině tohle. Jinak si ani neuvědomí, že tě vlastně ztratil.

Není tady

 

#175 22. 3. 2007 9:09

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

lulu24 napsal(a):

Lilinko ono se to lehce radí zapomen, nevracej se apod. Ale asi tu skoro všichni víme, jak je to těžký když někoho miluješ.
Poradila bych ti asi tohle:Nečekej jak se rozhodne, on už ti svoje rozhodnutí řekl a ty se podle toho zařid.Užívej života, bav se, sejdi se klidně i s jeho kámošem, proč ne. Ukaž mu, že tvůj život se netočí jenom kolem něho, přece nejsi náká chudinka která se zhroutí když dostane kopačky. Myslím si, že tohle na chlapi nejvíc zabírá a jestli ho má něco nakopnout, pak to bude jedině tohle. Jinak si ani neuvědomí, že tě vlastně ztratil.

Zkusím to a uvidím,když ono je to hodně těžké. Opravdu jednou jsem nahoře a jednou dole. Ukážu mu,že to bez něho zvládám. Jenže já se bojím toho,že pokud se z toho dostanu a budu už opravdu fit, že přijde.. a bude pozdě..a ublížím mu:(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů