Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 2. 2007 18:40

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Holky ! smile Hledam zde kamosky na popovidani o vsem moznem.Ja ziji v nemecku(jiznim bavorsku),je me 30 let , jsem zde vdana a mam 7 leteho syna.Zatim pa a hezky vecer..preje Hana:)

Upravil(a) Hanicka76 (26. 2. 2007 17:52)

Není tady

 

#2 26. 2. 2007 7:19

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

ahoj Hani,mě je 25let a mám 2 letou princeznu,žiji 7 let v Praze.Mé koníčky jsou spinnig,prochazky,kafíčko s kamarádkama a knížky.Budu ráda když napíšeš.Pa

Není tady

 

#3 26. 2. 2007 18:11

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Puccam! Diky jeste jednou za odpoved.Jak uz jsem Ti psala ,chytl me nejakej bacil:(,dnes rano jsem byla u dochtora,dostala jsem antibiotikum,dochtor sice tvrdil,ze do 5 dni budu na nohach,to jsem zvedava:).Jinak teplota s klesla,sice se az tak moc necitim,ale jak vidis pisu a sedim u pocitace.To znamena,jak teplota s klesne a budu se trosku citit lip,tak aspon 1x denne budu na pocitaci:).Jinak muj syn se jmenuje Patrick je mu 7 let a chodi do 1 tridy.No nic jdu si udelat ten caj,kdyz te neco bude zajimat tak proste napis:),ja bych napsala urcite toho vic,ale nejak me nic nenapada.Pa Hana

Není tady

 

#4 27. 2. 2007 12:35

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

ahoj ach ty chřipky a atd,taky na mě něco leze mám udělaný zázvorový čaj a prášky na bolest v krku,naštěstí malá je o.k. tedy aspon prozatím.Citím se jak vycucaná houba :-) :-).tady v Praze pěkně lije a co u vás?jezdíš někdy do čech,do Prahy?A jsi doma nebo chodíš do práce?

Není tady

 

#5 27. 2. 2007 14:42

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Puccam:Ahoj !:)Tak je me zase chvilku lip,tak Ti  pisi.Jo tady je uz druhy den pocasi na dve veci,zatazeno,uplne cerno a momentalne zase prsi.Ja jinak pochazim s jizni moravi s okr.Breclav a zde v bavorsku ziji od 98 roku,domu jezdim podle casu a nalady,prevazne 3-5x do roku na 3 az vice dni.Mam to skoro 460km,4 a pul az 5 hod cesty autem.Jinak k ceskym hranicim,to taky nemam daleko:),napriklad k Z.Rude jen 45 minut a k Domazlicim 1.30hod cesty.V Praze jsem uz dlouho nebyla,ale chtela bych se tam mozna v lete zase podivat,mam tam par pratel.Jinak ja pracuji(v kancelari) u mojeho muze ve firme(stavebni),ale jen castene na par hod denne 5 dni v tydnu.I kdyz bych nemusela,jak muj muz rika,ale ja chci vypadnou s tech 4 sten,doma bych se stejne nudila a ja rada poznavam nove lidi,jsem spolecensky typ:)..hi hi...A co Ty ?Jses na materske?V ktere casti Prahy bydlis?..Zatim pa pa...H

Není tady

 

#6 27. 2. 2007 19:05

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Hani ! Muzu se pridat? smile Nahodou jsem na Te narazila.Taky ziji v nemecku a to v Hesensku(Fulda),nevim jestli Ti to neco rika?...Jmenuji se Petra,je me 28 let,mam 2 deti 4 a 2 lete(kluka a holku),muj muz je nemec.Konicky:rada ctu,sportuji.Budu rada kdyz me napises.Pa

 

#7 27. 2. 2007 19:49

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Snezenka: Ahoj Peto ! smile Samozdrejme,ze se muzes pridat.Jak uz si mozna cetla,dohnala me kripka,takze nebudu celej den na pocitaci,jen kdyz teplota sklesne,tak tu budu.Fulda..to ja znam,mela jsem tam jednu znamu,teda ona nebyla primo s Fuldy,ale par km od Fuldy.Ja osobne jsem jeste ve Fulde nebyla,ale je to prej hezke mestecko.Jak dlouho si v Hesensku? A odkud pochazis?....Zatim pa H

Není tady

 

#8 28. 2. 2007 17:22

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Hani!  Ja zde ziji skoro 5 let,jinak pochazim s Plzne.Moje dcera je taky nachlazena a syn to asi brzo taky dostane,u nas taky radi kripka,zatim jen ja a muj jsme proti tomu odolni,nechali jsme se totiz minuli rok proti kripce ockovat,tak zatim mame stesti tummenupp ,ale clovek nikdy nevi.Jinak jsem tu dnes narazila na diskuzi,tam jsou cesky,ktere ziji v cizine,a od Tebe tam byli taky prispevky smile .Myslim ze se to jmenovalo ;Ziji v cizine...nebo tak nejak? smile ...No nic musim koncit,jak budu mit cas tak se zase ozvu.Tobe preji brzke uzdraveni!!!! wink .....PS:Fulda je hezke mesto,vsak muzes nekdy prijet smile .

 

#9 28. 2. 2007 20:11

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Snezenka: Ahojky! Ja byla dnes zase u dochtora,ohledne vedlejsich ucinku,ktere jsem ted behem tech dni dostala po tech prazkach co me dal.Chytla me vcera desna bolest hlavy,ze jsem si myslela,ze se stoho zblaznim,tak mizerne me bylo,myslela jsem si,ze kdyz pujdu spat,tak to prejde,noc byla hrozna.Rano jsem volala dochtorovi,pak jsem ho i navstivila,on me tvrdi,ze je to od kripky a ze to nejsou zadne vedlejsi ucinky od prazku.Tak me predepsal,prazky na boleni hlavy a rekl,me ze ty antibiotika mam dobrat.Tak ho poslechnu a doberu.Jo a muj je taky nemocnej,ten to chytl urcite ode me,zitra jde k dochtorovi,a dostane urcite ty stejne prazky,jediny kdo to jeste nedostal je nas syn.Ty a Tvuj jste udelali dobre,ze jste se nechali ockovat,ja to sice taky mela v planu a dokonce to moje pojistovna AOK,hradi,takze bych to nemusela platit,tak az se s toho dostanu,tak budu zas u dochtora na ockovani..hi hi.Tvoji nabidku beru,az budem s mojim a se synem nekdy v lete na ceste Tvojim smerem tak se stavime na kafe..hi hi..Zatim pa

Není tady

 

#10 28. 2. 2007 20:14

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

puccam:Ahojky ! Co je u Tebe noveho?...Ty se lecis po domacky?...Chytla si nejaky bacil,ze se neozivas?

Není tady

 

#11 1. 3. 2007 9:01

Snezenka
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Hani! Tak moje obe dve deti jsou nemocne:(,dnes s nimi jdu k lekari,jen doufam,ze se to jeste neshorsi,vcera vecer meli oba slabsi teplotu,takze si dokazes predstavit,jaka byla noc pro me  neutral ,vubec jsem nemohla spat a muj neni pres tyden doma ,je na montazi a je doma jen o vikendu.My bydlime sami v byte(nastesti ne s tchyni smile ).Jeho rodice bydli pres 100km od nas.Jak je to u Tebe bydlis s tchyni?..Zatim pa,jak me vyjde cas ozvu se. big_smile

 

#12 1. 3. 2007 9:26

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky! Muzu se k Vam pridat? big_smile

 

#13 1. 3. 2007 10:39

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Snezenko!smile Jezis tak deti to uz obe maji,to ti nezavidim,dokazu si predstavit,jakej je to pro Tebe stres.Alem drzim pesti at se brzo uzdravi tummenupp .Ja tentokrat spala bez bolesti hlavy big_smile .Je videt,ze prazky zabiraji,je me nejak lip tummenupp .Za to muj sel dnes rano k dochtorovi a dostal stejne prazky jako ja a ted lezi v posteli a knoura wink .My bydlime ve vlastnim dome,ale na stejne ulici s rodici od mojeho a jeho 2 sestrama,takze si dokazes predstavit,ale zas tak casto se nevidime,mozna 3x do tydne,to vis,ja je nemusim mit  sad .Dnes jdu vyzvednout syna ze skole kolem 11hod.Mozna tu vecer budu,mas skype nebo icq?Posli me zpravu a muzem si psat privatne big_smile .Pa

Není tady

 

#14 1. 3. 2007 10:44

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Vitam Te Claudi ! big_smile To vis,ze se muzes pridat.Budu rada,kdyz o sobe vic napises.My jsme tu totiz zvedave big_smile  a nejen MY i Ti kteri na tuto diskuzi je kliknou,ale neodvazi se pridat roll !.....Preji Ti hezky den...pa

Není tady

 

#15 1. 3. 2007 13:57

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky,včera jsem nepsala protože jsem s malou vyrazila na celí den do zoo,přišli jsme celí zmordovaný a večer jsem padla za vlast dřív než moje malá,přestože mi ještě nebylo do skoku a přesto jsme vyrazily.No ale musím zaklepat už je to čím dál lepší.A dneska jsme byli dopoledne v ikee kupovat sestře dárek k narozeninám.A co děláte vy?

Není tady

 

#16 1. 3. 2007 16:14

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Puccam:Ahoj ! Tak to Ti verim,ze te to i malou zmohlo big_smile .Muj syn vzdycky chce abych mu precetla pohadku na dobrou noc a misto aby usnul on prvni,usnu ja big_smile .A Tvoje sestra  ma dneska narozky? Ja prevazne kupuji darky aspon 1-2 tydny do predu.Ale posledni dobou koupim poukazku do nejakeho obchodu a at si ten dotycny sam v tom obchode vybere co se mu libi.No jo kazdy ma jiny vkus big_smile .A tak se nemuze stat,ze to co mu koupim,na konci zkonci nekde na smetisti.Ja sourozence nemam,muj bracha(ktery by byl o 3 roky mladsi)zemrel,kdyz mu bylo 3 mesice na zapal plic a moje mama pak zadne jine dite nechtela. sad .Za to muj muz ma o rok starsiho brachu a 2 mladsi sestry.Jinak me je dnes lip,nez vcera big_smile .Proto jsem ted tak aktivni na netu.Mas skype nebo icq? Zatim pa

Není tady

 

#17 1. 3. 2007 19:22

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Hani,Puccam a Snezenko ! Jsem tu jedina,ktera nema deti,doufam,ze to neva? sad Deti mam velice rada a taky bych je chtela mit,ale momentalne to u me ze zdravotnich duvodu,neprichazi v uvahu sad .Mam pritele se kterym si docela dobre rozumim a chceme se i v nejblisi dobe vzit smile .Jinak bydlim v Brne,kde i pracuji.Bydlim ve spolecnem dome s pritelem a jeho rodici prozatim. Me je 31 let a mojemu 35 let.Jezis holky me nic nenapada,tak zatim. smile

Upravil(a) Claudia (1. 3. 2007 19:24)

 

#18 1. 3. 2007 19:56

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Hani,mám oboje jak skype tak icg,ty taky?Tak malá už spinká,dneska holky držím.Dneska se budu dívat na dvd šifra mistra loenarda,mám už to 2 měsíce na dvd a do těd jsem nebyla schopna si to pustit,ukecala jsem manžílka a budem čučet spolu :-) :-),už jste ho viděli a copak jste tomu filmu říkali?A Claudie vubec ale vubec to nevadí že nemᚠděti.Krásný večer holky a manžílkum,přítelovi též :-)

Není tady

 

#19 1. 3. 2007 20:08

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Puccam: Ja ten film taky jeste nevidela.Ale ty se na nej kouknes a zitra  nam muzes  napsat jakej byl Tvuj zazitek smile .Ja tu trozku brouzdam,chtela jsem taky smailika jak ma Hanka pod jmenem.A ted ho konecne mam big_smile .Procetla  jsem si par tipu,jak na to tummenupp a jak vidis klaplo to!! Jsem stastna big_smile .Ale ted se uvelebim ve vane plne peny wink .Me ceka zitra termin u zubare,tak se velice tesim neutral .Zatim pa a dobrou...podle toho jak to u zubare preziji,tak se ozvu,ale asi az vecer kolem 18 hod.

 

#20 1. 3. 2007 22:19

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Claudi ! smile To vubec neva ,ze nemas deti.Ale ja Ti ze srdce preji aby si se co nejdriv uzdravila  tummenupp .Ty vis co tim myslim,ze? Poslu Ti pres zpravu par tipu,kam by sis mozna mela zajit a pokud mozno co nejrychleji nez do toho za carovaneho kruhu jeste vic spadnes sad .Myslim to uprimne od srdce hjarta .A doufam,ze jsem se te nijak timto nazorem nedotkla smile .?.......Jo zubare Ti nezavidim,taky ho nemam rada,vzdycky premyslim,jestli nemam zdrhnout,kdyz slysim z vedlejsi mistnosti vrtacku big_smile ,myslim na tom jsme skoro vsichni stejne ! Jinak mas hezkeho smailika smile .Ja nez jsem si ho tam vlozila,skoro 3 hod jsem stravila u pocitace big_smile .To si Ty urcite byla sikovnejsi big_smile .Zatim pa.

Není tady

 

#21 1. 3. 2007 22:30

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Puccam! smile Ja mam taky skype a icq,poslu Ti to pres zpravu.Ten film jsem taky jeste nevidela,to jsem uplnej neandrtalec big_smile .Ja uz  aspon pres rok nebyla v kine,takze momentalne nevim ani co je noveho a co ne big_smile .Jediny co me velice laka a asi jsi zajdu v sobotu do DVD pujcovny,ten film  se jmenuje myslim Cert nosi pradu,nebo tak nejak tongue .No nic koncim,zitra se tu zase ukazu,tak zatim.pa

Není tady

 

#22 2. 3. 2007 7:44

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj holky,tak film byl dobrý určitě doporučuji,točí se to okolo dítěte co měl mít ježíš s máří magdalenou-prý byli i manželé.Víc se rozepisovat nebudu protože jesli se na něj budete dívat tak už by jste z toho nic neměli.No holky včera tedy dnes jsem šla spát až ve dvě ráno a ten muj malí svišt mě vzbudil už v 6.00 ráno,no pujdu si s ní dát odpoledne šlofíka.Claudii něvěš hlavu dneska je spousta možností a medicína jde pořád kupředu,bude to všechno dobrý,Mooooc drřím palečky at ti to vše dobře dopadne!!!!!

Není tady

 

#23 2. 3. 2007 12:58

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 147

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Puccam! big_smile Na ten film se zitra v DVD pujcovne zeptam,kdyz uz tam teda pujdu smile .Jinak ja se dnes vubec nevyspala,vsechno me boli ,i za krkem,ja nevim co jsem v noci delala big_smile ,pripadam si jak po 24 hod fitneska  big_smile  .Takze si dam za chvili taky slofika sova .Co budes  delat o vikendu,mate neco na planovene? smile My se chceme s mojim zitra rano od 10hod podivat na jedno auto,tento rok v lete nebo na podzim si chceme nove koupit,nase je uz 6 let stare a potrebuje,pomali opravy,a ty nejsou zrovna  levne sad .A ja jako zenska potrebuji auto,s kterym se da lip parkovat,to ja totiz uplne nesnasim sad .Zatim pa a hezky den.....tady zas prsi neutral

Není tady

 

#24 2. 3. 2007 13:26

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj tady krásně svítí sluníčko,jak si se vyspala?My zítra jedeme na chatu a přijedem v neděli večer,auto zatím nemáme jezdíme vlakem ale pro malou je to zase zábavnější.Taky by mi nevadilo nějaký to vozítko ale budem si kupovat větší byt tak to autíčko příští rok.Jesli by se ti ten film líbil tak ti ho mužu vypálit a poslat poštou.Papa

Není tady

 

#25 2. 3. 2007 22:06

Claudia
Host

Re: Pro vsechny ceske dusicky zijici v cizine...(i doma)...

Ahoj Holciny ! Tak jsem zubare prezila big_smile .Zitra jedu s pritelem k jeho brachovi,ten bude slavit 30 narozeniny storstark ,takze tam bude spoustu lidi.Moc se me tam nechce sad ,nejradsi bych se nejak vymluvila.Uz slysim ty reci,proc si tak hubena,jes neco atd.......Ja bych chtela i na tom neco zmenit,ale nedokazu to,uz jsem do toho zacarovaneho kruhu dosti spadla,i kdyz si kazdy den rikam,ze si necham pomoc,ze chci byt zdrava a nekdy i ty deti mit neutral .Hani diky za tu zpravu,nevim jestli se na tu linku mam obratit nebo ne.Puccam dik za drzeni palecku smile ,holky ja potrebuji Vasi podporu,pripadam si tak na dne,nevim s kym se o tom mam bavit sad .

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů