Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 2. 2007 10:41

valentacb
♥------
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 19

Zajištění rodiny

A se dívám, jak se dívám, nikde jsem nenašel diskusi o zabezpečení a zajištění rodiny a dětí v případech, kterých je v dnešní době až nadbytek - a to ztráta živitele rodiny. Toto je velmi vážná věc a myslím si, že i v dnešní těžce komerční době, kdy většina lidí hledí na to jaké auto či zařízení pořídit, je určitě zapotřebí zvednout jakoukoliv diskusi na toto téma!
Babinet je moc pěkný, je v něm sposty informací, funguje i tak trochu jako dutá vrba, a tak si myslím, že rošíření témat určitě neuškodí. Byl bych moc rád (nejsem holka), kdyby se diskuse na toto téma spustila. Také mám děti a rodinu.

PS.: někdy mám pocit, že se příliš často zapomíná na to, že budoucnost bude. A do této rubriky jsem psal omylem.

Upravil(a) valentacb (18. 2. 2007 10:55)

Není tady

 

#2 2. 3. 2007 14:59

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Zajištění rodiny

valentacb napsal(a):

A se dívám, jak se dívám, nikde jsem nenašel diskusi o zabezpečení a zajištění rodiny a dětí v případech, kterých je v dnešní době až nadbytek - a to ztráta živitele rodiny. Toto je velmi vážná věc a myslím si, že i v dnešní těžce komerční době, kdy většina lidí hledí na to jaké auto či zařízení pořídit, je určitě zapotřebí zvednout jakoukoliv diskusi na toto téma!
Babinet je moc pěkný, je v něm sposty informací, funguje i tak trochu jako dutá vrba, a tak si myslím, že rošíření témat určitě neuškodí. Byl bych moc rád (nejsem holka), kdyby se diskuse na toto téma spustila. Také mám děti a rodinu.

PS.: někdy mám pocit, že se příliš často zapomíná na to, že budoucnost bude. A do této rubriky jsem psal omylem.

Já a manžel máme pojištění pro případ nemoci a smrti, myslím si, že na dost vysokou částku takže, my na zadní kolečka myslíme.

Není tady

 

#3 2. 3. 2007 17:29

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Zajištění rodiny

A napiš plnění na sestru, cha, cha, promiň, to mi jen ujelo.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#4 3. 3. 2007 14:45

Divous
♥♥-----
Místo: Loučka
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 56

Re: Zajištění rodiny

Ztráta živitele rodiny?

Tak tomu říkám průšvih. Samozřejmě že pojistky řeší spoustu věcí, ale neřeší vše.
Pokud je pojistka dobrá, resp. pokrývá nastalou situaci, tak je rodina aspoň finančně na chvíli zajištěná.
Problémem je však, když nastane situace, kterou pojistka neřeší:

- Částečná invalidita - živitel nemůže pracovat a pojistka vyplatí málo, nebo vůbec nic (záleží na pojistce)
- Živitel zdrhl za jiným partnerem - mno, tak tohle žádná pojistka nevyřeší
- Sebevražda - od toho pojistitelé dávají ruce pryč -> žádné peníze

Ve výčtu by se dalo pokračovat do nekonečna.
Pojistky rozhodně vše neřeší. 
Nevím co by se dalo v takových situacích dělat. Asi jen protloukat se dál životem nebo najít dalšího partnera.

Napadá někoho řešení?


Život je pes ... vím to ... nedávno jsem si s ním podal tlapu stolt

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů