|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky holky, zkoušely jste to některá? My jsme s kamarádkou na 1. dni..tak se ozvěte, jeslti máte někdo nějkaý zkušenosti..můžu poslat recept..
Není tady
Nejem náhodou ta tvoje kamarádka já????


Není tady
Jako držíme to první den a já jsem vyřízená,jak to zvládáš furt v pohodě???? já si myslim,že jakmile si stáhnu žaludek,že to bude v poho, třetí den už to bude lepší.....ale jako neni mi po tom zrovna nejlíp,je to na mě moc vitamínů najednou:D

Není tady
FUJ, FUJ, FUJ.
Není tady
Tak vám sem píšu recept:
na polévku potřebujete: 6 velkých cibulí, 4-5 rajčat, 2 velké zelené papriky, 1 svazek řapíkatého celeru, 1 hlávka bílého zelí, 1 bujon v kostce, může se přidat trochu soli, pepř, pořípadě kari koření...
Zeleninu nadrobno nakrájejte a dejte vařit tak,aby byla všechna zelenina ponořená..vaří se do změknutí (cca 20 min)
1. DEN
- jíme veškeré ovoce kromě banánů, polévku kdykoliv, neslazený čaj, káva, zelený čaj, voda
2. DEN
- jíme veškerou zeleninu (NE suché fazole, hrách, kukuřice), polévku kdykoliv, večer pokud jsme byly hodné velkou pečenou bramboru:-)
3. DEN
- jíme ovoce i zeleninu, bramboru už si odpustíme, mezi porcí zeleniny a ovoce si dáme 2 hodinky pauzu, pijeme vodu, neslazený čaj...
4. DEN
- 3-5 banánů, sbíráné mléko (to je odtučněné nebo acidofilní)...pijeme hodně vody a samozřejmě polévku
5. DEN
- 20 až 30 dkg hovězího masa (bez tuku opečené nebo vařené), 5-6 rajčat, nutné hodně pít..samozřejmě polévku ani dnes nevynecháme)
6.DEN
- hovězí maso azelenina (klidně si dejte 2-3 pečené steaky bez tuku opečené), polévka
7.DEN
- rýže NATURAL, neslazený ovocný džus a zelenina + polévka
tak a měli by jste mít o 5-9 kilo méně
Není tady
u mě to zatím jde v poho hanetko:D
:Dmusíš taky vydržet, ted mi honza přinesl koblihu a šunku ..mě pokouší..ale odolávám


Není tady
píšeš recept jo???:storstark
Není tady
no hele mně tady nabízeli koblihu už ráno a krom toho mi ted každej schválně vyprávěl co měl kdo k obědu,slintám i nad okoralou houskou:D

Není tady
tak jsem zvědavá, jeslti se k nám někdo přidá..co holkýýý
Není tady
je to sice hnus,ale jestli se to nemine účinkem,tak to za to stojí co?????
Není tady
akroát papám polívku
Není tady
jako vim stoprocentně,že jestli to fakt vydržim ten blivajs jíst tejden,tak pak budu nadšená z každýho jídla,takže budu fakt jíst dietně a pomaličku,jelikož jojo efekt je věrnej, co myslíš mondiale???? hihi
Není tady
zase takovej hnus to není..je to docela dobrý,tak se nenechte odradit:D, je to dobrý i na pročištění
Není tady
já ten zbyteček mám vedle sebe a furt si řikám za chvíli to dojim a už si to řikám ta hodku:D

Není tady
já uýž to mám v sobě a pak si dám ještě doma k večeři..a ovoce..nejdeš večer do alberta?
Není tady
jo na pročištění to dobrý je,ale na chut teda ani omylem:D


jestli nemá někdo rád vařenou zeleninu a ještě k tomu když plave ve vodě



nééé jako dá se to,ale já fakt nemusim vařenou zeleninu. Lečo pro mě vždycky by neuvěřitelnej hnus a ted jim lečo ve vodě



Není tady
Jdu,jdu si pro zeleninu na zítra,doma mám ji dost,ale cejtim nějak v kostech,že budu mít velkej hlad,tak abych ji měla hodně
a hlavně olivy
Není tady
polívka mi chutnala taky jsem shodila kilo po ní ale asi jen vodu je to dobré na očistu organismu ale jak začnete jíst znovu stejné věci jako před polívkou tak se kila vrátí alespoň u mne to tak bylo
Není tady
zlato, nejdeme na mejla??
Není tady
tak si jdu teda dát zase trochu polévky no:(
Není tady
nmery - to je pravda, že je to super na pročištění..a hlavně by pak člověk neměl začít "žrát jak nedovřenej" to je jansý, jinak to bude hned zpátky..ale moc se toho nebojím, nemám v plánu po tomhle polévkovém týdnu začít jíst nezdravě
Není tady
algidda napsal(a):
FUJ, FUJ, FUJ.
to teda,ale jestli to pomůže tak proč ne??
Není tady
nmery napsal(a):
polívka mi chutnala taky jsem shodila kilo po ní ale asi jen vodu je to dobré na očistu organismu ale jak začnete jíst znovu stejné věci jako před polívkou tak se kila vrátí alespoň u mne to tak bylo
toho se právě taky bojim,ale když shodim takhle rychle,tak pak si to prostě budu ještě držet normální dietou, nebo spíš zdravou stravou,aby si zase tělo zvyklo na nějaký přísun kalorii a pak by v tom neměl bejt takovej problém,snad teda
Není tady
já si myslím,že je to dobrý už jen v tom, že člvoěk se pročistí a stáhne si žaludek..což je super
Není tady