Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 28. 2. 2007 23:58

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

host esko, a já doufala, že zmíníš moje buchty - a zase nic... sad


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#77 1. 3. 2007 0:08

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

, já nemůžu sladkýýýýýýýýýýýýýýýý  dumbom
bych na to teď musela zasejc myslet big_smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#78 1. 3. 2007 7:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

hoste esko, nemysli pořád na to, nebo se z toho zblázníš big_smile

Miluju pocit, když ležím v prázdné vaně a napouštím teplou vodu a ta pomalinku stoupá a zahřívá mě.
Miluju pohled na mystickou scenérii, třeba když je polojasno, fouká nárazovitý větřík, mezy mraky občas prosvitne sluneční paprsek, já jdu po louce, kterou lemují stromy a v dáli jsou vidět kopečky.
Miluju se dívat na hvězdnou oblohu, kde není přítomen světelný smog.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#79 1. 3. 2007 7:44

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

krásné požitky....... jen co je pravda:-)))) děkuju všem za příspěvky....  tonguetongue
tak vidíte jak je krásné žít že....právě pro ty "maličkosti" které dělají život tak nááádnerným.... smilesmilesmile

miluju nugetku...jo a taky ještě to čokoládu mléčnou nechat rozpustit celou v tom staniolu na sluníčku a pak to z toh papíru vylizovat....ňam ... na topení to není ono lol nechat rozpustit...
ale takové bublinky...tu čokoládu ráda nemám:-((¨
babinetáckou bublinku ale jóóóóó

a pak mám taky ráda se po koupeli natírat mlíčkem, na každou část těla jiným samozřejmě:-))

a když jsem sama doma tak si pustit hudbu...nahlas...a poslouchat nebo uklízet...a nechat při tom volně plynout myšlenky...

ráno když mě budí zpěv ptáčků a šustot větví - na jaře :-))

a pak mám taky ráda - bydlím na sídlišti  -  když pozdě večer někdo venčí psa - pravidelně každý večer po 22,00 hodině se to štěkání rozléhá celým sídlištěm a to miluju protože vím že se venku něco děje...stejně tak když je sníh a přijíždějí před barák auta a parkují a sníh jim křupe pod kolama a já ležím doma ve tmě zachumlaná.....  a přichází spánek.....tongue


no miluju přírodu její scenérie...ale tady jsem měla na mysli takový "přízemnější věci"
jo taky třeba ještě miluju  ráno po večeru kdy jsem se "společensky unavila"...to se ráno vzbudím a když mi  není špatně...tak vstanu brzy a uklízím a užívám si ten pocit že jsem se večer skvěle bavila a ted jsem jak rybička a ještě si uklidím....no a odpoledne padám na ústa únavou:-))))))))

Upravil(a) adra (1. 3. 2007 7:46)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#80 1. 3. 2007 8:06

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Teď mě napdl jeden přízemní:
požitek je rozčkrábat si pupínek neštovic lol


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#81 1. 3. 2007 8:11

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

joooo to je ono...:-))) takvoý věco jsem myslela:-)) lol host esko tummenupp

a musím se přidat k tem co psali  tu úlevu jít se vyčůrat:-)))) áááá...lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#82 1. 3. 2007 8:12

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

No, když už jsme u toho, tak jsem jednou měl nějako mykózu (ne vaginální big_smile ) a poškrábat si uvedené místo byla taková slast, že to bylo lepší i než orgasmus wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#83 1. 3. 2007 8:30

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Miluju (a už se moc těším) takové ty první jarní dny, kdy už sluneční paprsky hřejí, můžu si sednout na zahradu nebo do parku a jen sedet(lezet),nebo si cist....
Mám ráda příjemnou únavu po dobře vykonané práci a to hlavně manuální, nejlépe na čerstvém vzduchu.
Mám ráda červené vínečko, mléčnou čokoládu milku s celými oříšky, olivy s mandlema, kávičku s mlékem a jedním cukrem po ránu kdy nemusím nic dělat, jen popíjím kávičku.
Mám ráda tu nervozitu, když se na něco moc těším a jsem lehce napjatá....

Není tady

 

#84 1. 3. 2007 8:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

milovala jsem cigaretu po milování...a už nemusím UŽ nemusím...tedy tu cigaretu...a žiju...:-)))

(zjistila jsem totiž,  že kouřit se dá i při TOM lol lol lol tonguetongue )


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#85 1. 3. 2007 8:36

Nick3594
Host

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Když dostanu v půl sedmé ráno SMS jako dnes ráno od synovců - ahoj tetuško...... tvoji kluci. hjarta.

Upravil(a) lvice (1. 3. 2007 8:38)

 

#86 1. 3. 2007 8:37

Nick3594
Host

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Adro a dá se spojit 2 v jednom, kouřit a při tom mlsat čokoládu tummenupp roll  rodna gloria  .

Upravil(a) lvice (1. 3. 2007 8:38)

 

#87 1. 3. 2007 8:50

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Hosteska, Doubravka, Kalik....


vy ste tak poeticki.....lol

Host,

aj tyyyy mas rada? smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#88 1. 3. 2007 8:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

- úsměv a uslintaná pusinka mého vnoučátka
- brouzdat se venku po louce v teplém letním dešti
- knížka + kafe + cigárko + hořká čokoláda s celými lískovými oříšky
- pocit, že "dneska už nic nemusím"
- vůně čerstvě vyžehleného prádla
- když se mi povede zvládnout to, o čem všichni včetně mě pochybují, že to půjde
- a občas i to, že ráno vstanu a nic mě nebolí


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#89 1. 3. 2007 9:03

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

taky to  mrazení po celým těle?
já jsem se tak 2 x zamilovala
gloria


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#90 1. 3. 2007 9:13

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Host, ako si sa 2x zamilovala???? va


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#91 1. 3. 2007 9:19

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

jeden večer jsem dostala takový polibek a vyznání lásky a druhej den jsem se už pořád usmívala jak pitomec big_smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#92 1. 3. 2007 9:21

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Jaaaaj, to poznam.... Mne sa moj posledny ex vobec nezdal nejako extra pritazlivy, az kym ma raz takto zmrazujuco nepobozkal odzadu na krk...tak som bola uplne stratena... lol


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#93 1. 3. 2007 9:40

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Dlouze jsem přemýšlela nad trvalostí požitku z milované kávy a čokolády, ale asi největší požitek mám ze ZKLIDNĚNÍ...
po dobře vykonané práci
po vyřešení problému
po tréninku
po závodech
po rušném dni když přijdu domů
při přestávce na kávu mezi prací
když děti usnou
....atd.

je to trvalý pocit a za ty chvíle zklidnění stojí za to jít znovu a znovu do boje.

Není tady

 

#94 1. 3. 2007 9:45

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

když sedíme celá rodina s babičkou i dědou, sestrou a dětma, smějeme se a bavíme!!
když vidím mého malého prcka 3 roky jak spinká nebo se směje u pohádky
když malá 3 a o 15 let starší sestřička spolu hloupnou
perfektní knížka v posteli
úžasné bonbonky orion

Není tady

 

#95 1. 3. 2007 9:50

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

no, nejlepší požitky jsou ty nejobyčejněší... třeba se taky dobře vyspat...
to pro mě vždycky bylo něco náramnýho. Unavená, vykoupaná lehnout a spát zachumlaná v peřinách. Všude ticho. Klid. Nic nemusím. Jen spát.
Úplná hypnoza, že jo?

Faf pussa no, mně taky ne nějak extra přitažlivý (i když hezcí, podle měřítek byli ) a přišel polibek z žabky byla princezna big_smile

Upravil(a) host eska (1. 3. 2007 9:52)


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#96 1. 3. 2007 9:52

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

aja000 napsal(a):

vidím že jsme fakt různí někdo prádlo rád věší....ale Vašek ho rád sundává.. někdo rád vdolky jiný zase holky...ale na chaloupce u dakoty v té vaně a nad hlavou nebe a hvězdy by se líbilo i mi....dakotko máš kolem velký pozemek ,asi jak se oteplí se nás tam sjede více ,jak to čtu........neboj vanu si každý sežene vlastní...to bude poleženíčko...

ajo, tam není žádnej MŮJ  pozemek...to je prostě les !!! Nejbližší civilizace 3km .Jsi vítána jako všichni !! wink


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#97 1. 3. 2007 9:59

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Host, ty žabička.... pussa


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#98 1. 3. 2007 10:10

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

copak vampírko ?? rodna
pussa


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#99 1. 3. 2007 10:11

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

lol hjarta


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#100 2. 3. 2007 10:32

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

jo...to není zrovna požitek...ale je vlastně pro mě...zbožňuju když vyhazuju prádný obaly - od čehokoliv - nejvíce od kosmetiky...pak krabičky od čaju,sušenek, lahve od jaru, a starý hadry...prostě s požitkem se zbavuju starých a nepotřebných věcí....  tonguetongue


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů