Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 20. 2. 2007 12:43

Ajax
♥♥♥♥♥--

Kypr

prosím o názory a doporučení lidiček, kteří tam byli... něco zažili... chystáme se tam v létě s dětma, myslíte, že je to dobrý nápad?? díky za jakékoliv info...

Není tady

#2 11. 3. 2007 1:24

kulisek9
♥♥-----

Re: Kypr

Minuly rok jsme byli v Protarasu, hotel Silver Sands, super nadhera!! wink Kypr je nadherny, projeli jsme ho v ramci vyletu i na jeho tureckou cast, moc zajimavy.. Pro me bylo nejvetsi plus, ze tam se skoro nepotka nemecky turista, 90 % turistu jsou Anglicane.. a personal v hotelech i barech je vetsinou slovensky, takze se da vsude skvele domluvit big_smile Vzdy jsem se tam chtela podivat a loni se mi to konecne splnilo, lze jen doporucit! tummenupp

Není tady

#3 22. 6. 2007 21:09

Zakouma
♥♥-----

Re: Kypr

Je to ostrov vulkanického původu a tak je zelen jen kolem hotelů a jinak pusto. Na pláži tmavý písek,byla jsem tam služebně a rodinku bych tam asi nevzala. Zkus a uvid횠 :-)

Upravil(a) Zakouma (22. 6. 2007 21:33)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí