Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 26. 1. 2009 21:41

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Rozvede se?

Petře,

tak jde o dvě věci.
já vidím rozdíl mezi Oxim, který je rozvedený ne z vlastní vůle a mezi pánem, který opustí manželku a malé dítě, protože ho to doma nebaví a s milkou je pochopitelně větší zábava a menší starosti.

Samozřejmě jsem si vědoma toho, že paušalizuju, Naptin přítel je třeba bez ironie chudák, který žil v manželství s šílenou mrchou, se kterou by se zcela jistě rozvedl tak či onak, anebo ji aspoň zabil wink

Takže určitě vidím rozdíl mezi rozvedeným chlapem a vyřešenýma poměrama a chlapem, který to rozhodnutí opustit rodinu dělal s mozkem v kalhotách a určitě bych nechtěla být ta, která v tom má spoluúčast.

No a pak je tady druhá věc, že lidé (nejen chlapi ale i ženy), kteří mají závazky z bývalého vztahu, to mají při výběru dalšího partnera o to t잚í, protože to s sebou prostě nese určité povinnosti, je to závazek a musí se k tomu přistupovat trošku zodpovědně, právě kvůli tomu dítěti.
A proto bych dopručila každý "holčičce", která šilhá po zadaném chlapovi, aby se s jeho dětmi poznala a pak si představila, jestli by si přála trávit víkendy a dovolené s nimi, jestli by ji bavilo bez devítiměsíční přípravy přijít k dítěti o které je potřeba se postarat a kvůli kterému se nedá jít v sobotu večer na romantickou večeři atd. wink A které je navíc třeba nepřátelsky naladěné, protože je patřičně naočkované od maminky wink

Jen takový příklad, scénářů a variací je mnoho a byli bychom tu do rána.

Není tady

 

#252 26. 1. 2009 21:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozvede se?

Fidorko tummenupp


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#253 26. 1. 2009 21:50

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Rozvede se?

mashanka napsal(a):

Alyssa napsal(a):

mashanka napsal(a):


Jo, jo, jo, jsou úžasní. lol
Nemysli si, že bych jí to nepřála, každému přeji, aby byl šastný, ale bohužel, je tady víc těch nešastných.
Proč má někdo potřebu svůj vztah tady probírat, kdyby byl naprosto dokonalý a šastný. Někde zakopaný pes bude.
My si můžeme vyměnit názory jaké chceme a na věci to stejně nic nezmění.
Už to, že si mladá, svobodná holka narazí ženáče, když má kolem sebe spoustu svobodných chlapů, o něčem svědčí

A o čem to svědčí? To by mě fakt zajímalo!

O tom, že potřebuje někoho, kdo už je v životě zběhlý a kdo se o ni bude starat. Rodiče už mají splněno, tak se najde někdo nový, kdo je nahradí, ale často to potom není tak idylické, jak se o tom píše. Většina lidí má tendenci popisovat svoje touhy jako skutečnost

Od kdy se manželé starají o manželky? neutral Může to být zase naopak tak, že se bude starat ona o něj, protože on je zvyklý od maminky a pak od manželky..

Není tady

 

#254 26. 1. 2009 21:51

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Rozvede se?

Kuřátko napsal(a):

Tak Fidorko, já tohle neznám od tud, ale z reálného života kamarádky. Si myslím, že tady o tom asi těžko budou holky chodit psát....dy by tu byly rozneseny na kopytech.

ale nebyly, fakt... čerstvě podváděný manželky který řeší svoji bolest na Tématech o nevěře jsou možná trošku nastartovaný, ale pak si je vezme do parády Pandorra a další wink a ženský pookřejou, rozkvetou a nakonec si gratulujou že se takovýho kvalitního materiálu zbavily wink

Není tady

 

#255 26. 1. 2009 21:54

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Rozvede se?

Alyssa napsal(a):

mashanka napsal(a):

Alyssa napsal(a):

A o čem to svědčí? To by mě fakt zajímalo!

O tom, že potřebuje někoho, kdo už je v životě zběhlý a kdo se o ni bude starat. Rodiče už mají splněno, tak se najde někdo nový, kdo je nahradí, ale často to potom není tak idylické, jak se o tom píše. Většina lidí má tendenci popisovat svoje touhy jako skutečnost

Od kdy se manželé starají o manželky? neutral Může to být zase naopak tak, že se bude starat ona o něj, protože on je zvyklý od maminky a pak od manželky..

lol lol zkušenosti jsou nepřenosné

Upravil(a) mashanka (26. 1. 2009 22:15)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#256 26. 1. 2009 22:16

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Rozvede se?

va Co to tady smrdí? Že by zaprděnost malom욝áctví? big_smile ...jde přes mrtvoly....žil třeba s mrchou...třeba si (Napti) nemůže vybírat...udělá to znova...

Jděte se bodnout! To je fakt směšný takový různý soudy... To všechno přeci ukáže čas, ne?

PS: Jo, já jsem taky "svině", která "rozbila" rodinu atd. atd. A taky jsem ta chuděra, který jiná "svině" rozbila její vlastní rodinu... Kruci, copak je život černobílý???

Není tady

 

#257 26. 1. 2009 22:16

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Rozvede se?

Napti: good luck wink

Není tady

 

#258 26. 1. 2009 22:18

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Rozvede se?

mashanka napsal(a):

Alyssa napsal(a):

mashanka napsal(a):


O tom, že potřebuje někoho, kdo už je v životě zběhlý a kdo se o ni bude starat. Rodiče už mají splněno, tak se najde někdo nový, kdo je nahradí, ale často to potom není tak idylické, jak se o tom píše. Většina lidí má tendenci popisovat svoje touhy jako skutečnost

Od kdy se manželé starají o manželky? neutral Může to být zase naopak tak, že se bude starat ona o něj, protože on je zvyklý od maminky a pak od manželky..

lol lol zkušenosti jsou nepřenosné

Ale smutný je, když někdo podle svý zkušenosti hodnotí všechny ostatní. Život přece není černobílej!

Není tady

 

#259 27. 1. 2009 7:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozvede se?

MasHanka napsala:

O tom, že potřebuje někoho, kdo už je v životě zběhlý a kdo se o ni bude starat. Rodiče už mají splněno, tak se najde někdo nový, kdo je nahradí, ale často to potom není tak idylické, jak se o tom píše. Většina lidí má tendenci popisovat svoje touhy jako skutečnost


nemůžu uvěřit vlastním očím  va .. tohle píše ta mashanka která je podruhé vdaná...hani...co se to s Tebou proboha stalo?!
a co láska...láska jako taková....??? já Ti vubec nerozumím...  grater prober se   wink


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#260 27. 1. 2009 8:47

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Rozvede se?

Já nejsem vdaná podruhé kvůli nevěře. Oba jsme byli dávno rozvedeni a ani jeden ne kvůli nevěře. Děti máme oba vychované ve fungujících rodinách a už dospělé.
Jako svobodná bych do rozvedeného nešla. To nejsou žádné soudy, mně je to fuk, a si každý dělá co chce. Jen je dobře zvážit, jestli dotyčná unese skutečnost, že ten její už navždy bude mít závazky jinde. Pokud se rozbije rodina, rozvodem to nekončí. Děti zůstanou jeho dětmi, bývalá manželka matkou jeho dětí. Matka jeho prvních dětí je pro chlapa po celý zbytek života šedou eminencí, a se děje, co se děje, a říká co chce a a ji nenávidí sebevíc. S ní zažil všechno poprvé - svatbu, samostatné bydlení, těhotenství, ten pocit, kdy se stal tátou, ............ to je potřeba si uvědomit a umět to přijmout, což bývá u druhých manželek, které nikdy vdané nebyly a děti dosud nemají, kámen úrazu.
Pokud na to ta mladá má, a do toho klidně jde. Považuji ale za poctivé, když už má potřebu to tady konzultovat, na tyhle skutečnosti ji upozornit, aby počítala s tím, že už nikdy nebude ta první, jediná. Nechápu, proč to některé z vás tak šokuje

Upravil(a) mashanka (27. 1. 2009 9:08)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#261 27. 1. 2009 9:12

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rozvede se?

Koukám, že Napti tady rejpla do vosího hnízda big_smile Já bych to nechal být, páč čas ukáže.

Já osobně bych měl u partnerky, která kvůli mě odešla od partnera, měl strach, že totéž zopakuje se mnou. Určitě bych se necítil dobře, že jsem "přispěl" k rozpadu rodiny s dětmi... I když vím, že primárně za to nemůžu, jsem toho celého součástí. Následné komplikace jsou taky nasnadě.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#262 27. 1. 2009 9:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozvede se?

ano mě to šokuje...šokuje mě jak to vidíš..ale neberu Ti to winkwinkwink přiznám se bez mučení že Tvuj úhel pohledu mě napadl stokrát ale nevidím v tom pražádný problém..je to všechno jen v nás a o nás ... lidech

Kaliku...pokud bys měl strach můžeš to zabalit rovnou...každý(asi každý ne -  jak vidím  wink )  jde přeci do vztahu s někým novým, dlaším s tím že mu to vyjde..když nevěříš...je to o t잚í...muj názor...nezaměnuju "věřit"  s "naivnitou"

a pocit že jsi někomu "přispěl" k rozpadu rodiny...? na to přeci musí být dva..ne? tongue  nemyslím to nijak ironicky


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#263 27. 1. 2009 11:05

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Rozvede se?

Zmiňuje se tu 50% rozvodů, tak proč nezmínit, že 50% rozvedených toho rozvodu časem lituje (statistika psychologů). Z toho vyplývá slušná šance, že dotyční budou v pohodě smile, a nakonec dopředu to nikdy nevíme a o tom to je, no.

To s tím rozpadem rodiny... těžko hodnotit... to je případ od případu jiné... Zatím jsem v takové situaci nebyl a ani bych nechtěl. Připadá mi to jako ukrást z auta zapomenutou věc... tak se to nabízí... jenom sáhnout... a stejně by to udělal někdo jiný... mno ale proč to mám být zrovna já, že? Když tak zavzpomínám do hluboké minulosti, možná jsem měl big_smile

Nakonec, moje ex se taky dočkala a (podle svých slov) má již svůj vytoužený protějšek jenom pro sebe. Což teda znamená Štědrý den o samotě, neb tatínek je u své milované holčičky (a BM). Á protože ex se svým partnerem v součinnosti rozbili své vztahy, tak mají poněkud složitější situaci (její rodina je nafučená na ni a na něj, jeho rodina je nafučená na něj a na ni). Což je jedno, pokud se mají rádi BI. smile

Není tady

 

#264 27. 1. 2009 11:29

AHILLA
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 19

Re: Rozvede se?

v práci máme 4 rozvedené chlapy, všíchni si našli jinou patrnerku a až následně se začali rozvádět a VŠICHNI nejpozději do čtvrt roku poté co si našli nynejší vztah. Jeden z nich roky střídal milenky a nic, doma měl opravdu neskutečnou semetriku. Ale jakmile potkal tu svoji...., lrozváděl se ihned. A pak tam máme vola, který jednu holku tahá už 5 rokem za nos a pořád nic. Takže jsem dospěla k názoru, že pokud se někdo chce rozvést udělá to děti neděti prakticky hned. Jakmile se začne vymlouvat, bude to pořád.

Není tady

 

#265 27. 1. 2009 11:55

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Rozvede se?

AHILLA napsal(a):

v práci máme 4 rozvedené chlapy, všíchni si našli jinou patrnerku a až následně se začali rozvádět a VŠICHNI nejpozději do čtvrt roku poté co si našli nynejší vztah. Jeden z nich roky střídal milenky a nic, doma měl opravdu neskutečnou semetriku. Ale jakmile potkal tu svoji...., lrozváděl se ihned. A pak tam máme vola, který jednu holku tahá už 5 rokem za nos a pořád nic. Takže jsem dospěla k názoru, že pokud se někdo chce rozvést udělá to děti neděti prakticky hned. Jakmile se začne vymlouvat, bude to pořád.

No kamarádka, říká se, že dokud to ženáč nerozlouskne do roka ( dokud je čerstvě zblblej godlike big_smile ) , pak už tomu moc šancí nedává lol  a musím říct, že jí to většinou vyšlo.

Tak mě napadlo, že by se mělo začít rodit víc chlapů, aby jsme si ty svoje furt nekradly lollolstorstark

Upravil(a) Santala (27. 1. 2009 11:56)


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#266 27. 1. 2009 12:15

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Rozvede se?

Já si myslím, že by se měly ve škole učit pořádně následující předměty:

1. Poznávání sebe sama
2. Nebát se říct, kdo jsem a co chci
3. Partnerská komunikace aneb jak říkat to, co si opravdu myslím a co opravdu chci a neuvádět partnera v omyl, včetně umění kompromisu, který není potlačením důležitých potřeb
4. Realita a iluze lásky - a jak je od sebe alespoň trochu rozeznat
5. Hra svádění - alespoň základy
6. Rozchody, loučení jako normální součást života lidských bytostí a vyrovnání se s realitou konečnosti vztahů jako takových
7. Opakovací kurs poznávání sebe sama - člověk je většinou překvapený, že se může měnit (lépe řečeno, znovu-objevovat)

Pak bychom už nevyšilovali z toho, že je chlapů nebo žen málo :-) Bylo by to normální tak, jak to je.

Není tady

 

#267 27. 1. 2009 12:18

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rozvede se?

adra napsal(a):

ano mě to šokuje...šokuje mě jak to vidíš..ale neberu Ti to winkwinkwink přiznám se bez mučení že Tvuj úhel pohledu mě napadl stokrát ale nevidím v tom pražádný problém..je to všechno jen v nás a o nás ... lidech

Kaliku...pokud bys měl strach můžeš to zabalit rovnou...každý(asi každý ne -  jak vidím  wink )  jde přeci do vztahu s někým novým, dlaším s tím že mu to vyjde..když nevěříš...je to o t잚í...muj názor...nezaměnuju "věřit"  s "naivnitou"

a pocit že jsi někomu "přispěl" k rozpadu rodiny...? na to přeci musí být dva..ne? tongue  nemyslím to nijak ironicky

Adro, já v tom vidím trošku rozdíl se rozvést před navázáním nového vztahu a v průběhu vztahu wink Pokud jim to spolu nevyhovovalo, tak proč se nerozvedli dříve? Když až já bych byl spouštěčem, jistě v tom hráli i jiné důvody než v tom ukončeném vztahu.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#268 27. 1. 2009 12:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozvede se?

Pokud jim to spolu nevyhovovalo, tak proč se nerozvedli dříve?
Kaliku, někdy to dvěma nevyhovuje, vztah mají krom rozvodového rozsudku ukončený, ale přesto jsou spolu, protože... důvody jsou různé. Pak nemusí být nový vztah "spouštěčem", ale naopak výsledkem jisté snahy po změně.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#269 27. 1. 2009 12:41

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Rozvede se?

KALIK napsal(a):

Určitě bych se necítil dobře, že jsem "přispěl" k rozpadu rodiny s dětmi... I když vím, že primárně za to nemůžu, jsem toho celého součástí. Následné komplikace jsou taky nasnadě.

No ahoooj kali, tedy Ty ses pochlapil ! gloriatummenupp
A víš co? Souhlas. jen jedno doplnění - určitě by ses necítil dobře, ale určitě by sis to zdůvodnil tak, aby ses cítil přiměřeně dobře. lol


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#270 27. 1. 2009 12:46

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Rozvede se?

Vážení, občas mi tady u těch debat připadá, že  se zapomíná na důležitý orgán - mozek. Cožpak ho nemáme k používání? Dá se zamilovaností do někoho omluvit cokoli? I zamilovaný člověk má  používat mozek a dohlédnout důsledky svých rozhodnutí.

Stejně tak, jako je neomluvitelné, když opilý člověk způsobí dopravní nehodu.  Má sice snížené reakce  a vnímání ... ale to ho neomlouvá.

Cožpak si jako myslící bytosti můžeme brát všechno, co chceme? Jako malé děti ? Mám chu v sámošce na zmrzlinu ... nemám na ni, tak si ji vezmu ... Líbí semi sousedovo auto, byt a manželka ... tak si  to vezmu .....  Líbí se mi  mladší bezdětná prsatá sousedka ( ta moje po třech dětech už  není to ono ) tak zapudím manželku, odeženu děti a jdu se zabořit do sousedky ....  Zamilovala jsem se do kolegy v práci ? Tak ho ulovím ... stejně je ta jeho semetrika ....  Mám přece na to svaté právo ... ZAMILOVAL/A JSEM SE !!!  Nepřijde vám to občas  ujeté ?????? 

P.S. jsme  s  manžou  v pohodě ... neřeším sebe, jen ,mě nějak donutilo zareagovat na ty, kteří se zamilují do zadaných , urputně pracují na  jejich rozvodu a ještě chtějí k tomu souhlas a pochopení okolí .....   to mi jaksi chybí ....   asi moje chyba .... musím se polepšit ....   dumbom

Nicméně  přeju všem, a se jim dostane toho, po čem touží. Jen by si občas měli pořádně rozmyslet, co to vlastně je ...

Upravil(a) BB (27. 1. 2009 12:47)


BB

Není tady

 

#271 27. 1. 2009 12:53

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Rozvede se?

trochu odbočím.. Nety, jste krásné rock  To už jí je rok ?????
ty děti teda stárnou


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#272 27. 1. 2009 12:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozvede se?

kteří se zamilují do zadaných , urputně pracují na  jejich rozvodu a ještě chtějí k tomu souhlas a pochopení okolí
No-o... oni se tím "šíleným zamilováním" občas ohánějí i ti zadaní... ovšem někdy bez toho rozvodu... jen tím "omlouvají" svoje četné zálety... Ono zní jaksi líp "já ji/ho miluju" (a srdce, jak známo, si nedá poručit http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png), než "doma už mě šu.kání neba..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#273 27. 1. 2009 12:58

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Rozvede se?

BB, ahoj :-) Obávám se, že to funguje právě tak, jak píšeš. MOZEK se odebírá do věčných loviš stolt A to víš, na staré lásky se zapomíná, když klepou na vrátka nové vissla tentokrát samozřejmě TY PRAVÉ big_smile Ta láska je strašná bestie, jak to tu tak čtu.

Onehdy mi kamarád zdůvodňoval to, proč zahýbá manželce s jinou rozvedenou paní (mají dvouměsíčního chlapečka) a mimo jiné úžasné hlášky /nevěděl jsem, že ji potkám, je úžasná, skvělá, atd, prostě jako akždá druhá, kterou nestihl potkat) padlo toto : No, ale ona je strašně zodpovědná a hodná a velice jí trápí, že mám to miminko, musel jsem jí k sexu hrozně dlouho přemlouvat (hodinu), ona za to nemůže (na přemlouvání si ho samozřejmě vzala pozdě večer do bytu, že).  Je to takové milé,  ujistila jsem ho, že ženská taky moc dobře ví, co chce a vezme si to. No a tak došlo k té "malé dopravní nehodě", kdy jeho mašinka hnaná  silou hormonů (ty nahrazují mozek) vjela do tunýlku, kde byla se stejným nadšením očekávána a hleďme, láska je na světě styrka A láskou se to vše zdůvodní gloria


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#274 27. 1. 2009 12:59

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozvede se?

Nety...Ty vypadᚠjako já!!! va va ...BI wink

Upravil(a) adra (27. 1. 2009 13:00)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#275 27. 1. 2009 13:01

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Rozvede se?

Adro, mně to na té fotce moc nesluší, ve skutečnsoti jsem krásná lol vtip big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů