Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 1. 3. 2007 9:42

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jsem na dně

Lilinko, taky jsem měla párkrát pocit, že už můj život pozbývá smyslu a že už to nevydržím. Byla jsem taky na dně.
Je to teprve týden, ty se z toho dostaneš, jen se nelituj, nelež jen a nebreč do polštáře, mazej někam mezi lidičky nebo za kámoškou, zaplavat nebo zabruslit na čerstvý vzduch nebo se jen projdi. Prostě se doma nelituj, tohle se už stalo někdy skoro každému. Těsně po rozchodu se to zdá horší, než to je. Bude dobře, uvidíš.

Není tady

#27 1. 3. 2007 9:42

lilinka
♥♥♥----

lavai napsal(a):

Lilinko,neblázni...Přestaň se litovat.
Tohle se stává i hodným lidem, nikdy nenajdeš na otázku PROČ... kapitulation kapitulation  kapitulation
Ale klobouk dolů, postavil se k tomu jako chlap.A toho si ceň.
Víš,ono to taky mohlo být trošku jinačí...Nevíš, proč to udělal.Ale asi bych za tím viděla nějakou přítelkyni....Protože odchází k někomu...ne někam...
Takže to mohlo dopadnou tak,že by tě podváděl, jezdil za milenkou-a vymlouval by se na práci...a tak by to šlo pořád dokola.
Mě můj BM podváděla 12 roků,než se přiznal k nevěře.....
A potom,,když jsem mu nabídla,a odejde-brečel-nikdy jsem neviděla chlapa tak brečet....Bylo to strašný......Ale nemysli,nebylo to tím,že mě má rád...tak to rozhodně ne....
Jen snad nejistota....nevím...
Takže doufám,že nepomýšlíš na někou blbost......:hjarta:Neblázni...za to nikdo nestojí..A snad bys chtěla aby se k tobě vrátil-ze strachu,že si něco uděláš??Prosím tě, a takový vztah by se ti líbil????Nelíbil...Takže se k tomu postav čelem...najdi si nějakou zábavu, nějaké kamarádky-hlavně a se v tom nemácháš,nezdůvodňuješ proč se to stalo, co ho k tomu vedlo...Na tohle už nemysli.Mysli na sebe...Nedělej si klamné naděje....
Buď silná....
Moc ti držím palce, určitě to zvládneš.....hjarta  hjarta hjarta hjarta hjarta hjarta hjarta

Nelituji se, věř mi, jen tomu nevěřím, opravdu mě strašně líbal a objímal a ten upřímný pláč. Nemůže se ze dne na den odmilovat to prostě nejde

Není tady

#28 1. 3. 2007 9:42

Jiněnka
♥♥♥♥---

Já nechtěla napsat plkal,ale plakal. Strašně moc plakal a moc mě objímal, plakal víc jak já. Přece se takhle nerozchází, pokud nemiluje dochází,ale neplaká, nebo ne? opravdu se úplně klepal plakal objímal mě a pak plácal páté přes deváté. Tak strašně to bolí

Jojo, já když jsem se zamilovala jinde, mimo svůj vztah, taky jsem moc plakala, když jsem svému tehdejšímu tehdy oznamovala, že to končíme... A nebylo v tom pláči nic jiného, než stesk, že něco starého známého co nebylo až tak špatné končí, ale láska mě už táhla jinam... ALE CHLAPI TO MAJ URČITĚ JINAAAAAAAAAAAAAK hmm

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

#29 1. 3. 2007 9:43

Honey
♥♥♥♥---

Neboj ,věřím Ti a každý tady ,kdo to zažil a zažívá....jen musíš překonat tu dobu.A taky vím ,že nepomáhají řeči typu ....běž někam s kamarádkama a pod.. Klidně si zalez do kouta a vybreč se a až budeš chtít komunikovat...komunikuj.Jen nesmýšlej na něco horšího.To a Tě opravdu ani nenapadne....

Není tady

#30 1. 3. 2007 9:48

ita
♥♥♥♥♥♥-

Lili, Ty za to přece vůbec nemůžeš, nemᚠsi co vyčítat, tak se nelituj. Taky jsem měla velkou lásku, dokonce jsme se zasnoubili, plánovali společnou budoucnost a najednou se zamiloval jinde a mně sliboval, že budeme dál přátelé. Tenkrát jsem si život bez něj nedovedla představit, dnes jsem ráda, že to skončilo, je z něj úplně jiný člověk, než kterého jsem milovala.

Není tady

#31 1. 3. 2007 9:48

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

lilinka napsal(a):

Nelituji se, věř mi, jen tomu nevěřím, opravdu mě strašně líbal a objímal a ten upřímný pláč. Nemůže se ze dne na den odmilovat to prostě nejde

Tak tomu prostě musíš uvěřit. Takhle se chová ChLAP, ne cvok, který to nemá v hlavě srovnané. Když ti to řekl, tak už to měl jistě dobře rozmyšlené a porovnané. Ale ty neplač, buď ráda, žes měla štěstí na muže a začni ponovu, půjde to těch nejhorších pár dní budeš mít brzy za sebou a pak to bude lepší a lepší.

Není tady

#32 1. 3. 2007 9:50

lilinka
♥♥♥----

Honey napsal(a):

Neboj ,věřím Ti a každý tady ,kdo to zažil a zažívá....jen musíš překonat tu dobu.A taky vím ,že nepomáhají řeči typu ....běž někam s kamarádkama a pod.. Klidně si zalez do kouta a vybreč se a až budeš chtít komunikovat...komunikuj.Jen nesmýšlej na něco horšího.To a Tě opravdu ani nenapadne....

Opravdu pořád věřím,že mě miluje, bylo to opravdu během chviličky změna názoru,opravdu, vše bylo o.k., takhle to přece nejde:-(

Není tady

#33 1. 3. 2007 9:54

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lili, dobře, klidně věř. To Ti nikdo upřít ani vzít nemůže. Ale co s tím chceš dělat? K čemu Ti to, kruci, bude?

Není tady

#34 1. 3. 2007 9:55

lilinka
♥♥♥----

Jiněnka napsal(a):

Já nechtěla napsat plkal,ale plakal. Strašně moc plakal a moc mě objímal, plakal víc jak já. Přece se takhle nerozchází, pokud nemiluje dochází,ale neplaká, nebo ne? opravdu se úplně klepal plakal objímal mě a pak plácal páté přes deváté. Tak strašně to bolí

Jojo, já když jsem se zamilovala jinde, mimo svůj vztah, taky jsem moc plakala, když jsem svému tehdejšímu tehdy oznamovala, že to končíme... A nebylo v tom pláči nic jiného, než stesk, že něco starého známého co nebylo až tak špatné končí, ale láska mě už táhla jinam... ALE CHLAPI TO MAJ URČITĚ JINAAAAAAAAAAAAAK hmm

jak jinak?

Není tady

#35 1. 3. 2007 9:55

lavai
♥♥♥♥---

tummenupphjartahjartahjarta
Lili,plakal-ale víš určitě ,že to byly slzy z lásky????
Nic si nenalhávej, nic si nenamlouvej.
Pokud by tě tak strašně miloval, neodcházel by...Takže něco tam bude.
Nesnižuj se k histerickým scénám, výčitkám...
Bolí to. Vím to, moc to bolí.
Ale postav se tomu, neukazuj svou - nevím jak to nazvat-slabost,závislost...
Bude tě to stát fůru slziček, ale určitě bude líp.
Takže nic neřeš, nic si nenalhávej...
Běž někam na toho panáka, cvičit, do kina, do divadla...no nevím kam ještě..
Hlavně nebuď zavřená doma a nedumej o tom co se stalo, proč se to stalo, co budeš dělat, jestli ti nekončí život.
Ne, nekončí.Začíná.....Je to další etapa tvého života...Tak se k tomu postav čelem a vyjdi tou správnou nohou..tummenupp hjarta tummenupp hjarta tummenupp hjarta tummenupp hjarta tummenupp hjarta

Není tady

#36 1. 3. 2007 9:58

Honey
♥♥♥♥---

Lili,taky jsem si vždycky říkala,že to nejde,ale je to tak....život jde dál.Třeba se jednou vrátí a zůstane,ale nesmíš na to spoléhat,protože se to nevyplatí akorát Tobě.Musíš doufat,že mu nikdy v nebudeš lhostejná....protože pokud nebudeš,vždycky se setkáte i když nevím ,jestli to bude dobře.Vlastně bude dobře pokud se to obrátí v přátelství. Ale jsem přesvědčená,že pokud Tě opravdu miluje,bude Ti souzený smile Jen nesmíš čekat  celej život wink

Není tady

#37 1. 3. 2007 10:00

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Lili, dobře, klidně věř. To Ti nikdo upřít ani vzít nemůže. Ale co s tím chceš dělat? K čemu Ti to, kruci, bude?

já nevím

Není tady

#38 1. 3. 2007 10:04

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lilinka: Tak vidíš. Takže cesta "víry" asi nebude ta správná..Budeš muset najít jinou, kočičko

Není tady

#39 1. 3. 2007 10:06

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Lilinka: Tak vidíš. Takže cesta "víry" asi nebude ta správná..Budeš muset najít jinou, kočičko

Jinou nemám a ani ji nenacházím

Není tady

#40 1. 3. 2007 10:09

Ajax
♥♥♥♥♥--

Lili, já vím, že je ti strašně!!!! ale věř, že když něco skončí, tak je to vyhlídka na nějaký nový, lepší, krásnější začátek!!!!!! Nic se nejí tak horké jak se uvaří!!!! Vydrž!! a těš se na to, co tě ještě krásného čeká, co ti ještě život nachystal !!! Nesmíš hodit flintu do žita!! Jak by ten svět vypadal,kdyby to takhle řešil každý, koho opustil partner, kterého milovali víc než svůj život????  Hlavu vzhůru a přeji ti pohled plný jiskry do dalších krásných zážitků!!! Jednou někdo řekl, že život je jako zebra (přechod pro chodce) jednou jsi v černém pruhu, ale zbývá už jen krůček a jsi v bílém, krásném, plným lásky..... tak vydrž a chystej se na ten svůj "krok" :-) držím pěsti!!!

Není tady

#41 1. 3. 2007 10:30

lilinka
♥♥♥----

Prosím Vás lidičky poraďte mi něco, přece ksykru ze dne na den nepřestanu milovat

Není tady

#42 1. 3. 2007 10:45

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Miláčku, ale ona vážně žádná rada neexistuje. Fajn, můžeš se ponižovat, žádat o vysvětlení, přesvědčovat, plakat, ale nebude to nic platné. Jen si po čase budeš nadávat, že jsi ze sebe udělala husu.
Když se ozve, dobře, jdi s ním na kávu a povykládejte si..Ale jen když se ozve on. Jestli ne, ber to tak, že vše, co chtěl, Ti už řekl.

Není tady

#43 1. 3. 2007 10:46

BB
♥♥♥♥♥♥-

Lilinko ... samozřejmě , že nepřestaneš .... je to jako se spáleninou ..... minulé Vánoce jsem si popálila ruku olejem z friáku a VĚDĚLA jsem, že minimálně 3 hodiny to bude hnusný .... a celkem nic s tím nenadělám .... musím prostě počkat  a vydržet to ( maximálně si to chladit studenou vodou ) .... a s emocemi je to stejně ..... musejí samy odeznít ......

Upravil(a) BB (1. 3. 2007 10:46)

BB

Není tady

#44 1. 3. 2007 10:46

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

lilinko, myslím, že ti asi sotva někdo poradí, rozhodnout se musíš sama. Můžeš se jenom poučit z chyb těch ostatních. Já svého BM taky stále miluji, to se nedá jen tak si to zakázat.  Rozvedli jsme se a on se do měsíce oženil.  Přestože ho miluji, nemohla jsem s ním žít.  Ale teď  to všechno beru s nadhledem  jsem veselá a milá, můžu s ním mluvit o věcech, které bych mu dřív nikdy neřekla, aspoň ne bez breku a vyčítání. A situace se obrací. Přichází na to, co ztratil. hjarta Každý konec je začátkem něčeho jiného.

Není tady

#45 1. 3. 2007 10:54

lilinka
♥♥♥----

Já vím jsem asi úplně blbá,ale je to vážně těžké, to víme všichni. Nejradši bych mu napsala,nebo ho alespoň prozvonila,ale něco ve mě mi to zakazuje. Mám to udělat?

Není tady

#46 1. 3. 2007 10:56

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Ne. On řekl: konec, je na něm, aby ho zase vzal zpět. Pokud bude chtít.
Ale to je jen můj názor. Počkej, co napíšou ostatní a pak si vyber, který názor je Ti nejbližší

Není tady

#47 1. 3. 2007 10:57

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

No lilinko, jak se můžeš ptát na něco takováho,  udělej jenom to, co sama chceš hjarta

Není tady

#48 1. 3. 2007 10:58

lilinka
♥♥♥----

Chtěla bych mu napsat, že ho miluji aby si nemyslel že už to tak není..jsem trapná, že jo?

Není tady

#49 1. 3. 2007 11:02

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Nejsi trapná, jsi zoufalá. A to je velký rozdíl.

Není tady

#50 1. 3. 2007 11:02

lilinka
♥♥♥----

Prostě nejsme v kontaktu a já nechci aby si myslel,že jsem na něho zapomněla. Nechci aby věděl jak mi je,ale jen že jsem nezapomněla

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí