Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 3. 4. 2007 13:44

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

adra napsal(a):

lilinko, já si myslím že to asi  není zrovna košer že ti stačí vidět jak se on trápí...to je známka čeho...že ty jsi spokojená... a myslíš že to ti přinese úlevu??

Nee jak jsem vysvětlovala Pan, asi jsem to blbě napsala. Přeji mu aby byl šastný, když nemohl být se mnou, jen říkám, že jsem ráda že si všechno uvědomil, víš? storstark

Není tady

 

#252 3. 4. 2007 13:55

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Jsem na dně

lilinka napsal(a):

Andromeda napsal(a):

Jak zajímá a písnete? Prostě to vysyp všechno a nenech se od nás nutit big_smile Jen se bojím, abys na to kafe nedoplatila, ono je lehký být vysmátej, když BP dlouho nevidíš... smile

Mě stačí když vím jak se trápí a a už to dopadne jakkoliv já jsem jiný člověk rodna
A to jako vážně. Jsem jiná a to i povahově..asi jsem konečně dospěla big_smile

to mi vyznělo že jsi "spokojená" že se trápí...že to "má za to".... tak jsem si to špatně vyložila já reta ( ASI )


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#253 3. 4. 2007 14:33

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

adra napsal(a):

lilinka napsal(a):

Andromeda napsal(a):

Jak zajímá a písnete? Prostě to vysyp všechno a nenech se od nás nutit big_smile Jen se bojím, abys na to kafe nedoplatila, ono je lehký být vysmátej, když BP dlouho nevidíš... smile

Mě stačí když vím jak se trápí a a už to dopadne jakkoliv já jsem jiný člověk rodna
A to jako vážně. Jsem jiná a to i povahově..asi jsem konečně dospěla big_smile

to mi vyznělo že jsi "spokojená" že se trápí...že to "má za to".... tak jsem si to špatně vyložila já reta ( ASI )

Ne ne tak to vyznělo tak jak nemělo. Omlouvám se reta

Není tady

 

#254 3. 4. 2007 19:16

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem na dně

Já tě lilinko vůbec nepodezírám z toho, že jsi to myslela špatně. Ty to prostě vnímᚠpo svém, tak jak umíš.
Jenže ono i to "že si uvědomil, o co přišel" zní dost divně.... A lepší by bylo, kdyby se tím netrapil, protože pokud získal nějakou zkušenost, alespoň trochu zmoudřel, není to důvod k trápení.
Nakonec přece to víš sama z vlastní zkušenosti, že i to tvé trápení vedlo k tomuhle osvobozujícímu poznání, ne?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#255 4. 4. 2007 6:15

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Pandorraa napsal(a):

Já tě lilinko vůbec nepodezírám z toho, že jsi to myslela špatně. Ty to prostě vnímᚠpo svém, tak jak umíš.
Jenže ono i to "že si uvědomil, o co přišel" zní dost divně.... A lepší by bylo, kdyby se tím netrapil, protože pokud získal nějakou zkušenost, alespoň trochu zmoudřel, není to důvod k trápení.
Nakonec přece to víš sama z vlastní zkušenosti, že i to tvé trápení vedlo k tomuhle osvobozujícímu poznání, ne?

Jo jo vedlo a hodně mi to trápení dalo a uvědomila jsem si spoustu věcí a taky svých chyb,ale on se opravdu trápí a za to já nemůžu, já jsem teď ta která je v pohodě a on ne, prostě to nechápu rodna

Není tady

 

#256 10. 4. 2007 6:36

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Ahojte lidičky..tak jsem se k sobě vrátili. Děkuji Vám  všem za Vaší podporu..

Není tady

 

#257 10. 4. 2007 6:54

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Jsem na dně

Gratuluji a drzim palce do budoucna smile

Není tady

 

#258 10. 4. 2007 7:31

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

lilinka napsal(a):

Ahojte lidičky..tak jsem se k sobě vrátili. Děkuji Vám  všem za Vaší podporu..

Děkuju moc a já držím palce Tobě a Ti to dopadne tak jak by jsi si přál pussa

Není tady

 

#259 10. 4. 2007 7:53

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Ahoj Lili, jsem za tebe ráda, že ti to dopadlo tak, jaks chtěla tummenupp

PS: Dej občas vědět vývoj wink

Upravil(a) Andromeda (10. 4. 2007 7:54)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#260 10. 4. 2007 7:56

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Andromeda napsal(a):

Ahoj Lili, jsem za tebe ráda, že ti to dopadlo tak, jaks chtěla tummenupp

PS: Dej občas vědět vývoj wink

Díky moc a nebojky občas písnu jak se to vyvíjí storstark

Není tady

 

#261 11. 4. 2007 7:29

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Ahojky všem. Budete si myslet,že jsem asi úplně blbá,ale já místo toho šastná nejsem. Když mi řekne, nebo napíše že mě miluje nic u toho necítím tak jako dřív, přijde mi ten vztah křečovitej. Ale když mu to řeknu já, cítím to tak v tu chvíli,ale za chvilku už to tak není. Jsem cvok?

Není tady

 

#262 11. 4. 2007 7:48

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Jsem na dně

:-)

Upravil(a) S_nadeji (11. 4. 2007 8:17)

Není tady

 

#263 11. 4. 2007 8:20

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Lili nemyslím, že jseš cvok, prostě tím co udělal u tebe nastartoval "přemýšlecí období". Třeba jsi došla na to, že chceš od života víc. Není to ničí chyba, je to vývoj. Pak udělej to, co ti přijde přirozeně, že je správně. hjartahjartahjarta Nech to plynout, nějak to dopadne wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#264 11. 4. 2007 8:30

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Andromeda napsal(a):

Lili nemyslím, že jseš cvok, prostě tím co udělal u tebe nastartoval "přemýšlecí období". Třeba jsi došla na to, že chceš od života víc. Není to ničí chyba, je to vývoj. Pak udělej to, co ti přijde přirozeně, že je správně. hjartahjartahjarta Nech to plynout, nějak to dopadne wink

To jsem teda sama zvědavá co se z toho vyklube mad jsem z toho celkem zmatená, vždy jsem ho přece chtěla zpátky. No a teď ho mám a přijde mi to divný.
A taky mě štve že všem říká, že ON se ke mě vrátil sad Ach jo, já se zblázním tongue

Není tady

 

#265 11. 4. 2007 8:42

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Někdy lpíme na věcech, které nemůžeme mít právě proto, že je nemůžeme mít. Když je dostaneme, tak ztrácejí punc toho nedosažitelného. wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#266 11. 4. 2007 8:45

Blackie
Host

Re: Jsem na dně

S_nadeji napsal(a):

Nejsi, dost mi to pripomina nas vztah, kdy jsem te sve i po 4 letech psal milostne basnicky a nosil kvetiny. Marne, zbytecne, nehnula ani brvou, spis ji tom rozcilovalo. To je zacatek konce. Vim o cem mluvim, prave to prozivam. Dulezite je si sednout a promluvit si o tom a co nejdriv jednat, prodluzovani a natahovani nikam nevede, jen to zhorsuje a zmensuje nadeje na stastny konec. My jsme to asi udelali pozde a ted da moc prace a casu...... a vysledek je nejisty, nebo skoro jiste nerealny..........

A hele, další blázen s kytkama a básničkama, u nás je to v tomhle ohledu po 7 letech pořád stejně dobré jako na začátku. Pořád nosím občas kytky jen tak, a když mně to popadne (naposled na Valentýna) tak taky sesmolím nějakou básničku.

Upravil(a) Blackie (11. 4. 2007 8:45)

 

#267 11. 4. 2007 9:00

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Andromeda napsal(a):

Někdy lpíme na věcech, které nemůžeme mít právě proto, že je nemůžeme mít. Když je dostaneme, tak ztrácejí punc toho nedosažitelného. wink

To je hezký a co dál? Copak se stím dá jako dělat? Ha ha. Uff to je mazec usch usch usch

Není tady

 

#268 11. 4. 2007 9:39

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jsem na dně

Už jsem psala výše, nechat tomu volný průběh a uvidíš... Ty sis uvědomila, že to co jsi mohla ztratit nejspíš nemá ve skutečnosti pro tebe takovou hodnotu jako dříve. Rozhodnout se musíš sama, jestli ti ten návrat za to stojí nebo ne...
Ale pokud píšeš "To jsem teda sama zvědavá co se z toho vyklube mad jsem z toho celkem zmatená, vždy jsem ho přece chtěla zpátky. No a teď ho mám a přijde mi to divný.", tak asi nemᚠk rozhodnutí daleko. wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#269 11. 4. 2007 14:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem na dně

Blackie napsal(a):

S_nadeji napsal(a):

Nejsi, dost mi to pripomina nas vztah, kdy jsem te sve i po 4 letech psal milostne basnicky a nosil kvetiny. Marne, zbytecne, nehnula ani brvou, spis ji tom rozcilovalo. To je zacatek konce. Vim o cem mluvim, prave to prozivam. Dulezite je si sednout a promluvit si o tom a co nejdriv jednat, prodluzovani a natahovani nikam nevede, jen to zhorsuje a zmensuje nadeje na stastny konec. My jsme to asi udelali pozde a ted da moc prace a casu...... a vysledek je nejisty, nebo skoro jiste nerealny..........

A hele, další blázen s kytkama a básničkama, u nás je to v tomhle ohledu po 7 letech pořád stejně dobré jako na začátku. Pořád nosím občas kytky jen tak, a když mně to popadne (naposled na Valentýna) tak taky sesmolím nějakou básničku.

Nemᚠnezadaného brata???


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#270 11. 4. 2007 14:44

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Jsem na dně

Mě taky manžel nosil kytky, básničky sice nepsal, ale třeba 5x denně říkal jak mě má rád, jaká jsem skvělá...já byla štastná a hrozně moc pyšná na to, jakého mám doma skvělého chlapa... a pak najednou ze dne na den jako by se z něj stal někdo jinej a dělá mu problém mi říct ahoj....

Není tady

 

#271 17. 4. 2007 6:10

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Ahojky lidičky, tak vám chci napísat jak to zatím probíhá. Musím uznat ikdyž to nechci zakřiknout, že je to zatím úžasný. Ten vztah je úplně jiný, já jsem tolerantnější, on taky. Vycházíme si vstříc a řekla bych že se toho hodně změnilo. Teď už jen doufat, že se to nezkazí a bude pořád fajn a nenecháme to dojít tam kam jsme to předtím dojít nechali. Konečně už vím i důvod rozchodu:-) Děkuju vám všem tady za rady a pomoc..jste úžasný a moc jste mi pomohli hjarta hjarta hjarta

Upravil(a) lilinka (17. 4. 2007 6:41)

Není tady

 

#272 17. 4. 2007 6:38

Blackie
Host

Re: Jsem na dně

Selima napsal(a):

Blackie napsal(a):

S_nadeji napsal(a):

Nejsi, dost mi to pripomina nas vztah, kdy jsem te sve i po 4 letech psal milostne basnicky a nosil kvetiny. Marne, zbytecne, nehnula ani brvou, spis ji tom rozcilovalo. To je zacatek konce. Vim o cem mluvim, prave to prozivam. Dulezite je si sednout a promluvit si o tom a co nejdriv jednat, prodluzovani a natahovani nikam nevede, jen to zhorsuje a zmensuje nadeje na stastny konec. My jsme to asi udelali pozde a ted da moc prace a casu...... a vysledek je nejisty, nebo skoro jiste nerealny..........

A hele, další blázen s kytkama a básničkama, u nás je to v tomhle ohledu po 7 letech pořád stejně dobré jako na začátku. Pořád nosím občas kytky jen tak, a když mně to popadne (naposled na Valentýna) tak taky sesmolím nějakou básničku.

Nemᚠnezadaného brata???

Bráchu mám, ale je zadaný a nevím, (i když je to ostuda) jestli to má stejně v povaze jako já.

Upravil(a) Blackie (17. 4. 2007 6:38)

 

#273 17. 4. 2007 12:11

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

Halóóóóó je tu někdo??  va

Upravil(a) lilinka (17. 4. 2007 12:11)

Není tady

 

#274 17. 4. 2007 12:42

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Jsem na dně

lilinka napsal(a):

Halóóóóó je tu někdo??  va

Ja tu jsem lol

Vidim, ze jste to vzali za spravny konec. To je dukaz, ze Happy Endy nejsou vyjimkou.

Drzim Vam palce smile

Není tady

 

#275 17. 4. 2007 12:52

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Jsem na dně

S_nadeji napsal(a):

lilinka napsal(a):

Halóóóóó je tu někdo??  va

Ja tu jsem lol

Vidim, ze jste to vzali za spravny konec. To je dukaz, ze Happy Endy nejsou vyjimkou.

Drzim Vam palce smile

Děkuju gloria

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů