Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 27. 2. 2007 18:17

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rozvede se?

Z pohledu chlapa: Není nic lepšího, než mít dvě ženský, manželku na výchovu dítěte, milenku na užívání si s tím, že s oběma vesele vyšukávám. Proč manželku opouštět, když už manželku mám, k tomu děcko. Byl bych blbej, kdybych něco měnil, tohleto je naprosto nejideálnější stav. Milence budu věšet bulíky na nos, abych si jí udržel, totéž manželce, přeci mě jen tak neopustí, když máme společný majetek, dítě, vzpomínky, přátele. Milenka je fajn zpestření, když třeba manželka prudí a potřebuju se odreagovat.

Jedno je ale jisté, tady jednoznačně vyhrává ten chlap. Není nad to býti chlapem, manipulovat a smát se, jaké jsou ty ženký husičky, co si nechají všechno líbit, co nemají špetku sebevědomí, co neznají vlastní cenu. V takovémto uspořádání je konečně chlap pořádným chlapem a samcem smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#77 27. 2. 2007 18:59

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozvede se?

KALIK napsal(a):

Z pohledu chlapa: Není nic lepšího, než mít dvě ženský, manželku na výchovu dítěte, milenku na užívání si s tím, že s oběma vesele vyšukávám. Proč manželku opouštět, když už manželku mám, k tomu děcko. Byl bych blbej, kdybych něco měnil, tohleto je naprosto nejideálnější stav. Milence budu věšet bulíky na nos, abych si jí udržel, totéž manželce, přeci mě jen tak neopustí, když máme společný majetek, dítě, vzpomínky, přátele. Milenka je fajn zpestření, když třeba manželka prudí a potřebuju se odreagovat.

Jedno je ale jisté, tady jednoznačně vyhrává ten chlap. Není nad to býti chlapem, manipulovat a smát se, jaké jsou ty ženký husičky, co si nechají všechno líbit, co nemají špetku sebevědomí, co neznají vlastní cenu. V takovémto uspořádání je konečně chlap pořádným chlapem a samcem smile

tummenupp

Není tady

 

#78 27. 2. 2007 19:01

jarka týnková
♥♥-----
Místo: Horní Beřkovice
Registrovaný: 21. 2. 2007
Příspěvky: 94
Web

Re: Rozvede se?

Je fajn, když posloužíme k pobavení ne? My se přece taky často "ohromně" bavíme.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10711;115/st/20070402/l/28/k/b461/ttc.png

Není tady

 

#79 27. 2. 2007 19:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozvede se?

dagi napsal(a):

napti, najdi si někoho jiného, bez závazků.. nestojí to za to.

Mᚠnejakých v ponuke? Aj vo vekovej kategórii 35-45 rokov? Tak sem snimi...! tongue Nebuď škrob!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 27. 2. 2007 19:05

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Rozvede se?

dagi napsal(a):

jancas, tak to ti moc přeju! vypadá to, že jsme pomalu exemplář wink.

bez urážky big_smile

díky! big_smile ale dlouho mi trvalo než jsem našla odvahu se pustit do dalšího vztahu. A nelituji toho!! smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#81 27. 2. 2007 19:11

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rozvede se?

sandra napsal(a):

KALIK napsal(a):

Z pohledu chlapa: Není nic lepšího, než mít dvě ženský, manželku na výchovu dítěte, milenku na užívání si s tím, že s oběma vesele vyšukávám. Proč manželku opouštět, když už manželku mám, k tomu děcko. Byl bych blbej, kdybych něco měnil, tohleto je naprosto nejideálnější stav. Milence budu věšet bulíky na nos, abych si jí udržel, totéž manželce, přeci mě jen tak neopustí, když máme společný majetek, dítě, vzpomínky, přátele. Milenka je fajn zpestření, když třeba manželka prudí a potřebuju se odreagovat.

Jedno je ale jisté, tady jednoznačně vyhrává ten chlap. Není nad to býti chlapem, manipulovat a smát se, jaké jsou ty ženký husičky, co si nechají všechno líbit, co nemají špetku sebevědomí, co neznají vlastní cenu. V takovémto uspořádání je konečně chlap pořádným chlapem a samcem smile

tummenupp

tummenupptummenupptummenupp
a možná až to manželku přestane bavit, tak se s ním opravdu rozvede, a pak ho, Napti, budeš mít na chvíli jenom pro sebe - a možná si tě i vezme a udělá ti dítě, než se okoukᚠa zaujme ho zase jiná.... a pak to zase nebude řešit - proč také, vždy ty ženské to za něj nakonec vyřeší samy, je to tak pohodlné.... přesně tak jak říká Kalik


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#82 27. 2. 2007 19:19

dagi
Host

Re: Rozvede se?

KALIK napsal(a):

Z pohledu chlapa: Není nic lepšího, než mít dvě ženský, manželku na výchovu dítěte, milenku na užívání si s tím, že s oběma vesele vyšukávám. Proč manželku opouštět, když už manželku mám, k tomu děcko. Byl bych blbej, kdybych něco měnil, tohleto je naprosto nejideálnější stav. Milence budu věšet bulíky na nos, abych si jí udržel, totéž manželce, přeci mě jen tak neopustí, když máme společný majetek, dítě, vzpomínky, přátele. Milenka je fajn zpestření, když třeba manželka prudí a potřebuju se odreagovat.

Jedno je ale jisté, tady jednoznačně vyhrává ten chlap. Není nad to býti chlapem, manipulovat a smát se, jaké jsou ty ženký husičky, co si nechají všechno líbit, co nemají špetku sebevědomí, co neznají vlastní cenu. V takovémto uspořádání je konečně chlap pořádným chlapem a samcem smile

fuckyou nic jiného jsem ani nečekala.. díky bohu nejsou všichni jako kalik!

 

#83 27. 2. 2007 19:22

dagi
Host

Re: Rozvede se?

Selima napsal(a):

dagi napsal(a):

napti, najdi si někoho jiného, bez závazků.. nestojí to za to.

Mᚠnejakých v ponuke? Aj vo vekovej kategórii 35-45 rokov? Tak sem snimi...! tongue Nebuď škrob!

bohužel big_smile. ale kdyby něco, jsi první komu dám vědět wink

 

#84 27. 2. 2007 19:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozvede se?

Dík! Mysli na mňa! godlike tillfreds rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#85 27. 2. 2007 19:30

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Rozvede se?

A kdo řekl, že je kalik takovej? Myslím, že vůbec nečteš mezi řádky a všechno si vykládᚠtrošku zkresleně vzhledem k tomu, co jsi zažila a nevidíš to, co ty příspěvky doopravdy chtějí říct.
Asi by byl pitomej, kdyby to tady takhle vyslepičil a potom se podle toho choval? Kdo by mu na to pak skočil, ne???
Nebo myslíš dvojtý krytí? Myslím, že zatím Kalik tolik fikanej není, to přichází po třicítce wink 
lol
dagi pussa


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#86 27. 2. 2007 19:34

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Rozvede se?

KALIK napsal(a):

Z pohledu chlapa: Není nic lepšího, než mít dvě ženský, manželku na výchovu dítěte, milenku na užívání si s tím, že s oběma vesele vyšukávám. Proč manželku opouštět, když už manželku mám, k tomu děcko. Byl bych blbej, kdybych něco měnil, tohleto je naprosto nejideálnější stav. Milence budu věšet bulíky na nos, abych si jí udržel, totéž manželce, přeci mě jen tak neopustí, když máme společný majetek, dítě, vzpomínky, přátele. Milenka je fajn zpestření, když třeba manželka prudí a potřebuju se odreagovat.

Jedno je ale jisté, tady jednoznačně vyhrává ten chlap. Není nad to býti chlapem, manipulovat a smát se, jaké jsou ty ženký husičky, co si nechají všechno líbit, co nemají špetku sebevědomí, co neznají vlastní cenu. V takovémto uspořádání je konečně chlap pořádným chlapem a samcem smile

Hmmmm.....sem byla ale husa pitomá, když jsem ztrácela v 18-nácti čas s ženatým, který mi 2 roky sliboval, že se rozvede a ono nic:rolleyes:
Šmejd jeden! Když si na to dneska vzpomenu, tak je mi na......usch

Není tady

 

#87 27. 2. 2007 19:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozvede se?

host eska napsal(a):

A kdo řekl, že je kalik takovej? Myslím, že vůbec nečteš mezi řádky a všechno si vykládᚠtrošku zkresleně vzhledem k tomu, co jsi zažila a nevidíš to, co ty příspěvky doopravdy chtějí říct.
Asi by byl pitomej, kdyby to tady takhle vyslepičil a potom se podle toho choval? Kdo by mu na to pak skočil, ne???
Nebo myslíš dvojtý krytí? Myslím, že zatím Kalik tolik fikanej není, to přichází po třicítce wink 
lol
dagi pussa

Vy dve (alebo ona a Kalik) ale hovoríte každá iným jazykom - Ja nerozumet jazyk tvoja kmen, cudzincu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#88 27. 2. 2007 20:04

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Rozvede se?

No, ja zas nerozumět jazyk tvýho kmene big_smile
Ty myslíš, Seli, že tady někdo podporuje polygamii?
Já zas nerozumím dagi, proč myslí, že to tak je smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#89 27. 2. 2007 20:09

aja000
♥♥-----
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 50

Re: Rozvede se?

nati---udělá ti to samé co udělal manželce,když se rozvede a vezme si tabe,....myslíš ,že jsi lepší než jeho žena ,kterou podvádí...vzpamatuj se prosím tě.....a kopni ho do zadku z rozběhem...nebo si zkazíš život s takovým blbcem...nebud naivka...

Není tady

 

#90 27. 2. 2007 20:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozvede se?

host eska napsal(a):

No, ja zas nerozumět jazyk tvýho kmene big_smile
Ty myslíš, Seli, že tady někdo podporuje polygamii?
Já zas nerozumím dagi, proč myslí, že to tak je smile

Dagi sa rozhodla, že ako Johanka z Jarku bude bojova za čisté, monogamné vzahy - a odmieta chápa aj veci ako irónia, vysvetlenia bez emočného zafarbenia - všetko je podža nej útok na nepoškvrnenos posvätného zväzku manželského... Kto chce kam...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 27. 2. 2007 20:31

ivulka41
♥------
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 20

Re: Rozvede se?

Napti napsal(a):

Ahojky,chci se zeptat.Mam pritele uz pul roku a je zenaty ma 4leteho syna a je o 10let starsi.Pokazde me presvedcuje ze se chce rozvest.Byla bych stasna kdyby se rozvedl ale porad mi neco v hlouby duse rika,ze to stejne nakonec neudela a ze me ma jen na pobaveni,jeste k tomu ze ten rozvod planuje tak za rok a pul az bude pry syn starsi,ale kdyz jsem mu tohle rekla tak to vypadalo ze se chce opravdu rozvest.K tomu jsem dost zarliva a kdyz si predstavim ze kazdy vecer spi s manzelkou v posteli tak uz vubec nemam jistotu co s ni dela.Nevim jestli mu mam verit.Poradte...

Napti, svým příběhem mi připomínᚠmou kamarádku, která čeká na toho svýho ,,ženáče" už víc jak 20 let. To
si piš, že si milostpán pěkně užívá dodnes s jednou i druhou, vyhovuje mu to tak, proč by se měl tedy rozvádět. A ta druhá chudinka - čekanka ho pořád tak miluje, že asi zůstane napořád věrná svému svobodnému
stavu, protože co když by se už její milý konečně rozhoupal a rozhodl se pro ni, ona tu přece pořád na něj čeká.

Není tady

 

#92 27. 2. 2007 21:29

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Rozvede se?

Ja chcem by v buducom zivote chlaaaaaap. tummenupp a budem mat zenu a aspon tri milenky k tomu......lol


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#93 27. 2. 2007 21:35

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Rozvede se?

no kaliku jak te tady ctu i v jinych diskusich tak si rikam ze jsi to tentokrat myslel hodne ironicky ... i kdyz urcity procento pravdy v tom urcite je ... jen nerikej ze chlapi takovi jsou ... to by nezapadalo do meho vnimani sveta ...

dagi a jancas ... taky si predstavuju ze chlapa kteryho miluju budu mit cely zivot jen pro sebe ... a budu mu verna a on mi taky bude verny jenomze realita je jina ... staci se rozhlednout kolem sebe ... i kdyz moznost ze jsem se spletla si taky zacnu pripoustet az po tom co se to stane

no a kdyz se ta vec s manzelkama a milenkama vezme kolem a kolem z toho co se tu napsalo tak je manzelka fakt vzdycky ta furie / v pripade ze pise podvadena manzelka tak ji chlap maze doma med kolem pusy a ona ho chce zpatky/ ... milence je tvrzeno ze ona jedina vi a jedina mu rozumi ... takze i kdyz z tohoto pohledu je pro mne takovej chlap moralne bezpaterna meduza ktera sedi na dvou zidlich ... a z obou stran se snazej zensky aby ho dostali ... a z jineho pohledu je vlastne tak jak rikal kalik proste vitez ... nebo taky ten chudak kterejto musi resit a vymyslet si vymluvy atp.

ale nejsou snad vsichni takovi ... ze ne?

Není tady

 

#94 27. 2. 2007 21:49

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rozvede se?

V podstatě by se dalo říci, že ti chlapi za to ani nemůžou, oni se chovají podle své přirozenosti, tedy mít co nejvíce ženských. Tihleti jedinci, co jsou nevěrní to prostě neukočírují, ztratí nad sebou sebekontrolu. Je to tedy takový projev slabosti. Však taky chlapi jsou mnohem slabší stvoření než ženský. Ženským patří budoucnost.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#95 27. 2. 2007 22:49

Kamílek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 54

Re: Rozvede se?

Já si myslím, že Kalik ten první příspěvek nemyslí ironicky. Vždy tohle je 100 % pravda. Nechápu, proč by to měl chlap vidět jinak. (No, možná jemtu něco nepochopila já) smile

Není tady

 

#96 28. 2. 2007 5:35

dagi
Host

Re: Rozvede se?

host eska napsal(a):

A kdo řekl, že je kalik takovej? Myslím, že vůbec nečteš mezi řádky a všechno si vykládᚠtrošku zkresleně vzhledem k tomu, co jsi zažila a nevidíš to, co ty příspěvky doopravdy chtějí říct.
Asi by byl pitomej, kdyby to tady takhle vyslepičil a potom se podle toho choval? Kdo by mu na to pak skočil, ne???
Nebo myslíš dvojtý krytí? Myslím, že zatím Kalik tolik fikanej není, to přichází po třicítce wink 
lol
dagi pussa

no jo, tyhle řeči mě trochu vyvádějí z míry stolt. prostě pro tento typ humoru asi nemám moc pochopení
pussa

 

#97 28. 2. 2007 6:31

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rozvede se?

dagi, nikdky jsem žádnou nepodvedl. Nevím, proč říkáš, že jsem takovej, jak jsem napsal dumbom


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#98 28. 2. 2007 7:22

dagi
Host

Re: Rozvede se?

kapitulation tak proč potom v tom duchu píšeš? každý si to potom vyloží po svém..

navrhuji smír big_smile. každý jsme nějaký.. pussa

 

#99 28. 2. 2007 7:26

Napti
♥♥-----
Registrovaný: 27. 2. 2007
Příspěvky: 33

Re: Rozvede se?

A poradite mi nekdo co bych mela delat aby se rozvedl?Chci ho mit jen pro sebe.Takhle me to nebude dlouho bavit,stresovat se co dela zrovna s manzelkou atd.A podarilo se tady vubec nekomu uspet kdyz byl v me situaci?

Není tady

 

#100 28. 2. 2007 7:41

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rozvede se?

dagi, já to napsal, aby zde padl obecně mužský pohled na věc, tedy čisté uvažování bez dalších vlivů. Samozřejmě že ve skutečnosti do toho může zasáhnou ještě hodně věcí (výchova, hodnoty, priority, ...) a výsledek se může lišit. To co jsem napsal, je více méně základ, uvažování, tedy to, co na vyvstane na mysl jako první, tedy to vrozené, přirozené, živočišné wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů