Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 21. 2. 2007 11:54

Nicollete20
♥------

Re: exekuce na plat

.

Upravil(a) Nicollete20 (1. 3. 2007 21:42)

Není tady

#27 21. 2. 2007 12:05

majkafa
Host

Tak jo, tak se matka nenajedla hned, když potřebovala jíst, ale až později. lol

#28 21. 2. 2007 12:49

Nicollete20
♥------

kapitulation

Upravil(a) Nicollete20 (1. 3. 2007 21:42)

Není tady

#29 21. 2. 2007 12:55

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Web

A jak víš, že to po něm úřad právě te´d nechce?

Není tady

#30 21. 2. 2007 12:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Nicollete20 napsal(a):

Měla s tím něco dělat hned! Výživné jí mohl platit úřad, přece!  A po něm by to chtěl úřad!

Od které doby výživné  neprovdané matky hradí úřad ?! Pokud měl  závazky tak je měl řádně hradit, pokud  neplnil řádně vyživovací povinnost je exekuce na místě!

Není tady

#31 21. 2. 2007 13:07

Saďourek
♥♥♥♥♥♥♥

lidi, my tu pořád točíme o výživném, ale on mohl mít klidně od bývalky půjčené peníze. Jane možná by to chtělo trochu víc upřesnit, protože se tady dostáváme do děsných dimenzí.
Os.si myslím, že exekuce je možná, kolik dlužíš? Jestli se můžu zeptat. I od toho se to odvýjí. A už na tebe podala trestní oznámení?

http://lb1f.lilypie.com/kFtMp2.pnghttp://sirmi.ic.cz/cara/135.gif

Není tady

#32 21. 2. 2007 13:12

Hannah
♥♥♥♥♥--

jan700: je-li 10 000,-čistý příjem zůstane ti z něj něco přes 6 600,-Kč.Je-li vydán exekuční výměr musí mzdovka strhávat.Lepší je samozřejmě dohoda mezi dlužníkem a věřitelem.Spočítáno na dluh na výživném.

Upravil(a) Hannah (21. 2. 2007 13:14)

Není tady

#33 21. 2. 2007 16:57

Nicollete20
♥------

Veranna napsal(a):

A jak víš, že to po něm úřad právě te´d nechce?

To nemůže vědet nikdo!Jen oni dva. Jen spekuluju!

Upravil(a) Nicollete20 (21. 2. 2007 16:57)

Není tady

#34 21. 2. 2007 22:56

Buba 1
♥♥♥♥---

Nicollete20 a Jan700= manzelia? Mate radi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hmm

Upravil(a) Buba 1 (21. 2. 2007 22:57)

Není tady

#35 22. 2. 2007 8:43

Nicollete20
♥------

Buba 1 napsal(a):

Nicollete20 a Jan700= manzelia? Mate radi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hmm

Co? Tady se nemůže člověk vyjádřit? Já jsem šasně vdaná. Mám spořadaného manžela! Se kterým vychovávám dítě. A Jan to určitě není big_smile

Upravil(a) Nicollete20 (22. 2. 2007 8:44)

Není tady

#36 22. 2. 2007 8:58

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

jan700 napsal(a):

Neznᚠmě, ani jí! Bohužel moje nynější žena s dítětem jsou důležitější!

Tak presne za podobny nazor ted sedru z byvaleho vsechno, co muzu protoze MOJE dite je stejne dulezite jako druhe jeho dite a manzelka?? Ta mi muze ***** , at si chcipne hlady, jeji problem. Vzpamatuj se a zamysli nad svymi hodnotami

Upravil(a) Dita.L (22. 2. 2007 8:58)

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#37 23. 3. 2007 12:39

Hatchcock
♥------

Jane 700
uvědom si, že bojovat se svou ex je předem prohraná bitva, a jediné co můžeš je rozhodnout a ovlivnit, jak moc budeš krvácet. Institucionální podpora žen je v eurokřesanské kultuře všeobjímající a feminizace sociálních služeb prostě obrovská. Pokud nechceš platit na svou ženu výživné, chápu tě a rozumím. Pokud ale nechceš platit na ditě, které je z poloviny tvoje, nechápu a nerozumím. Pokud si tvá ex z výživného na dítě dělá vedlejšák, chápu a mᚠmou podporu.
     Jinak španělé mají přísloví: nezkoušej tvrdost ženy a skla. Pokud chceš vyhrát, zapomeň že jsi muž, použij její zbraně, postav před instituce svou ex proti tvé současné rodině. Ty jsi ubožáček, jazyk na vestě, v potu tváře vydělávᚠna suchý chléb, tvoje nová rodina žije na hranici nouze, tvé současné dítě je podviživené a žena na mateřské chodí v jediných teplácích do práce i do společnosti. Každé tvrdé postavení se ženám, bude ztrestáno. Zapomeň že jsi chlap. Jsi chudák a žebrák. Jakákoli snaha o uhrazení dluhu se počítá, i kdyby to bylo 50 Kč měsíčně, prostě systém tě setře jako chlapa, ale pokud věc postavíš tak, aby byla proti sobě tvá současná a ex, mᚠz poloviny vyhráno. Instituce nebudou soudit tebe, a nedovolí tvé ex odřít do krve tvou současnou.  Na nic nečekej, začni platit trochu více, zažádej u soudu o snížení výživného, a nejsi v loji, Chraň tě bůh přijet k soudu autem, případně někde pustit hubu na špacír, co jsi své současné koupil a podobně. Vtluč si do palice že nejsi chlap, nejsi svéprávný, potřebuješ pomoci, jen tak tak uneseš své povinnosti.
     Pokud Mᚠžájem o dítě se svou ex a ona prudí, nechce ti umožňoivat styk, žádej instituce ve stejném duchu, jak jsem ti popsal, žádej vydání soudního rozhodnutí ve věcech výchovy a výživy, pokud bude dítě naočkované proti tobě, choď s ním do poraden, zapiš se s ním k psychologovi, právě jejich posudky ti pomohou pro tebe vydobít lepší postavení k dítěti. Chce to ale hodně trpělivosti. Pokud jí nemáš, věř, že v budoucnu se to tvé bývalé vrátí, jakmile se dítě dostane do puberty, a hledá samo sebe, je to příležitost pro tebe, a až pochopí, tak tvá bývalá ex už mu nic nenaočkuje, a vrátí se jí zapírání otce jako bumerang. Ale chovej se k dítěti tak, aby tě mohlo mít rádo, tj. Pla jeho (jenom jeho)  potřeby, ono prachy nejsou až tak hodně.
     Jinak těm ostatním co po mě budou plivat - to že máte vaginu a dělohu z Vás nedělá lepšího člověka, nemáte právo na výhody nad rámec a nezastupitelné pro děti jste jen 9měsíců plus doba kojení. (80 procen kvůli postavě jen pár týdnů). Vím o čem mluvím jeden zářný případ matky a rodičky jsem měl doma.

Není tady

#38 23. 3. 2007 12:58

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Hatchcock tummenupp

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#39 23. 3. 2007 15:34

Hatchcock
♥------

ááá
tak už vím jak to je! Jan 700 má dluh na výživném pro matku, tj. žena která porodila jeho dítě, je na mateřské a jiný příjem nemůže mít. Tak to jo. Navrhuji tvrdě se bránit, pokud jsou důvody. Courání venku, chlapi, babince, nový hadry a šmuky, dítě u prarodičů atd. Di do toho jako ohař. fotky, sledovačka, vytáhni informace z kamarádů a kamarádek, pošli sociálku, prostě tvrdě po ní. Pokud se nestará o dítě, a courá, nemá nárok ani na korunu, nemusí courat, ale může nechat dítě tam kde je a tahnout k soustruhu.
     Copak za to, že ti podržela se bude přiživovat na tvým platu? Čímpak se zasloužila o peníze co vyděláš, vaří ti, pere ti, vytváří ti podmínky pro práci? Jediné co dělá, že se "stará" o dítě. Pokud se ale stará, jo je to něco jinýho. Jinak rada: spočítejte si životní minimum, promluv si s nějakým cikánem o tom, na co máte jako nová rodina nárok na sociálce, (ti o tom ví nejvíce, a za pár piv tě zasvětí), žádej žebrej. Pokud ale dlužíš, dluh ti zpětně nikdo neumaže, tak jen jak jsem říkal, pla klidně i 50 Kč, měsíčně, za to, že nemůžeš, že nejsi schopen platit tě nikdo nezavře, i ten slavný § 213, postihuje za neplacení, nebo vyhýbání se, nikoli za nemožnost splácet. Jo a jinak exekuce nebude vyslovena, pokud si dobrovolně začneš plnit svopu povinnost, tj, trochu platit.
     Jinak držím palce, a nejíš suchý chleba, a pamatuj, můj děda říkal, že to co mᚠmezi nohama, mᚠpro radost a ne na dělání problémů. Mysli hlavou, soulož ptákem, ne naopak.

Není tady

#40 26. 3. 2007 8:14

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

a nebylo by lepší, aby si Jan vzal dítě k sobě?nemusel by platit, naopak třeba by bejvalka i něco přihodila, no a ta současná, jestli se má starat o jedno, nebo o dvě dítka....jí to výjde na stejno....

Není tady

#41 26. 3. 2007 19:27

Hatchcock
♥------

Michaelo, nevím, jetli někdo z mužských v tvém okolí, třeba bratr, bratranec, dobrý kamarád vyprávěl co je to za martyrium získat pro muže dítě do své péče.
     Matka u soudu u 2 letého dítěte drze soudci do očí tvrdí, že jej stále ještě kojí, vytahne lupen od lékaře (lékařky, taky nějaké zapšklé ženy povoláním) muž oponuje lístkem na hormonální antikoncepci, kterou si nechala napsat na sebe, ona drze zpět, že to bylo pro kamarádku, která nechce na gyndu.
Ano bylo by to lepší, ale bohužel nejméně schůdné řešení. Ženy prostě než by dali své dítě, tak jej radši zabijí, zalehnou utrápí a podobně. Ten příběh o dvou matkách a králi Šalamounovi, bohužel eurokřesanskou kulturou za přispění feminisnu již není několik desetiletí  pravdivý.
Howgh

Není tady

#42 26. 3. 2007 20:24

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Hatchcock...
...já vím.... a přiznám se : NAŠTĚSTÍ podobný problém  nemusím sama řešit, ani v mém blízkém okolí se nevyskytuj, ale je to strašný..pro obě strany?!?!
Každá strana prostě vidí tu svoji pravdu a za tím si stojí, zvláště jsou-li to protistrany - o dobro dítěte  jde až v druhé řadě...
...v podstatě můj  příspěvek byl jen pouhým zoufalým výkřikem....nemohu soudit a ani nemohu stranit ani jedné straně, alejen cítím, jak je celá situace strašně smutná....
...ale i ím, že do takovéhle situace se člověk ( vlastně oba  partneři...prostě někdy dostanou náhodou, aniž by to chtěli...prostě osud!?!?

Není tady

#43 26. 3. 2007 20:31

evonox
♥♥-----

Muze mi nekdo vysvetlit, co je to za kravinu "vyzivne na matku"? Pokud je matka na materske sama, tak by se o to snad mel postarat socialni stat pomoci prislusnych davek, ne? Dane na to male prece neplatime. Povazujete to za moralni?  Povinnost zajistit sve dite, protoze jsem ho zplodil snad samozrejme ano, ale proc zajistovat byvalou manzelku jako dospelou osobu, ktera se ma o sebe postarat sama.

Není tady

#44 26. 3. 2007 20:50

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

výživné neprodané matky upravuje zákon o rodině http hmm/www.kurzy.cz/zakony/94-1963-zakon-o-rodine/cast-3-hlava-5/,

Upravil(a) aprill (26. 3. 2007 20:51)

Není tady

#45 26. 3. 2007 20:58

jan800
♥------
Místo: Hradec Králové

Všem moc děkuji za reakce! Kladné i po*né! ( mám nový mail )

Samozřejmě, že na své dítě platím  a to ŘÁDNĚ ( po celou dobu ) !!! s bývalou přítelkyni jsem se domluvil na měsíčních splátkách 3000,-.

Ještě jednou všem děkuji!!!!!

Není tady

#46 5. 4. 2007 16:43

radan.radanovic
♥------

aprill napsal(a):

výživné neprodané matky upravuje zákon o rodině http hmm/www.kurzy.cz/zakony/94-1963-zakon-o-rodine/cast-3-hlava-5/,

Tak nevím, ale doufám že to není tak, že když si teď bejvalka která ještě není provdaná založí rodinku s nějakým frajerem budu platit kromě na děti které máme spolu ještě výživné na ni. To doufám ne!

Není tady

#47 5. 4. 2007 17:04

mag
♥♥♥♥♥♥♥

radan.radanovic napsal(a):

aprill napsal(a):

Tak nevím, ale doufám že to není tak, že když si teď bejvalka která ještě není provdaná založí rodinku s nějakým frajerem budu platit kromě na děti které máme spolu ještě výživné na ni. To doufám ne!

Musela by s váma čekat dítě

Není tady

#48 6. 4. 2007 9:26

Natynka
♥♥♥♥♥♥-

Dětem je 1.5let a 8 měsíců...

Tak to mě zaujalo. Napadlo vás počítat, kdy si vlastně Jan to druhé dítě udělal???
Druhé dítě se narodilo, když bylo prvnímu 10 měsíců. Pokud počítám normální těhotenství 9m, tak pak si odskočil vedle, když byla jeho tehdejší přítelkyně v šestinedělí a s novorozencem doma. Paráda. Tak tady nemám slov.....
A ty řeči, jak chodí po hospodách ... nevím. Ale "mimo" domov, když jste byli spolu, jste chodil asi spíš vy, ne?

Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

#49 6. 4. 2007 9:36

jan800
♥------
Místo: Hradec Králové

Natynka napsal(a):

Dětem je 1.5let a 8 měsíců...

Tak to mě zaujalo. Napadlo vás počítat, kdy si vlastně Jan to druhé dítě udělal???
Druhé dítě se narodilo, když bylo prvnímu 10 měsíců. Pokud počítám normální těhotenství 9m, tak pak si odskočil vedle, když byla jeho tehdejší přítelkyně v šestinedělí a s novorozencem doma. Paráda. Tak tady nemám slov.....
A ty řeči, jak chodí po hospodách ... nevím. Ale "mimo" domov, když jste byli spolu, jste chodil asi spíš vy, ne?

Myslím, že jsem chtěl vědět to, co chtěl! To je můj problém, tak si osočujte někoho jiného! Co má bývalá udělala s penězma které jsem jí poslal? Opilá křičela a uráželá mě a moji rodinu v 2.00 ráno. To je podle vás normální žena!? Neznáte mne, tak mne neurážejte.

Není tady

#50 6. 4. 2007 9:47

Natynka
♥♥♥♥♥♥-

Já Vás neurážím. Může mi to být celkem jedno a také je.  Nevím, jestli Vaše žena je normální nebo ne. Ale uvedl jste věk dětí, tak mne to prostě tak nějak zarazilo.

Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí