Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 1. 3. 2007 6:42

lilinka
♥♥♥----

Jsem na dně

Ahojky lidičky, moc vás zdravím a moc prosím o radu. Opustil mě přítel,úplně nečekaně. Vše bylo krásné a úžasné,plánovali jsmse rodinu. Dělá řidiče z povolání,tak je často pryč a posledních 14 dní mi říkal,že mu přijde že sním nejsem šastná a přitom já byla a moc a snažila jsem se mu to dokázat. Minulý týden přijel jako by nic a když sem se ho zeptala co se děje,řekl mi že neví. Potom začal strašně plakat a objímat mě a říkat mi,že mě miluje,ale že už se mnou být nemůže, po hodině objímání a společného plakání mi najednou řekl,že už necítí tolik jako dřív a asi po další hodině mi řekl,že mě nemiluje,vzal si všechny své věci a odjel a druhý den mi přivezl moje a od té doby o něm nic nevím. Nezvládám to,miluji ho tak jako nikoho jiného a chtěla bych se z toho co nejdříve dostat,ale jak? Prosím o pomoc,opravdu jsem nepochopila proč se to stalo a opravdu už nemůžu dál. Prosím pomozte mi, moc prosím

Není tady

#2 1. 3. 2007 7:37

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: Jsem na dně

Lilinko,
nepotěším tě: prostě odešel, odešly s ním i všechny jeho věci, je to prostě fuč - těžko říct, jestli někde potkal dívku svých snů teprve " včera", či před měsícem....ale nakonec "buď ráda", že se  ti to odvážil říct na rovinu, jednal, jak se sice říká jak chlap, ale mnozí to nezvládají...prostě odešel, aniž by ti věšel bulíky na nos a hrál si na nějaký vztah, který prostě z jeho strany už není.Nebudu ti mazat med okolo huby,  na větičku: buď ráda, že to takhle dopadlo a časem to i oceníš - se jistě budeš tvářit kysele, ale...
Zkus se netrápit, nemysli na to, neupínej se k minulosti, by jen včerejší a koukej směle vpřed, protože za každým rohem vykukuje další možný přítel - jen ho najít!

To, že říkal, že  asi ty s ním nejsi šastná, to je jen malinko přetvářka, malinko to chtěl i hodit na tebe, aby  sis i třeba vyčítala nebo bádala nad tím, jak jsi se k němu posl. 14 chovala , ale věř, že to byla jen jeho jakási " obrana"

Není tady

#3 1. 3. 2007 7:45

lilinka
♥♥♥----

Michaela.43 napsal(a):

Lilinko,
nepotěším tě: prostě odešel, odešly s ním i všechny jeho věci, je to prostě fuč - těžko říct, jestli někde potkal dívku svých snů teprve " včera", či před měsícem....ale nakonec "buď ráda", že se  ti to odvážil říct na rovinu, jednal, jak se sice říká jak chlap, ale mnozí to nezvládají...prostě odešel, aniž by ti věšel bulíky na nos a hrál si na nějaký vztah, který prostě z jeho strany už není.Nebudu ti mazat med okolo huby,  na větičku: buď ráda, že to takhle dopadlo a časem to i oceníš - se jistě budeš tvářit kysele, ale...
Zkus se netrápit, nemysli na to, neupínej se k minulosti, by jen včerejší a koukej směle vpřed, protože za každým rohem vykukuje další možný přítel - jen ho najít!

To, že říkal, že  asi ty s ním nejsi šastná, to je jen malinko přetvářka, malinko to chtěl i hodit na tebe, aby  sis i třeba vyčítala nebo bádala nad tím, jak jsi se k němu posl. 14 chovala , ale věř, že to byla jen jeho jakási " obrana"

Ale přece by tak neplkal? Opravdu vypadal hrozně a tvrdil mi, že jinou nemá a já mu to věřím, jezdí pokaždé jinam..Irsko,Francie..atd.a když nebyl v práci byl se mnou. Nemohu tomu uvěřit, přece člověk nepřestane ze dne na den milovat,, to nejde, to přece nemůže ani jítsad

Není tady

#4 1. 3. 2007 7:58

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Tak tohle mi trochu připomíná můj příběh http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=13975 - třeba tam uvidíš nějaké souvislosti...

Podle toho, jak to vidím v současné chvíli já, je to tak, že si někoho potenciálního našel/vyhlídnul a rozešel se s tebou. Akorát sám byl trochu překvapený, kolik i tak k tobě cítí, takže pár měsíců bude ještě mlžit, že tě má moc rád, ale že tě asi už nemiluje (pokud se ještě objeví) - aby si případně nechal otevřená zadní vrátka, případně po čase přijde s tím, že miloval vždycky jenom tebe (pokud mu to v tom dalším vztahu nebude fungovat).

Buď vlastně ráda, že šel a že víš na čem jseš. Sice to teď bolí, ale časem budeš ráda, že nemᚠvíc závazků s tímhle nevyzrálým chlapem...

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#5 1. 3. 2007 8:08

Wayway
♥♥-----

lilinka: Ale jasně, že by tak plkal..  Jak píše Michaela.43, buď ráda, že se zachoval ještě natolik čestně, že ti to řekl rovnou.  Taky  mohl být zbabělec a začít se k tobě úmylsně chovat tak, že bys to po nějaké době nevydržela a rozešla  se ty s ním.. Vlastně už s tím trochu začal - když ti říkal, že s ním  nejsi šastná. To byla prostě manipulace. Už v té době to s tebou chtěl ukončit, ale ještě neměl dost odvahy...  Otázka PROČ se to stalo, je zcela nepodstatná. Důležitý je ten fakt, že se stalo a ty s tím nějak musíš naložit. Klidně se vybreč, klidně si povol nějaký ten  menší hysterický záchvat (ale jen v soukromí)  a pak  jdi někam mezi lidi, abys přišla na jiné myšlenky. Tím nemyslím, že bys měla hned vyrazit na lov a urvat někoho jen proto, abys někoho měla.. ¨SPíš myslím zajít si s přáteli třeba zacvičit, nebo uspořádat pro kamarádky dámskou jízdu, prostě cokoliv, aby ses  rozptýlila....Momentálně jsi spíš v šoku z toho, že tě tak náhle opustil, než cokoliv jiného a to přejde, zvl᚝ když tomu pomůžeš tím, že se v tom nebudeš mít čas  moc rýpat...

Není tady

#6 1. 3. 2007 8:20

lilinka
♥♥♥----

Wayway napsal(a):

lilinka: Ale jasně, že by tak plkal..  Jak píše Michaela.43, buď ráda, že se zachoval ještě natolik čestně, že ti to řekl rovnou.  Taky  mohl být zbabělec a začít se k tobě úmylsně chovat tak, že bys to po nějaké době nevydržela a rozešla  se ty s ním.. Vlastně už s tím trochu začal - když ti říkal, že s ním  nejsi šastná. To byla prostě manipulace. Už v té době to s tebou chtěl ukončit, ale ještě neměl dost odvahy...  Otázka PROČ se to stalo, je zcela nepodstatná. Důležitý je ten fakt, že se stalo a ty s tím nějak musíš naložit. Klidně se vybreč, klidně si povol nějaký ten  menší hysterický záchvat (ale jen v soukromí)  a pak  jdi někam mezi lidi, abys přišla na jiné myšlenky. Tím nemyslím, že bys měla hned vyrazit na lov a urvat někoho jen proto, abys někoho měla.. ¨SPíš myslím zajít si s přáteli třeba zacvičit, nebo uspořádat pro kamarádky dámskou jízdu, prostě cokoliv, aby ses  rozptýlila....Momentálně jsi spíš v šoku z toho, že tě tak náhle opustil, než cokoliv jiného a to přejde, zvl᚝ když tomu pomůžeš tím, že se v tom nebudeš mít čas  moc rýpat...

Já nechtěla napsat plkal,ale plakal. Strašně moc plakal a moc mě objímal, plakal víc jak já. Přece se takhle nerozchází, pokud nemiluje dochází,ale neplaká, nebo ne? opravdu se úplně klepal plakal objímal mě a pak plácal páté přes deváté. Tak strašně to bolí

Není tady

#7 1. 3. 2007 8:23

Wayway
♥♥-----

lilinka: hmm.. ale jo...   plkal i plakal...     klidně...

Není tady

#8 1. 3. 2007 8:25

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

lilinko, buď šastná narazila jsi na jeden z mála čestných exemplářů. Většina to dělá tak, jak píšou holky. Mohl tě taky měsíce ba i roky tahat za nos, neozývat se, chodit jen sporadicky atd. atd...... A pak bys už byla tak zdeptaná, že bys mu dala sbohem sama. Málokterý chlap má v sobě tolik cti, že se umí čestně rozejít. Aspoň takhle na něj budeš moct ráda vzpomínat a říkat si jak to bylo fajn a ne jak tě trápil. Věř mi. Zažila jsem oba styly rozchodů a musím říct, že onoho muže, který čestně přišel a řekl konec, si můžu nadále vážit a považuji ho za přítele. V tom druhém případě cítím spíš zlost z nečestnosti jednání, ne z rozpadu vztahu.

Není tady

#9 1. 3. 2007 8:27

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Plakal ...... víš proč? Protože mu bylo líto a mrzelo ho, že tě raní.

Není tady

#10 1. 3. 2007 8:38

lilinka
♥♥♥----

Fanny5 napsal(a):

lilinko, buď šastná narazila jsi na jeden z mála čestných exemplářů. Většina to dělá tak, jak píšou holky. Mohl tě taky měsíce ba i roky tahat za nos, neozývat se, chodit jen sporadicky atd. atd...... A pak bys už byla tak zdeptaná, že bys mu dala sbohem sama. Málokterý chlap má v sobě tolik cti, že se umí čestně rozejít. Aspoň takhle na něj budeš moct ráda vzpomínat a říkat si jak to bylo fajn a ne jak tě trápil. Věř mi. Zažila jsem oba styly rozchodů a musím říct, že onoho muže, který čestně přišel a řekl konec, si můžu nadále vážit a považuji ho za přítele. V tom druhém případě cítím spíš zlost z nečestnosti jednání, ne z rozpadu vztahu.

Proč nemohu uvěřit tomu,že mě nemiluje? V pátek minulý týden to skončilo,ale ve čtvrtek mi volal že už je v cz, jak se na mě těší jak mě miluje a jak se těší na nᚠvíkend.. To je normální??

Není tady

#11 1. 3. 2007 8:39

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

mnoho let jsem netušila, že i mužští dovedou plakat, než jsem to uviděla u manžela....kdybych podobné případy neznala ze stránek Babinetu, asi bych byla dost v šoku!!!!

Lilinko - plakal - to je tedy ,jak vidno, normální - a samozřejmě, že ho  trošku mrzelo, i přes jeho rozhodnutí, přeci jenom jste jistě spolu prožili krásné  chvíle

Není tady

#12 1. 3. 2007 8:44

lilinka
♥♥♥----

Michaela.43 napsal(a):

mnoho let jsem netušila, že i mužští dovedou plakat, než jsem to uviděla u manžela....kdybych podobné případy neznala ze stránek Babinetu, asi bych byla dost v šoku!!!!

Lilinko - plakal - to je tedy ,jak vidno, normální - a samozřejmě, že ho  trošku mrzelo, i přes jeho rozhodnutí, přeci jenom jste jistě spolu prožili krásné  chvíle

A co mám tedy dělat? Nezvládám to opravdu ne, by se snažím nemohu dál..sad

Není tady

#13 1. 3. 2007 9:01

Décima
♥♥♥♥♥--

Je to čerstvý... 3 týdny budeš nešastná, budeš se v tom plácat, všechno rozpitvávat apod.... 3 měsíce budeš možná smutná a pak to přebolí, budeš zkrátka žít a fungovat dál, přijde jiný vztah... za 3 roky si možná ani nevzpomeneš. smile
nebo jen na to dobrý. Buď vděčná za ten vztah a zkušenost, vše mělo a má pro Tebe smysl. Jak se říká: Co Tě nezabije, to Tě posílí .... stolt

Upravil(a) Décima (1. 3. 2007 9:02)

Není tady

#14 1. 3. 2007 9:03

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

lilinka napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Proč nemohu uvěřit tomu,že mě nemiluje? V pátek minulý týden to skončilo,ale ve čtvrtek mi volal že už je v cz, jak se na mě těší jak mě miluje a jak se těší na nᚠvíkend.. To je normální??

Protože věděl, že tohle od něj čekáš, pak mu došlo, že tě nechce dál klamat, našel odvahu a řekl ti pravdu. Nezkoumej, co muži říkají, ale všímej si toho, co dělají. On odešel a s tím se teď musíš vyrovnat. Uvidíš, že se ti to podaří. na začátku se zdá, že je to zhola nemožné, ale nakonec to přebolí. Držím pěsti.

Není tady

#15 1. 3. 2007 9:09

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lilinko, asi Ti nic jiného nezbude, než prokousávat se pomalu každým dnem. Určitě to bude bolet, ale postupem času míň a míň. Nemysli teď moc do budoucna, prostě si naplánuj jen to, co budeš dělat druhý den. Nejlepší je si do programu vsunout nějakou příjemnou záležitost, na kterou by ses mohla těšit. A hlavně si nemaluj scénáře jinak, než jsou. Nepřemýšlej nad tím, jestli Tě miluje, ale např. trpí zákeřnou chorobou nebo po něm jde italská mafie, on se Tě snaží chránit a proto se s Tebou rozešel. To, že plakal, vážně nedokazuje, že Tě miluje..I když mi kolikrát při rozchodu tekly slzy jak hrachy, nebylo to rozhodně faktem, že dotyčného ještě miluju. Prostě mi ho bylo líto, bylo mi líto, že to nedopadlo a nedopadne, líto všech okamžiků, které byly hezké..

Není tady

#16 1. 3. 2007 9:09

lilinka
♥♥♥----

Fanny5 napsal(a):

lilinka napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Protože věděl, že tohle od něj čekáš, pak mu došlo, že tě nechce dál klamat, našel odvahu a řekl ti pravdu. Nezkoumej, co muži říkají, ale všímej si toho, co dělají. On odešel a s tím se teď musíš vyrovnat. Uvidíš, že se ti to podaří. na začátku se zdá, že je to zhola nemožné, ale nakonec to přebolí. Držím pěsti.

Vím,že to nezvládám a nevím co se mnou bude, nemá cenu tady asi dál být..

Není tady

#17 1. 3. 2007 9:11

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Na babinetu nebo vůbec?

Není tady

#18 1. 3. 2007 9:13

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Lili,
chce to čas!
na tvém místě bych zvolila variantu A: popadnout kámošku či kámoše a jít si dát pár panáků
ale ne na bolest, ale na oslavu nových zítřků!!!

Není tady

#19 1. 3. 2007 9:15

Honey
♥♥♥♥---

Jestli Ti řekl,že odchází,buď ještě ráda a ber to tak....jen nedopus aby neustále odcházel a přicházel.To by bylo na nic. Neboj dostaneš se z toho,jako všichni.  wink

Není tady

#20 1. 3. 2007 9:15

lilinka
♥♥♥----

Anda napsal(a):

Na babinetu nebo vůbec?

vůbec:-( Vím je to ubohý,ale já se nezvládám

Není tady

#21 1. 3. 2007 9:20

Honey
♥♥♥♥---

Lilinko,stojí Ti vůbec někdo za to ,že se takhle trápíš? NIKDO Ti za to nestojí....věř mi. Já to taky někdy nezvládám.Je zase vstanu a žiju...

Není tady

#22 1. 3. 2007 9:25

lavai
♥♥♥♥---

Lilinko,neblázni...Přestaň se litovat.
Tohle se stává i hodným lidem, nikdy nenajdeš na otázku PROČ... kapitulation kapitulation  kapitulation
Ale klobouk dolů, postavil se k tomu jako chlap.A toho si ceň.
Víš,ono to taky mohlo být trošku jinačí...Nevíš, proč to udělal.Ale asi bych za tím viděla nějakou přítelkyni....Protože odchází k někomu...ne někam...
Takže to mohlo dopadnou tak,že by tě podváděl, jezdil za milenkou-a vymlouval by se na práci...a tak by to šlo pořád dokola.
Mě můj BM podváděla 12 roků,než se přiznal k nevěře.....
A potom,,když jsem mu nabídla,a odejde-brečel-nikdy jsem neviděla chlapa tak brečet....Bylo to strašný......Ale nemysli,nebylo to tím,že mě má rád...tak to rozhodně ne....
Jen snad nejistota....nevím...
Takže doufám,že nepomýšlíš na někou blbost......:hjarta:Neblázni...za to nikdo nestojí..A snad bys chtěla aby se k tobě vrátil-ze strachu,že si něco uděláš??Prosím tě, a takový vztah by se ti líbil????Nelíbil...Takže se k tomu postav čelem...najdi si nějakou zábavu, nějaké kamarádky-hlavně a se v tom nemácháš,nezdůvodňuješ proč se to stalo, co ho k tomu vedlo...Na tohle už nemysli.Mysli na sebe...Nedělej si klamné naděje....
Buď silná....
Moc ti držím palce, určitě to zvládneš.....hjarta  hjarta hjarta hjarta hjarta hjarta hjarta

Není tady

#23 1. 3. 2007 9:36

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

lilinka napsal(a):

Anda napsal(a):

Na babinetu nebo vůbec?

vůbec:-( Vím je to ubohý,ale já se nezvládám

a tě to ani nenapadne!!!

Není tady

#24 1. 3. 2007 9:38

lilinka
♥♥♥----

Honey napsal(a):

Lilinko,stojí Ti vůbec někdo za to ,že se takhle trápíš? NIKDO Ti za to nestojí....věř mi. Já to taky někdy nezvládám.Je zase vstanu a žiju...

Já vím asi nestojí,ale bolí to tak strašně moc. Opravdu moc, věř mi

Není tady

#25 1. 3. 2007 9:41

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Lili, netvrdím, že to je ubohý, ale je to ten nejblbější nápad, jaký Tě mohl napadnout. Víc jak 25 let Ti asi vzhledem k okolnostem nebude, takže mᚠcelý život před sebou. Víš o co všechno bys přišla?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí