Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 3. 2007 22:25

janko1987
♥------
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 10

Re: problem so sexom

no ja neviem ale strasne som sa tesil ked som bol mensi ze budem s babou dlho sulozit aj ked som kukal po*n.. tak som si vravel ze tu by som pretiahol aspom hodinu a prislo to naozaj a uz ma to ani nebavi co ti poviem nedari sa mi:o

Není tady

 

#27 19. 3. 2007 23:07

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: problem so sexom

http://www.tania.cz/sexuolog.htm

Zkus si v tom počíst, třeba na něco přijdeš. A nevěš hlavu. Čím víc z toho budeš nešastný, tím to bude horší !

Upravil(a) lueta (19. 3. 2007 23:08)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#28 20. 3. 2007 2:17

Lony
♥♥-----
Místo: Teplice
Registrovaný: 18. 12. 2006
Příspěvky: 66

Re: problem so sexom

Měl jsem stejný problém jako Janko skoro do svích 29.let.Asi jsem se vždy těšil na samotný akt a nedokázal jsem ovládnout mé vzrušení že jsem se také udělal během 2.minut.Mojí nynější partnerku jsem upozornil že  pichnu a umřu a její odpověd byla že na tom budeme pracovat.Teď už je to v pohodě.

Upravil(a) Lony (20. 3. 2007 2:32)

Není tady

 

#29 20. 3. 2007 21:56

janko1987
♥------
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 10

Re: problem so sexom

hej no ale pracovat moja frajerka ma 17 rokov a ja mam 20    velmi rad by som uz chccel vydrzat aspom pol hodinu smile skusam moznost ktoru mi napisali predtym prerusovane honenie ale nejak sa mi to nedostavuje ziadny vysledok

Není tady

 

#30 20. 3. 2007 23:17

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: problem so sexom

Janko, opravdu nezoufej, to je ve tvé hlavě, ty se tak těšíš a stresuješ... a to to mᚠještě dobré, že se ve stresu rychle uděláš, sou chlai, kteří ve stresu "zvadnou" a nic.. :-(
Jsi vážně ještě mladý, spíš bych řekla nezkušený, tvůj penis je asi velmi citlivý, neumíš své tělo ovládat, ale to už ti tu chlapi radili, chce to trénink a velkou pomoc od partnerky, oddalovanie, a rozhodně ho zkusit několikrát po sobě... ostatně, pokud se pamatuju :-) nejhezčí na sexu v mladosti bylo to, že to bylo divoké, krátké, oba jsme se udělali, ale šlo to několikrát za sebou!!! Dnes (30) je milování delší, rafinované, ale už ne tolikrát za sebou... achich... :-)
Manžel radí (a tomu věř, je to lékárník :-) dát dva kondomy na sebe, to bude ještě míň citlivé, a za sebe můžu říct, že mi kondom nepřekážel a pokud by to mělo zlepšit tvou výdrž, měla by to jen uvítat :-)
Tak do toho!!! :-) Cvičení dělá mistry!!!


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#31 20. 3. 2007 23:25

Lony
♥♥-----
Místo: Teplice
Registrovaný: 18. 12. 2006
Příspěvky: 66

Re: problem so sexom

Ja nevim já při onanii vydržel vždycky déle jak při samotným aktu,ale jak došlo na sex tak jsem byl včudu.Zásun pár pohybu a konec.Zlepšilo se to až při častějším sexu a samozřejmě v klidu.Pokud spíš s partnerkou v jednom pokoji a ve druhém její rodiče tak to na klidu nepřidá. Provozujte sex několikrát v týdnu a výsledek se dostaví.

Upravil(a) Lony (20. 3. 2007 23:27)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů