Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 5. 2007 19:48

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Děláte chlapovi služku?

Já jsem si ho vycepovala. Když vařím já, on umyje nádobí a naopak. On uklízí podlahy, já zbytek. Žehlím sice já, ale  pokaždé vyžaduji pochvalu, nebo si přístě žehlí sám. Ani se nedivím, že mě radši pořád chválí big_smile

Není tady

 

#27 30. 5. 2007 1:13

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Děláte chlapovi služku?

Ladie....no...hlavně že mᚠz toho dobrý pocit.....mně to přijde mělké ....hlavně to vyžadování pochvaly..

Není tady

 

#28 31. 5. 2007 23:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Děláte chlapovi služku?

Ahoj holky, no jo, v téhle diskuzi jsem doma big_smile. Zbytečně bych opakovala, co tu ostatní napsaly o svých drahých polovičkách. Mám jen pár věcí:
Jendak naprosto nesouhlasím s tvrzením, že jak si to kdo udělá, tak to má. Opravdu ne. Protože si to můžeš doma přát a plánovat a řídit jak chceš, tak chlapa, který prostě nemá v krvi smysl pro úklid, nepředěláš. Nebo jen s velkými obtížemi, ale pochybuji.
Pokud si tu některá chlapa vycepovala, rozhodně by nám "soudružkám ve zbrani" měla poskytnout cenné rady big_smile, určitě by nás ostatní zajímaly.
A s tou drobnou pomstou, kterou tu kdosi navrhoval, že totiž a dotyčná po chlapovi neuklidí a nechá to měsíc být...tak účinkem této lekce si taky nejsem jistá, protože povaha bordeláře a ignoranta nepořádku jde ruku v ruce. Beru to tak, že pokud by chlapovi vadily měsíc pohozené ponožky, tak by je přece primárně sám na tom místě nenechal. Ale možná se pletu a jsem jen příliš velký skeptik big_smile.
Já sázím na vrozenou povahu muže, na správnou maminčinu výchovu a následně na správný výběr partnera.... Jiné východisko nevidím (bohužel) smile.

Není tady

 

#29 31. 5. 2007 23:43

Ďolík
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 39

Re: Děláte chlapovi služku?

Teda holky vy si tu stěžuje na chlapy že nejsou pořádný.Tak to ten můj miláček uklízí pořád a vše.Není mu líno,když přijede třeba ve tři ráno z cest poutírat nádobí,přeskládat ledničku,špajsku,aby tam byl pořádek.Já tam mám svůj binec,ale vím kam sáhnout.po jeho zásahu jsem v háji.Když jsem před jehopříjezdem vždy uklízela jak blázen,s myšlenkou,že on nebude mít důvod k úklidu,tak stejně druhý den vzal lux,pronto a jel.Takže to dne s neřeším a nechácám ho makat.Já ležím u filmu a on lítá.Ze začátku jsem si připadala jako neschopná.Ale když chce tak a maká.Jen kdyby mi neuklízel i mou skříň šuplíky atd.Je fakt blázen.Tak nevím který chlap je lepší putničkář nebo bordelář?

Není tady

 

#30 1. 6. 2007 9:02

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: Děláte chlapovi služku?

bordelář, toto by mě asi švihlo!!!

Není tady

 

#31 1. 6. 2007 10:25

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Děláte chlapovi služku?

Ďolík napsal(a):

Teda holky vy si tu stěžuje na chlapy že nejsou pořádný.Tak to ten můj miláček uklízí pořád a vše.Není mu líno,když přijede třeba ve tři ráno z cest poutírat nádobí,přeskládat ledničku,špajsku,aby tam byl pořádek.Já tam mám svůj binec,ale vím kam sáhnout.po jeho zásahu jsem v háji.Když jsem před jehopříjezdem vždy uklízela jak blázen,s myšlenkou,že on nebude mít důvod k úklidu,tak stejně druhý den vzal lux,pronto a jel.Takže to dne s neřeším a nechácám ho makat.Já ležím u filmu a on lítá.Ze začátku jsem si připadala jako neschopná.Ale když chce tak a maká.Jen kdyby mi neuklízel i mou skříň šuplíky atd.Je fakt blázen.Tak nevím který chlap je lepší putničkář nebo bordelář?

A on ti nevyčítá, že on "maká" a ty ležíš?? rodna

Není tady

 

#32 3. 6. 2007 14:00

Ďolík
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 39

Re: Děláte chlapovi služku?

Taky mám občas pocit,že to nevydržím.Ještěže je často na cestách a mám klid.To si pak užívám toho jak on říká bordelu.Ale nemyslete si že jsem zavalená nepořádkem.Jem mi prostě nevadí pár časopisů na stole,v koupelně otevřený sprcháč.Takovýma blbostma se nezaobývám.To je balzám na mou dušičku.

Není tady

 

#33 3. 6. 2007 22:34

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Děláte chlapovi služku?

Ženami vybraný  nejlepší E-mail roku!!!

FAKT MĚ PŘEKVAPIL SVOU PRAVDIVOSTÍ
To nemá chybu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otec se vrací z práce a vidí jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a
hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou
rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak
dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po
druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek:
Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hrála
televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na
plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží
kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem
a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení.
Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se
jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam
a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla
a mezi vším další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se vinuly
mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se
otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a
čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho jak se měl celý
den.
Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: "Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: "Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se
vracíš z práce, ptᚠse mně: 'Co jsi, do pr..., dělala celý den?'"
"Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic !"


Jak toto nepošleš pěti dobrým přátelům, přijde svět o pět usmívajících se lidí
TO BYCH NEMOHLA DOPUSTIT TAK SE S VÁMI PODĚLÍM big_smile


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#34 4. 6. 2007 9:26

Ďolík
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 39

Re: Děláte chlapovi služku?

Tak to abych měla v takové situaci v pohotovosti mobil s tel. na záchranku.To by ten můj puntičkář nemusel přežít.A kdo by pak uklízel?

Není tady

 

#35 4. 6. 2007 9:48

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Děláte chlapovi služku?

Ďolík napsal(a):

Tak to abych měla v takové situaci v pohotovosti mobil s tel. na záchranku.To by ten můj puntičkář nemusel přežít.A kdo by pak uklízel?

Zname to ;-) Jsem bordelarka nejvetsi, nepamatuju si, co jsem kam dala. Zatimco on on po sobe vsecko peclive uklizi, chysta pro me snidani, kdyz ja jeste lezim. Vari taky, mne to absolutne nebavi, ja bych furt jen cetla knizky ;-) Prekvapuje me, ze je to ciste technicky typ (bude mit doktorat na matfyzu UK) a zaroven je tak dusledny, co se domacich praci tyce ;-)

Není tady

 

#36 4. 6. 2007 12:07

Ďolík
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 39

Re: Děláte chlapovi služku?

tak to ten můj sice pořád uklízí,ale uvařit si umí jen kafco a čínskou npolívku.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů