Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#51 28. 2. 2007 19:10

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Feuria napsal(a):

miluju bublinky big_smile

to je od tebe hezke, ze mne milujes big_smile big_smile

tak to ja miluju Guiness Cold v irske hospode big_smile
a hory, stromy, podzim, kolo...


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#52 28. 2. 2007 19:32

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

můj největší požitek...mám chaloupku uprostřed lesa mezi stromy..večer, tma, oheň hoří, na palouku stojí stará zinková vana plná horký vody, v ní ležím, popíjím cokoli, pokuřuju a průzorem mezi stromy čučim na hvězdný nebe...a nikde nikdo, jen já a vesmír...uááá, už aby bylo léto !!!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#53 28. 2. 2007 19:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

No počkej Dagy...... sad Snad seženeš ještě jednu vanu, néééé????  stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#54 28. 2. 2007 19:55

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

já si přivezu vlastní, pokud je tam ještě místo :-)

Není tady

 

#55 28. 2. 2007 20:20

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Pandorraa napsal(a):

No počkej Dagy...... sad Snad seženeš ještě jednu vanu, néééé????  stolt

Víš co dalo práce sehnat tuhle velkou, ve který jsem celá ponořená i JÁ ???? lollollol


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#56 28. 2. 2007 20:34

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

jo cokolada do kafe je paradni ... a lezet v perinach kdyz venku prsi je taky fajn ... obmenuju si to podle rocniho obdobi koukanim na bourku nebo snih ... nebo dest kdyz jsem ve stanu je neskutecne romantickej /ale to chce hodne dobry stan/ ... ale uplne ze vseho nejvic miluju kdyz se vratim po celem dnu u koni utahana a spinava rozvalim se do kresla /nekdo mi zuje boty/ a ja jen sedim a nemuzu a cicham jak smrdim - a myslim na to jak se maji moji milackove ... to je ten nej pocit pro mne

Není tady

 

#57 28. 2. 2007 21:12

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

No já miluju mandle v čokoládě, džus jahoda banán, když si s přítelem uděláme den jen pro sebe, válíme se, společně vaříme, jíme, mazlíme se,milujem a vůbec nikdo nás neruší. No a skvělá je taky bublinková masážní koupel.No a super je masáž celýho těla od mého miláčka.

Není tady

 

#58 28. 2. 2007 21:47

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

........zimomriavky na celom tele naskakujuce po ponoreni sa do sialene horucej vane plnej peny...
.........vasnivy dych vyrazajuci bozk na krk.rodna
........horuci lipton yellow lable s citronom a cukrom
....pohlad do konskych oci....
......kniha od ktorej sa neviem odtrhnut, kym ju nedocitam...
.....pesnicka Slept so long "na plne pecky"...
....Hotel California po spanielsky od Gipsy Kings..


wink

Upravil(a) faf (28. 2. 2007 21:48)


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#59 28. 2. 2007 21:49

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

tak bozk, jo ? pussa smile

Není tady

 

#60 28. 2. 2007 21:51

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Ano, na krk.... stolt rodna tomu nikdy neodolam... pussa


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#61 28. 2. 2007 21:54

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

já taky ne :-))

Není tady

 

#62 28. 2. 2007 21:59

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

aaaaale co? big_smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#63 28. 2. 2007 22:01

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

tak pozor abych tě nepotkal :-) teda myslím když ty bozky dávám jáááá ikdyž mě by to taky nevadilo, nějakej dostat :-)))))))))))))

Není tady

 

#64 28. 2. 2007 22:05

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

No Vasku, to by som bola spolahlivo stratena.....big_smile wink ja ich tiez rada aj davam, nielen dostavam.....

a kedyze je dalsie babinetne stretnutie ktoreho sa urcite zucastnis? lol pussa


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#65 28. 2. 2007 22:10

aja000
♥♥-----
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 50

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

vidím že jsme fakt různí někdo prádlo rád věší....ale Vašek ho rád sundává.. někdo rád vdolky jiný zase holky...ale na chaloupce u dakoty v té vaně a nad hlavou nebe a hvězdy by se líbilo i mi....dakotko máš kolem velký pozemek ,asi jak se oteplí se nás tam sjede více ,jak to čtu........neboj vanu si každý sežene vlastní...to bude poleženíčko...

Není tady

 

#66 28. 2. 2007 22:12

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

faf napsal(a):

No Vasku, to by som bola spolahlivo stratena.....big_smile wink ja ich tiez rada aj davam, nielen dostavam.....

a kedyze je dalsie babinetne stretnutie ktoreho sa urcite zucastnis? lol pussa

lolloltummenupp jen počkej gloria

Není tady

 

#67 28. 2. 2007 22:14

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

ze by kto pocka, ten sa docka??? gloria big_smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#68 28. 2. 2007 22:16

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

jj lollolalbertlollolstorstarkkapitulation

Není tady

 

#69 28. 2. 2007 22:20

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

no veru, mohli by sme popri tom aj: storstark preco nie.....tongue


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#70 28. 2. 2007 22:21

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

PSI a veskere aktivity s nimi - vystavy, agility, vylety apod.

Není tady

 

#71 28. 2. 2007 22:23

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

jenže ty jsi upír a určitě by jsi mě vysála ... musím si dát pozor!!!

Dobrou a na noc si beru česnek a křížek na krk ... :-))))))))))))

Není tady

 

#72 28. 2. 2007 22:25

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

Neboooj Vasku, to ja vzdy opatrne a s citom...... lol


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#73 28. 2. 2007 22:25

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

a pekne snicky prajem..... aj ked s tym cesnakom to nebude ktovieco....loltongue


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#74 28. 2. 2007 22:45

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

italskou zmrzlinu, čerstvě vyrobenou
tu rozpuštěnou čokládu  a taky rozpuštěný sýr
ještě jsem zbožňovala housku se šunkou a sýrem rozpečenou v mikrovlnce, když jsem čekala na ségru po zpívání
----------------------------------------------------------------------------------------------

odplavat daleko od pobřeží a tam se volně vznášet v průzračné vodě daleko od všeho a v tichu
nalézení v hudbě tanec a nechat se unášet melodií a rytmem...
probouzet se do krásnýho rána, když venku zpívaj ptáci nebo sněží
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ale i :

požitek je stihnout jít na malou (i na velkou)

jé, faf smile
.........vasnivy dych vyrazajuci bozk na krk. rodna
hjarta  aaaaaaaaaaach, z jara.. nebo při bouřce... to je ještě vůbec nejlepčejší...
tím to bych to zakončila, neboť to mě nenapadlo sem napsat, ještě že tu jsi faf
tummenupp
dobrou noc

Upravil(a) host eska (1. 3. 2007 8:02)


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#75 28. 2. 2007 23:14

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: JAKÉ MILUJETE POŽITKY...??

málo co se vyrovná slasti, když po bolestně dlouhém a usilovném hledání v cizím městě, zbrocená potem, očima už notně vyvalenýma a chůzí jaksi po*n konečně naleznu ... veřejné záchodky... áááách wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů