Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 1. 3. 2007 11:03

lilinka
♥♥♥----

Re: Jsem na dně

Anda napsal(a):

Nejsi trapná, jsi zoufalá. A to je velký rozdíl.

Děkuji Ti Ando, moc mi pomáhají Tvé názory, jsi tak pohotová.

Není tady

#52 1. 3. 2007 11:04

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

lilinko, ty bys potřebovala nejdřív znát sama sebe, abys vůbec věděla co chceš. hjarta  Můžu ti říct, že je to velice těžké. Mě to trvalo skoro celý život.  hjarta  Možná tě ten tvůj jenom zkouší, lidi dělají všelicos, zvláště chlapi. Myslím, že za pokus nic nedáš, asi by bylo lepší, ksybyste si všechno ješt ě pořídně vyříkali, co, proč a jak. Bez důvodu se nikdo nerozchází!!!!!!!!!! A jestli se rozhodl pevně se rozejít, tak ho zpátky nedostaneš ani párem volů. hjarta

Není tady

#53 1. 3. 2007 11:06

lilinka
♥♥♥----

Mám toho od něj spoustu..řetízky,prstýnky,oblečení, všude samé fotky. Nedokážu to sundat,nejde to, každý mi radí a to nenosím,vše uklidím..Nejde to. Ani ty krásné smsky nedokážu vymazat, opravdu ne.

Jinak já se bojím mu napsat bojím se jeho reakce:-(

Není tady

#54 1. 3. 2007 11:07

lilinka
♥♥♥----

Tetamáma napsal(a):

lilinko, ty bys potřebovala nejdřív znát sama sebe, abys vůbec věděla co chceš. hjarta  Můžu ti říct, že je to velice těžké. Mě to trvalo skoro celý život.  hjarta  Možná tě ten tvůj jenom zkouší, lidi dělají všelicos, zvláště chlapi. Myslím, že za pokus nic nedáš, asi by bylo lepší, ksybyste si všechno ješt ě pořídně vyříkali, co, proč a jak. Bez důvodu se nikdo nerozchází!!!!!!!!!! A jestli se rozhodl pevně se rozejít, tak ho zpátky nedostaneš ani párem volů. hjarta

Vím co chi..Zpátky svou lásku

Není tady

#55 1. 3. 2007 11:09

arabela77
♥♥♥----

lilinka napsal(a):

Chtěla bych mu napsat, že ho miluji aby si nemyslel že už to tak není..jsem trapná, že jo?

Na tvým místě bych to nedělala. Odešel přece ON. Na zlomené srdce existuje jen jeden zaručený recept. Čas. Zní to jako klišé, ale je to tak. Hlavu vzhůru, vše se v dobré obrátí. Vyraž si někam s kamarádkama. Já si tím taky léčím svoje depky a musím podotknout, že docela úspěšně.

Není tady

#56 1. 3. 2007 11:11

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Víš co, když se to tak vezme, vlastně o houby jde. Jestli to potřebuješ udělat, tak to udělej. Napiš mu, co k němu cítíš a chtěj vědět, jestli ten konec opravdu myslel vážně. Když nic jiného, budeš mít jasno.

Není tady

#57 1. 3. 2007 11:11

lilinka
♥♥♥----

arabela77 napsal(a):

lilinka napsal(a):

Chtěla bych mu napsat, že ho miluji aby si nemyslel že už to tak není..jsem trapná, že jo?

Na tvým místě bych to nedělala. Odešel přece ON. Na zlomené srdce existuje jen jeden zaručený recept. Čas. Zní to jako klišé, ale je to tak. Hlavu vzhůru, vše se v dobré obrátí. Vyraž si někam s kamarádkama. Já si tím taky léčím svoje depky a musím podotknout, že docela úspěšně.

Všechny mé kamarádky tráví čas se svým přítelem a pokud si udělají čas tak se tak na hodinku staví,nic od nich nečekám rozumím jim

Není tady

#58 1. 3. 2007 11:13

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Víš co, když se to tak vezme, vlastně o houby jde. Jestli to potřebuješ udělat, tak to udělej. Napiš mu, co k němu cítíš a chtěj vědět, jestli ten konec opravdu myslel vážně. Když nic jiného, budeš mít jasno.

Strach mi to nedovolí, je mi zle od žaludku při pomyšlení na to,že se neozve nebo mi napíše něco co bude bolet:-(

Není tady

#59 1. 3. 2007 11:14

Ajax
♥♥♥♥♥--

no já nevím, odešel on, takže je na něm, zda tě bude kontaktovat nebo nebude.... asi bych si zachovala svou hrdost a nevolala, třeba bych mu napsala sms k narozkám, svátku.. ale jen takovou jako ostatním kamarádům.... a čekala bych na to, jak bude reagovat..... ale jinak asi ne.. on odešel... a podle toho bych se zařídila....

Není tady

#60 1. 3. 2007 11:15

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Jé, Lilinko, já si ani nevšimla Tvé pochvaly. Jsem v práci a šéfová mi sem každou chvíli strčí hlavu, takže mi občas něco unikne. Děkuju a drž se

Není tady

#61 1. 3. 2007 11:15

lilinka
♥♥♥----

Nedokážu se na nic soustředit:-(

Není tady

#62 1. 3. 2007 11:17

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lili, není nic horšího, než nejistota. A nemyslím, že pokud ten vztah byl takový, jak popisuješ, že by se neozval..Zvaž všechna pro a proti a pak se rozhodni.

Není tady

#63 1. 3. 2007 11:17

lilinka
♥♥♥----

V pátek se se mnou rozešel, v sobotu mi přivezl věci, chtěl kafe, potom čaj a pořád mě hladil, je to normální a když přijel měl pěkně oteklé oči.. To přece není normální:-(

Není tady

#64 1. 3. 2007 11:18

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Lili, není nic horšího, než nejistota. A nemyslím, že pokud ten vztah byl takový, jak popisuješ, že by se neozval..Zvaž všechna pro a proti a pak se rozhodni.

Když já vlastně ani nevím co bych tam napsala.. Ale mᚠpradvu nejvíc mě ubíjí ta nejistota:(

Není tady

#65 1. 3. 2007 11:19

Ajax
♥♥♥♥♥--

a víš, píšeš, že chceš svou lásku zpátky... ALE.. málokterý slepovaný vztah je takový jako dřív... už by ten šrám zůstal.... (leda by vysvětlil. že zpanikařil a proto, ale že tě miluje a udělal chybu atd... tak to snad..) ale tak jako se říká, že 2x do stejné řeky nevztoupíš, už ani slepovaný vztah není nikdy to co dřív, není tak vyrovnaný, ten co cítí vinu bude dělat maximum pro toho druhého a nebo ho bude psychicky drtit, že jestli to nebo ono neudělá tak odejde.... no, nevím... asi bych ho za tu každou cenu nechtěla..... odešel jednou, odejde zas....

Není tady

#66 1. 3. 2007 11:20

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-

Jestli chceš zpátky svou lásku, tak odhoď  hrdost  a zábrany. O lásku se musí bojovat, jednou si bueš vyčítat, že jsi seděla a čekala.  Ono se to hezky řekne, počkej až zavolá. Požádej ho o rozhovor,  někdy to z lásky vyléčí líp, než představy co by bylo, kdyby bylo hjarta

Není tady

#67 1. 3. 2007 11:20

lilinka
♥♥♥----

Ajax napsal(a):

a víš, píšeš, že chceš svou lásku zpátky... ALE.. málokterý slepovaný vztah je takový jako dřív... už by ten šrám zůstal.... (leda by vysvětlil. že zpanikařil a proto, ale že tě miluje a udělal chybu atd... tak to snad..) ale tak jako se říká, že 2x do stejné řeky nevztoupíš, už ani slepovaný vztah není nikdy to co dřív, není tak vyrovnaný, ten co cítí vinu bude dělat maximum pro toho druhého a nebo ho bude psychicky drtit, že jestli to nebo ono neudělá tak odejde.... no, nevím... asi bych ho za tu každou cenu nechtěla..... odešel jednou, odejde zas....

Děkuju,alel v tuto chvíli je má láska silnějšígrater

Není tady

#68 1. 3. 2007 11:20

Ajax
♥♥♥♥♥--

koukala bych do budoucna..... vždyt tě čeká ještě tolik krásných lásek:-))

Není tady

#69 1. 3. 2007 11:21

lilinka
♥♥♥----

Tetamáma napsal(a):

Jestli chceš zpátky svou lásku, tak odhoď  hrdost  a zábrany. O lásku se musí bojovat, jednou si bueš vyčítat, že jsi seděla a čekala.  Ono se to hezky řekne, počkej až zavolá. Požádej ho o rozhovor,  někdy to z lásky vyléčí líp, než představy co by bylo, kdyby bylo hjarta

Tomuhle nerozumím, ,jsme asi mimo:(

Není tady

#70 1. 3. 2007 11:22

arabela77
♥♥♥----

lilinka napsal(a):

Mám toho od něj spoustu..řetízky,prstýnky,oblečení, všude samé fotky. Nedokážu to sundat,nejde to, každý mi radí a to nenosím,vše uklidím..Nejde to. Ani ty krásné smsky nedokážu vymazat, opravdu ne.

Jasně, všechno ukliď. Zabal to do krabice a dej na nějaký místo, který nemᚠpořád na očích. SMSky vymaž! Akorát bys je četla pořád dokola, až do zblbnutí. Přece nejseš sebemrskač.

Není tady

#71 1. 3. 2007 11:22

lilinka
♥♥♥----

arabela77 napsal(a):

lilinka napsal(a):

Jasně, všechno ukliď. Zabal to do krabice a dej na nějaký místo, který nemᚠpořád na očích. SMSky vymaž! Akorát bys je četla pořád dokola, až do zblbnutí. Přece nejseš sebemrskač.

Tohle nedokážu.. Je toho moc

Není tady

#72 1. 3. 2007 11:24

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-

Jak tomu nerozumíš,  prostě se ho zeptej proč odešel  a klidně mu řekni, že ho pořád miluješ. Jestli je to pravda a ty to víš, tak proč by to neměl vědět on ?

Není tady

#73 1. 3. 2007 11:25

lilinka
♥♥♥----

Tetamáma napsal(a):

Jak tomu nerozumíš,  prostě se ho zeptej proč odešel  a klidně mu řekni, že ho pořád miluješ. Jestli je to pravda a ty to víš, tak proč by to neměl vědět on ?

Psala jsem mu to v sobotu večer a on mi napsal, že už to prostě z jeho strany není jak to má být

Není tady

#74 1. 3. 2007 11:27

lilinka
♥♥♥----

Chvílema se choval jako by vše bylo o.k. a chvílemi jako by mě už opravdu nechtěl,ale pokaždé jinak a to jak v pátek tak i v sobotu

Není tady

#75 1. 3. 2007 11:27

arabela77
♥♥♥----

lilinka napsal(a):

arabela77 napsal(a):

lilinka napsal(a):

Tohle nedokážu.. Je toho moc

Ale dokážeš, to je to nejmenší. Nikdo po tobě nechce, abys to vyhazovala. Jen to ukliď na dobu neurčitou.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí