Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#276 17. 4. 2007 14:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: Jsem na dně

Blackie napsal(a):

Selima napsal(a):

Nemᚠnezadaného brata???

Bráchu mám, ale je zadaný a nevím, (i když je to ostuda) jestli to má stejně v povaze jako já.

grater grater kapitulation

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#277 17. 4. 2007 14:27

lilinka
♥♥♥----

Selima napsal(a):

Blackie napsal(a):

Selima napsal(a):

Nemᚠnezadaného brata???

Bráchu mám, ale je zadaný a nevím, (i když je to ostuda) jestli to má stejně v povaze jako já.

grater grater kapitulation

usch

Není tady

#278 3. 5. 2007 7:42

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Něco nového? wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#279 3. 5. 2007 8:03

lilinka
♥♥♥----

Andromeda napsal(a):

Něco nového? wink

Ahojky,no ten vztah je úplně o něčem jiném, je to teď úplně úžasný a báječný tongue. Jsme k sobě víc upřímní a víc si povídáme o tom co nás trápí pussa. Je to teď opravdu fajn a doufám, že to tak i zůstane sova. A copak Ty?

Není tady

#280 3. 5. 2007 8:26

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Myslím, že u mě trochu posun smile Začátkem týdne jsme ještě řešili nějaké finanční vyrovnání s BP a nějak mi došlo, že bych měla sestoupit "z výšin své nucené izolace" vůči němu, trochu to v sobě překonat a začít se chovat jako jeho kámoška, no uvidíme tummenupp

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#281 3. 5. 2007 9:05

lilinka
♥♥♥----

Andromeda napsal(a):

Myslím, že u mě trochu posun smile Začátkem týdne jsme ještě řešili nějaké finanční vyrovnání s BP a nějak mi došlo, že bych měla sestoupit "z výšin své nucené izolace" vůči němu, trochu to v sobě překonat a začít se chovat jako jeho kámoška, no uvidíme tummenupp

To by jsi mohla big_smile A jak se k Tobě jinak chová?

Není tady

#282 3. 5. 2007 9:43

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Přes sms slušně a pěkně smile A já chci taky tak, jen cítím, že z mé strany je ještě stres, ale to půjde smile

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#283 3. 5. 2007 9:53

lilinka
♥♥♥----

Andromeda napsal(a):

Přes sms slušně a pěkně smile A já chci taky tak, jen cítím, že z mé strany je ještě stres, ale to půjde smile

tummenupp tummenupp tummenupp godlike

Není tady

#284 3. 8. 2007 22:44

lilinka
♥♥♥----

Ahojky lidičky, je mi úplně trapně sem psát zase,ale potřebuji to dostat ven. Jak jsem byla šastná tak už je to zase na bodě mrazu. Přítel se najednou zase chová jako by už mě zase nechtěl ipřesto že mi tvrdí,že to tak není. Skoro se mi neozve když je na cestách a potom mi napíše že já se neozývám. Připadám si jak malá holka a naprosto blbá. Bojím se,že mi ublíží zase jako předtím,že mě zase opustí a já se vrátím tam kde jsem byla. Asi mi nikdo neporadí,jen jsem se chtěla vypovídat. Děkuji. Lilinka

Není tady

#285 3. 8. 2007 23:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Lili, a stalo sa niečo...? Prečo tá zmena? A nie je to len TVOJ dojem? Keď nebude preč, skús sa ho opýta.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#286 4. 8. 2007 0:35

lilinka
♥♥♥----

Selima napsal(a):

Lili, a stalo sa niečo...? Prečo tá zmena? A nie je to len TVOJ dojem? Keď nebude preč, skús sa ho opýta.

Když se zeptám,řekne mi že nic neutral Ale člověk vycítí když se něco děje a kord když se jedná o milovaného člověka roll
Poslední dobou taky strašně žárlí a nemá důvod, opravdu ne. Já bych mu nechtěla ublížit, miluji ho. Já taky žárlím ikdyž věřím že by mě nepodvedl,radši by to ukončil a pak šel o dům dál. Věřím tomu a nebo jsem naivní..nevím grater
Prostě bych chtěla aby byl se mnou šastný a věděl o tom,že jsem tady a vždy na něho počkám.. on mi ale tvrdí,že málokdo vydrží žít s řidičem sad má kupu kolegů, kteří jsou rozvedení, manželky to nezvládly a našli si jiného, který je pořád doma. Nebo prostě už je nebavilo čekat.. Já už opravdu nevím jak mu dokázat že já se budu snažit, abychom byli opravdu šastný.. že ho opravdu miluji a chci sním být..
Děkuji za vyslechnutí, ikdyž je to asi nuda...

Není tady

#287 4. 8. 2007 7:52

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahoj Lil, sice jsem zrovna těsně před odjezdem na dovo, ale napadlo mě jen to, že byste se měli spolu naučit komunikovat. Někdy mi přijde, že v hodně vztazích je to o takových těch malých "bojůvkách". Lidi si navzájem nejsou schopni promluvit a vše řeší takovým tím zkoušením toho druhého "nelíbí se mi to a to, ale neřeknu to, chci aby na to ten druhý přišel sám, když to "zavinil", nebo "myslím si, že někoho má, schválně se jí nebudu ozývat, třeba jí ani chybět nebudu ani se mi neozve sama"... Nevím, hodně jsem tohle zažila u kamarádky smile "nenapsal mi 7 hodin žádnou sms, tak já mu odepíšu taky až za 7 hodin"... Nevím, střílím smile Jdu balit big_smile

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#288 5. 8. 2007 20:11

lilinka
♥♥♥----

Andromeda napsal(a):

Ahoj Lil, sice jsem zrovna těsně před odjezdem na dovo, ale napadlo mě jen to, že byste se měli spolu naučit komunikovat. Někdy mi přijde, že v hodně vztazích je to o takových těch malých "bojůvkách". Lidi si navzájem nejsou schopni promluvit a vše řeší takovým tím zkoušením toho druhého "nelíbí se mi to a to, ale neřeknu to, chci aby na to ten druhý přišel sám, když to "zavinil", nebo "myslím si, že někoho má, schválně se jí nebudu ozývat, třeba jí ani chybět nebudu ani se mi neozve sama"... Nevím, hodně jsem tohle zažila u kamarádky smile "nenapsal mi 7 hodin žádnou sms, tak já mu odepíšu taky až za 7 hodin"... Nevím, střílím smile Jdu balit big_smile

Děkuji dneska jsem si promluvili..

Není tady

#289 7. 8. 2007 12:43

lilinka
♥♥♥----

A snad to pomůže

Není tady

#290 7. 8. 2007 15:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥