Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 2. 2007 7:45

Igor_C
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2007
Příspěvky: 2

Vztah medzi dvoma zadanymi.

Ahojte,

snad som trafil forum kam to napisat.
mam takyto problem. Ja som zadany, ona je zadana. Ja chodim s niekym inym 6 rokov, ona 4 roky.

Teraz na valentina sme sa stretli na jednom vecierku. Boli sme tam bez partnerov. Tak nejako sme sa zacali bozkavat a tak. Stravili sme spolu noc, ziadny sex iba maznanie a tak. Rano sme sa rozlucili a isli do roboty. Cely dalsi den som nu nemohol zabudnut. Sme si vymenili par SMS, v style co to malo znamenat, toto sa mi este nestalo.

Dalsi krat sme sa stretli v piatok vecer. Kamaratka ju zavolal s nami von. Suhlasila, aj ked vedela ze tam budem. Tak sme vymenili par podnikov, nevedeli sme ako sa mame k sebe spravat. Ale nakoniec sme skoncili zase bozkavanim, a boli sme spolu do rana na jednom jej oblubenom mieste. Tiez sme sa len maznali, tulili a podobne. Samozrejme sme boli obaja na tej akcii bez partnerov. Ale urcite nam bolo dobre.

Tak sme sa vcera vecer dohodli ze sa musime o tom porozpravat ako dospely ludia. Hovorili sme asi tri hodiny. Ale nedosli sme k nijakem zaveru. Ani jeden nechce to co bolo medzi nami aby skoncilo, ale zase  nevieme ci chceme kvoli tomu opustit terajsich partnerov. Obidvaja kvoli tomu nemozme spavat, a moc nas to trapi. Som sa v podstate od valentina nevyspal. Ale zhodli sme sa na tom, ze ani jeden nelutujeme toho ze sa to stalo, a ja by som to spravil asi kedykolvek znovu. A sme sa dohodli ze kedze neviem ako to riesit sa stretneme za tyzden znovu a mozno nas napadne ako to riesit a este ze sa tyzden vobec nebudmem kontaktovat. Nemozem ju stale dostat z hlavy.

Zahodit kvoli dvom peknym dnom dlhorocne vztahy? Ale kedze sa to stalo dva krat, to neni len najaka nahoda a ani jeden sme nepovedali a nemyslime si ze fuha, nemalo sa to stat, bol to omyl. A kebyze su tie vztahy v poriadku asi by sa to nestalo, nie? Ale urcite necheme tak pokracovat, tak ze obcas sa stretneme, zopakuje sa to a na druhy den sa "vratime" k partnerom.


Este k tomu kde sme mali partnerov. Ja mam partnerku dhsie prec par mesiacov, komunikujeme spolu len cez internet. Jej partner zase s nou nechce chodit nikam von.

Vie niekto poradit?

Není tady

 

#2 19. 2. 2007 12:10

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

skrátka ste sa pobláznili. zažila som toto aj ja a veža žudí. nemusíte predsa nič rieši. stretávajte sa aj ďalej a keď  bude vhodná doba, tak sa ukáže, kto je ten vyvolený. ty mᚠteraz partnerku v zahraničí, takže ona je v nevyhode, lebo ju nemᚠpri sebe a všetko sa ti zdá lepšie než ona. nechaj tomu čas. po dvoch stretnutiach nemôžeš vedie či ju chceš.vychutnávajte si to čo teraz prežívate, všetko sa vyrieši samo. ako vždy wink


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#3 6. 3. 2007 8:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Ja bych vsemu nechala cas,pokud k sobe patrite budete spolu,vychutnejte si spolu ty krasne chvile a cas ukaze vice a moc vam preji,aby vam laska vydrzela......


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 6. 3. 2007 16:27

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

To mam fakr rada, kdyz vdane a zenati takhle blbnou. skurt

Není tady

 

#5 7. 3. 2007 19:33

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

misa 1234:
Ženatí i vdané se můžou zblbnout stejně, jako ti co spolu jen dlouhodobě chodí. Nikdo nemůže říct, že ho něco podobného jednou nepotká. Je štěstí, když člověka potká láska, a je to v kterémkoli věku, za kterékoli situace.
Lidi se scházejí a rozcházejí. Je lépe říct na rovinu, potkal jsem někoho, chci si dát pauzu, zamilovala jsem se, nemůžu už s Tebou chodit, potřebuju víc času sama pro sebe, nevyhovuje mi to či ono, než dělat z druhého hlupáka, podvádět a lhát, až se to pak ten dotyčný dozví jako poslední.
Nikdo nevíme, zda ta láska, co ji máme právě teď, je ta, co nám vydrží už napořád. Nesouhlasím se střídáním partnerů, jak jen člověk objeví ve svém okolí někoho, kdo jej zaujme, ale jsem toho názoru, že každý má právo vztah ukončit, protože pokud ho někdo zaujme natolik, že s ním prostě touží být, je to důkaz, že stávajícímu vztahu něco chybí. Něco podstatného, co je k němu zapotřebí jako d隝 pro zahrádku...
A tak si myslím, že Igor možná potkal někoho, s kým by se mu v životě líbilo jít těmi radostmi i starostmi. Vztahy končívají, nejen když někoho potkáme. Končívají, když je nám v nich všelijak, jenom ne dobře. A jestli je Igorův cit opětovaný, kdo s tím co nadělá?
Ano, ti dva si můžou říct...zajímᚠmě, chci Tě poznat blíž, ale já už s někým chodím, tak se měj. mohou se tedy rozhodnout pro povinnost, ne pro lásku. Ptám se, zda tohle je to nejsprávnější rozhodnutí, aby byli šastni.

Není tady

 

#6 7. 3. 2007 19:47

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

kalupinka: K poslední větě ... ono je to dost po*né. Když PŘESKOČÍ JISKRA a dva SE ZAMILUJÍ, desetkrát či stokrát si můžou říkat - to, co dělám není správné, mám už svého partnera a nechci nikomu ublížit, ale co je to platné, když i přes rozumem zdůvodněné argumenty je člověk přitahován novým objevem silněji naž magnet.
Já jsem v tomhle směru fatalistka - co se má stát, to se taky stane, a se tomu člověk brání sebevíc.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#7 7. 3. 2007 20:40

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

kalupinka napsal(a):

misa 1234:
Ženatí i vdané se můžou zblbnout stejně, jako ti co spolu jen dlouhodobě chodí. Nikdo nemůže říct, že ho něco podobného jednou nepotká. Je štěstí, když člověka potká láska, a je to v kterémkoli věku, za kterékoli situace.
Lidi se scházejí a rozcházejí. Je lépe říct na rovinu, potkal jsem někoho, chci si dát pauzu, zamilovala jsem se, nemůžu už s Tebou chodit, potřebuju víc času sama pro sebe, nevyhovuje mi to či ono, než dělat z druhého hlupáka, podvádět a lhát, až se to pak ten dotyčný dozví jako poslední.
Nikdo nevíme, zda ta láska, co ji máme právě teď, je ta, co nám vydrží už napořád. Nesouhlasím se střídáním partnerů, jak jen člověk objeví ve svém okolí někoho, kdo jej zaujme, ale jsem toho názoru, že každý má právo vztah ukončit, protože pokud ho někdo zaujme natolik, že s ním prostě touží být, je to důkaz, že stávajícímu vztahu něco chybí. Něco podstatného, co je k němu zapotřebí jako d隝 pro zahrádku...
A tak si myslím, že Igor možná potkal někoho, s kým by se mu v životě líbilo jít těmi radostmi i starostmi. Vztahy končívají, nejen když někoho potkáme. Končívají, když je nám v nich všelijak, jenom ne dobře. A jestli je Igorův cit opětovaný, kdo s tím co nadělá?
Ano, ti dva si můžou říct...zajímᚠmě, chci Tě poznat blíž, ale já už s někým chodím, tak se měj. mohou se tedy rozhodnout pro povinnost, ne pro lásku. Ptám se, zda tohle je to nejsprávnější rozhodnutí, aby byli šastni.

Ti co spolu dlohodobe ziji muzou se  rozejit. :cool:Ti ale co se vezmou neni to stejne, jako kdyz spolu chodi za rucicku.reta Kdyz uz jsi vdana nekolik let, tak urcite muze nastat nejaky krach, ale taky nemusi  nastat a ted zalezi, jak ti dva se k tomu postavy. :pussa:Vis, svatba neni jenom tak a neberes si jenom tak nekoho. hjartaA cokdyz oba manzele TO citi, ze to chteji NAPORAD?:hjarta:Treba my s manzelem chceme. :hjarta:Ale nerikam,ze u vsech je to stejne.skurt Jen si myslim, ze vdane by meli zustat s muzema a svobodne by si meli hledat mezi svobodnymi.big_smile Je to ale kazdeho vec. vissla

Není tady

 

#8 7. 3. 2007 20:51

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Miso1234, jak dlouho jste manželé? Rok?
Na začátku skoro všichni mají v úmyslu být spolu napořád. Také proto se berou. Kdyby to brali jako dočas, nevdávaly a neženili by se, ne?!!!

Není tady

 

#9 7. 3. 2007 20:57

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Fanny5 napsal(a):

Miso1234, jak dlouho jste manželé? Rok?
Na začátku skoro všichni mají v úmyslu být spolu napořád. Také proto se berou. Kdyby to brali jako dočas, nevdávaly a neženili by se, ne?!!!

Ahoj, ano budeme manzele 1 rok, vse nam klape a nemame konflikty. Nekdo uz ma problemy v manzelstvi ze zacatku, fakt nevim. Ale myslim, ze ti manzele to oba citi, jak na tom jsou. Samozrejme pokud mame spolu zustat 3,5,7,20 let tak to bude stat za to. Nepremyslim o takovych vecech a nemam strach. Milujeme se:hjarta: Ty jsi vdana? Jak dlouho? Jake mate manzelstvi? va

Není tady

 

#10 7. 3. 2007 21:12

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Jestli tedy dobře koukám, Igor chodí s partnerkou šest let, jeho nový objev čtyři roky. Nevím, jak dlouho spolu chtějí ještě chodit, proč už spolu nebydlí, proč se třeba už nevzali, nemají dítě...Nic mi do toho není. Ale prostě tomu zamilování se nemůžeš vyhnout. Měli by tedy sedět doma. On by měl čekat, až se jeho přítelkyně vrátí, zřejmě někde studuje či pracuje a ona by měla trávit volno ve společnosti svého přítele, co s ní nechce nikam jít.  A ptám se: co my tady vyřešíme? Ty se prostě Igore spakuj a pokud mᚠchu začít nový vztah tak, jak Ti velí srdce celé Tvoje já, nemůže Ti nikdo a nic zabránit. Zachovej se ale vůči dosavadní partnerce nějak slušně a ukonči vztah, než začneš nový. Bude ji to jistě bolet, ale daleko víc by ji bolelo, kdybys to udělal, až budete spolu bydlet, až budete manželé, až budete mít dítě. Je to věc názorů a já prostě říkám, že to, že s někým chodí někdo šest let, není důkazem, že je to vztah napořád. To musejí cítit oba dva. A jak my tady víme, že Igorova současná přítelkyně zrovna teď někoho nepotkala a neříká si: mně se tenhle kluk líbí, ale doma mám Igora, co s ním chodím už šest let. Já mu to nemůžu udělat...Lidi, to je prostě život. To bychom museli žít asketicky, nikam nechodit, nic si nedopřát, pořád se hlídat, chovat se slušně, nic si neužít...komu by to přineslo radost? Hlavně, jak říkám, žádné ubližování, podvádění, hádky, trápení, vyčítání, slušný rozchod dvou dospělých, rozumných, svéprávných lidí. S rizikem, že když mi nový vztah prostě nevyjde, budu prostě sám, nebo to bylo pouze mé rozhodnutí a já si za ně nesu plnou odpovědnost...!

Není tady

 

#11 7. 3. 2007 22:58

AlCapone
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 22

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

kalupinka napsal(a):

misa 1234:

Ano, ti dva si můžou říct...zajímᚠmě, chci Tě poznat blíž, ale já už s někým chodím, tak se měj. mohou se tedy rozhodnout pro povinnost, ne pro lásku.

Opravdu bych si nepřál, abych se někdy musel rozhodovat pro povinnost. je ale otázka, jestli je to opravdu Láska s tím velkým L a nebo jen přechodná zamilovanost a to je na tom to nejhorší to rozhodnout. sad


Každým dnem je to lepší.

Není tady

 

#12 8. 3. 2007 8:42

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Kdo pozná, zda to, co začíná, je láska nadlouho, napořád, nebo pouhé vzplanutí, které vyšumí?
Jenomže právě takhle to vždycky začíná, ne? Nikdy to nezačne tam...tenhle člověk je zajištěný, má solidní zaměstnání, dobrou pověst, já s ním budu chodit...!

Není tady

 

#13 8. 3. 2007 9:21

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

kalupinka napsal(a):

Kdo pozná, zda to, co začíná, je láska nadlouho, napořád, nebo pouhé vzplanutí, které vyšumí?
Jenomže právě takhle to vždycky začíná, ne? Nikdy to nezačne tam...tenhle člověk je zajištěný, má solidní zaměstnání, dobrou pověst, já s ním budu chodit...!

To jesli je to jenom vzplanuti se urcite pozna.smile  V kazdem vztahu prijdou zkousky a pokud vztak vydrzi, tak to mluvy za vsechno. big_smile Kdyz se vam nekdo libi a Vy jemu, chodite spolu a po mesici se rozejdete, ja to tak mela.yikes  Ne, clovek neni lehci, jenom proste jsem vedela, ze to neni ON, citila jsem to.stolt  Jinak taky kdyz vas partner prave necinka penezi a chcete spolu jit dal, tak to je taky pekny ne. tummenupp Ne jenom kdyz prave je zajisteny, solidni zamestnani.... nikdy jsem se na takove parametry nekoukala a pritahla jsem si cloveka a  OBA vime, ze jsme k sobe patrime.  hjarta , ani bych nechtela magnata, staci mi muj manzel. Jinak kdyz nekdo s nekym chodi, tak se muze rozhodnout a rozejit se, ale kdyz uz si nekoho vezmu, tak to uz chci naporad. hjarta  Ale samozrejme musi chtit OBA  a kazdy clovek  jsme jiny.........................

Není tady

 

#14 8. 3. 2007 9:40

AlCapone
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 22

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

pro Kalupinka

Těžko říci, jestli Ty parametry, které jsi popsala rozhodují, když s někým chceme a nebo nechceme chodit. Ale je fakt, že znám spoustu manželství (no spoustu, asi tři), které nezačínali tou krásnou zamilovanosti ale spíš tím chladným kalkulem. Tak nevim.


Každým dnem je to lepší.

Není tady

 

#15 8. 3. 2007 13:36

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

misa1234 napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Miso1234, jak dlouho jste manželé? Rok?
Na začátku skoro všichni mají v úmyslu být spolu napořád. Také proto se berou. Kdyby to brali jako dočas, nevdávaly a neženili by se, ne?!!!

Ahoj, ano budeme manzele 1 rok, vse nam klape a nemame konflikty. Nekdo uz ma problemy v manzelstvi ze zacatku, fakt nevim. Ale myslim, ze ti manzele to oba citi, jak na tom jsou. Samozrejme pokud mame spolu zustat 3,5,7,20 let tak to bude stat za to. Nepremyslim o takovych vecech a nemam strach. Milujeme se:hjarta: Ty jsi vdana? Jak dlouho? Jake mate manzelstvi? va

Byla jsem vdaná 12 let, teď jsem přes rok rozvedená, ale na začátku jsme si já a určitě můj Bmanžel mysleli, že je to napořád a milovali jsme se. Někdy se věci vyvíjejí jinak, než si přejeme a představujeme.

Není tady

 

#16 8. 3. 2007 14:18

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Fanny5 napsal(a):

misa1234 napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Miso1234, jak dlouho jste manželé? Rok?
Na začátku skoro všichni mají v úmyslu být spolu napořád. Také proto se berou. Kdyby to brali jako dočas, nevdávaly a neženili by se, ne?!!!

Ahoj, ano budeme manzele 1 rok, vse nam klape a nemame konflikty. Nekdo uz ma problemy v manzelstvi ze zacatku, fakt nevim. Ale myslim, ze ti manzele to oba citi, jak na tom jsou. Samozrejme pokud mame spolu zustat 3,5,7,20 let tak to bude stat za to. Nepremyslim o takovych vecech a nemam strach. Milujeme se:hjarta: Ty jsi vdana? Jak dlouho? Jake mate manzelstvi? va

Byla jsem vdaná 12 let, teď jsem přes rok rozvedená, ale na začátku jsme si já a určitě můj Bmanžel mysleli, že je to napořád a milovali jsme se. Někdy se věci vyvíjejí jinak, než si přejeme a představujeme.

Ahoj, v nekterych pripadech se muze  stat, ze se lidi rozvedou.  Vse ukaze cas. wink Proc jste se rozvedli po 12 letech?  neutral  Mate deti? U koho jsou deti?

Není tady

 

#17 8. 3. 2007 18:16

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Začít chladným kalkulem...? To si neumím představit. Ani zamlada, ani teď.
Vdaná jsem byla dlouho. Kdybych kalkulovala, mohla jsem zůstat. Láska se vytratila. Nemůžu si pomoct. Byla jsem tak dlouho nespokojená úplně se vším, že to nešlo unést.
Samozřejmě nelze slepě přehlížet závažné věci. Ale ty sympatie, ten záblesk zájmu, ta chemie...neumím si to bez nich představit. Proto straním spíš té nové lásce...asi tam v obou vztazích něco chybí. Něco zásadního. Že je to tak zasáhlo.
Nelze fakt dopředu říct, kam by to vedlo, kdyby spolu začali chodit...Ale dokud to nezkusí, nedozví se to...!

Není tady

 

#18 8. 3. 2007 19:50

AlCapone
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 22

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Mno, myslím že mᚠpravdu. Je úúúúúplně  úúúúúžasné být zamilovaný a i když to pak v budoucnu někdy až moc bolí, tak to stejně stojí za to.


Každým dnem je to lepší.

Není tady

 

#19 8. 3. 2007 22:16

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Misa1234, proč jsme se rozvedli to je složitá otázka. Prostě a jednoduše: každý člověk se v průběhu života nějak vyvíjí a my dva jsme se vyvinuli každý jiným směrem a naše cesty se postupně rozešly. Bmanžel začal toužit po životě svých svobodných kamarádů, běhat po hospodách a po diskotékách, což činí stále a já jsem prostě dál takhle žít nechtěla. Zkusili jsme i návrat, ale vydrželo nám to tři měsíce. Opravdu to nešlo. On zastydl někde v pubertě a já chci žít jiným životem než on.
Děti máme dvě a jsou se mnou a myslím, že jsou dokonce i celkem spokojené. Tatínka vidí, relativně celkem často a takže jim zvl᚝ ani neschází, stejně doma moc nebyl. To mi řekla (ovšem poněkud ostřejším způsobem) starší dcera.

Není tady

 

#20 8. 3. 2007 22:19

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

kalupinko, chladný kalkul????? To si tedy taky nedovedu představit. Mᚠnaprostou pravdu. Stojí to za to, počkat si jestli příjde to ONO, co popisuješ.

Není tady

 

#21 9. 3. 2007 9:44

Igor_C
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2007
Příspěvky: 2

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Som sa sa vratil po urcitej dobe, a pozeram nejako sa to tu rozbehlo. Dakujem vsetkym za rady.

Tak ako to pokracuje cele? Stretavame sa v podstate kazdy den. Ked sa nestretneme, je to aspon nejaka SMS alebo telefonat alebo dlhy pokec cez ICQ. Proste vyuzijeme kazdu prilezitost byt alebo komunikovat spolu. Viem presne co chcem, len ona je stale nejaka vahava (Mimochom je Vaha). V podstate je to super.

S terajsou odcestovanou priatelkou som mal pocas toho vsetkeho, tri velmi zaujimave rozhovory. Nikdy som nemal dovod jej klamat a tak. Tak som jej povedal, ze fakt neviem co chcem a neviem co k nej citim momentalne a ze by sme si mohli dat na cca tyzden prestavku a potom sa mozme znovu porozpravat. Tak ale nezavezne ako to dopadne s tou druhou, viem ze proste nedokazem dalej pokracovat v tomto vztahu. Fakt mi je strasne luto jej nejako ublizit, predsa uz sme toho zazili za poslednych 6 rokov. Ale zivot ide dalej. Zostavat s niekym len kvoli tomu co bolo... Asi si rozumieme.

Není tady

 

#22 9. 3. 2007 15:50

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Fanny5 napsal(a):

Misa1234, proč jsme se rozvedli to je složitá otázka. Prostě a jednoduše: každý člověk se v průběhu života nějak vyvíjí a my dva jsme se vyvinuli každý jiným směrem a naše cesty se postupně rozešly. Bmanžel začal toužit po životě svých svobodných kamarádů, běhat po hospodách a po diskotékách, což činí stále a já jsem prostě dál takhle žít nechtěla. Zkusili jsme i návrat, ale vydrželo nám to tři měsíce. Opravdu to nešlo. On zastydl někde v pubertě a já chci žít jiným životem než on.
Děti máme dvě a jsou se mnou a myslím, že jsou dokonce i celkem spokojené. Tatínka vidí, relativně celkem často a takže jim zvl᚝ ani neschází, stejně doma moc nebyl. To mi řekla (ovšem poněkud ostřejším způsobem) starší dcera.

Ahoj, ano, muze stat, ze se dva lidi rozvedou, neni to ostuda. Kde to ma krach, tak je opravdu asi lepsi odejit.Byt s clovekem s krerym to neklape......... asi jste udelali dobre.  Deti neprichajezi o nic a Vy si muzete zit podle sveho. Hodne stesti. A ty mas tedka nejakeho pritele? S byvalym se normalne bavite a nebo jenom deti se bavi se svym tatinkem?

Není tady

 

#23 9. 3. 2007 15:54

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

Igor_C napsal(a):

Som sa sa vratil po urcitej dobe, a pozeram nejako sa to tu rozbehlo. Dakujem vsetkym za rady.

Tak ako to pokracuje cele? Stretavame sa v podstate kazdy den. Ked sa nestretneme, je to aspon nejaka SMS alebo telefonat alebo dlhy pokec cez ICQ. Proste vyuzijeme kazdu prilezitost byt alebo komunikovat spolu. Viem presne co chcem, len ona je stale nejaka vahava (Mimochom je Vaha). V podstate je to super.

S terajsou odcestovanou priatelkou som mal pocas toho vsetkeho, tri velmi zaujimave rozhovory. Nikdy som nemal dovod jej klamat a tak. Tak som jej povedal, ze fakt neviem co chcem a neviem co k nej citim momentalne a ze by sme si mohli dat na cca tyzden prestavku a potom sa mozme znovu porozpravat. Tak ale nezavezne ako to dopadne s tou druhou, viem ze proste nedokazem dalej pokracovat v tomto vztahu. Fakt mi je strasne luto jej nejako ublizit, predsa uz sme toho zazili za poslednych 6 rokov. Ale zivot ide dalej. Zostavat s niekym len kvoli tomu co bolo... Asi si rozumieme.

Uz to, ze jste sli na party bez svych manzelu, meli jste asi krizi a potkali jste tedka jeden druheho. Nevim, jake jsi mel problemy se svoji zenou. At to dopadne jakoliv, drzim Vam palecky a pak nam dej vedet, jak to vsechno dopadlo. tummenupp

Není tady

 

#24 11. 3. 2007 12:26

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

miso1234, přítele zatím nemám, ale jsem celkem spokojená. S BM se normálně bavíme, všechno je celkem v pohodě, hlavně kvůli holkám nechci dělat žádné scény nebo potíže a je to tak lepší i pro mne, než se nervovat.

Není tady

 

#25 11. 3. 2007 15:04

Tigger
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha 4 :)
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 2670

Re: Vztah medzi dvoma zadanymi.

misa1234 napsal(a):

Ahoj, ano budeme manzele 1 rok, vse nam klape a nemame konflikty. Nekdo uz ma problemy v manzelstvi ze zacatku, fakt nevim. Ale myslim, ze ti manzele to oba citi, jak na tom jsou. Samozrejme pokud mame spolu zustat 3,5,7,20 let tak to bude stat za to. Nepremyslim o takovych vecech a nemam strach. Milujeme se:hjarta: Ty jsi vdana? Jak dlouho? Jake mate manzelstvi? va

Míšo, je hezké že to mᚠtakhle hozené a přeju ti, aby ti to vydrželo. Hodnotit manželství ale po roce nelze, a pokud se tedy člověk nad tím zamyslí, dojde k závěru, že po roce manželství by měl vztah vypadat tak, jak popisuješ že to je u vás.

Hodně ženských bylo zamilovaných a šastných a byly si sebou, svým vztahem a vším okolo tak jisté, že ani nepostřehly ten moment, kdy se pro svoje manžely staly kamarádkou a na stupnici oblíbenosti byly na stejné příčce jako vychlazená dvanáctka po skvělé večeři.
Teď se scházejí na babinetu ve fóru Život po nevěře a když tam zkopíruješ tvůj výše uvedený příspěvek, hořce se pousmějí, protože rok (ba několik dlouhých let) po svatbě taky tak uvažovaly.

Aspoň to zaklepej na futro, když už to tady píšeš. Abys to nezakřikla.


http://lilypie.com/pic/080507/oR54.jpghttp://b1.lilypie.com/9DPcp2/.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů