Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 3. 2007 23:09

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! Jsem tu az  dnes vcera nebyl cas big_smile .Jinak u deti uz teplota sklesla,tak jsem rada tummenupp .Deticky hajinkaji v telce nic neni co by me az tak moc zajimalo smile .Muj se diva na nejakou kriminalku,to ja nemusim mit wink .Jezis Claudi co s Tebo je?Co mas za nemoc?Rada bych Ti pomohla hjarta ,ale nejak nechapu o co jde?Vy to tady nekdo co s Claudii je?..Claudi:Jestli to jsem otevrene nechces napsat,tak me posli zpravu at vim o co se vlastne jedna!!! big_smile Jinak my jedem zitra k veceru ke tchyni,ma narozky,bude to slavit,ale jen v rodinne.Tak me drzte palce,potrebuji na ni dobre nervy tummenupp .Pa godlike

 

#27 3. 3. 2007 19:45

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky! Tak jsem se vymluvila,abych nemusela na ty narozky jit,skoro jsem se s pritelem kvuli tomu pohadala sad .Ale je to jedine vychodisko,jak si usetrit ty blbe narazky lidi a hlavne toho pachu od jidla.Snezenko diky,ze me chces pomoc smile .Ale ja to musim asi sama zvladnout tummenupp .Poslu Ti zpravu.pa

 

#28 3. 3. 2007 20:40

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Holciny ! big_smile Tak jsem si konecne vypujcila to DVD a dnes vecer se s mojim na nej kouknem tummenupp .Puccam:Na ten film,na kterej ses divala ty s Tvojim jsem se taky ptala,ale oni ho tam nemaji,prej si ho nekdo vypujcil,takze jsem mela smulu sad .Doufam,ze az tento v pondeli vratim tak ten druhej uz tam bude big_smile .Snezenko:Ja vim co ma Claudi za problem.Ale nebudu ho tady rozebirat neutral ,kdyz o tom bude chcet psat tak nam snad da vedet wink .Claudi:Ted ti mluvim do duse nech si poradit a pomoc,takhle to nemuze jit dal !!!!....Holky v pondeli se tu ukazu..zatim pa a hezky vikend!! big_smile

Není tady

 

#29 4. 3. 2007 1:40

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Holky ! Rozhodla jsem se,ze si necham pomoc,nasla jsem tu nekoho,kdo ma s moji nemoci zkusenosti,a ktery me da par tipu a pomuze udelat ten prvni krok.Ale presto Vam moc dekuji,ze jste se snazili me podporit! smile Ja tu nadale zustanu v kontaktu tummenupp

 

#30 4. 3. 2007 9:49

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Claudia: To jsme rádi, četla jsem tvůj druhý příspěvek, Eri je šikulka a s její pomocí to zvládneš!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#31 4. 3. 2007 20:44

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Claudii: TO je fajn,ze ses rozhodla stim neco udelat! stolt Drzim ti palecky i u nohou !!!! tummenupp tummenupp tummenupp

 

#32 4. 3. 2007 20:48

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

misha88: Ahojky ! Na Tebe jsem tu uz nekde narazila big_smile .Tobe se taky urcite ulevilo,jako me u srdce,ze se Claudi rozhodla stim neco udelat,ze? smile

 

#33 4. 3. 2007 22:58

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! Dekuji Vam smile

 

#34 4. 3. 2007 23:03

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahojky holky! Ja se tu dneska nejak se vsemi mijim big_smile big_smile big_smile .Co takhle ze bychom se domluvili na den a hodinu a sli spolu pokecat na chat ??? tummenupp .To by byla parada,co Vy na to ???......

 

#35 4. 3. 2007 23:23

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

ahoj holky,ted jsem se utrhla tak vám píšu.Sněženko brala bych ten chat,to by bylo super.Claudii jsem ráda že jsi se takhle rozhodla,bude dobré,nesmíš zrácet hlavu a my tě tady podržíme,neboj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#36 5. 3. 2007 17:06

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Sněženka....já koukám že jsi tu nová podle nízkého počtu příspěvků ale už jsem tě v nějakých taky potkala:)!!
Já mám spolužačku bývalou anorektičku, takže se mě to s Claui lehce dotýkalo...vím o co go:(!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#37 5. 3. 2007 18:12

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! smile Tak se ozivam,ja mam dnes tak spavej den,asi s pocasi wink .Tady bylo dnes rano az skoro do 14 hod moc,moc hezky,ja byla v 9 hod rano se znamou na snidani v kavarne,sedeli jsme venku na ulici,bylo supr,teploucko tummenupp uz me to pocasi pozdvedlo i naladu.Kolem 14 hod jsem prijela domu a v tu ranu zacalo prset a prset a prsi jeste ted sad .Fakt pocasi na dve veci !!! Jak je to u Vas ? wink Jo jinak s tim souhlasim se nekde sejit na chatu,jen se musime domluvit kdy a v kolik smile .Me by to vyhovovalo od Po-Pa od 20,nebo 21 hod,to mam doma prevazne klid a ozelim i nejaky vecerni film big_smile .O vikende jsem dost pryc,bud s rodinnou nebo s prateli atd.....Tak zatim pa....

Není tady

 

#38 6. 3. 2007 9:07

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

misha88:Ahoj ! Tak mas pravdu,ze mam nizkej pocet prispevku ,ale na urcitych tematech az moc vysokej big_smile ,no neboj dlouho nebude trvat a budu tam kde ty,dokud me to tu jeste bavi big_smile .............Jinak holky ! Vsechny mate smajliky pod jmenem,jen ja zadnej,taky to chci  big_smile neco co se  ke me hodi.Musim to prvne objevit.Kde jste na tom byli  Vy ?.....Jo na tom chatu se muzem klidne sejit,ale milejsi by me to bylo ve vecernich hodinach,kdy uz ty moje deti spi a ja mam klid smile ,rekneme od 21 hod.Co vy na to ?

 

#39 6. 3. 2007 16:31

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

http://gify.nou.cz/....třeba tady koukni na ty obrázky Sněženko,víš jak se tam dávj?Jde to vyčíst z nastavení-je to ten Avatar!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#40 6. 3. 2007 19:46

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! Davam kratce o sobe vedet.Dnes me neni nejak dobre uz v praci me vse bolelo,takze pujdu hajat,doufam,ze jsem nechytla nejakej bacil neutral .Zatim pa

 

#41 7. 3. 2007 15:10

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! smile Ted mam mensi pauzu,jsem aktivni na zahrade,ono je tu hezke pocasi uz od rana,takze jsem byla uz ve kvetinarstvi koupit par kvitecek,ty nasadim ted do truhliku pred barak a neco samozdrejme i na zahradu.Jak je tak hezky ma clovek hned lepsi naladu tummenupp ....Jak je u Vas ?....Jinak v patek vecer od 21hod bych byla tu na chatu..kdo se z Vas prida...?  wink

Není tady

 

#42 7. 3. 2007 19:08

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! smile Jen kratce,protoze pritel ceka dole v aute,ceka na me prekvapko...On me chce pozadat o ruku hjarta ,takze tu zitra nebudu,ale ozvu se jake to bylo atd.Ja jsem tak stastna,ze bych nejradsi otevrela okno a kricela big_smile...PS:On to sice nerekl,ale ja tusim big_smile

 

#43 7. 3. 2007 19:13

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Kde jste vsechny???? grater .....Jsem uplne hotova....jediny co me ted bude cekat,vana plna peny.Jo kvitka jsou uz v zemi na stesti,zitra muze trozku sprchnout,at je nemusim zalivat...smile

Není tady

 

#44 7. 3. 2007 19:18

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Claudi,tak to Ti ze srdce hjarta preji !!!!!! smile smile smile Az budes zas na babinetu,tak nam urcite popises,jake to bylo....smile...Ja uz ronim slzicky..  grater  ted....jeeee     romantika......

Není tady

 

#45 7. 3. 2007 23:52

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Claudi ja taky gratuluji tummenupp tummenupp tummenupp........Hani my se proste mijime,ale v patek se pokusim tu od 21hod byt,treba budem mit na sebe stesti.Ja jsem tu stejne prevazne dost pozde,nemuzu totiz spat sova honi se me spoustu veci hlavou.Jo Puccam Tebe jsem tu taky uz dlouho nevidela wink ,kde se toulas ? ....Miso,ja se zitra urcite vic rozpovidam,mozna Ti poslu SZ,treba me muzes nejak poradit....Tak zatim pa jdu hajat...spis se o to pokusit.. sova

 

#46 8. 3. 2007 8:21

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky,včera jsem byla s malou a s dalšími maminkami na výletě.byli jsme na zámku v Konopišti,přijeli jsme až v 20hod a byla jsem k.o,bylo úžasně a jak se pak hezky spinkalo.Hani dneska u nás prší tak třeba u vás taky a nemusíš zalívat kytičky.Claudii mocinky gratuluju,přeji vám at je vám spolu vždycky moooc dobře.Zítra na 21hod bych to měla stihnout,už se těším.

Není tady

 

#47 8. 3. 2007 19:52

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! Tak davam o sobe taky vedet,a to v dobu,kdy tu normalne nejsem smile .Dnes me prijela kamoska a zitra pujdem na party(zabavu) ,takze se bohuzel nezucastnim vecerniho chatovani,doufam,ze se tu nikdo na me nezlobi ?  gloria  Dnes musim,jeste par znamich obtelefonovat,abych sehnala nekoho na hlidani tech mojich prcku smile  Nechce se nekdo z Vas nabidnout ? lol Tak zatim pa......

 

#48 9. 3. 2007 8:01

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Dobre rano ! Jak pak jste se vyspinkali? smile Teda jestli Vas deti nechali vyspat ? Ja jsem ranni ptacce uz od 6 hod ranni na nohou  smile  .Ale az ted,kdyz uz je syn s baraku a ve skole,budu ja snidat......uz se tesim,klid a prijemna hudba.....Snezi,tak to Ti zavidim,taky bych nekam vyrazila,ale samotnej se me nechce  wink  ,jo nabidnout se muzu na hlidani,ale prece jen bydlime od sebe pres 300 km  smile smile smile .Puccam tak na konopisti jsem jeste nebyla,ale trochu kultury by zajimalo i me smile ,mozna v lete se tam dostanu.Claudi co je s Tebou?....To musela byt romantika,ze se ani neozves!Ja uz jsem zvedava a holky urcite taky lol .Jinak ja tu dnes od 21 hod na chatu budu,kdo se prida ????

Není tady

 

#49 9. 3. 2007 21:01

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky ! Tak jsem tu!  smile Kde jste Vy ? Muzem pokecat na chatu smile

Není tady

 

#50 12. 3. 2007 21:41

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holciny! Kde jste vsechny?Nic se tu nedeje? wink Ja jsem momentalne ve meste v net baru,tak pisi par radku,ale nebudu tu dnes dlouho,jdu se totiz bavit,Moje 2 deti,jsou u svagrove,takze pro me je dnes relaxax a clovek toho musi vyuzit  lol .No nic mejte se a zitra kolem 20-21 hod tu mozna budu.....paaaaa

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů