Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 23. 2. 2007 10:27

BHalina
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 5

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Mohu říct,že jsem se zajímala o ledacos a svou cestu jsem našla v reiky. Je to ale cesta - může vás to nasměrovat, ale práce je stejně na nás samých. Nic není samospasitelné, hlavní práce je na každém. Ani si nemyslím (přesto, že pro mne třeba ano), je reiky pro každého. Každý jsme jiný a máme potřebu jiné cesty. Moje zkušenost s reiky je hlavně o svobodě a svobodném rozhodování - to za nás nikdo neudělá. Kdo si myslí něco jiného.. Ani správný mistr reiky vás do ničeho nebude nutit - jak žít, co jíst a jak dělat. Pak to pro mne není ten, který skutečně ví ...Musím ještě dodat, že je z toho dnes opravdu moc komerční záležitost a trošku mi to děsí. Většinou se pak ztrácí smysl toho původního a ten pro koho by to bylo to pravé je odrazen právě takovými "rádoby mistry a zázračnými léčiteli"

Není tady

 

#52 23. 2. 2007 10:34

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pedro, proto se taky tebou zmíněné nehody (nejsou náhody!!!) dějí, protože jsou lidé tak zaměstnaní snahou přežít, že nemají čas se zabývat tím, jak skutečně žít... smile Proto potřebují znehybnit... smile, aby vznikla možnost se v klidu zamyslet smile. U některých jedinců je to jediná možnost, jak je donutit k zamyšlení  nad smyslem jejich konání.....jinak by k tomu za celý jeden produktivní život ani nemuselo dojít smile. Smutná to skutečnost.

 

#53 23. 2. 2007 10:50

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Ano Halino, souhlas, s největší pravděpodobností budeš  původem vesmířan (neplést s mimozemšanem smile  ) Jako moji nejbližší, taky inklinují k Reiki.  Mám proto svou teorii i jednoduchý důkaz: při meditiaci mi dcera vždycky uletí a putuje si mezi Galaxiemi domů, zatím co já cítím  silné ukotvení v minulosti na Zemi.Jsem spojená s matičkou Zemí už dlouho a velmi pevným svazkem, tak inklinuji zase k jiným cestičkám - tarot, archytepální filozofie, psychologie, historie a teosofie to jsou zase moje poutní cesty a na kurz Reiky pravděpodobně nikdy nepůjdu.  Ale vím, že to funguje a nikdy bych si netroufala to zpochybňovat, abych případně neodradila ty lidi, kteří jsou jinak orientovaní než já.

 

#54 23. 2. 2007 11:03

BHalina
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 5

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

To je to o čem jsem psala, každý máme svou cestu, a proto není nic pro každého. Určitě mi chápeš, každý potřebuje jiné věci. Člověk by měl zkusit vše, co si myslí, že je pro něj. Já jsem dost svobodomyslná bytost a cokoli, kde mi něco k něčemu nutí, mi je proti srsti. Těch, co říkali všem, co a jak dělat už bylo v dějinách hodně. Vždy to skončilo na úplně jiné úrovni než duchovní. Nakonec to byl jen boj o moc a nadvládu nad ostatními, kteří chtěli být lepší..

Není tady

 

#55 23. 2. 2007 11:04

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Jo jo..nejen "smutna skutecnost" Somaio, ale v mem pripade i zkusenost   stolt
Taky jsem se pred lety svezla vytahem, nabila si hubu a poradne byla "znahybnena".... Jen diky tomu jsem se zastavila a snad uz konecne alespon NECO pochopila smile

Upravil(a) Pandorraa (23. 2. 2007 11:09)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#56 23. 2. 2007 11:06

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

to Somaia: Všechny názory k tomuto tématu jsou hodně zajímavé, ráda jsem si je přečetla.  Rozhodně nezavrhuji nikdy lidi, kteří se zajímají o REIKI a kterým naopak tato cesta umožnila vidět svět tak trochu jinak. To, že každý máme svou cestu s tím souhlasím, to, že si dovolím napsat, že mé vnitřní pocity jsou pro mě hodně a klidně se o ně opřu :-) zatím si stojím. Neznᚠmne a nevíš. Já o Tobě tak nic nevím. Jenom zde píšeme. Je to vše o tom, že lidé přemýšlí o smyslu všeho, zoufají nad smrtí svých blízkých, někteří k tomu potřebují určité berličky, protože neumí zatím najít uvnitř sebe to, co hledají venku. J.

Upravil(a) 1jana (23. 2. 2007 11:13)

Není tady

 

#57 23. 2. 2007 11:30

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pandorro, zapla pán Bůh za TO smile

Jani, já  si v žádném případě nemyslím, že bys chtěla někoho zavrhovat. Jen jsem i v jiných příspěvcích chtěla sdělit, že jsme všichni tak rozdílní a s jinou historií ( a to i v rámci jedné malé rodiny), že i když si o tom kterém kurzu "intuitivně" myslím něco jiného , tak bych ho nikdy nehodnotila bez bližšího prozkoumání.Kdybych tehdy manželovi své hodnocení podala bez bližší znalosti Reiky jen na základě svých vnitřních pocitů, tak by se do kurzů ASI nepustil a já bych i sebe ochudila o mnoho zajímavých společných  následných prožitků. Nehledě na to, že bych se ,když to zpětně hodnotím,stala tím kamenem o který klopýtl.

 

#58 23. 2. 2007 11:45

BHalina
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 5

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pro mne osobně reiky znamenalo to, že spousta věcí v mém životě - hlavně tech, u kterých si člověk klade otázku: proč právě já, dostala svůj smysl a i účel.

Není tady

 

#59 23. 2. 2007 14:31

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Largo napsal(a):

Pol,
s pojmenováním věci souhlasím, naprosto. To důvěra v hledání a postup všech ostatních se mi z tvých vět nějak vytratily...

smile Že by se k mým nectnostem přidala ještě nějaká další?
Tak to už budu prohnilá skrz naskrz... reta
A k tomu ještě slepá.  Nic mě do očí nepraštilo jako tebe, Largo.... Budu muset v tom svým fofru zpomalit, abych se stačila ohlídnout sebereflexně i dozadu. wink

Ale dneska mi šel suprově forhend, mám radost.  hjarta


-----------------------
Somaio, moudře píšeš.

Upravil(a) poletucha (23. 2. 2007 14:32)

Není tady

 

#60 23. 2. 2007 14:54

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

K reiky já měla velice sympatického a zkušeného mistra.Nelituju ani času ani peněz dalo mi to hodně i co se týče povídání o životě jeho zkušeností.Cítila jsem se tam mooc dobře.Akorád ještě nemám moc času zkoušet reiky a dělit se o zkušenosti a pocity.

Není tady

 

#61 23. 2. 2007 15:12

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Taky jsem o získání Reiky uvažovala....přiznám se.
Říkám si snad za čas, až ještě dojdu k tomu co, podle mě, předtím potřebuji.

Velmi bych si přála poznat k tomuto účelu osobu, která mě bude zároveň inspirovat.
Někoho kdo mi svým přístupem ukáže další metu v cestě k lásce k lidem, k růstu a k snaze o dokonalost.
To mi přijde velmi podstatné.
Ani mi až tak nezáleží na tom kolik to bude stát, ale je možné že toto mé hledisko výběru ovlivní i výši ceny.

Není tady

 

#62 23. 2. 2007 15:26

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pol, zkus to...wink pussa


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#63 23. 2. 2007 15:41

cekanka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 37

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

poletucha napsal(a):

Taky jsem o získání Reiky uvažovala....přiznám se.
Říkám si snad za čas, až ještě dojdu k tomu co, podle mě, předtím potřebuji.

Velmi bych si přála poznat k tomuto účelu osobu, která mě bude zároveň inspirovat.
Někoho kdo mi svým přístupem ukáže další metu v cestě k lásce k lidem, k růstu a k snaze o dokonalost.
To mi přijde velmi podstatné.
Ani mi až tak nezáleží na tom kolik to bude stát, ale je možné že toto mé hledisko výběru ovlivní i výši ceny.

Samotné toto tvoje chtění ti přihraje do cesty lidi, události...které tě posunou...a nemusí to stát ani korunu..největší deviza je to chtění stolt


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy...

Není tady

 

#64 24. 2. 2007 8:44

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

1jana napsal(a):

..... Jinak samozřejmě  bych si opravdu "nedovolila" s Tebou diskutovat o tom, že o REIKI vím více než ty. ..Je to prostě můj pocit z toho, že vše je bohužel v rukou lidí zneužitelné. Mohla bych uvádět i jiné příklady, které mi vadí, např.člověk, který se nechal zasvětit do REIKI a vykládá o různých zážitcích teď veřejně, jako o kouzelnickém umění atd. :-(A u těchto věcí mi především vadí i to, že lidé, kteří se o  určité věci vůbec nezajímali a nevěří jim, tak si zaplacením chtějí koupit sebeuzdravování atd. Jsou samozřejmě i lidé, které to někam poposune a jak psala Pan, tak někdy je i pohodlnější si  koupit a rychleji se vlastně poposunout dál, s tím souhlasím. ....

Jano, nejsem žádný odborník přes reiki, jsem  jen její „uživatel“ smile. Takže to není o tom, kdo ví víc. smile Mně spíš šlo o zásady, principy, na základě kterých tyhle „věci“ fungují.. Píšeš o tom, že ti vadí lidé, kteří si zaplacením chtějí koupit sebeuzdravování atd. ..No, já se musím přiznat, že v době, kdy jsem šla na „jedničku“, jsem o reiki nevěděla vůbec nic, než že se jedná o léčivou energii, prostřednictvím které můžu někomu pomoct. A já protože jsem tehdy moc chtěla pomoct mámě, která na tom byla zdravotně zle, tak jsem do toho šla.  Nevím, jestli na tom bylo něco špatného, ale mně šlo jenom o tu pomoc někomu, koho  mám moc ráda. Sama jsem to neuměla, a proto jsem zaplatila mistrovi  reiki, aby se mnou něco udělal a já toho schopná byla.  A stalo se, už jsem to "uměla". Mámě jsem už bohužel nepomohla, protože krátce na to umřela, ale od té doby tuhle energii používám a jsem ráda za to, že to „umím“ resp. že je mi to umožněno….. Nevím, jestli mě reiki jako takové někam posunulo, jestli jsem díky němu něco pochopila. …. Možná zpočátku jsem brala jako samozřejmost že mi „žhnou“ ruce a můžu si je na sebe přikládat jak  a kdy se mi zlíbí, až časem bych řekla, že mě to přivedlo k pokoře. K pokoře ve smyslu, že to není „moje“ energie, ale že je to energie, kterou přijímám odkudsi z Vesmíru. A já jsem za to vděčná. hjarta hjarta hjarta

Není tady

 

#65 24. 2. 2007 21:39

jarka týnková
♥♥-----
Místo: Horní Beřkovice
Registrovaný: 21. 2. 2007
Příspěvky: 94
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Mám velice krátce za sebou 2. Nevím nic zvláštního se možná nestalo, ale asi čtyři dny po zasvěcení jsem najednou opravdu silně pocítila, že už nemusím řešit svoji závislost na alkoholu. Mám sedm let po léčbě. Sedm let abstinence, ale i strachu a ten je pryč, přišlo uvolnění, smíření se se sebou samou. Je mi líp. Jestli to mělo jen tenhle efekt i tak mi těch 1000 korun za to stálo.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10711;115/st/20070402/l/28/k/b461/ttc.png

Není tady

 

#66 26. 2. 2007 9:14

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

To: KEITO     "až časem bych řekla, že mě to přivedlo k pokoře. K pokoře ve smyslu, že to není „moje“ energie, ale že je to energie, kterou přijímám odkudsi z Vesmíru. A já jsem za to vděčná. "

To je dobře, že Tě to takhle přivedlo k takovému uvědomění a pokoře, rozhodně REIKI nezavrhuji, ale nemá cenu znovu omílat to, co mi na tom všem vadí, o tom už zde bylo psáno. Přeji hezký den J.

Není tady

 

#67 30. 3. 2007 10:47

Kokino
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 113

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Po zasvěcení reiki 1st. jsem měla radost. Už dlouho se zajímám o duchovní a psychologickou stránku lidí. A každý člověk je indiviualita. Není účelem žít jako poustevník (jako v té pohádce S čerty nejsou žerty) a odpírat si drobné radosti. Dietu nedržím, když cítím, že nemám jíst maso nejím ho, ale taky neříkám jiným, že ho nemají jíst, protože je to "uzemňuje". Reiki chápu jako jeden z nástrojů harmonizace.


100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

 

#68 25. 6. 2007 12:37

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

...tak jsem to celé přečetla znovu,
velmi moc se mi líbí a identifikuji se s příspěvky Somaii, ctím i podobné názory Keito, Čekanky,Pan,... jiná jména.

Nic není náhoda. Učitel se najde, když je žák připraven.
Potkala jsem ženu, před dvěmi měsíci na tenisovém turnaji. Sedly jsme si navzájem velmi. Přesto, nutkání hovořit s ní o duchovních věcech v tomto prostředí a vzhledem k prvnímu setkání jsem zavrhla. Později jsem se dozvěděla že má Reiky 3.
Prošly jsme mnoha rozhovory. Žena, která žije tak jak mluví a mluví tak jak cítí.
Tolik jsem se o sobě dozvěděla. Nejen o sobě.
O harminii a rovnováze, o čistotě a volbě. O své dceři, o kterou pořád bojuji.

Kdopak to tu před časem říkal že potřebuje inspirativního učitele, ha? smile

Před dvěma dny jsem u ní absolvovala Reiky 1. S dcerou.
To je ten důvod proč jsem ji potkala. Pro mou dceru je to cesta z negace a nejistoty, kterou stále pociuje. Jsem za to velmi vděčná.

Ale Reiky je tak strašně moc o práci na sobě. Zasvěcení je pouze hůl kterou se podpíráte, když lezete na kopec. Mnoho z vás tu o tom psalo.
Stejně nakonec hůl nehůl vy sami musíte na vrchol po svých. Nepřirovnala bych to k výtahu, i když to na první pohled tak vypadá.
Dokonce si myslím, že hlavní účel Reiky není v léčení a samoléčení, ale v pochopení.
Kromě doby před zasvěcením, není zde povinost stát se vegetariánem, ani jiné povinnosti. Je to jen na vaší volbě, zda Reiky i žijete.

Jak se zde řešil problém placení x neplacení za zasvěcení.
I já jsem zaplatila. A vím proč. Jsem její kamarádka, udělala by to pro mne zadarmo a ráda. Peněz má také dost. Tak proč?
Vesmír usiluje o rovnováhu. Závázáním z jedné strany by se ta rovnováha porušila. Ano, mohla jsem udělat Bártrův obchod, posekat zahradu, poskytnout protislužbu... cokoliv bych si mohla vybrat. Peníze, jak jednoduché. Jak napsala Pan, platba je nejmíň bolestivá. Jsme vyrovnány.
Přesto inspirace člověka člověkem je nedocenitelná. Tím jsem já získala něco mnohem víc než zasvěcení. Záleželo mi na způsobu jak Reiky získám. Dostala jsem co jsem chtěla.

Na fyzické rovině nic extra necítím, jen mám intenzívní radost ze života. tu já však mám pořád smile
Řekla bych však, že teď velmi souvisí s pochopením. I s pochopením toho jak strašně málo toho vím, Largo wink

............................
Ještě zde bych ráda poděkovala Pedrovi a Hani, kteří mě velmi posunuli na cestě k víře, děkuji za můj nejsilnější fyzický zážitek z přenosu energie, je mou loučí, která mi usnadňuje cestu, děkuji i za ukázání způsobu práce na sobě. hjarta

Není tady

 

#69 25. 6. 2007 13:18

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pol. tummenupp godlike hjarta


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#70 25. 6. 2007 14:47

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pol, závidím ti v tom pozitivním slova smyslu..... a abych upřesnila co: tak to, že si se setkala a našla duši spřízněnou.....
Prošla jsem teď sama obdobím, kdy se v mém životě silně projevila nerovnováha v braní a dávání až do absolutního vyčerpání veškeré vztahové energie. Je pro mě docela zajímavé pozorovat ten proces s nadhledem, přestože jsem jeho účastníkem. Jediné co mě trápí je to, že se díky tomuto procesu pravděpodobně nevratně rozpadlo mé  velmi dlouholeté přátelství a já se nacházím  v přechodném období hledání a identifikování svých opravdových  vnitřních pocitů. Asi to nebyl ten pravý  přátelský vztah, ale pouze závislost, která se vyčerpala, je to těžké pochopit a strávit to.
Když už jsem to takhle načala , tak bych asi měla být konkrétnější:
Měla jsem víc než 15 let velmi silný vztah s přítelkyní. Společné dovolené a  časté víkendy nás dvou i  obou našich rodin , téměř denní kontakt alespoň po telefonu. Pak (2 roky zpět) přišel rozpad její rodiny, rozvod a silná fikce na mě jako jedinou osobu v celém zatraceném vesmíru....... bylo to tak vyčerpávající pro mě ( a jistě i mého muže), že jsem se snažila dobíjet, kde se dalo, včetně okamžiků tady na babinetu. Sama jsem zažila stavy,kdy bylo silně zamořeno negacemi i mé podvědomí a v noci jsem si to ve snech odžívala za ní. Ustála jsem to... těžko, ale ustála. Teď nastal zvrat a v okamžiku, kdy se odrazila ode dna a život jí začíná obdarovávat i hezkými chvílemi, začala se mi  očividně vyhýbat, nejdříve se vymlouvat ne nedostatek času a teď už prošly 2 měsíce bez jakéhokoliv kontaktu, protože jsem dospěla do fáze, kdy jsem si to začala plně uvědomovat, že to není nedostatek času, ale čirá a nefalšovaná NECHU se se mnou dále scházet a myslím, že s přibývajícím časem i ve mě roste jakási nechua bariéra, vůbec si nejsem jistá, že budu moci a chci pokračovat dál. Nějak intuitivně cítím, že to všechno, co jsem byla nucená prožít s ní, jí nijak duchovně nekultivovalo. Možná, že jsem se stala obtížným bzučím hmyzem v její hlavě se všemi těmi pozitivně-duchovními poselstvími a ona nechce být rušena ze svého sladkého nicnedělání...... po nelehkém období materiálního nedostaktu začíná naopak zabředávat do opačného extrému, pravděpodobně to ví moc dobře a nechce, abych u toho úpadku myšlení asistovala. Jinak opravdu nevím, jak to pojmenovat lépe a těžko se dovím pravdu, když  komunikovat se mnou nechce......

Jinak manžel má Reiki 3. a kdyby se měl k celé záležitosti komplexně vyjádřit, asi by to popsal stejně jako ,Pol.... není co dodat.

Upravil(a) Somaia (25. 6. 2007 15:27)

 

#71 25. 6. 2007 15:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pol,
reiki - bomba! Ale pozor, není tak zcela pravdou, že nehrozí žádní "nebezpečí" - to hrozí vždy, když není člověk dost pozorný.
Ale já věřím, že ty, vlastně tvoje a enenergie tvé dcery, jste si přitáhly dobrou učitelku smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#72 25. 6. 2007 15:29

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Somaio, to je normální ponorka.A tím, jak na tebe vykydala to nejhorší ze svého já, si ulevila, ale stydí se za to a nechce se k tomu vracet, protože ty jí připomínᚠto nejhorší období.
Taky jsem dělala vrbu, už se to nestane.Hranice a dost. Time, mám svůj život a nenechám se pohltit životem jiného člověka.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#73 25. 6. 2007 15:41

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Regino, děkuji, taky to tak cítím a pravděpodobně to tak bude. Jen je  pro mě složité pochopit že kvůli dvěma letem, kdy mě stáhla sebou ke dnu škrtne  těch předchozích 13 spokojených.... ale asi ano.... vždy proč se divím??? Vztah je vztah a láska je láska a rozchod je rozchod.... a se jedná o přátelství nebo manželství, princip je stejný, nic nového pod sluncem..... na babinetu si lze číst stále, že jeden z aktérů dokáže jedním nádechem škrtnout i 30 let fungujícího manželství a jde jinam...... Já, zaplapánbůh, stále dokážu lépe řešit vztahy s muži než se ženami, tak to musím v tomto životě akceptovat....., brát jako zkoušku a netrápit se tím, co sama nemohu změmit.

 

#74 25. 6. 2007 15:47

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Regina napsal(a):

Somaio, to je normální ponorka.A tím, jak na tebe vykydala to nejhorší ze svého já, si ulevila, ale stydí se za to a nechce se k tomu vracet, protože ty jí připomínᚠto nejhorší období.
Taky jsem dělala vrbu, už se to nestane.Hranice a dost. Time, mám svůj život a nenechám se pohltit životem jiného člověka.

Tak přesně k tomu došlo.... a tohle jsem nezvládla.... beru si ponaučení, děkuji za upozornění, chyba byla na mé straně, to jsou jen logické důsledky. A já si namlouvala, jak jsem to ustála a jak jsem silná a jaký jsem schopný psycholog amatér va... prdlajs, pěkně mě to semlelo.

 

#75 25. 6. 2007 15:53

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Somaio,
...ta tvá kamarádka ti to nemá jak vrátit, i kdyby chtěla, a ona to ví.
a bohužel, dokud ti to nesplatí, nebude to fungovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů