Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 2. 2007 10:34

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Děláte chlapovi služku?

Cauvec holky,
tak vcera jsem se zas rafla s tim mym. Neni schopen pochopit, ze kdyz odchazi od stolu, ze si ma odnest opravdu VSECHNO, co si tam nanosil, a ne jen neco a zbytek vcetne drobeni pro slepice tam nechat. Ja chci mit v kuchyni poradek a setrit si zbytecne vysavani, takze to za nim vzdy douklizim. Rikala jsem mu to uz tisickrat, sel a douklizel sam, ale kdyz uz je to po milionty, radsi zatnu zuby a uklidim to, ale ta zlost, ze mu delam vola, by se ve me dala krajet. To je tak tezky se rozhlidnout po sobe, kdyz odchazim od stolu, k..va?mad Kdyz se me to hodne nelibi a davam to najevo, tak se pekne pohadame, za chvilu o tom nevime, ale je to zbytecny. Stejne tak, ze si nema utirat ruce od jidla do uterky na nadobi,ale do papirovych uterek HNED VEDLE te uterky. Nepochopitelny pro nej a ne a ne se to naucit. Reknete me , taky mate doma tutana, male dite, nebo ja nevim jak to jeste nazvat ????dudlikusch ????dumbom

Není tady

 

#2 27. 2. 2007 11:30

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Děláte chlapovi služku?

Já jsem tyhle věci už vzdala.... wink Sice si někdy připadám doma jak sběratelka věcí, ale zase mi muž na chatě naštípe dříví, poseká trávník, leccos opraví.

Není tady

 

#3 27. 2. 2007 12:04

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Děláte chlapovi služku?

Elisino, darmo se čílíš.... A chválíš, když si odnese aspoň něco? dávᚠmu najevo jakou z toho mᚠradost? Možná si právě teď říkáš, proč, když to by mělo být samozřejmé.... Odpověď zní: protože chválit je samozřejmé....
Mᚠděti?

Není tady

 

#4 27. 2. 2007 12:30

Oáza
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2007
Příspěvky: 170

Re: Děláte chlapovi služku?

On dělá kolem domu a já doma, máme to rozdělené a oba máme svého dost, příležitostně pomáhají i děti.

Není tady

 

#5 27. 2. 2007 12:58

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Re: Děláte chlapovi služku?

Zajímave, ze kdyz se podivam k sousedum, ke známé atd. nemuseli si ty svoje poklady ani cvicit, prijde jim to uplne samozrejme si po sobe uklidit!
Bydlime u mych rodicu, takze sem tam se nadre s mym otcem, ale jinak ma pohodu po praci, takze si myslim, ze nechci zas tak moc.
Deti nemame, a je me jasny, ze to bude dum vzhuru nohama, ale dite je dite a manzel je dospely svepravny clovek. No ne? :-)

Není tady

 

#6 2. 3. 2007 15:05

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Děláte chlapovi služku?

ELISINA napsal(a):

Cauvec holky,
tak vcera jsem se zas rafla s tim mym. Neni schopen pochopit, ze kdyz odchazi od stolu, ze si ma odnest opravdu VSECHNO, co si tam nanosil, a ne jen neco a zbytek vcetne drobeni pro slepice tam nechat. Ja chci mit v kuchyni poradek a setrit si zbytecne vysavani, takze to za nim vzdy douklizim. Rikala jsem mu to uz tisickrat, sel a douklizel sam, ale kdyz uz je to po milionty, radsi zatnu zuby a uklidim to, ale ta zlost, ze mu delam vola, by se ve me dala krajet. To je tak tezky se rozhlidnout po sobe, kdyz odchazim od stolu, k..va?mad Kdyz se me to hodne nelibi a davam to najevo, tak se pekne pohadame, za chvilu o tom nevime, ale je to zbytecny. Stejne tak, ze si nema utirat ruce od jidla do uterky na nadobi,ale do papirovych uterek HNED VEDLE te uterky. Nepochopitelny pro nej a ne a ne se to naucit. Reknete me , taky mate doma tutana, male dite, nebo ja nevim jak to jeste nazvat ????dudlikusch ????dumbom

Já jsem na tom podobně, když mu něco řeknu tak mi hned vynadá, že ho pořád jenom peskuju jak malé dítě, takže jsem to taky vzdala.

Není tady

 

#7 2. 3. 2007 15:16

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Děláte chlapovi služku?

Ano, manžel je dospělý svéprávný člověk. Netřeba za ním běhat jako za malým děckem a uklízet. Myslím si já. Na druhou stranu, pokud tenhle svůj nedostatek kompenzuje jinak a pokud to je jeho nejhorší prohřešek, proč to netolerovat. (Myslím to tak, že když mám chlapa, který ve volném čase přestavuje dům, tak po něm i uklidím. Nebo kdyby vydělával tolik, aby mi to umožnilo mít paní na úklid, která by mi pomáhala po něm uklízet.) Já bych tedy na tvém místě přestala za ním poklízet a nechala klidně ten bordel třeba i měsíc nebo dýl (jsem palice), třeba by se mu to přestalo líbit. Nebo bych taky někde "kazila" jeho práci. ... když si to nedá rozumně vysvětlit, možná by pomohla praktická ukázka... (Už jsem to tu psala, ale: bývalý házel osm let zátky od piva spolu s otvírákem do šuplíku. Hodit to o metr vedle do koše, to byl hrozný problém. Co já se kvůli tomu nazlobila, ze srandy jsem mu jednou ty dvě hrsti zátek dala do postele a on si na ně pak lehl...a nic nepochopil. Osm let jsem vysvětlovala, jak mi vadí se hrabat v zátkách, když hledám vařečku...nepochopil, nezajímalo ho to...jednou jsem krájela maso a on si otvíral pivo a šup! zátku do šuplíku...mně ti tak vylítl ten nůž, až se zabodl do kuchyňský linky...tak tenkrát teprva pochopil, jak moc mě to vadí....ale už jsem s ním stejně rozvedená smile

Není tady

 

#8 7. 3. 2007 14:25

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Děláte chlapovi služku?

Naštěstí můj muž je pořádku milovný jako já :-))) . Ale 10. letý syn se nenaučí pořádku snad nikdy. Když se opravdu naštvu, tak mu shodím všechny věci z psacího stolu, aby si to uklídil. On mi odpoví, že to má uklízené a že se to jemu tak líbí. Přitom má police nad stolem, kam si má dávat knihy a sešity. Na různé kartičky a všechny ty ,,krámy,, co v tomto věku sbírají kluci, má takové boxy z Ikey i s víkem a stejne to válí po stole a nebo v posteli.A dcera 18. let má naštěstí také ráda pořádek.

http://www.rodice.cz/metrik/2563.png


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#9 7. 3. 2007 14:36

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Děláte chlapovi služku?

Helča2: Syn je zkrátka "jiný". .... snad ti pomůže, že já si nedávno uvědomila, že jakmile začnu přehnaně uklízet, je to tím, že mám pocit, že nic kolem sebe nestíhám a mám šílenej stres, tak se aspoň snažím o ty "komínky" atd. .... tutéž diagnozu mi potvrdila kamarádka "Jo, jak jsem v prd..li , tak uklízím"... Z toho usuzuju, že tvůj syn je naprosto v pohodě smile

Není tady

 

#10 7. 3. 2007 19:16

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Děláte chlapovi služku?

Elisino, musíš si ujasnit, zda hodlᚠplýtvat silami na hádky, kterým stejně nebude konec, nebo si vytrénuješ vlastní důslednost a trpělivost na řešení téhle důležité prkotiny. Až přijdou podstatnější  věci...jako když to najdeš. Když se totiž budeš hádat, budeš hloupá a protivná Ty. Před ním, před ostatními. Budeš to totiž ty, kdo bude začínat hádku. To, že je to kvůli jeho bordýlku, je pro okolní lidi málo podstatné. Musíš udělat jedinou věc: nedělat nic. A se mu hromadí všechno, co tam nechává. A to tam překáží, plesniví, Ty se toho nevšímej. Protože jestli tě to štve, musíš to řešit. Když se to nahromadí, ne abys to uklidila. Odsouvej to z té svojí půlky na tu jeho. Až jednou přijde den, kdy on se nebude mít kde najíst. A z čeho se najíst. A taky Ti to vyčte. klidně mu řekni...ano, vadilo mi to, hádala jsem se s Tebou. Teď mi to nevadí, ani se nehádám. tak CO PO MĚ VLASTNĚ JEŠTĚ CHCEŠ?
Oprávněně se mě zeptáš, co když k vám někdo přijde. Odpovím Ti...nic. Prostě nic Elisino. Tvůj bordel to není. Ty to čuně nejsi. Mlč, tvař se, jako by tam nic nebylo. Buď dáma.
Nedá mi nevzpomenout na svoji známou. Přišla k ní nečekaně návštěva. Její muž byl tak trochu nepořádný a měl zrovna svůj den. Povaloval oblečení, kde se dalo. Když známí už byli v bytě, měla tato paní dvě možnosti. Buď muže před nimi vypeskovat /oprávněně/, nebo mlčet. Nechtěla ovzduší s přáteli otrávit hádkou a tak se přes situaci přenesla s glancem pravé tolerantní manželky. Ostatně, ta pohoda doma nespočívá v načinčanosti, že ano. To víš, že se to v ní vařilo a že si říkala...jen počkej, bordeláři, jen počkej, až odejdou, já Ti to spočítám. Brala to jako ostudu, které nestihla zabránit. Muž byl celý den doma a ona přišla chvíli před návštěvou. Konečně se známí rozloučili. Vyčerpaně se opřela o dveře, aby nabrala dech na to, co mu poví a co on si za rámeček nedá. A tu slyší manžela té druhé, jak říká: "No tak to vidíš, mámo. Ty mi doma nadávᚠza každou blbost a koukej na Novákovy. Ti mají takovej binec, o jakým se nám dvěma ani nezdá...a vůbec jim to nevadí...."
Jak to skončilo, umíš si představit. Pánu domu žena, jak byla v ráži, naházela ty jeho hadry na hlavu a slyšet ji bylo jistě po celém domě. Styděla se pak nějaký čas známé i potkávat.
P.S. pro Tebe: Než se zaběhneš a získᚠrutinu, pozvi si pro první dny návštěvu objednanou. Která bude vědět, oč jde a podpoří Tě. Která bude jako Ty mlčet nad stolem s neuklizeným bincem a obě /s kamarádkou, sousedkou/ pozorujte ty reakce toho Tvého. A přitvrďte, bude-li třeba! Tvoje smluvená návštěva třeba může říct...Nekazí se tady něco? Nebo Můžu trochu otevřít okno? Nebo když jí dᚠkafe k onomu stolu...Já bych si raději sedla vedle do pokoje...a přitom může zrengenovat muže pohledem...Jakto, že tenhle ještě není ve chlívku...?
Zkrátka...věčným hádáním a potom tím uklízením se degraduješ jako ženská i jako člověk. Muž si zvykne, že meleš, ale nakonec uděláš, k čemu Tě dotlačí. To není prostě dobře. Pro Tebe, pro soužití, prostě s tím něco dělej. Jednou by ses ulítala.

Není tady

 

#11 27. 3. 2007 23:50

lenkab63
♥♥-----
Registrovaný: 8. 8. 2006
Příspěvky: 26

Re: Děláte chlapovi služku?

Holky jak to tu čtu jsou Ti naši chlapi všichni stejní,jinak děti to většinou zdědí po nich.No jo.Zvykli si na to že jsme je obskakovaly a čím jsou starší tím to je horší.Tak se mějte.Mám to doma podobné.

Není tady

 

#12 28. 3. 2007 6:39

host5522
Host

Re: Děláte chlapovi služku?

Mně moje mamka asi špatně vychovala........ smile

Nedovedu si představit, že bych chlapovi dělala služku, že bych po návratu z práce začala lítat kolem něj a kolem domácnosti a on by si ležel u telky.
Nepořádek (např. poházené oblečení, noviny a věci) mi nevadí, neřeším, kde se válí fusekle nebo kalhoty, sama to občas válím ledaskde smile. Nevidím důvod, proč bych MU měla pravidelně "jen tak" vařit, prát, žehlit, nakupovat - on to pro mě taky nedělá, ani mě neživí. Když jsem třeba ex-vyprala prádlo a košile, žehlil si to už sám, aby věděl, kolik s tím je práce a že "já mu jeho košile přece nenosím". Nejsem ničí servisman. Jsem pro rozumnou dělbu práce a ne pro model obvyký ve většině redin - ona všechno - on (skoro) nic.

Asi zůstanu na ocet. smilesmilesmile

P.S. ale takhle napsané to vypadá o něco "radikálněji" než je to ve skutečnosti. Ale bůh ví, co nám budoucnost přinese, že....

 

#13 28. 3. 2007 9:51

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Děláte chlapovi služku?

U nás v rodině vždy muži uklízeli po sobě a já také nikdy nechci být služkou. Považuji za samozřejmost, že automaticky nedělám servis muži. Něco jiného je, když se dohodneme co kdo bude dělat a rozdělíme si práci.

Naprosto nechápu, když slyším kolem sebe, jak to muži mají jednoduché, že přijdou domů a nic nedělají. Nedělají, když to udělají ženy za ně. Jak si to kdo zavede, tak to má.

Není tady

 

#14 28. 3. 2007 13:01

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Děláte chlapovi služku?

U nás taky většinu prací dělám já. Někdy mi to nevadí a někdy jsem napružená. Minulý týden jsem taky zrovna neměla náladu a zjistila jsem, že stačí jen slušně říct. Řekla jsem, že mi o víkendu musí pomoct, protože to všechno nemůžu stíhat a - divte se - ono to šlo. S jedním synem jsem se učila jazyky a s druhým se on učil nějaké strojnictví a technologie, potom jsem vařila a on si vyžehlil hromadu modráků. (To jsem fakt ocenila, žehlení nenávidím.) Fakt je to hodně o domluvě. Nechci ho přehnaně chválit, někdy to prostě jde a někdy ne.

Upravil(a) Vlaďka (28. 3. 2007 13:01)


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#15 28. 3. 2007 13:05

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Děláte chlapovi služku?

Ani omylem smile


Mája

Není tady

 

#16 28. 3. 2007 14:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Děláte chlapovi služku?

Ne. Viděla jsem to u nás doma a tahle cesta vede do pryč  fuckyou

Není tady

 

#17 29. 3. 2007 12:39

Blanche
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 49

Re: Děláte chlapovi služku?

Zrovna v neděli se mi stalo něco podobného. Snídali jsme a přítel dojedl dřív a odešel. Samozřejmě nechal hrníček na stole. Původně jsem chtěla ten hrníček vzít a umýt ho, ale pak jsem si to rozmyslela, hrníček nechala tam kde byl a umyla ostatní nádobí. Byl oběd, já mu postavila talíř s jídlem vedle toho hrníčku a čekala co udělá. Přišel, najedl se a já už chtěla řvát, že si ani nevšimne, že tam ten hrníček nechal. A on najednou vstal a umyl nejen hrníček, ale i ostatní nádobí. Nic jsem mu neříkala, jen podala svůj talíř a odešla. Je možné, že už se to nestane a je to naposledy, co jsem ho viděla mýt nádobí a nebo naopak se pokroky začnou stupňovat. Uvidíme godlike

Není tady

 

#18 3. 4. 2007 15:27

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Děláte chlapovi služku?

Milá Blanche, toto udělal (opět) včera můj otec. Již 35 let odchází od stolu, kde VŽDY nechá svůj talíř.
Má smysl mu to 35 let říkat? Snad ani ne. Oni za to nemůžou. Jen se tomu zasměju a odnesu to.

Není tady

 

#19 3. 4. 2007 23:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Děláte chlapovi služku?

Vlaďka napsal(a):

U nás taky většinu prací dělám já. Někdy mi to nevadí a někdy jsem napružená. Minulý týden jsem taky zrovna neměla náladu a zjistila jsem, že stačí jen slušně říct. Řekla jsem, že mi o víkendu musí pomoct, protože to všechno nemůžu stíhat a - divte se - ono to šlo. S jedním synem jsem se učila jazyky a s druhým se on učil nějaké strojnictví a technologie, potom jsem vařila a on si vyžehlil hromadu modráků. (To jsem fakt ocenila, žehlení nenávidím.) Fakt je to hodně o domluvě. Nechci ho přehnaně chválit, někdy to prostě jde a někdy ne.

No ono jak s kym, děvče... lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#20 4. 4. 2007 6:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Děláte chlapovi služku?

Někdy stačí slušně požádat, někdy vysvětlit, někdy zařvat - a někdy zbývá jen rozhodnout se, jestli to udělᚠsama nebo ho rovnou umlátíš žehličkou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 4. 4. 2007 10:55

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Děláte chlapovi služku?

No ono jak s kym, děvče...

No jo, no. Někdy to fakt nejde. Teď zrovna jsem potřebovala seštelovat kolo a po   2 měsících upomínání jsem konečně došla do opravny, zeptala se co a jak a doma jsem to nadhodila, že mi to za 500,- opraví. (Seštelovat brzdu) Teprve potom jsem se dočkala.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#22 29. 5. 2007 15:27

sofi26
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 1

Re: Děláte chlapovi služku?

Ahoj holky, já mám úplně stejný problém. Mě to tak rozčiluje, mám pocit, že vybuchnu. Patřím ještě mezi ty typy, co hned neumí na vše zapomenout. Nemůžu si pomoc, ale když bych za 5 minut dělala, že se nic neděje, tak k čemu by to bylo. To si pak řekně, že se vlastně nic nestalo a příště to udělá zase. Je pravda, že jsem v tom úplně zamotaná a nevím, jak z toho ven. Někdy mám pocit, že kdybych si sbalila věci a šla pryč, bylo by to lepší. Pořád se ho člověk musí doprošovat aby něco udělal. Když mu to řeknu jednou a pak o tom nemluvím, aby si neříkal, že jsem stíhačka, tak se nic neděje. Když za ním pořád chodím (myslím tím, třeba 14 dní), tak to udělá, ale říká, že se pořád naotravuji.  Onehdy chtěl, abych mu vyžehlila kalhoty, prý si je chce vzít. Fajn udělala jsem to, proč ne, ale poprosila jsem ho, aby tedy aspoň udělal nádobí. Udělal, veškeré suché nádobí tam nechal, a na něj dal dva mokré talířky, které byly ve dřezu. Když jsem mu řekla, že opravdu děkuji za pomoc, že příště taky vyžehlím jen jednu kapsu u těch kalhot, tak se díval, že mu strašně křivdím a nevím co všechno bych ještě po něm chtěla. O víkendu jsem nebyla doma. Přijela jsem a za celý víkend byl doma takový nepořádek. Zeptala jsem se ho proč nesklidil aspoň nadobí - odpověděl, že on jej nezašpinil. To mu teda nemám prát, aby mu to došlo? Se slovy, že já jeho věci taky nešpiním? Už jsem z toho zoufalá. Chválít ho za každou věc, kterou náhodou udělá odmítám. Mě taky za nic nechválí. Vše bere jako samozřejmost, a já bych měla za ním běhat a chválít ho? Když jednou za měsíc uklidí aspoň to blbý nádobí?! Máte to doma taky takový, nebo jsem divná a vyrůstala jsem v divné rodině.

Není tady

 

#23 29. 5. 2007 15:51

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Děláte chlapovi služku?

Divná Sofi26  nejsi...Prostě si to chlapec neuvědomuje, asi o něj bylo dokonale pečováno matinkou...Zkus to omezit aspoň ty. Stejně je pořád spousta chlapů, kteří mají pocit, že ženská je na světě pro to, aby posluhovala ...Další vývojový stupeň je, že si to sice nemyslí, ale byli tak vychováni, a tak to stejně AUTOMATICKY očekávají (to mám např. doma já) dumbom

Není tady

 

#24 29. 5. 2007 17:35

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Děláte chlapovi služku?

Sofi, začni taky pracovat jenom na požádání. O co si neřekne, to nedělej a hlavně buď důsledná. Je třeba, aby miláček zjistil, kolik práce se vlastně vykonává. Takže ne třeba oper a najednou je čisté prádlo ve skříni. Pěkně postupně. Roztřiď si špinavé prádlo, já operu-zapnu pračku, pověs prádlo, sundej suché, vyžehli, poskládej, ukliď do skříně.

Není tady

 

#25 29. 5. 2007 18:40

Prcek1
♥♥-----
Místo: morava-ale už brzo Anglie...
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 87

Re: Děláte chlapovi služku?

ahojky..Ze zkušenosti už vím,že záleží na tom,jak je chlap vychovanej!Už jsem se o tom vícex přesvědčila!!!Pokud z něho jeho maminka udělala "mamánka" tak je to znát ve všem!
A taky druhá věc-pokud ta ženská od první chvíle dělá tu služku a neprotestuje,tak je to hned tak,že ted chlap se to "naučí"a nic s ním už pak nehne!Takže pokud holky chcete fajn zacházení,musíte to "chtít hned" a nevěřte nikdy tomu,že ten vááᚠse,z lásky k vám,změní!To je blud jak Brno..
BOHUŽEL ZNÁM HODNĚ FAJN ŽENSKÝCH,KTERÝ SICE VĚDÍ,ŽE MAJÍ DOMA LENOCHA,SOBCE..NÁSILNÍKA..ALE JEN O TOM MLUVÍ..ALE KDYŽ PÁN PÍSKNE,HNED LETÍ A KDYŽ JE VIDÍM,JAK KDYŽ JSOU SNÍM,TAK JAKÉ JSOU TICHÉ,HLOUPUČKÉ-PROMINTE MI TEN VÝRAZ,ALE JINÝ  SE K TOMU NEHODÍ..TAK JE JE JEN RADNO LITOVAT..ALE KAŽDÁ JE STRŮJCEM SVÉHO ŠTĚSTÍ!!!a ten chlap to rychle vycítí,že s vámak může jednat..viz můj exmanžel/bohužel tcháně ho "pěkně rozmazlilaů a sr..se do všeho../..ale naštěstí u mě mu "pšenka nekvetla"..yikes))držím vám pěsti!!!


Nic mě hned tak neporazí..život žiju!!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů