Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#76 1. 3. 2007 11:29

lilinka
♥♥♥----

Re: Jsem na dně

arabela77 napsal(a):

lilinka napsal(a):

arabela77 napsal(a):

Jasně, všechno ukliď. Zabal to do krabice a dej na nějaký místo, který nemᚠpořád na očích. SMSky vymaž! Akorát bys je četla pořád dokola, až do zblbnutí. Přece nejseš sebemrskač.

Tohle nedokážu.. Je toho moc

Ale dokážeš, to je to nejmenší. Nikdo po tobě nechce, abys to vyhazovala. Jen to ukliď na dobu neurčitou.

Těch prstýnků si vážím, hodinky potřebuju, kabát taky. O.k. těch hodně moc ostatních věcí ne,ale jak na to najít odvahu

Není tady

#77 1. 3. 2007 11:32

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

řeknu to trochu jinak - v minulém roce ode mne odešel manžel po 20 letech pohody. Pořád jsem chtěla vysvětlení, ale nedostávalo se mi ho. Mučilo mě to, byla jsem na dně a zoufalá, skončila jsem na práškách u Cimickýho...ale život šel dál, dnes jsme čerstvě rozvedení a spoustu věcí už jsem oželela, odbrečela a odžila.
Před časem mě uháněl zajímavý kluk, ale během 14 dnů (jak popisuje Anda) jsem vystřízlivěla. On mi píše, ale mě už nezajímá. Najednou nevím a nemám co bych mu odpověděla, ztratil pro mě význam a a dělá co dělá, já mu prostě neodpovídám. Není zkrátka proč.

Je to strašné, ale taková je realita. Připrav se na to. ...držím ti palce a mnoho tvých pocitů chápu. Ale násilím, prosbami a ponižováním se nic nevrátíš. Věř mi, sama jsem to nedělala jinak.

Není tady

#78 1. 3. 2007 11:33

arabela77
♥♥♥----

lilinka napsal(a):

Chvílema se choval jako by vše bylo o.k. a chvílemi jako by mě už opravdu nechtěl,ale pokaždé jinak a to jak v pátek tak i v sobotu

Víš, podle mýho se asi nerozhodl z minuty na minutu. Nad tím musí člověk přemýšet delší dobu, aby se odhodla k takovýmu kroku. On se jednou rozhodl, čert ví, co v tom bylo. To se stává i v lepších rodinách. Ja osobně bych ho teď nekontaktovala. Je to strašně těžký a stojí to hodně sebezapření, ale jednou si za to budeš děkovat. Pokud on přijde na to, že udělal chybu, ozve se. A ty se pak zařiď podle svýho.

Není tady

#79 1. 3. 2007 11:36

arabela77
♥♥♥----

lilinka napsal(a):

arabela77 napsal(a):

lilinka napsal(a):

Tohle nedokážu.. Je toho moc

Ale dokážeš, to je to nejmenší. Nikdo po tobě nechce, abys to vyhazovala. Jen to ukliď na dobu neurčitou.

Těch prstýnků si vážím, hodinky potřebuju, kabát taky. O.k. těch hodně moc ostatních věcí ne,ale jak na to najít odvahu

To potřebuješ odvahu na to, abys to dala do krabice? Tak to s tebou asi bude fakt vážný? Ještě jednou opakuju.NEVYHAZOVAT, UKLIDIT!

Není tady

#80 1. 3. 2007 11:44

lilinka
♥♥♥----

arabela77 napsal(a):

lilinka napsal(a):

arabela77 napsal(a):

To potřebuješ odvahu na to, abys to dala do krabice? Tak to s tebou asi bude fakt vážný? Ještě jednou opakuju.NEVYHAZOVAT, UKLIDIT!

Pochop mě, zkoušela jsem uklidit fotky a jsou zase zpět. NEJDE TO

Není tady

#81 1. 3. 2007 11:44

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lili, holky mají pravdu..žádný sebemrskání. Kup si třeba nějakou pěknou, veselou krabici, a nemᚠpocit, že balíš na vyhazov. Ze začátku si ji dej třeba do obýváku a klidně si říkej, jak mᚠty věci od miláčka pěkně pohromadě..Časem Tě začně štvát, že musíš utírat prach na dalším krámu, tak ji odsuneš na méně viditelné místo. Tyhle věci dělej pomalu, postupně, a Ti tak nervou srdce.

Není tady

#82 1. 3. 2007 11:46

lilinka
♥♥♥----

Kukačka napsal(a):

řeknu to trochu jinak - v minulém roce ode mne odešel manžel po 20 letech pohody. Pořád jsem chtěla vysvětlení, ale nedostávalo se mi ho. Mučilo mě to, byla jsem na dně a zoufalá, skončila jsem na práškách u Cimickýho...ale život šel dál, dnes jsme čerstvě rozvedení a spoustu věcí už jsem oželela, odbrečela a odžila.
Před časem mě uháněl zajímavý kluk, ale během 14 dnů (jak popisuje Anda) jsem vystřízlivěla. On mi píše, ale mě už nezajímá. Najednou nevím a nemám co bych mu odpověděla, ztratil pro mě význam a a dělá co dělá, já mu prostě neodpovídám. Není zkrátka proč.

Je to strašné, ale taková je realita. Připrav se na to. ...držím ti palce a mnoho tvých pocitů chápu. Ale násilím, prosbami a ponižováním se nic nevrátíš. Věř mi, sama jsem to nedělala jinak.

To mi chceš říct, že mám jen čekat??

Není tady

#83 1. 3. 2007 11:48

Judinka
♥♥♥♥---

Lilinko, drž se hjarta jsme s Tebou. Některé si to taky prožily...Byla jsem v podobném rozpoložení. Už je to dvacet let. Rozvedl se se mnou 1. manžel po intenzívní romantické lásce. Byl to vpodstatě hrozně hodný člověk a na mě závislý. Snad víc než já....Není podstatný důvod, proč došlo k rozchodu, podstatné je, že jsem to NEČEKALA.  Byl to to jako blesk z čistého nebe. Obrat o 180 stupňů. Nepochopitelný! Bolelo to hrozně moc. Byla jsem v depresi a nechápala jsem Bývalý miláček se rozdvojil. Už mě nemiloval. Působil jako Jakyl a Hide. Volávala jsem mu do práce, protože jsem nemohla bez něj vydržet ani minutu. Neuměla jsem si představit další život bez něj. Strašně mi chyběl . Každý den, každou chvíli mi ho něco připomínalo. Asociace byly k zbláznění. Trvalo to dlouho, ale musí se to odžít. Zpětně to už chápu. Jistota ve vztazích neexistuje. "Láska" - vtah může vydržet celý život ale nemusí. Člověk se s tím musí naučit žít. Mimochodem ta kocovina poté, co jsem s ním potom mluvila a věděla, že nic nezměním byla stejně hrozná, jako kdybych ho nekontaktovala, Trápila jsem se stejně. Napíšu ti jediné -  (zpětná zkušennost), klidně můžeš potkat někoho, koho budeš milovat stejně intenzivně i víc. Že je první láska ta nejsilnější či nenahraditelná, nemusí být pravda.
Ehm, ani nevím, jestli byl tvá první láska,
DRŽ SE hjarta hjarta hjarta Nejsi v tom sama...

Není tady

#84 1. 3. 2007 11:48

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Lili, holky mají pravdu..žádný sebemrskání. Kup si třeba nějakou pěknou, veselou krabici, a nemᚠpocit, že balíš na vyhazov. Ze začátku si ji dej třeba do obýváku a klidně si říkej, jak mᚠty věci od miláčka pěkně pohromadě..Časem Tě začně štvát, že musíš utírat prach na dalším krámu, tak ji odsuneš na méně viditelné místo. Tyhle věci dělej pomalu, postupně, a Ti tak nervou srdce.

V sobotu jsem se nenápadně koukala na jeho ruce i krk a taky nosí věci ode mě, dokonce měl na sobě oblečení ode mě, tak proč já bych to uklízela??

Není tady

#85 1. 3. 2007 11:50

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Protože každá z těch věcí Ti ho připomíná a Ty se tím víc trápíš

Není tady

#86 1. 3. 2007 11:51

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

lilinka napsal(a):

Kukačka napsal(a):

To mi chceš říct, že mám jen čekat??

ne, chci ti říct, že když nechce on, nic s tím neudělᚠa je zbytečné psát mu a doprošovat se. Chci ti říct, že je to ztráta času, upínat se na to co skončilo. By skončilo pro něj a pro tebe ne. A chci ti říct, že já jsem nebyla ochotná připustit si to dva roky. Cgci ti říct, že jsem pořád opakovala to co ty - to přece není normální, něco ke mně musí cítít, on se vzpamatuje... taky plakal, taky se o mně chtěl starat, ale bydlel s jinou a domů se vrátit nechtěl. Plazila (dnes tomu tak říkám) jsem se před ním půl roku.
Dnes už je to za mnou, mám nového a jsem spokojená, když ne šatsná (protože se to bojím říkat)

Není tady

#87 1. 3. 2007 11:52

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

lilinka napsal(a):

Anda napsal(a):

V sobotu jsem se nenápadně koukala na jeho ruce i krk a taky nosí věci ode mě, dokonce měl na sobě oblečení ode mě, tak proč já bych to uklízela??

můj muž měl věci ode mne i před 14 dny u rozvodu. Já prstýnky nenosím už hodně dlouho.

Upravil(a) Kukačka (1. 3. 2007 11:54)

Není tady

#88 1. 3. 2007 11:54

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

jenom k těm věcem a dárkům - tak já jsem doteď nevyhodila nic - nejdřív to byla naděje zabalená do krabic... a teď už je to natolik jedno jestli ležej v krabicích nebo jsou vyhozený...
ale oblečení, šperky to všechno nosim a jediný co jsem nosit na určitou dobu přestala byly prstýnky - přece jenom pro mě byly symbolem...
takže myslim, že je to na každym - co mu vadí a co né

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#89 1. 3. 2007 11:58

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Je to už dlouho, mohla jsem si za to sama, praskla na mě jedna drobná sviňárnička a tehdejší láska nebyla ochotná ani schopná to překousnout (ani se mu nedivím, být to opačně, ubila bych ho násadou od smetáku).Kdykoliv jsem pak jela pracovně do Prahy a míjela jednu z benzínek, na které jsme spolu celou noc seděli, koukali si do očí a žmoulali si ruce, řvala jsem jak stará k...a. A mohla bych pokračovat..

Není tady

#90 1. 3. 2007 11:59

lavai
♥♥♥♥---

LILI,neupínej se k takobým "hloupostem"....Oni to chlapi berou jinak,než my..
On to prostě má nebo nosí,protože je na to zvyklý,nemá potřebu to vyhazovat...
Můj BM když dostal od milenky nějaké oblečení-vůbec mu nevadilo v něm chodit k nám..a tvrdit mi, že si ho koupil....kecal...kecal..
Fakt v tom není nic osobního...Prostějo oni přemýšlejí jinak...
Ale nevím,kdo ti radil tu hezkou, barevnou bedničku-to je skvělý nápad....Dej si tam ty věci-a časem-musíš k tomu ale dojít sama-je třeba někam zamkneš....Ale časem...Nesmíš se do ničehu nutit,dělat jen proto,že ti to někdo řekl...To ne...
Jen po trošičkách se té závislosti na něm -zbavovat.
A já vím,o čem mluvím...Svého BM jsem šíleně milovala.Byl můj první kluk,moje snad osudová láska...Ale on s náma být nechtěl-měla jsem maličké děti-prostě si našel někoho jinýho...
A najednou jsem procitla ze zamilovaného snu....Ale až teď, po 5 letech od provalení nevěry...Já jsem ho šíleně milovala i potom....Prostě jsem si ho idealizovala,něco si namlouvala...
A dnes?Už se na něj dívám jinýma očima....ne už tak nereálnýma-a vidím věci,jaké ve skutečnosti jsou....A řeknu ti-vidím věci,které jsem předtím nikdy neviděla...a musím se jim až smát....a těm jeho názorům....
Ale chce to čas.....Kup si knížku, CD, DVD,...kamarádky, sport-hledej nějaké zaměstnání těla i hlavy...jeď lyžovat,plavat...já nevím co ještě.Ale neseď doma a nepřemýšlej PROČ to tak je...Ber to tak,že je to tak a basta...
hjarta hjarta  hjarta  hjarta
Víš co se říká - _Netlač řeku, teče sama....Něco na tom je...
Pokud se s ním budeš chtít kontaktovat a vysvětlit,co ho k tomu vedlo-jedině v jeho očích klesneš...A časem zjištíš,že i ve svých....
Nechtěj vědět proč....já jsem se to nedozvěděla doteď...Prostě se to stalo a je to...vavavava

Není tady

#91 1. 3. 2007 12:02

lilinka
♥♥♥----

lavai napsal(a):

LILI,neupínej se k takobým "hloupostem"....Oni to chlapi berou jinak,než my..
On to prostě má nebo nosí,protože je na to zvyklý,nemá potřebu to vyhazovat...
Můj BM když dostal od milenky nějaké oblečení-vůbec mu nevadilo v něm chodit k nám..a tvrdit mi, že si ho koupil....kecal...kecal..
Fakt v tom není nic osobního...Prostějo oni přemýšlejí jinak...
Ale nevím,kdo ti radil tu hezkou, barevnou bedničku-to je skvělý nápad....Dej si tam ty věci-a časem-musíš k tomu ale dojít sama-je třeba někam zamkneš....Ale časem...Nesmíš se do ničehu nutit,dělat jen proto,že ti to někdo řekl...To ne...
Jen po trošičkách se té závislosti na něm -zbavovat.
A já vím,o čem mluvím...Svého BM jsem šíleně milovala.Byl můj první kluk,moje snad osudová láska...Ale on s náma být nechtěl-měla jsem maličké děti-prostě si našel někoho jinýho...
A najednou jsem procitla ze zamilovaného snu....Ale až teď, po 5 letech od provalení nevěry...Já jsem ho šíleně milovala i potom....Prostě jsem si ho idealizovala,něco si namlouvala...
A dnes?Už se na něj dívám jinýma očima....ne už tak nereálnýma-a vidím věci,jaké ve skutečnosti jsou....A řeknu ti-vidím věci,které jsem předtím nikdy neviděla...a musím se jim až smát....a těm jeho názorům....
Ale chce to čas.....Kup si knížku, CD, DVD,...kamarádky, sport-hledej nějaké zaměstnání těla i hlavy...jeď lyžovat,plavat...já nevím co ještě.Ale neseď doma a nepřemýšlej PROČ to tak je...Ber to tak,že je to tak a basta...
hjarta hjarta  hjarta  hjarta
Víš co se říká - _Netlač řeku, teče sama....Něco na tom je...
Pokud se s ním budeš chtít kontaktovat a vysvětlit,co ho k tomu vedlo-jedině v jeho očích klesneš...A časem zjištíš,že i ve svých....
Nechtěj vědět proč....já jsem se to nedozvěděla doteď...Prostě se to stalo a je to...vavavava

Já jen chci aby věděl,že u mě má kdykoliv dveře otevřenésad

Není tady

#92 1. 3. 2007 12:02

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Je to už dlouho, mohla jsem si za to sama, praskla na mě jedna drobná sviňárnička a tehdejší láska nebyla ochotná ani schopná to překousnout (ani se mu nedivím, být to opačně, ubila bych ho násadou od smetáku).Kdykoliv jsem pak jela pracovně do Prahy a míjela jednu z benzínek, na které jsme spolu celou noc seděli, koukali si do očí a žmoulali si ruce, řvala jsem jak stará k...a. A mohla bych pokračovat..

pokračuj

Není tady

#93 1. 3. 2007 12:03

arabela77
♥♥♥----

lilinka napsal(a):

Anda napsal(a):

Protože ty se trápíš, všechny ty věci ti ho připomínají.

Není tady

#94 1. 3. 2007 12:04

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Lilinko, to přejde, přečti si příběh Jarči, ta má horší starosti, časem najdeš dalšího kluka, chlapů je všude plno, tak nešil.

Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

#95 1. 3. 2007 12:11

lavai
♥♥♥♥---

Teda....doufám,že to jsou jen slova...
...kdykoliv dveře otevřené????dumbomdumbom
Nech tomu čas...dejme tomu,dej si závazek,že si pro sebe určíš třeba 2 měsíce.Nebudeš mu volat,nebudeš mu psát,nebudeš prostě nic řešit...
Nechᚠtomu čas...slyšíš?....čas.
A za tu dobu uvidíš....
Na světě je vše možné.Snad by ho sice jen omlouvalo to,kdyby byl vážně nemocný -a nechtěl tě trápit...Ale tohle je jediná omluva.
Pokud ne, a tvrdí že si to tak nepředstavoval...brečel..tak bych za tím viděla nějakou jinou...Nevím....Ale ty mu nechᚠdveře otevřené i tak?????
Jako že si užije s milenkou..zjistí že to teda není tak dobré-nebo když se pohádají-příjde k tobě-kde bude mít 100% servis-a až si u tebe odpočine a zloba ho přejde, půjde zase k ní???
Tak si to představuješ?Třeba rok, dva...Pořád dokala.???reta
Ty budeš ten přístav???
No,nedělej chybu stejnou jako já.
Udělej si v sobě jasno.
Kup si nějakou pozitivní knížku-třeba od L.Hay-a čti si v ní.Nestojí ti nikdo za to,aby ses trápila....obětovala mu život....Proč???
A nemysli,on by to stejně neocenil,pokud už má srdíčko jinde......
Jako bys házela hrách na stěnu....
Takže dej si panáka na kuráž,jeho dárky dej do nějaké krabice-a je nemᚠpo celém bytě-a třeba po centimetru je posunuj někam do rožku...Bude to trvat nějaký čas.Ale ty to zvlládneš..kapitulationhjartakapitulationhjarta

Není tady

#96 1. 3. 2007 12:12

arabela77
♥♥♥----

že se ješte vracím k věcem, které jste si navzájem dali... Moje kamarádka nebyla schopná se rozloučit po rozchodu s trenkama svýho bývalýho. Pořád je mela někde po ruce (alespoň doufejme, že je vyprala). No a po čase, až to všechno přebolelo, našla si jiný objekt a dokonce mu na spaní dávala ony inkriminované trencle. Tady vidíš, že nic se nejí tak horký jak se uvaří.

Není tady

#97 1. 3. 2007 12:16

lilinka
♥♥♥----

Ando poslala jsem Ti SZ a mᚠplnou schránkku

Není tady

#98 1. 3. 2007 12:17

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

arabela77 napsal(a):

že se ješte vracím k věcem, které jste si navzájem dali... Moje kamarádka nebyla schopná se rozloučit po rozchodu s trenkama svýho bývalýho. Pořád je mela někde po ruce (alespoň doufejme, že je vyprala). No a po čase, až to všechno přebolelo, našla si jiný objekt a dokonce mu na spaní dávala ony inkriminované trencle. Tady vidíš, že nic se nejí tak horký jak se uvaří.

:-)))
já mám po ruce spací tričko svého nynějšího objektu. Když není on a mě se stýská, tak si chodím "fetnout". Teď jsem promarodila 14 dní a půjčovala jsem si ho na spaní...

Upravil(a) Kukačka (1. 3. 2007 12:25)

Není tady

#99 1. 3. 2007 12:21

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lili, to pokračování není až tak zajímavý..Prostě mě to drželo asi měsíc, v Praze se houby vyznám, můj orientační smysl je naprosto na pytel, silně krátkozraká, ale brýle z malichernosti odmítám nosit a čočky systematicky likviduju (dokonce jsem díky tomu scénu ND považovala za Tesco), ale v okamžiku, kdy jsem to tak pěkně "zmastila", jsem měla pocit, že v jakékoliv ulici, kde jsem se právě nacházela, jsme něco hezkého zažili. Jsem si jistá, že jsem tam tehdy stála prvně v životě.
Asi po měsíci se Páa trošku zhulákal a začal psát, jestli bych ho ještě chtěla, jak mě miluje atd..Druhý den bral zpět. A takhle pořád dál, jak na kolotoči. Nevím, jestli mě tehdy chtěl týrat za můj "zločin" na naší lásce, faktem ale je, že za 2 měsíce už mi to bylo šumák. Občas se ozve i teď, oukává terén, ale já vím, že už nechci.Už je to pryč. Ty vzpomínky jsou strašně krásný a další pokračování by je jen zkazilo.
Obdobně jsem si nabila ústa mockrát a dneska už se tomu jenom směju. Obzvl᚝ když to probíráme s kámoškama a vzájemně si předhazujeme, co která v které situaci řešila a co z ní padalo za moudra a jaké návrhy na vyřešení padaly.

Není tady

#100 1. 3. 2007 12:34

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

Já tu mám psa svého BM spal se mnou v posteli, že by to byl záskok? kapitulation

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí