Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 2. 2007 16:11

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Jen by mě zajímalo co jste zažívaly nebo se změnilo po zasvěcení reiky.Zda jste byli vnímavější,co jste cítily adt.A co Vám to vlastě dalo?

Není tady

 

#2 20. 2. 2007 16:38

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Škoda, že nikdo neodpovídá. Také by mě to zajímalo.

Není tady

 

#3 20. 2. 2007 18:46

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

No taky mě to mrzí.Já byla s partnerem a chci vědět co prožívali ostatní lidičky.Jinak já sem po zasvěcení byla 2 dny taková myšuge:-)) roztěkaná,nesoustředěná a mimo.
Jinak ted cejtíme v ruchách víc než dřív já hlavně mravenčení když jsem  rukama nad tělem.Tak y sem měla náký bolesti a partner udělal ReIKY  a za chvíli bylo po bolesti.Jinak jsme zatím neměli čas to zkoušet.Tak uvidíme časem co bude.Ale určitě chci jít na reiky 2.

Není tady

 

#4 20. 2. 2007 18:49

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 244

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

co to jako je????


http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

 

#5 20. 2. 2007 19:10

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Reiki je universální životní vesmírná energie.
Tuto energii člověk může v běžném životě přijímat pouze ve spánku. Kdo projde zasvěcením do Reiki, srovná tak své vibrace s vibracemi této nejvyšší vesmírné energie a může tuto energii přijímat i v bdělém stavu a navíc ji předávat dál přikládáním svých dlaní. K tomuto umění není třeba žádného talentu, pouze zasvěcení do Reiki Mistrem Reiki .

Není tady

 

#6 20. 2. 2007 19:13

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Bublinka, ako také "zasvätenie" prebieha? Čo človek podstupuje?


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#7 20. 2. 2007 22:13

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

ja na nejake zasveceni neverim. alespon jsem nikdy neslysela o nikom, kdo by "zasvetil" zadarmo a proto je to pro me spis nejaky chytak.
kdo na to ma schopnosti tak je objevi sam a nemusi za to platit.Reiki je vesmirna energie, ktera si sama dokaze najit cestu k energiim v lidskem tele , ktere jsou nevyrovnane.  Je to proto, ze lidske telo je v reiki chapano jako odraz kosmu, jako mikrokosmos. Pres jeho psychoprocesy se s telem propojuje kosmicka sila.
pochopenim vnitrku bytosti je mozne pochopit podstatu  vesmiru...

hlavni vyhodu reiki spatruju hlavne v tom ze se da predavat i do minulosti nebo na dalku

Upravil(a) Dita.L (20. 2. 2007 22:20)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#8 20. 2. 2007 22:22

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Marku zasveceni spociva predevsim v tom, ze se dotycny musi naucit prisne discipline (ze by dalsi pokus o podrizovani ovecek?? )
musi se stat vegetarianem a odmitat maso, pravidelne meditovat (to se stava povinnosti namisto svobodne vule) co ja vim....
kdyz jsi na vse pripraveny, udajne si te reiky sama vyhleda prostrednictvim mistra, ktery te do ni zasveti - procisti cakry a otevre cakerni kanaly pro prijem vesmirne energie.

V prvnich dnech si telo zvyka na vyssi vybrace a probihaji zmeny, asi po tydnu je dotycny schopny lecit.

Upravil(a) Dita.L (20. 2. 2007 22:35)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#9 20. 2. 2007 22:45

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Dita.L napsal(a):

ja na nejake zasveceni neverim. alespon jsem nikdy neslysela o nikom, kdo by "zasvetil" zadarmo a proto je to pro me spis nejaky chytak.
kdo na to ma schopnosti tak je objevi sam a nemusi za to platit.Reiki je vesmirna energie, ktera si sama dokaze najit cestu k energiim v lidskem tele , ktere jsou nevyrovnane.  Je to proto, ze lidske telo je v reiki chapano jako odraz kosmu, jako mikrokosmos. Pres jeho psychoprocesy se s telem propojuje kosmicka sila.
pochopenim vnitrku bytosti je mozne pochopit podstatu  vesmiru... hlavni vyhodu reiki spatruju hlavne v tom ze se da predavat i do minulosti nebo na dalku

Dito, podle mě reiki energií může disponovat v podstatě každý, ale jen v omezené míře. Všichni jsme vlastně takovým průtokovým kanálem, kterým ta energie reiki protéka. Jenže většina z nás má všelijak bloklé čakry a pak ta energie nemůže volně protékat jak by měla. A při tom zasvěcení se ty horní čtyři čakry odblokují/zprůchodní  a dojde k určitému nasměrování, jako by na tobě vyladili nějakou anténu, že pak jsi schopna tu energii lépe přijímat a díky tomu zprůchodnění tebou pak i lépe/snadněji protéká….Teda to je velmi zjednodušený výklad, ale myslím že pro představu to stačí…smile

Není tady

 

#10 20. 2. 2007 23:05

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

wink

Dita.L napsal(a):

Marku zasveceni spociva predevsim v tom, ze se dotycny musi naucit prisne discipline (ze by dalsi pokus o podrizovani ovecek?? )
musi se stat vegetarianem a odmitat maso, pravidelne meditovat (to se stava povinnosti namisto svobodne vule) co ja vim....
kdyz jsi na vse pripraveny, udajne si te reiky sama vyhleda prostrednictvim mistra, ktery te do ni zasveti - procisti cakry a otevre cakerni kanaly pro prijem vesmirne energie.  .

Promiň, ale tohle je blbost. Nevím, kde jsi to sebrala. Pravda je, že při zasvěcení se člověk dozví o jistých pravidlech a zásadách, ale záleží na každém, jestli se jimi řídí nebo ne. Jsou to jenom informace, které ti můžou v leččems pomoct!  Pokud se někdo rozhodne, že bude každý den meditovat nebo přestane jíst maso, je to jeho věc, rozhodně mu to nikdo nepřikazuje.  Hlavně ne v souvislosti s reiki. Obecně je vegetariánství doporučováno kvůli tomu, že se ti zjemní tvoje vibrace, a jsi pak daleko citlivější a já nevím co dalšího, no a k čemu jsou dobré meditace, to snad nemusím vysvětlovat. smile...Vždy a za každých okolností každý máme svou svobodnou vůli, nikdo nám nemůže nic nařizovat. Záleží na každém z nás, jakou cestu zvolíme. Ale pak za svou volbu neseme zodpovědnost ...a teď nemyslím jenom reiki big_smile

Není tady

 

#11 20. 2. 2007 23:22

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

keito pokud se nekdo rozhodne ze nebude jist maso a bude denne meditovat, je to jeho svobodna vule. ja jsem se s tim setkala jako s udajnou povinnosti pro kazdeho, kdo chce byt do reiki zasveceny. Jinak to pry nejde. navic to zasveceni nebylo zrovna levne.....
proto jsem napsala, ze zadne zasveceni nutne neni, podle meho nazoru. je to jen tahacka na penize  a ve vetsine pripadu i halda nesmyslu. Davam prednost tomu, ze kdo opravdu chce, ma schopnost nalezt reiki sam a v urcitem stadiu ma k tomu i uzasne predpoklady.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#12 20. 2. 2007 23:25

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

keito napsal(a):

Dita.L napsal(a):

ja na nejake zasveceni neverim. alespon jsem nikdy neslysela o nikom, kdo by "zasvetil" zadarmo a proto je to pro me spis nejaky chytak.
kdo na to ma schopnosti tak je objevi sam a nemusi za to platit.Reiki je vesmirna energie, ktera si sama dokaze najit cestu k energiim v lidskem tele , ktere jsou nevyrovnane.  Je to proto, ze lidske telo je v reiki chapano jako odraz kosmu, jako mikrokosmos. Pres jeho psychoprocesy se s telem propojuje kosmicka sila.
pochopenim vnitrku bytosti je mozne pochopit podstatu  vesmiru... hlavni vyhodu reiki spatruju hlavne v tom ze se da predavat i do minulosti nebo na dalku

Dito, podle mě reiki energií může disponovat v podstatě každý, ale jen v omezené míře. Všichni jsme vlastně takovým průtokovým kanálem, kterým ta energie reiki protéka. Jenže většina z nás má všelijak bloklé čakry a pak ta energie nemůže volně protékat jak by měla. A při tom zasvěcení se ty horní čtyři čakry odblokují/zprůchodní  a dojde k určitému nasměrování, jako by na tobě vyladili nějakou anténu, že pak jsi schopna tu energii lépe přijímat a díky tomu zprůchodnění tebou pak i lépe/snadněji protéká….Teda to je velmi zjednodušený výklad, ale myslím že pro představu to stačí…smile

keito, vidim v tom jednu chybycku ----> dobre, pri zasveceni se stane "zazrak" s cakramy. kdo mi ale zaruci,, ze takto otevrene zustanou?? Pokud clovek nechce vedomne, podvedome a trvale sam, tento stav nemuze byt trvaly. proto zastavam nazor, ze pravy mistr do niceho zasveceny byt nemusi, ten si najde reiki sam;


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#13 20. 2. 2007 23:41

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Dita.L napsal(a):

keito, vidim v tom jednu chybycku ----> dobre, pri zasveceni se stane "zazrak" s cakramy. kdo mi ale zaruci,, ze takto otevrene zustanou?? Pokud clovek nechce vedomne, podvedome a trvale sam, tento stav nemuze byt trvaly. proto zastavam nazor, ze pravy mistr do niceho zasveceny byt nemusi, ten si najde reiki sam;

Mᚠpravdu v tom, že stav našich čaker se mění. TAkže jesltiže ti je mistr reiki při iniciaci odblokuje, tak se ti zase můžou zpět zablokovat. A taky se to stává. Stav čaker se totiž stále mění. Ale ten stav před zasvěcením se už nikdy nevrátí zpět do toho, v jakém jsi byla před zasvěcením.  Prostě, jesltiže tě jednou zasvětí, mᚠto už navždy smile. Aspoň takhle nám to bylo řečeno.wink...A fakt je, že jsem "jedničku" absolvovala asi před osmi lety a pak jsem procházela děsnými životními dardami, kdy jsem se chtěla zabít, takže se mi ty čakry určitě zablokovaly  - jasně že ne úplně, to už bych nežila smile, ale  ta energie už mnou nemohla proudit jako předtím. Ale stejně jsem jakousi energii ve svých rukách cítila. Navzdory tomu, čím jsem procházela, tak jsem si mohla svoje čakry harmonizovat...TAkže mám to  vyzkoušeno smile

Není tady

 

#14 20. 2. 2007 23:48

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Dita.L napsal(a):

keito pokud se nekdo rozhodne ze nebude jist maso a bude denne meditovat, je to jeho svobodna vule. ja jsem se s tim setkala jako s udajnou povinnosti pro kazdeho, kdo chce byt do reiki zasveceny. Jinak to pry nejde. navic to zasveceni nebylo zrovna levne.....
proto jsem napsala, ze zadne zasveceni nutne neni, podle meho nazoru. je to jen tahacka na penize  a ve vetsine pripadu i halda nesmyslu. Davam prednost tomu, ze kdo opravdu chce, ma schopnost nalezt reiki sam a v urcitem stadiu ma k tomu i uzasne predpoklady.

No, co k tomu dodat? Jen to, že se jedná jen o jakousi lidovou tvořivost. Lidi toho nakecají smile...Zase na druhou stranu na poli ezoterickém se pohybuje spousta lidí a ne všichni jsou poctiví a čestní. Určitě se najdou i tací, kteří se snaží třeba i pomocí reiki druhé ovládat - pokud se oni ovšem dají smile. ...No a co se týká ceny za zasvěcení, tohle je diskutabilní. Na jednu stranu ti něco dávají, takže by za to měli dostat zaplaceno, je to služba jako každá jiná... na druhou stranu někteří vyloženě "rejžují" a je to pro ně byznys. Ale to je problém toho dotyčného a on za to jednou bude "skládat účty" smile

Není tady

 

#15 21. 2. 2007 10:20

cekanka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 37

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Dito, keito, souhlasím s vámi...dodávám - stav čaker je jen důsledek celkového stavu a pokud nám je někdo zharmonizuje a my nejsme tam, kdebychom měli podle tohoto stavu harmonie být, stejně po nějakém čase se stav čaker nastaví podle reality ...vesmírná energie je k dispozici všem, každý se může naučit s ní pracovat, ale mělo by to být výsledkem vlastního úsilí, poznávání, přirozeného vývoje... pak to má smysl. Jinak v reiki, podobně jako jinde platí, že je velmi důležité, kdo to jak vede a pro neznalé a nepřipravené bych řekla - pozor, pozor ...


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy...

Není tady

 

#16 21. 2. 2007 10:34

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

KEITO
promin, ale co nam mistri davaji?? vesmirnou energii, ktera je nekonecna, vsudy pritomna  a pro kazdeho? To je  jako platit nekomu za to, ze me nauci dychat. va
Vim, ze kdyz dotycny energii neprijme, neda se s tim nic delat. pripomina mi to vyznaceni energie reiki trochu toho cernocha z filmu Zelena mile. ten vlastne taky pouzival Reiki... kdo film nezna, mrknete, to vzdycky vobrecim grater
K Reiki se dostanes i z astralu a uplne zadarmo -pokud tu mluvime jen o penezich) cool


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#17 21. 2. 2007 10:39

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

cekanka napsal(a):

Dito, keito, souhlasím s vámi...dodávám - stav čaker je jen důsledek celkového stavu a pokud nám je někdo zharmonizuje a my nejsme tam, kdebychom měli podle tohoto stavu harmonie být, stejně po nějakém čase se stav čaker nastaví podle reality ...vesmírná energie je k dispozici všem, každý se může naučit s ní pracovat, ale mělo by to být výsledkem vlastního úsilí, poznávání, přirozeného vývoje... pak to má smysl. Jinak v reiki, podobně jako jinde platí, že je velmi důležité, kdo to jak vede a pro neznalé a nepřipravené bych řekla - pozor, pozor ...

No comment. naprosto souhlasiùm


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#18 21. 2. 2007 11:02

Pedro
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 523

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Dito, Čekanko, souhlas. Jakmile si někdo, kdokoliv, začne z všepronikající síly dělat obchod, je to napováženou... Kupčit s tím, co je všem přirozené, zneužívat nevědomosti lidí k materiálním ziskům, to vše už tu bylo a bohužel se to neustále opakuje... Duchovní vzestup si není možné koupit. Je dobré přispět na pronájem prostoru, ve kterém se například pořádá nějaký seminář, na náklady s tím spojené, ale platit za samotný akt probuzení, sebepoznání, seberealizace.., je dle mě nesmysl, ani to nemůže správně fungovat...

Upravil(a) Pedro (22. 2. 2007 8:25)

Není tady

 

#19 21. 2. 2007 11:11

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Dito, já to myslela jinak. Jasně, že energie je všude a pro každého. Jenže ne každý  - jak už jsem řekla o kus výše smile -  je schopný ji umět  přijmout (proto potřebuje to vyladění,nasměrování. A hlavně hodně lidí má opravdu ty čakry všelijak zablokované, Tudíž ta energie jimi nemůže protékat jak by měla.  Ta zasvěcení jsou prostě pro ty kteří to neumí. Proto potřebují pomoc někoho jiného. A za to se platí….Pokud je člověk „vyladěný a zharmonizovaný“ dokáže „divy“ a sám a nikoho k tomu nepotřebuje….Potřebujeme pomoc jen tehdy, když na to sami nemáme – a to platí i pro různé druhy terapií, prostě to platí úplně ve všech ohledech….

Není tady

 

#20 21. 2. 2007 11:19

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pedro, za tímhle si stojím,...

keito napsal(a):

.... na poli ezoterickém se pohybuje spousta lidí a ne všichni jsou poctiví a čestní. Určitě se najdou i tací, kteří se snaží třeba i pomocí reiki druhé ovládat - pokud se oni ovšem dají smile. ...No a co se týká ceny za zasvěcení, tohle je diskutabilní. Na jednu stranu ti něco dávají, takže by za to měli dostat zaplaceno, je to služba jako každá jiná... na druhou stranu někteří vyloženě "rejžují" a je to pro ně byznys. Ale to je problém toho dotyčného a on za to jednou bude "skládat účty" smile

vždy je to o svědomí člověka, který něco dává a kolik za to chce! Následky pak ponese sám. A je na lidech, aby se rozhodli ke komu jdou a kolik jsou ochotni zaplatit ....a nechat sebou případně i manipulovat....A pokud se nechají, tak je to jejich učební látka, kterou mají zvládnout. Nic přece není náhoda.  smile

Není tady

 

#21 21. 2. 2007 15:28

Pedro
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 523

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Ano Keito, s tím se nedá než souhlasit. Je dobré mít napaměti, že Energie, o které je tu řeč, at už je názývána kýmkoliv jakkoliv, je Silou živoucí, vědomou a inteligentní, ví o nás vše... A rozhodně není manipulovatelná. Jestliže si Jí někdo uvědomuje, je Jí schopen skutečně cítit, chápe Ji, pak je spíš on Jejím nástrojem než naopak... Nechápu jednu věc, jak může chtít takový člověk zaplaceno za předávání svého vědění a citu této Síly..? Tady něco nehraje... Tady nejde o nějaký druh běžně prodejného zboží, věcí, ani informací... Pokud si lidé, probouzející tuto Energii v druhých, toto neuvědomují, tak jakou váhu má asi jejich mistrovství? Dle mne jsou vedle jak ta jedle, a ještě víc než druhé, podvádějí spíš sami sebe...

smile

Není tady

 

#22 21. 2. 2007 15:55

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Pedro, k životní moudrosti  a stejně tak i  duchovnímu vzestupu se většinou člověk musel nějak dopracovat. Studiem, zkušenostmi vlastní prací  atd.(například). Je to obdobné jako když se se nějak propracuješ k tomu, že jsi schopen napsat čtivou a pro čtenáře zajímavou knihu. Taky ji budeš prodávat jen za cenu papíru a pronajaté tiskárny? A nebo mᚠprávo požadovat i určitou nadhodnotu, která ti samozřejmě zajistí to, o co se musí starat většina z nás.....normální živobytí. Ten kdo má dar a schopnosti pomáhat duchovně ostatním a dělá to "na plný úvazek" přeci nemusí chodit bos a spát pod mostem.
Jiná věc je, když za to co si zaplatím, nedostanu požadovanou kvalitu nebo taky NIC, ale to už ponechávám na hodnocení jiným  vyšším instancím, stejně jak Keito. Takže jsem přesvědčená na rozdíl od tebe, že to fungovat může, pokud je zachována rovnováha mezi dáváním a braním a to je osobní věc každého jednotlivce.

 

#23 21. 2. 2007 15:59

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

No...najit tu ROVNOVAHU je zatracene tezke..... ale to je prece taky lekce smile Moje.
Bosa chodit neminim a bohatnout taky nepotrebuji. Jen v pohode zit smile Protoze, a to jsem si uz vyzkousela, kdyz v pohode nejsem, nemam co predavat.

A pripojuji se k hlasum, ktere pokud jde o system, kterym se u nas zasvecuje do reiki, zvedaji pomyslny ukazovacek. Prace s touto energii neni tak zcela bez rizika, jak "mistri" obecne tvrdi......  A osobne si myslim, ze je dulezite si mistra vybrat, tak jako kazdeho ucitele, a stale se ucit.
Osobne bych nesla k nikomu, kdo mi nabizi zasveceni do stupne 1 a 2 behem jednoho vikendu. To povazuji za hodne nezodpovedne.

Upravil(a) Pandorraa (21. 2. 2007 16:04)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#24 21. 2. 2007 16:11

Somaia
Host

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Souhlas Pandorro, pokud  kvalitní a duchovně vyspělá osobnost nabízí kvalitní "zboží" ,pak pro ní nemůže být nijak zásadním problémem tu rovnováhu najít. Je to taky věc nabídky a poptávky a myslím, že to "nekvalitní" zajde časem na úbytě samo.

 

#25 21. 2. 2007 20:28

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Co jste zažívali po zasvěcení REIKY?

Ten kdo má dar a schopnosti pomáhat duchovně ostatním a dělá to "na plný úvazek" přeci nemusí chodit bos a spát pod mostem.


Ten kdo má dar a schopnost pomáhat duchovně.....rozhodně neprodává REIKY 1.- 2. za jeden víkend....je to pouze nechutný odchod a ze strany kupujícího naivita, jak přijít k hotovému bez vlastní práce. rock


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů