Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 2. 2007 10:10

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

jak se zbavit barvy z vlasů??

Nechala jsem si u kadeřnice obarvit"pár pramínků"-nakonec je těch pramínků mnohem víc,než jsem chtěla,a nelíbí se mi to.Prý to půjde částěčně vymýt,je to něco mezi přelivem a barvou.Já ale chci co nejrychleji zpátky mé původní blond vlasy ...!Jsem z toho neštastná,vůbec se mi to ted nelíbí..Nemáte někdo nějaký zlepšovák,jak urychlit vymývání barev z vlasů?Většina šamponů je zaměrená právě na opak,tj.na udržení intenzity barev,tak snad existuje i něco,co urychlí opačný postup.Díky moc hjarta

Není tady

 

#2 27. 2. 2007 11:38

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: jak se zbavit barvy z vlasů??

já jsem si nechala obarvit vlasy na černo a teď mě přestala bavit. Vymejvat to moc nejde, moje mamka je kadeřnice a doporučuje jedině nechat odrůstat a postupně lehce odbarvovat. A to jsem si dávala ne barvu, ale šampon a prostě je ta barva tak "zažraná" , že nejde dolů ani když jsem si myla hlavu každý den (což taky není dobrý) Jestli mᚠpramínky červené, tak to půjde rychle dolů a jestli jen hnědé tak zkus znovu přemelírovat přes alobal na blond. Šampon snad jedině pro zesvětlování, ale podle mě to moc nepomůže... tak hodně štěstí wink


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#3 7. 3. 2007 13:49

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: jak se zbavit barvy z vlasů??

Já byla obarvená na  hnědo a chci zpátky svoje blond vlasy. Kadeřnice mi jen prosvětlila pramínkama ty odrůstající vlasy(jen tu nabarvenou část, mých se to nedotklo) a teď jen stříhat a čekat až to odroste. Naštěstí to nemám rozdíl "black and white" tak to jakž takž jde. S pramínkama bych opravdu počkala až jak se třeba po měsíci vymejou. Už snad bude víc a víc sluníčka, tak se ti to vyšisuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů