Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 2. 2007 10:14

1Marie
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 198

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Jay, když o tom tak přemýšlím, myslím, že si můžeš gratulovat, že Ti dcera o tom průšvihu s kondomem řekla. To znamená hodně - svěřila se, má k Tobě důvěru. Já momentálně pochybuju, že by totéž udělala moje dcera - můžu jen doufat, ale bohužel si spíš myslím, že by nepřišla...Ach jo.

Není tady

 

#27 16. 2. 2007 10:41

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Jay, mám kamaráda, je mu 23 a jeho mamince 38, tatínkovi 40.
Měla ho v 15 letech, další dítě pak v 17. Spokojená, pohodová rodinka....
Pořád stejný otec.
Ale když jsem se s tou paní bavila, říkala, že bez rodičů by to absolutně nezvládla.
Měli obě babičky i oba dědečky. Naštěstí. smile

Není tady

 

#28 16. 2. 2007 12:11

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 244

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

choysia napsal(a):

Jay, mám kamaráda, je mu 23 a jeho mamince 38, tatínkovi 40.
Měla ho v 15 letech, další dítě pak v 17. Spokojená, pohodová rodinka....
Pořád stejný otec.
Ale když jsem se s tou paní bavila, říkala, že bez rodičů by to absolutně nezvládla.
Měli obě babičky i oba dědečky. Naštěstí. smile

Vis co, ja uz dve vnucky mam, ale uzivat si vnucek neznamena jim nahrazovat matku a to si myslim, ze v tomto pripade by hrozilo. Uzivat si "babickovstvi" je uplne neco jineho nez k diteti denne vstavat, protoze to mlade telatko tu zodpovednost neciti...
Ale jak pises, i vyjimky existuji, ale stale tu pred tim je velky otaznik...


http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

 

#29 16. 2. 2007 13:05

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Měla jsem spolužačky jednovaječná dvojčata a ty se narodili, když mámě bylo 17 a pak měli o asi 3 roky mladšího bratra. Jejich rodiče zůstali spolu. Byla to taková slušná romská rodina, ale holky uháněli kluky taky strašně brzy a už na ZŠ líčili svoje zkušenosti, já jsem tehdy pořádně ani nerozuměla jejich výrazům.

Upravil(a) eva4444 (16. 2. 2007 13:06)

Není tady

 

#30 16. 2. 2007 13:42

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Jay napsala:Vis co, ja uz dve vnucky mam, ale uzivat si vnucek neznamena jim nahrazovat matku a to si myslim, ze v tomto pripade by hrozilo. Uzivat si "babickovstvi" je uplne neco jineho nez k diteti denne vstavat, protoze to mlade telatko tu zodpovednost neciti...
Ale jak pises, i vyjimky existuji, ale stale tu pred tim je velky otaznik


To je jasný. Ona taky tu zodpověnost necítila.........
Babička nahradila matku a matka byla zralá tak na panenky sad

Není tady

 

#31 16. 2. 2007 16:25

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 244

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

choysia napsal(a):

Jay napsala:Vis co, ja uz dve vnucky mam, ale uzivat si vnucek neznamena jim nahrazovat matku a to si myslim, ze v tomto pripade by hrozilo. Uzivat si "babickovstvi" je uplne neco jineho nez k diteti denne vstavat, protoze to mlade telatko tu zodpovednost neciti...
Ale jak pises, i vyjimky existuji, ale stale tu pred tim je velky otaznik


To je jasný. Ona taky tu zodpověnost necítila.........
Babička nahradila matku a matka byla zralá tak na panenky sad

No presne, oni si totiz myslej, ze babicka se cela pokaka radosti, ze muze hlidat, ale ja jsem jeste velmi aktivni, dost sportuju, navic studuju, jeste si privydelavam, proste je pro me den kratky a s timhle bremenem to proste nejde...clovek jim opravdu musi ukazat zada a nelibost, aby si to alespon trosku uvedomily-deti..ach jo...


http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

 

#32 3. 3. 2007 19:44

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Moje mama otehotnela,kdyz ji bylo 17,clovek si rekne,ze je to fajn,mit mamu,ktera je skoro jako moje segra (me je ted 16) jenze je to hrozny.Par lidi mi rikalo,ze je na me takova kvuli tomu,ze ma vsugerovany,ze ja jsem ji vlastne ukradla mladi..ale nevim.Tohle je pro me celkem ponauceni,takze prvni dite az tak v 25 smile

Není tady

 

#33 5. 3. 2007 11:11

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Já jsem měla prvního "vážnějšího" přítele, když mi bylo necelých 16. Když jsem se rozhodla, že bych s ním chtěla sexovat (trvalo to půl roku), tak jsem šla za mamkou, že bych chtěla objednat na gynekologii kvůli antikoncepci. Nedivila se, šla k Dr. se mnou... teď čekám první mimčo, je mi 28 (skoro pryč), máme kde bydlet a finanční pomoc od rodičů nevyžadujeme.... myslím, že je to tak akorát, mít dítě před dvacítkou si vůbec neumím představit...

Není tady

 

#34 7. 3. 2007 13:12

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Bylo mi 19, když se mi narodila chtěná a plánovaná dcera. Dneska si myslím, že jsme byli trošinku blázni, když jsme ji s bývalým plánovali (chodili jsme spolu tehdy už 4 roky) - neměli jsme kde bydlet, já práci, on na vojně... smile ... ale prostě jsme dítě moc chtěli. Byla jsem a pořád jsem tomu moc ráda, rychle jsem se vžila do role zodpovědné maminy (navíc diskotéky apod. to nikdy nebylo moc pro mě, to jsem si odžila někdy v patnácti), vozila kočár, vařila (to mě bavilo vždycky), prala atd. Tatínek ale bohužel pořád zůstal ten "malý kluk", on tím miminkem nedospěl. (Částečně i kvůli mně, která pořád omlouvala a dotahovala za něj, nic po něm nechtěla a když ano, tak to neudělal, tak jsem ho omluvila...milovala jsem ho, takže není divu, že jsem se chovala takhle pitomě).... Nebylo to špatné, až na peníze ovšem, protože mateřská to byla a je almužna. A můj tehdejší manžel nějak moc nepřispíval.) Když byly malé necelé dva roky, šla do jeslí a já do práce. Chodila tam ráda, nikdy mi nebrečela, s dětmi se sžila rychle, naučila se spoustu věcí, které nám dvěma doma moc nešly, učitelky byly super a vzhledem k mojí pracovní době jsem ji mohla vyzvedávat hned po obědě...bylo to fajn. ...  Dneska jsem ráda, že mám velkou třináctiletou holku, rozumím si s ní dobře (řekla bych), pokecáme o ženských starostech, o chlapech, o škole, o novém melíru, který chce, občas se chytneme....cítím, že mě potřebuje, ale nemám problém vyrazit s přítelem na večeři, protože slečna už mě nepotřebuje až zas tolik. Když o tom tak přemýšlím, nejsem si úplně jistá, že by se mi v mém věku chtělo zase vstávat několikrát za noc ke kojení a přebalování, dneska mám svou pohodičku, když se to tak vezme ... ale je pravda, že dneska už bych si to zařídila jinak -zapojila bych totiž i tatínka.

Upravil(a) Eva36 (7. 3. 2007 13:16)

Není tady

 

#35 7. 3. 2007 15:33

♥♥-----
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 82

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

...

Upravil(a) Bí (8. 4. 2008 15:54)

Není tady

 

#36 7. 3. 2007 17:23

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 244

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Bí napsal(a):

Mě moje máma měla těsně před 20 narozkami,za rok bráchu a za dalších 10 let druhého.Je milovala,já byla spíš přítěž.Můj taka je o 9 let starší než ona,tak byl nadšený,že má dcerku a jí vadilo,že se nevěnuje jen jí,ale taky mě.V 15 letech mi řekla,že jsem jí zkazila život,protože se kvůli mě musela vdávat  dumbom .Já měla dcerku ve 22 letech a i když nebyla plánovaná,jsem šastná,že ji mám :-))).Ovšem moje máti mi nemohla několik let odpustit,že je tak mladou babičkou.....  usch

Docela smutny pribeh...


http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

 

#37 8. 3. 2007 14:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Víš co je nejlepší antikoncepce? Nechat své pubertální dítko strávit týden na horách s roční sestřenicí a dvouletým a čtyřletým bratrancem ve fci rodinné chůvy lol o ztrátu naivních iluzí je hnedle postaráno... a ještě lepší je pořídit ve vhodném věku nového sourozence (mně bylo 13, když se narodil brácha a řeknu ti, že jsem dlouho neměla ani pomyšlení na miminko)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#38 25. 7. 2007 10:22

madlička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 3537

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Tedýsek se mi narodil ve 21 letech ( manželovi bylo 25), Nikolka teď ve skoro 24 letech. Vdávala jsem se, protože jsme chtěli...........
Dětičky jsem chtěla snad už od 15 let a moje mamka musela zažívat dost velké obavy, a dostuduju. Na zdrávce ve čtrvráku jsem měla praxi na porodním sále  a to rozhodlo. Budu porodní babka!!! A taky, že jo!!! Po prváku na vyšší jsem se vdávala a ta touha hrozně rostla!!! Ve druháku v břznu jsem zjistila, že jsem těhotná!!! Ve škole jsem si všechno domluvila, zkouškx udělala dřív, praxi už v létě. V listopadu tady bylo moje uplakané malé miminko. Byla jsem šastná! Školu jsem dodělala, za což samozřejmě vděčím manželovi a babičkám. 3x týdně asi na 7 hodin jsem potřebovala pohlídat. JInak jsem vše dělala sama a absolutorium se mi povedlo na samé jedničky.
Nikolka je moje malé sluníčko, možná, že jsem byla vce v klidu v těhotenství je i ona andílek. Hrozně si to užívám.
A konec tohoto příběhu???? Nelituju vůbec, že jsem ty své dětičky měla takto brzy, hrozně mě t naplňuje.
JInak ale máme kde bydlet, máme auto a bude i ten nᚠvysněný domeček.............

Není tady

 

#39 26. 7. 2007 21:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Nešla pro Postinor? To asi měla. U nás jsem dceři řekla, že když bude potřebovat antikoncepci, a neváhá a hned mi to řekne ještě před tím, než dojde k sexu, protože začátek užívání závisí na menstruaci a NAŠTĚSTÍ to taky udělala, myslím přibližně v 16? na první návštěvu u gyn. chtěla abych šla s ní, protože byla nervózní tak jsem šla a dál už si všechno vyřizuje sama. To víš, akorát prachy musím vysolit!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#40 27. 2. 2008 12:19

trisha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovarský kraj
Registrovaný: 19. 2. 2008
Příspěvky: 1679
Web

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Jay napsal(a):

Moc rada bych znala nazor maminek, ktere se rozhodly pro dite, kdyz jim bylo 16-17let. Dnes jsem diskutovala s mou dcerou o tomto tematu a jako kazda divka v tomto veku ma svou pravdu a svuj nazor. Moje nazory jsou urcite debilni a urcite si mysli, ze si vymyslim, kdyz ji tvrdim, ze ani jeji skvely kluk s ni nebude stale doma, kdyby se jim nahodou prihodilo, ze by byla tehotna. Vzdycky si planujou tak skvelou a ruzovou budoucnost, cloveka az mrazi v zadech, kdyz vi, ze tak to proste neni. Budu rada za vase pribehy.

No a vidíš, kde je Martina, tvá dcera, má sestra, dnes. Nezbývá než držet palec.


http://lilypie.com/pic/090204/YjkK.jpghttp://by.lilypie.com/nsaHp1.png
http://lilypie.com/pic/090204/BOc7.jpghttp://by.lilypie.com/LrbAp1.png

Není tady

 

#41 27. 2. 2008 16:30

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

Ségra měla první dítě v 18-ti.. Já jsem o 5 let starší, a když to doma oznámila, tak mě přeběhl mráz po zádech.. Brrr.. Vůbec jsem nechápala, že se se svým přítelem snažili o Verču více jak 3 měsíce. Hlupáci... a proč to píšu? Protože pak přišlo další dítě, přítel odešel, moje máti - babička si hraje opět na maminku a tím pádem mě ztratila jako dceru a babičku pro Nelu... a proč? Protože si stěžovala jak jí moje sestra využívá, a abych Martině domluvila, že to takhle nejde a nakonec se to obrátilo proti mě, takže asi takhle, a si ty mlaďoučký holky klidně mají dětičky, ale berou za to zodpovědnost se vším všudy big_smile
Každopádně, až Nela vyroste do patřičného období, tak jí ukážu jako odstrašující příklad moji sestru a spol., jak může dopadnout mladická nerozvážnost big_smile

Není tady

 

#42 27. 2. 2008 16:33

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nazory tech, ktere mely dite 16-17 nebo drive..

madlička napsal(a):

Tedýsek se mi narodil ve 21 letech ( manželovi bylo 25), Nikolka teď ve skoro 24 letech. Vdávala jsem se, protože jsme chtěli...........
Dětičky jsem chtěla snad už od 15 let a moje mamka musela zažívat dost velké obavy, a dostuduju. Na zdrávce ve čtrvráku jsem měla praxi na porodním sále  a to rozhodlo. Budu porodní babka!!! A taky, že jo!!! Po prváku na vyšší jsem se vdávala a ta touha hrozně rostla!!! Ve druháku v břznu jsem zjistila, že jsem těhotná!!! Ve škole jsem si všechno domluvila, zkouškx udělala dřív, praxi už v létě. V listopadu tady bylo moje uplakané malé miminko. Byla jsem šastná! Školu jsem dodělala, za což samozřejmě vděčím manželovi a babičkám. 3x týdně asi na 7 hodin jsem potřebovala pohlídat. JInak jsem vše dělala sama a absolutorium se mi povedlo na samé jedničky.
Nikolka je moje malé sluníčko, možná, že jsem byla vce v klidu v těhotenství je i ona andílek. Hrozně si to užívám.
A konec tohoto příběhu???? Nelituju vůbec, že jsem ty své dětičky měla takto brzy, hrozně mě t naplňuje.
JInak ale máme kde bydlet, máme auto a bude i ten nᚠvysněný domeček.............

To je jako z pohádky big_smile Vážně, nějaký vyjímky můžou být.. No, v 21 letech to už docela jde, ale v 16-18 letech - to je mazec... Já měla Nelu v 25 letech a jsem taky spokojená smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů